TG Alarm System Sp. z o.o.

Opinie o TG Alarm System Sp. z o.o.

Na jaką stawkę może liczyć pracownik grupy patrolowej? Znalazłem takie ogłoszenie o pracę. Zmiany są w jakich godzinach? Czytałem tutaj, że 16-17h, ale to chyba niemożliwe że tyle godzin. Może ktoś pracuje na tym stanowisku i mi powie czy poleca.

Pracowałem, nie polecam! Jak chcesz czekać na wynagrodzenie po 2/3 miesiące, patrzeć jak dyrektor ds. ochrony kłamie ci prosto w oczy itp. to jest idealna firma. Pracowaliśmy po 24h, w systemie 24/48. Jak nie było pracowników na patrole potrafiliśmy robić nawet 24/24. Ale nie myśl że usłyszysz słowo dziękuję od kogoś z dyrektorów, najchętniej to napluł by ci w twarz bo chcesz swoje pieniądze.

Człowiek Nowy wpis

Pytanie tylko, czy teraz kogoś potrzebują na to stanowisko, bo ja widziałem, że szukają tylko Dyrektora Działu Technicznego CCTV. Możesz dodać, kiedy pracowałeś? Wiesz, może od tego czasu coś się zmieniło. Ostatnie pytania o opóźnienia w wypłatach pojawiły się jakoś w tamtym roku - teraz w kwestii wypłaty wynagrodzenia na czas jest już stabilnie?

Nowy wpis

@Człowiek

Wystarczy przyjść i zapytać u źródła a nie u anonimowych osób. Osoba zamieszczająca poprzedni wpis rozminęła się z prawdą. Zapomniała również dodać na jakie straty naraziły firmę (w dziesiątkach tysięcy) śpiąc w pracy a w tym czasie doszło do kradzieży. Zawsze łatwo się pluje z pozycji anonimowej nie widząc co się złego zrobiło samemu.

Zaintrygował mnie wpis w ogłoszeniu na stanowisko które mnie interesuje Operatora Centrum Monitoringu Wizyjnego, na temat stabilności zatrudnienia przy spełnianiu oczekiwań. Czyli po jakim okresie można się spodziewać umowy o pracę? Pierwsze umowy w formie zlecenia? Czy inaczej trzeba tę stabilność rozumieć.

Pracodawca Nowy wpis

W skrócie: Proces szkoleniowy jest zróżnicowany czasowo w zależności od indywidualnych umiejętności radzenia sobie w trakcie szkolenia. Szkolenie jest etapowe. Po każdym z etapów jest egzamin. proces szkolenia nie powinien trwać więcej jak 3 miesiące. Kończy się również egzaminem. Pozytywny wynik z zakończonego szkolenia otwiera drogę do wspomnianej umowy. Wynagrodzenie jest przelewane na konto zgodnie z obowiązującymi zasadami. Kwestie szczegółowe w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Czy można liczyć w TG Alarm System Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

PRACODAWCA

Niestety firma nie prowadzi działań związanych z prywatną opieką medyczną.

@PRACODAWCA

A firma oferuje jakieś inne benefity dla swoich pracowników? Bo w dużej mierze są to czynniki motywujące. Z chęcią dowiem się co wchodzi w skład socjalu, tym bardziej dla nowych pracowników.

PRACODAWCA

Portal nie jest miejscem do rozmowy. Jeżeli Pan/Pani jest zainteresowany/a, to proszę złożyć aplikację. Jeśli będzie spełniała wymagania i będziemy zainteresowani podjęciem współpracy, to na pewno się odezwiemy i zaprosimy na rozmowę.

@PRACODAWCA

A czy benefity to jakaś tajemnica, może zachęcą one ludzi do pracy tutaj? Chyba, że po prostu nie ma nic u Was takiego. Czy feedback dajecie każdemu czy tylko wybranym kandydatom?

Nie prowadzimy rozmów na portalu. W przypadku prowadzonych rekrutacji, po otrzymaniu aplikacji jeśli się decydujemy na spotkanie, to informujemy kandydata i rozmawiamy z nim na miejscu. Również i o takich rzeczach. Podstawowe wymagania zamieszczane są w ogłoszeniach. Nie musimy zmieniać tej praktyki skoro ona nam odpowiada.

Krystyna

Jeśli jest taka ciągła rotacja, to jak radzą sobie z ewentualnymi brakami w personelu? Bo ja tutaj patrzę i nie widzę żadnych ofert pracy nawet na tę chwilę. Szukają do jakiegokolwiek działu teraz?

@Krystyna

Odpowiedz jest prosta, wykonujesz prace za dwie a czasem trzy osoby, ewentualnie do pomocy masz nową osobę której nikt oczywiscie nie szkoli...

Mała

Ale dlaczego te osoby odchodzą? O co z tym chodzi? Odchodzą, bo nie wiedzą, jak pracować, co robić? Warunki są inne niż inna jakie się umawiały z firmą? Ten brak tych osób kompetentnych to jaki ma na to wpływ?

Pracę każdy wykonuje za siebie. Właśnie problem się pojawia gdy pracę trzeba wykonać za pracownika, który nic nie robi a udaje, że ciężko pracuje. Dlaczego nie narzekają Ci, którzy wykonują swoje zadania tak jak trzeba. Internet daje wielką możliwość wypowiadania się a szczególnie jak wypowiada się osoba jako anonimowa, wprowadzając w błąd innych. Tożsamość ukryta bo może się przez przypadek okazać, że niekompetencja doprowadziła do rozwiązania umowy.

@Krystyna

Pani Krystyno, może najlepiej zapytać w firmie a nie anonimowe osoby, które rozpowiadają nieprawdę? Nie każdy musi korzystać z portalu GO WORK do zamieszczenia ogłoszenia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TG Alarm System Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Weronika

Mąż szuka pracy jako Operator Centrum Monitoringu Wizyjnego. Czy firma zatrudnia osoby że stopniem niepełnosprawności czy jedynie osoby zdrowe? Czy wymagana jest dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, czy firma szkoli od podstaw swoich pracowników?

@Weronika

zadnych szkolen, siadaj i rob inni nie maja czasu ci pomoc bo jest tyle pracy...

Bardzo prosimy "byłego pracownika" o niewprowadzanie w błąd innych poprzez rozpowiadanie nieprawdy. Szkolenia są, egzaminy są.

Czy TG Alarm System Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Kandydat TG

Witam czy firma nadal stosuje praktyki z opóźnieniami wynagrodzeń dla pracowników? Aż trudno uwierzyć, że w 2023r. takie działania jeszcze mają miejsce. Zamierzam aplikować do pracy w tej firmie, ale te opinie trochę mnie odstraszają. Druga część pytania, to w przypadku umowy o pracę + umowa zlecenie w jaki sposób jest wtedy naliczane wynagrodzenia? Co do opóźnień jakie miały miejsce, jak duże to były opóźnienia? Pozdrawiam

Elżbieta

Czyli nic się nie zmieniło? Jak długo trwają te opóźnienia? Trzeba się upominać czy ostatecznie to i tak nie ma znaczenia?

TG ALARM SYSTEM
@Kandydat TG

Opinii jest tyle, ilu jest ludzi. Zapraszamy do źródła po informacje a nie do anonimowych osób. Są tutaj osoby, które pracują i mogą się wypowiedzieć dokładnie na ten temat.

@TG ALARM SYSTEM

Zatem niech się wypowiedzą. U źródła w rozmowie przez telefon nie otrzymałem precyzyjnej informacji na ten temat. Na moje pytanie o opóźnieniach, padła odpowiedź, że owszem istnieją ale dot. to części przelewanej za umowę zlecenie i jest to zazwyczaj kilka dni. Jednak na pytanie ile dokładnie dni, i czy ten termin wypłaty reguluje któryś z zapisów umowy nie otrzymałem już odpowiedzi. Tak samo jak nie otrzymałem odpowiedzi co do systemu rozliczeń 2 umów, w jaki sposób jest naliczane wynagrodzenie, skoro w ogłoszeniu jest podana stała kwota i jak ma się to do sytuacji gdy pracownik ma dwie umowy. Po za tym samo ogłoszenie już wprowadza w błąd, na ogłoszeniu operatora monitoringu wizyjnego jest podana kwota wynagrodzenia na start 4000 brutto, jednak w rzeczywistości 1 miesiąc proponujecie Państwo umowę zlecenie z najniższą stawka godzinową, z której ta kwota przy pełnym wymiarze czasu pracy w miesiącu nie wynika, nawet nie jest do niej zbliżona. Proszę precyzyjniej oferować pracę, a nie później się dziwić, że jest taka reakcja tu na forum. Państwo jako przedsiębiorstwo zapewne też pilnują faktur od klientów aby były płacone na czas i na określonych warunkach, pracownik od pracodawcy otrzymuje tego samego

@Kandydat

Dziękujemy za wpis mimo, że jest anonimowy. Nie wiemy z kim była rozmowa, jest to słowo przeciwko słowu. Powyższy wpis zawiera wiele nieprawdziwych informacji i tak się właśnie dzieje gdy zamieszcza się niesprawdzone informacje. Z treści zapisu wynika że osoba zamieszczająca wpis odpowiedziała na ogłoszenie dotyczące operatora monitoringu wizyjnego. Nieprawdą jest, zamieszczona kwestia o opóźnieniach, ponieważ wszyscy operatorzy otrzymują wynagrodzenie przed czasem zamieszczonym w umowie, czyli bez opóźnień. W aspekcie systemu wynagrodzeń zapraszamy do źródła do działu kadrowo - płacowego lub Dyrekcji. Na pewno z żadną z tych osób zamieszczający wpis nie rozmawiał, ponieważ w rozmowie telefonicznej nie udzielamy takich informacji. Ogłoszenie jest precyzyjne i proszę przyjść na rozmowę a nie dopytywać się telefonicznie lub przez kogoś. Ostatnia kwestia to tzw. start. Zgadza się rozmawiając o kwocie 4000 tysięcy, rozmawiamy po wstępnej weryfikacji, która nie trwa miesiąc tylko może trwać do miesiąca, nie dłużej i jest podyktowana sprawdzeniem kompetencji danego kandydata i jego predyspozycji do danej pracy. Dlatego też proszę najpierw sprawdzić wszystko a później zamieszczać wpisy, które wprowadzać mogą w błąd. Pozdrawiamy.

Weronika

Czy miałeś możliwość z kimś o tym porozmawiać? Jest w firmie ktoś do kogo można podejść jak ma się jakiś problem?

Grażyna

Zapytałeś po jakimś czasie jak się ma ta sprawa? Chciałam jeszcze dopytać i kwestie wynagrodzeń... Są wypłacane z opóźnieniem zawsze? I jeśli są spóźnione to jak długo, kilka dni?

TG ALARM SYSTEM

Szanowny "Były Pracowniku". Bardzo dziękujemy za zamieszczenie wpisu choć niestety rozmija się on z prawdą, tym bardziej że jest zamieszczany jako anonim. Nie zgodzę się z opinią, że Dyrektor ds. Ochrony ma brak szacunku do pracowników, ponieważ jest całe mnóstwo takich którym pomógł i służbowo i prywatnie. Z mojej wiedzy jaką posiadam to każdy pracownik patrolu miał do wyboru dwie opcje: jedna to realizacja czynności związanych z kontrolą oraz alarmami, natomiast druga to dodatkowo wykonywanie czynności administracyjnych. Różniły się one wysokością stawek i każdy miał prawo deklaracji i wyboru. Nikt nie był zmuszany do niczego. Każdy zawsze przyjmował opcję z dodatkowymi czynnościami. Proszę więc nie wypisywać i nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji bo świadczą one tylko o zamieszczającym wpis i to nie koniecznie pozytywnie. Gratuluję fantazji.

Wojtek

Witam! Może ktoś napisze co sądzi o pracy w TG Alarm w Poznaniu?

@Wojtek

Pracuje w firmie juz 7 lat.A to chyba wyczerpuje odpowiedzi na wszystkie pytania

Pan od motoroweru ? Jak się spi od 20 do 6 to fajna robota :)))

Roman

Nowoczesne technologie i spore inwestycje .Największy operator systemów kamer w Polsce. Ale kasa taka sobie chociaż zawsze na czas umowa o pracę też była. Są miejsca gdzie płacą więcej. Ogólnie polecam

Danuta
@Roman

Czyli sugerujesz, że po prostu najniższa i tyle?

@Roman

Jasne ????????????

Danuta
@Ania

Co te znaki zapytania mają wyrażać?

Witajcie. Praca która wydaje się być atrakcyjna w praktyce jest strasznie wyniszczająca. Musicie chodzić w mundurkach, jesteście pod ciągłą kontrolą patrzą wam na rece, za każdy popełniony błąd jest nagana, brak możliwości rozwoju tylko zmiany nocne 16 lub 17 godzinne

Jakub
@Marek

mógłbyś napisać coś więcej? Jak wyglądają te ciągłe nagany? Cały czas ktoś nad Toba stoi czy podglądają na kamerach? Trochę to straszne...

Kazimierz
@Marek

Z tego co piszesz zmiany są po 16, 17 godzin. Po takiej zmianie jest chyba jakiś dzień przerwy? Tak mi się wydaje przynajmniej. Ile dni w tygodniu pracujecie po te 16,17 godzin?

@Marek

Prawda Może mundurków już nie ma ale kontrola jest maksymalna Pseudo kierownik jedyne co robi to ściemnia a od 20 śpi Szkoda ze tego motoroweru nikt mu nie śmignie:) Telefony prywatne do schowka Mikro przerwy Kamery przód tył Koszmar jak dla mnie

Aleksandra

A z czym związany jest to napięcie i stres? Rozwiniesz?

Tomasz

Czy firma TG Alarm System jest połączona z TG Security ?

Insider
@Tomasz

Oczywiście, że jest... Można by powiedzieć, że spija całą śmietankę.

Jarosław
@Insider

Co to znaczy "spija śmietankę"? Chodzi ci o to, ze czerpie zyski z firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o TG Alarm System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w TG Alarm System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TG Alarm System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TG Alarm System Sp. z o.o.