Opinie o Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o. w Poznań

Paw Nowy wpis

Po tym jak Kadrowa wyraziła się w sposób nie przyzwoity,zrezygnowałem z podjęcia zatrudnienia w Merpol.

były klient Nowy wpis

po rezygnacji z ich beznadziejnej jakości usług wydzwaniają po nocach do byłych klientów, omijać bardzo szerokim łukiem tą patologię

Garu Nowy wpis

Merpol to najgorsza firma jaka działa na terenie Poznania. Lepiej pracować przy sprzątaniu ulic.

nie naiwniak Nowy wpis

Miałam przyjemność chociaż może to nie była przyjemność???? Otóż zatrudniłam się w tej firmie...ale dyrektor o nazwisku P.nie miał odwagi prosto w oczy powiedzieć że jego pracownik wraca i dla mnie nie ma etatu...no cóż jak widać to że jest się dyrektorem nie oznacza że jest się kompetentną osobą..Pani która jest chyba jako kadrowa cały dzień szuka dokumentów (świadectw pracy) i udaje że nic nie otrzymała a prawda jest taka że bałagan mają wielki..Nic tylko zatrudniać osoby niepełnosprawne i niech tyrają naiwniacy..A ja się pytam jak osoba z niepełnosprawnością w stopniu znacznym może pracować 12 godz...i wszystko podpisuje lekarz..Kpina

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
rura

Merpol jako firma jest wyplacalna na czas ale niedba o pracownikow ochrony brak odziezy na okres zimowy i ten problem trzeba rozwiazac przez PIP. oraz starostwo Niwiem czy tam jest inspektor BHP ktory olewa sprawy ubioru pracownikow,czas walczyc o swoje tym bardziej ze jest to zaklad prac chronionej

admin

Wiesz jakie warunki są w firmie Biuro Ochrony Przedsiębiorstw MERPOL Sp. z o.o, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o. - Poznań

Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o.
  • Dąbrowskiego 164 A
    60-594 Poznań
  • NIP: 7811008996 KRS: 0000019735

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. z o.o.