Opinie o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNIBEP S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UNIBEP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Mateusz

@xxx a na jakim stanowisku tyle ?

xxx

6tyś na miesiąc z paliwem z maszyny.

Adaś

Czemu rząd was okrada (usunięte przez administratora) system walczy się dalej pozdrawiam

Bukaka

Inżynier - Majster Obsługi Gwarancyjnej Budów jakie warunki pracy i na jakie zarobki może liczyć ?

Grzegorz
@Bukaka

Dołączam się do Twojego pytania. Jeśli wyślesz swoje Cv daj znać jak Ci poszło.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy UNIBEP S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik kontraktu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy rozmowa rekrutacyjna w UNIBEP S.A. odbywa się również w języku angielskim?

odp

Jeśli takie jest wymaganie na stanowisku, to jak najbardziej - weryfikowana jest umiejętność językowa.

Tonik

Firma jest dobrym pracodawcą, więc może złożyliście woje cv w okresie ,kiedy nie mają potrzeby zatrudniania nowych pracowników?

Ktoś

Bardzo niekompetentna firma. Na odpowiedź na złożone CV czeka się 5 miesięcy. Codziennie udostępniane są oferty pracy, zatrudniają kogoś na okres próbny na 3 miesiace potem dziękują i znowu szukają jeleni.

Geo
@Ktoś

Potwierdzam. Składasz Cv... Cisza. Pani kadrowa również mało kompetentna. Nie warto tracić czasu.

Kandydatka
@Ktoś

Byłam na rozmowie i odnoszę wrażenie, że w tej firmie panuje straszny chaos oraz chyba sami do końca nie wiedzą kogo szukają.

wykonawca

Wielka przestroga przed UNIBEPEM -nie współpracujcie z tą firmą , banda oszustow i krętaczy, kierownicy wsiochy z bielska myślą ze złapali Pana Boga za nogi i gnoją podwykonawców okradając ich. Mase firm oszukują na każdej budowie

rewykonawca
@wykonawca

Czy możesz coś więcej o tych kradzieżach napisać?

Teresa
@rewykonawca

Być może @wykonawca zechce jeszcze coś dopowiedzieć w tej kwestii. A tymczasem możemy spokojnie przedyskutować inne kwestie. Orientujesz się może, czy w UNIBEP potrzebują w chwili obecnej nowych pracowników?

Rara

Operat rozscielacza ile zarobi na rękę???

Natalia
@Rara

Nie wiadomo właściwie, do czego należałoby odnieść Twoją wypowiedź. Zdaje się, że nie ma ona nic wspólnego z głównym tematem bieżącego wątku, a więc należałoby to zmienić. Natknęłam się na informację, iż UNIBEP ma specjalne oferty pracy, przeznaczone dla młodych osób. Młodzi ludzie mogą u nich liczyć nie tylko na specjalne benefity, ale przede wszystkim na naukę u czołowych polskich inżynierów budownictwa. A może wiesz, na jakie mniej więcej zarobki może liczyć tam taka młoda osoba? Powiedz coś więcej o tym.

Sławek
@Rara

Ja mam 5.500 brutto.

Ryszard

PRL. Atmosfera pracy słaba. Firma bez struktur. Młodzież na stanowiskach kierowniczych. Przewaga ludzi z Podlasia, którzy sa bardziej warszawscy niż Warszawiacy. Sloki w lodówkach po weekendzie to normalka.

@Ryszard

Możesz wyjaśnić, w jaki sposób pochodzenie pracowników wpływa na funkcjonowanie firmy? Rozumiem, że jest to dość istotna kwestia. Dlaczego sądzisz, że atmosfera jest słaba, w jaki sposób się to pokazuje? Wspomniałeś, że jest to "firma bez struktur", czy w takim razie ciężko jest uzyskać awans?

Zuza
@Ryszard

A może to firma, która dopiero kształtuje swoje struktury? Nie ma co skreślać jej tak na starcie.

gość
@Agnieszka

Kiedy w firmie ekipa składa się z 5 osób, z czego 4 to: brat, szwagier, syn Pani z kadr oraz wnuk kierowniczki mleczarni, to w przypadku jakiegokolwiek konfliktu czy problemu wina spada na tego piątego. Bo ten piąty jest niczyj, za zwolnienie go nie grozi np problemem z zapisaniem dziecka do przedszkola (taki urok życia w małej miejscowości). Mieszkańcy bielska promowani są też z innego powodu - mieszkańcy np Białegostoku szybciej rzucaja pracę (dojazdy robią swoje, stawka jaką oferuje firma jest rynkowa i kiedy dołozyć do tego ogólną sytuacje na budowie argumentów za zmianą firmy jest za dużo) Wiele konfliktów bierze sie też z ilości delegacji (jazdy). Młodzi mający rodziny chcą do dzieci (nie te czasy, kiedy ojciec jechał do roboty) starsi, mający odchowane dzieci uważają, że teraz Młodzi powinni jechać, oni juz swoje wyjeżdzili. Tu pole do popisu dla działu HR, ale dział HR woli zwalić to na roszczeniowość pracowników. I o ile budowlanka jest bramnżą w której delegacje są normą, to niestety, ale kiedy realia pracy kompletnie rozmijaja się z obietnicami z rozmowy o prace, to mało kto nie szuka innej roboty. Niemniej sądze że ta sytuacja to głownie wina HR, które wprowadza w błąd. Unibep naprawdę nie daje nic, czego nie można dostać w innych firmach. Firmy trzymaja się głownie ludzie, którzy wierzą, że mają w niej plecy i nie zostaną zwolnieni z dnia na dzień. Mało kto z tak zwanych obcych traktuje firme jako miejsce na dłużej, to raczej przejściowa opcja. Awans nie jest cięzki do uzyskania, a niemozliwy. Chyba, że za awans mozna uznac objęcie ekipy pracującej w lokalizacji, której nikt inny nie chciał.

PP
@Ryszard

Brak słów na Twój komentarz. Szufladkowanie ludzi do "Sloki"( chyba słoiki?) Do póki nie poznasz osoby osobiście nie możesz jej oceniać. PRL to dopiero by był jakby zasiadali sami 65+. Znam bardzo dużo osób z tej firmy jestem podwykonawcą i nie zawsze było kolorowo ale nie jest to firma którą źle wspominam. Wszystkie pieniądze zapłacone i to się liczy. Większość osób z kadr kierowniczych( około 40lat wspominam OK)

Bronisław
@PP

Masz rację, wypowiadając się na forum nie powinno się nikogo obrażasz, ani dyskryminować ze względu na miejsce skąd przyjechał. Jako współpracownik firmy dobrze ją oceniasz. Czy uważasz, że obecnie firma nadal dobrze prosperuje i proponuje atrakcyjne warunki zatrudnienia? Czekam na Twój komentarz.

Tom

Nie polecam nikomu tej firmy. Poziom zarządzania bardzo ale to bardzo niski. BHP również nie powala a firma podobno należy do porozumienia dla bezpieczeństwa w budownictwie. Przez pół roku jedziesz na swoim komputerze później może dostaniesz służbowy lub dalej będziesz jechał na swoim. Nie inwestują w pracowników... Wszystko jest robione na szybko, termin realizacji robót z "czapy" co niestety skutkuje złością ze strony podwykonawców oraz innych dostawców- nigdy nie są przygotowani na betonowanie, rozładunek stali czy też dostawę materiałów-złość wszystkich dookoła. Cała spychologia od kierownika kontraktu na jego zastępce, kierownika budowy etc. Praca mocno ponad 10h na dobę, posiłki regeneracyjne nie zawsze... Brak socjalu, (usunięte przez administratora) w barakach nawet na sprzątaczkę nie mają... Niestety nie mogę rekomendować tej firmy.

sylva
@Tom

to wszystko prawda, zmuszaja do pracy ponad 10 godz I nie placa za nadgodziny. oszukuja w bialy dzien

Bronisław
@sylva

Jeżeli rzeczywiście tak jest to bardzo niepokojąca sprawa. Skoro za nadgodziny nie są wypłacane wynagrodzenia oraz nie można odebrać ich w postaci wolnych dni, to mamy tu miejsce z łamaniem prawa pracownika. Próbowaliście może poruszać ten temat z pracodawcą? Jakie jest jego stanowisko w tej sprawie? Proszę o odpowiedź, ponieważ to dosyć poważna sprawa.

Mark

Jeden wielki kolchoz, zdecydowanie nie polecam.

Natalia
@Mark

Niewiele napisany w ten sposób komentarz wnosi do dyskusji na temat pracy w firmie UNIBEP. Może jednak pokusisz się o rozbudowanie swojej wypowiedzi? Poparta rzetelnymi przykładami na pewno pomoże osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tym miejscu! Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy zatrudnienia u tego pracodawcy?

PrawdaBoli

Firma bez zasad. Atmosfera w pracy to dno poniżej poziomu mułu. Kadra kierownicza na budowie ma bardzo słabe wykształcenie jednakże uważają się za jednostki wybitne, w dodatku można ich śmiało posądzić o mobbing w pracy. Ambitne jednostki powinny trzymać się od tej firmy z daleka. Jest dużo lepszych firm. Kierownik obiecuję podwyżki w rzeczywistości jedyną jaką dostaniesz to przy przedłużeniu umowy. Pensja składa się z podstawy która stanowi połowę twojego wynagrodzenia, reszta to dodatki. Praca na budowie wiąże się z niebezpieczeństwem więc w przypadku wypadku dostajesz podstawę x 0,8. Donosiciele i brązowe języki to wizytówka którą Unibep pozostawił w mojej głowie po skończonej współpracy. Taka jest moja opinia. Każdy niech się sam zastanowi i podejmie decyzję o zatrudnieniu w tej spółce.

PrawdaBoli

Młody

Jak wygląda praca za granicą? I czy biorą odrazu po technikum?

Leszek
@Młody

Ponad miesiąc temu wyrażałeś zainteresowanie pracą za pośrednictwem firmy UNIBEP, jednak w wątku nie uzyskałeś żadnej odpowiedzi. Ciekawi mnie, czy mimo to zdecydowałeś się spróbować swoich sił i aplikowałeś, na któreś z dostępnych w tamtym czasie ogłoszeń? Jestem ciekaw, jak to się zakończyło w przypadku Twojego zainteresowania.

Agnieszka

@pracownik, rozmawiałeś o tej sprawie z pracodawcą? Czy taki dodatek był wypłacany od dawna? Czy trzeba było spełnić jakieś warunki? Sądzę, że warto spytać, dlaczego już nie przysługuje. Czy poza tym są także inne benefity, jak na przykład dofinansowanie letnich wakacji?

mam pytanie ? jak to jest z tz wyprawką dla dzieci do szkoły? co roku była wypłacana w tym roku okazuje się, że skoro państwo daje na wyprawkę firma już nie musi! Wygląda to jak kara za pracę a dodatek !

Agnieszka

@Ulka, co dokładnie masz na myśli? Jakie informacje są dla Ciebie interesujące? Na pewno ktoś z forumowiczów będzie w stanie Ci pomóc, jeśli jasno przedstawisz swoje pytania. Zachęcam wszystkich do wyrażenia swojej opinii o pracy w Unibep. Uważacie, że to dobry pracodawca? Czy firma oferuje zatrudnionym osobom umowę o pracę? Można liczyć na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa? Dawno nic nie pisaliście, dlatego wszelkie informacje są istotne.

Ulka

Myślę , że na forum nic nie uzyska się .

podwykonawca

to nie konkrecja a oszukani podwykonawcy maja do was zal

Zostaw merytoryczną opinię o UNIBEP S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w UNIBEP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIBEP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIBEP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIBEP S.A.