Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Martin

@4r praca tylko i wyłącznie dorywcza.... Lepiej szukać czegoś lepszego. A co to, tylko IM jest na rynku? Jak się chce to można zmienić "tyranie" na normalną pracę

Martin

11zł? co to za pieniądze? na pewno można wyżyć.... Kto im będzie pracował za taką stawkę? Stabilizacji tam raczej nie znajdziecie..... Atmosfera....Hmmmm... lepiej przemilczeć ten temat....

Rafael

Ta firma tylko potrafi "wyciskać" z ludzi jak najwięcej.... Szukają "murzynów" do roboty za psie pieniądze... Ładnie i pięknie to jest oficjalnie. Tak jak inni piszą lepiej omijać tą firmę.... Pozytywne komentarze są wzięte z kosmosu. Bałagan to mało powiedziane. Od noszenia pudeł, które przekraczają dopuszczalną wagę można się nabawić w przyszłości jakieś choroby . Praca dla tych, którzy nie mają akurat nic innego, a chcą porobić "chwile"

Stawka

Jak to jest ze dla ludzi którzy dopiero przyszli do pracy stawka godzinowa wynosi 11 zloty i dla ludzi którzy pracują juz tu prawie 3 lata stawka jest taka sama? Doświadczenie i wiedza jest na poziomie nie porównywalnym. Nie sprawiedliwe na maksa. Ludzie od kwietnia pracują za 11 zloty a ty ciągle czekasz na podwyzke i nic z tego. Skoro podnoszą stawkę o 2 złote to każdemu powinni ja o tyle podnieść tak jak odbylo się to w tamtym roku.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
kedzior

Firma do (usunięte rzez administratora)... Pracowałem tam i powiem, że jest tragicznie. Chłopaki z magazynu czyli ja dostawalismy jakieś 9zł na godzine, natomiast dziewczyny które pracowały przy skanowaniu dokumentów itp. dostawały niecałe 7.5 zł na godzine. Firma to wyzysk na młodych ludziach. Dziwie się ludziom którzy tak dają się wykorzystywać. Za 7.5 zł ani za 9 zł na godzinę to rodziny ani nie utrzymasz ani nie założysz. Pozdrawiam i radzę tą firme omijać szerokim łukiem. A i jeszcze jedno, praca na magazynie polega na przygotowywaniu dokumentów dla klienta czyli są to pudła które ważą zazwyczaj po 5-8 kg, a weż przygotuj takich 140 pudeł i w dodatku rozmieszczonych Bóg wie gdzie i trzeba je znaleźć i zwieźć itp. Radze omijać tą firmę. Pozdrawiam firme Iron Mountajn.

pracowniczek

Mnie powala system rekrutacji na wyższe stanowiska. Takie ustawki jak w tej firmie to mało gdzie są. Same ulubienice. A kiedy ktoś kogo się nie spodziewają wyśle Cv to nawet do Cb nie oddzwonią. Oby tak dalej. Gratulacje!! Z resztą jak się zostaje po roku pracy "stołeczek" to mówi samo przez siebie jak jest.

Z.

Nie oczerniajcie ludzi jak ich nie znacie. Pracowałam z Panem R. dość długo i nie zgadzam się z Waszymi opiniami. Był jednym z kilku koordynatorów z którymi pracowałam i powiem że najlepiej pracowało mi się z Panem R. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy. "Zagania do roboty" spoko, tak jak każdy normalny przełożony. Jak ktoś tego nie rozumie, to moim zdaniem nie nadaje się do pracy bo po prostu takiemu człowiekowi się nie chce. Szanuje Pana R. za to co robi dla swoich pracowników i za to jakim jest człowiekiem. A co do pensji to jak ktoś siedzi i nic nie robi to nie dziwię się że mało zarobi. Nie jest trudno nauczyć się projektów które tam są i wyrobić akord. Jak to się mówi dla chcącego nic trudnego. Trzeba sobie zapracować na pensje jak w każdej innej firmie.

O.

Ta firma się stacza. Najbardziej zastanawia jak co niektórzy zostali koordynatorami. Zero podejścia, brak profesjonalizmu, olewka, w wielu przypadkach obgadywanie pracowników z własnej sekcji, traktowanie ich jak ludzi niższego rzędu. Zdarza się, że koordynator wraz z przyjaciółką/przyjacielem bawią się lepiej niż na bankiecie - rozmowy o życiu, o tym kto co z kim, jak, dlaczego, śmiech nieraz na całą sale. Pracownik pójdzie do kogos o coś zapytać, pomóc w czymś to wielkie halo i zaganianie do roboty. Ale są też tacy na których można liczyć i którzy we wszystkim pomogą bez przewracania oczami i miny typu - "co Ty znowu chcesz". Nie musicie nic mówić drodzy "koordynatorzy" bo widać po minie, że przerywam w bardzo ważnym zajęciu jakim jest rozmowa przez telefon z kimś z zewnątrz, pisanie maila czy dyskusja nad kolorem paznokci. Myślałam że po ostatnich zwolnieniach coś drgnie ale podejście co niektórych się chyba nigdy nie zmieni no chyba że wylądują na kasie w jakiejś biedrze.

Ktoś

Na pewno obecnie w IM sporo się ostatnio dzieje i zmienia. Czy na lepsze - to sie jeszcze okaże. Praca tez jest jaka jest. Ale osoby, które się przykładaja do pracy na pewno mogą trochę zarobić. Tylko trzeba byc obrotnym i koncentrować się na pracy, a nie pogadankach. Co do R., ja mam dobre zdanie.

Ooooopa

Ja uwazam ze Radek jest jednym z lepszych kordi w tej firmie :) widac zaangazowanie chec do pracy i zawsze usmiech na jego twarzy. Nie usiadzie i nie siedzi przez 8 godzin tylko jest tam gdzie go potrzebuja.

pracowita

Pan R. wielokrotnie zastepowal mojego kordiego i ja tam do niego nic nie mam, o wszystko można zapytać, jest spoko, po prostu widać, że przykłada się do swoich obowiązków i naprawdę podziwiam go, że potrafi zarządzać dwoma zespołami jednocześnie

tralala

No chyba "zaganianie do roboty" to raczej dobrze o nim świadczy bo to należy do jego obowiązków, ktoś musi nami zarządzać, bo co by to było jakby każdy robił co chciał, po to się przychodzi do pracy, żeby pracować, a tobie, widać, że nie chce ci się pracować i dziwić się potem, że 600 zl zrobiłam..., ja jakoś potrafię wyciągnąć 1500

ktoś

A wiecie kiedy pracownikom rozliczenie do Pitu sie wysyła? Czekam do jutro bo jak nie to pójdę do odpowiednich osób. Bo ja czekać nie będę. Skończyła się moja cierpliwość do was. Zawsze macie bałagan.

Witam. Interesuje? Zagania do roboty i tylko czeka żeby usiąść a na nocce siedzi i gada a jak znudzi mu się to chodzi na przerwy co godzinę. Nic specjalnego. Wtyki ma.

yyyyy

Pracowałam z nim Panem R i bardzo go chwałę przynajmniej interesuje się pracownikiem co robi nie siedzi przy biurku tylko do dyspozycji pracowników.

uuuu

Za 600zl robiłam cały miesiąc to mi szkoda było nerwów marnować na odzywanie się. Wolałam odejść i mieć z głowy bo takich jak ja było setki. Po co mam nerwy psuć jak moja dniówka w tej firmy wynosiła około 20zł na 8 godzin. Więc nerwy nie były warte tych złotówek. A kto wprowadzał mobbing to siedzi do tej pory. Teraz pozostaje mi się śmiać z tych co dają się w ch...... robić. Dziękuję za uwagę

SM

Widzę, że w gadce to każdy z was jest mocny jak nie trzeba się pod tym podpisać ale jaj to nikt nie miał, ani żeby się odezwać do byłych koordynatorów, którzy tacy straszni, źli byli (byłyśmy), ani żeby się teraz odezwać. Za plecami koło (usunięte przez administratora) robić to każdy głupi potrafi, miej jaja i się postaw. My to robiłyśmy. Powodzenia w dalszej pracy w Ironie :)

Slabo

Pracuje tu juz od tamtych wakacji max jakie jestes wyciagnac to 1000 złotych. Czas sie zwijac na wiosne

Infor

Osobiście nie miałam z nimi nic wspólnego.....tylko wyrażam swoją opinię...a śmiech jest z tego co tam się dzieje....i z ludzi którzy uważają że bez dyscypliny jest o wiele lepiej no ok :) ale po niektórych komentarzach widzę że niektórzy zatrzymali się w przedszkolach ....tam był brak dyscypliny i można było robić co się chciało ludzie ogarnijcie się to "praca" a nie przedszkole...jeżeli chcecie tkwić tam bez perspektyw za nędzne pieniądze i bez szans na umowę o pracę to życzę powodzenia :) pzdr

Ona

Bronicie ich bo to byly wasze kolezanki i tylko dlatego smiech na sali.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.