Opinie o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNIBEP S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UNIBEP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Agnieszka

Widzieliście ile ostatnio pojawiło się nowych ofert pracy? Ciekawe stanowiska ;)

Midon
@Agnieszka

Nie ciekawe. sama z siebie tak piszesz czy kadry ci kazały?

tomros7

Jestem podwykonawcą sufitów. Chcę podpisać z nimi kontrakt. Czy dalej nie płacą podwykonawcom ????

@tomros7

Płacą. Partaczom może nie ale sam bym badziewiakom którzy ucząc się niszczą towar i zawalają terminy nie zapłaciłbym

maciek j

Jest beznadziejnie, mało płacą. Wymagają żeby robić wszystko za podwykonawcow, to inżynier lub majster za wszystko odpowiada. Kierownik wybiera najtańsze firmy, często z właścicielem który nie zna polskiego.

karol
@maciek j

Maciek pracowałeś w U ? Polecasz czy odradzasz ?

Podbijam pytanie @ mg inż. o zarobkach. Ile z upr. / ile bez Mile widziane także wady/zalety pracy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy UNIBEP S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik kontraktu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Adrian

Mam pytanie jak tam wyglądają warunki pracując jako operator?

drogowy

Zajebista to znaczy ok?

koleś

Atmosfera zajebista.

drogowy

Witam! Chcę zapytać o atmosferę na budowach w oddziale drogowym przy kładzeniu asfaltu. Jak zarobki w grupie bitumicznej, jak kierownictwo i ogólnie jak się robi? Czy kierownicy na drodze są ok i na masie??

mg inż.

ile zarabia inżynier budowy z 10 letnim doświadczeniem?

aplikowałem

etam to nie szczurki tylko myszki może?

glazurnik

Mnie też oszukali. Konkretnie, to Helena G..eś i Michał D. Są kłamcami oszustami. Nie polecam pracy na budowach gdzie ta para grubasków rządzi. To oszuści.

gresiarz
@glazurnik

A coś więcej, akurat zamiaruję podpisać umowę i troszkę się wystraszyłem.

Nafibud

Proszę zerknąć na firmę NAFIBUD - założyciel Robert Micał wytwór Unibepu,rozłożył firmę Polbud w 2014 teraz rozłożył firmę Nafibud.Biznesmen z Bielska Podlaskiego.

Zdun

Tynkarzu, który musisz jak piszesz znosić tych młodych z UNI. Czy Ty nie lbisza takich słoików?

asfalt

Dzięki za opinię! Powiedzcie mi jeszcze jak tam u nich od strony pracownika?? Po ile godzin się robi? Jak z wypłatą?

Kolejny wykorzystany

Mam opinię opartą na własnym doświadczeniu. Masakra i porażka, kłamstwa i oszustwa, niewypłacalność. Doświadczenie takie mnie spotkało przy współpracy z P. Heleną G. i jej podwładnym P. Michałem. Oni oszukują, liżą przysłowiową du..., a jak już nie mają z Ciebie czyli podwykonawcy korzyści, to już unikają odbioru zrzucając jedne na drugiego, spychologia. Tak przeciągają miesiącami, po czym potrafią w ogóle faktury nie przyjąć. Nie polecam tych oszustów Heleny G. i Michała D.

asfalt

Hej, jakies opinie o oddziale drogowym ktoś posiada to prosze o rade?? Dziękuję za każdą opinię.

Nafibud

Oszukana firma

Firma Unibep jest ok, pod warunkiem na kogo się trafi. Nie polecam współpracy przy budowach, którymi zarządza Pani Helena G. Jest zupełnie nie w temacie, oszukuje, zwleka z odbiorami i nie chce pózniej przyjąć faktur. Jest zakałą w tej firmie.

oszukany

"Ta statuetka będzie mi przypominała, że prowadząc firmę nigdy nie można zapominać o pracownikach, ludziach z nami współpracujących, najbliższym otoczeniu i o tych, którzy w chwilach słabości potrzebują wsparcia - mówił odbierając nagrodę Leszek Gołąbiecki, prezes zarządu Unibep S.A. " TAAAAAAAAAAAAAAAA WY Pracownika macie głeboko gdzieś i ich problemu, tylko patrzycie Siebie!!! ALe Kłamcy.. jak człowiek ma problemy to go gdzieś macie!!1

wykorzystany

Pracowałem na terenie Niemiec dla tej firmy. Opisywane metody firma usiłowała również stosować na terenie Niemiec (unikanie płatności, niekończące się odwlekanie zapłaty, brak ludzi do kontaktów). Wszystko to było połączone z zaawansowaną ignorancją osób decyzyjnych. Wielokrotnie niemieccy podwykonawcy schodzili z budowy z uwagi na brak płatności. Niestety firmy nie polecam. Chętnie przyłącze się do pozwu zbiorowego.

Zostaw merytoryczną opinię o UNIBEP S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w UNIBEP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIBEP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIBEP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIBEP S.A.