Opinie o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy UNIBEP S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UNIBEP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIBEP S.A. w Bielsk Podlaski

Pracownik Neutralny

Pracuję w Unibepie od 8 lat. Dostałem się na stanowisko kier. robót po zwykłej rozmowie kwalifikacyjnej bez znajomości i koniugacji. Awansowałem na zastępcę kier. bud potem kier. bud. Jestem zadowolony z pracy. Trafiają się fajne premie obiektowe. Pracuję w środowisku normalnych ludzi. Nie zamierzam zmieniać pracy.

@Pracownik Neutralny

A ja pracowałem w tej firmie od 16 sierpnia 2007 do 26 czerwca 2020 (ostatni dzień roku szkolnego = pierwszy dzień wakacji 2020), kiedy to ten wspaniały, uczciwy - bo z Kodeksem Etycznym pracodawca "ręcami" Pana Kierownika Biura Audytu i Kontroli Wewnętrznej, po blisko 13-latach, w mojej subiektywnej opinii - solidnej pracy, wbił mi nóź w plecy jak .... ktoś kiedyś 17 IX ... Z Unibep jestem od lipca 2020 roku w sądzie pracy i procesy te potrwają jeszcze, w mojej, ponownie subiektywnej opinii, jeszcze długie lata. A dla wszystkich niezadowolonych z zachowania pracodawcy sygnalistów - dobra rada "wujka SFK": nigdy się nie poddawaj w sprawach gdzie naruszają Twoją godność i wartości na jakie się powołują!!! Zainteresowanych kontaktem ze mną i zorganizowaniem porządnego związku zawodowego w Unibep S.A., który ukróci zachowania pracodawcy godzące w godność pracowników zapraszam w dniu 26 października 2021r. na godzinę 10.00, przed salę rozpraw w Sądzie Okręgowym w Białymstoku - ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, Sądzie Pracy, gdzie zapadnie pierwszy z prawomocnych wyroków w moim sporze z Unibep S.A. O kolejnych terminach i sygnaturach takich spraw będę Was informował na dedykowanej Unibep stronie www, którą właśnie przygotowuję zarówno jako akcjonariusz jak i były pracownik Unibep S.A., który chce dla tej spółki jak najlepszego prosperity. SFK

nie pracownik
@SFK

a kiedy strona tworzona przez Pana będzie działać i jaki jest adres...? Może być pomocna przy podejmowaniu ostatecznej decyzji o zatrudnieniu u tego pracodawcy

@nie pracownik

Pierwszy prawomocny wyrok z pisemnym uzasadnieniem Sądu, w którym UNIBEP został przez Sąd Pracy ukarany za naruszenie przepisów prawa już mam. Udostępnię jego treść każdemu, kto chce poznać treść tego wyroku i uzasadnienia - wystarczy napisać: Skoro sąd twierdzi, że Unibep łamie prawo w moim przypadku (pracownik z 13-letnim stażem), to sami oceńcie jak traktuje ta firma osoby z krótkim stażem pracy i nie oczekujcie, że zostaniecie potraktowani inaczej.. Pracuję nad złożeniem skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego aby ukaranie Unibep w tym pierwszym procesie nie skończyło się tylko odszkodowaniem dla mnie w pieniądzu ale i przywróceniem mnie do pracy abym w przyszłości mógł pomagać pracownikom. W lutym 2022 rusza drugi proces z mojego powództwa przeciwko Unibep w sądzie pracy, który merytorycznie dotyczy zjawisk jakie są opisywane w Waszych opiniach na tej stronie. I będzie jeszcze co najmniej jeden - w sądzie cywilnym. Na stronie www, którą udostępnię będą wszystkie prawomocne wyroki. Potrzeba tu czasu z uwagi na w/w działania.

TomekM

Witam, Chętnie zapoznan się z treścią i uzasadnieniem. marekowskit@o2

TomekM
@SFK

Ponad miesiąc temu prosiłem o udostępnienie wyroku i ............... nic. Może SFK weź co zasądzone i nie wracaj do firmy, bo coś mi się wydaje, że nic dobrego nie zrobisz.

henio
@Pracownik Neutralny

jakoś mi nie wychodzi aplikacja. Duza firma ale wyjątkowo nieciekawi dział osób rekrutujących.

Kazioo

Czy na stanowiska kierownika robót, kierownika budowy itp. przysługuje samochód? Jeśli tak to jaka flota? Gdzie dokładnie w Gdańsku Piecki-Migowo ma powstać nowy obiekt na 290 mieszkań?

żubr

kto kontroluję tą firmę przy budowie płotu dla żubrów?

Rozmowa o pracę

Gdy usłyszałem podczas rozmowy o pracę że wyrobione nadgodziny mogę sobie odebrać wolne o mało co nie wybuchem śmiechem. Nie po to chodzę do pracy żeby robić za darmo a później mieć za to wolne. Firma to jedna wielka kpina. Nie polecam przyszłym kandydatom na inżynierów budowy

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy UNIBEP S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik kontraktu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stefan

Praca na budowach często po 12-14 godzin + weekendy, święta i zdarzają się nocki, Oczywiście UNIBEP nie płaci za nadgodziny. To wszystko w ramach ryczałtu za nadgodziny, który wynosi ok. 500 zł miesięcznie. W nagrodę za ciężką prace od czasu do czasu dostaniesz emalia, że wszyscy jesteśmy UNIWIELCY.

Bronisław
@Stefan

Czy przy pracy fizycznej jaką wykonujesz ,firma przewiduje pakiety medyczne? Na jaką umowę można liczyć w Unibep?

Mariusz
@Stefan

To Wam płacą jakiś ryczałt ??!!!

związkowiec
@Stefan

a poskarżyłeś się do związku zawodowego lub inspekcji pracy?

majster zepsuj
@Stefan

Taka praca to norma w większości firm budowlanych w Wawie , przyzwyczaiło się towarzystwo do dobrego i głową muru nie przebijesz - tak ma być i koniec . Ryczałt dla umycia rąk - też norma - przecież płacimy Ci ryczałt , czego jeszcze chcesz ?? - przecież kochany betonik zakończył się o godzinie 1 w nocy kierowniku !!?? - Pozwalam ci przyjść jutro 2 godziny później do pracy , bierz co daję bo się rozmyślę hehe . I tak się kręci , nie płacić , wymagać , nie chwalić , opierdzielać , mamić widmem premii i wprowadzać takie przekonanie wśród gawiedzi że wyjście o 17:00 to grzech a o 15 to jawne nieposłuszeństwo . Dopóki ktoś w tzw. rządzie nie weźmie się za uregulowanie tego ( ewidencja czasu pracy , nadgodziny , dodatki za pracę w nocy itd. itp . ) , dopóty nic się nie zmieni a nasze internetowe wylewy emocji nic nie dadzą .

Nowy SIP w UNIBEP SA
@majster zepsuj

Witaj, Jeśli chcesz swoje trwogi roztrząsać na poważnie to zapraszam 19 lipca 2021 jako widownia do Sądu Rejonowego w Białymstoku (Mickiewicza 103), gdzie będzie przesłuchiwany nie kto inny a sam Prezes Zarządu Unibep SA w sprawie z mojego powództwa. Po rozprawie będziesz miał okazję zadać pytania (dlaczego tak jest w Unibep) samemu Panu Prezesowi a wcześniej Pani Dyrektor Personalnej, która zapewne Cię zatrudniała. Pozdrawiam S.Kulka

SFK 1971
@Stefan

Witajcie, Już 5 XI Sąd Okręgowy w Białymstoku - ul. M. Skłodowskiej-Curie 1 - wyda pierwszy, z prawomocnych wyroków, w sprawie jaką w lipcu 2020 r. wytoczyłem UNIBEP S.A. w związku z łamaniem prawa pracy. Spółka UNIBEP S.A.(chełpiąca i chwaląca się certyfikatami systemów zarządzania) w toku procesu potwierdziła fakt - przyznała się do złamania prawa pracy. Kolejny proces rusza już w listopadzie (spółka UNIBEP będzie musiała wyjaśnić jakimi kryteriami kieruje się traktując pracowników nierówno w warunkach zatrudnienia - mam nadzieję, że Sąd przychyli się do mojego wniosku dowodowego i jako biegłego powoła Pana Profesora UJ z Katedry Prawa Pracy). To jednak nie koniec - kolejny pozew niebawem - po doręczeniu mi decyzji Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zależnie jaki wyrok zapadnie 5 XI - zostanie złożona skarga do Sądu Najwyższego. Złożę również - jeśli Sąd Okręgowy w Białymstoku oddali moją apelację - skargę do sądu w Strasburgu - a wszystko po to aby nigdy więcej pracodawca - UNIBEP S.A., po ponad dekadzie solidnej pracy, nie potraktował żadnego z Was jak mnie. Ludzi zaangażowanych, inwestujących w swój rozwój nie można traktować jak (usunięte przez administratora) jak stare meble, który można ... W toku 1. procesu UNIBEP S.A.przyznała się do łamania prawa pracy. Kolejne obnażanie obłudy i łamania Kodeksu Etycznego Unibe S.A. w kolejnych miesiącach. Dla sygnalistów, którzy wypowiadają opinie o UNIBEP - zorganizujmy się wreszcie - wystarczy 10. osób z ponad półtora tysiąca pracowników. Zróbmy porządny związek zawodowy, który pozwoli pracować jak w UE - bez strachu i na warunkach jakie przewiduje UE prawo pracy. Polacy - odwagi! SFK P.S. Blisko 13 lat doświadczenia zawodowego w UNIBEP i 23 lata zawodowego doświadczenia życiowego pozwala mi na tezę - jeśli czujesz się w miejscu pracy (usunięte przez administratora) to przyczyna leży po stronie pracodawcy, który jak w moim przypadku ma za nic prawo - a tylko dla pozoru - "piskorzy" kodeksami etycznymi.

Czy jest możliwość pracy w UNIBEP S.A. na część etatu?

Misiek

Tak

seba

Podjłem prace w Unibep zaproponowano mi pracę w Norwegi albo do Niemiec wymogiem jest zaszczepienie . Od osób kture pracowały za granicą wiem że płaca za granicą jest najniższa jaka tylko może być w danym kraju . Polecam na necie jest wiele ofert z zagranicznych firm kture oferóją naprawde wiele za dobre pieniądze . Unibeb czyli Unihouse dostaje o demnie bardzo negatywną opinie

Waldek

Trochę to mało kompetente jak kadrowa wie gdzie jest Gdańsk ale nie wie co to jest (usunięte przez administratora):)

Jaki jest okres rozliczeniowy w UNIBEP S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jaś

Umysłowi, ostatniego dnia miesiąca. Fizycznie, 10ego dnia miesiąca

SFK

Dzień dobry Jeśli chcesz poznać prawdziwy Unibep z jego prawdziwymi wartościami - już 19 lipca 2021 masz na to realną szansę. Przyjdź na rozprawę przed Sądem Rejonowym w Białymstoku, gdzie Pani Dyrektor Personalna, Pani Kierownik Działu Kadr i Pan Prezes Zarządu Unibep będą bronili honoru tej firmy w procesie jaki wytoczyłem spółce w lipcu 2020 roku po tym jak po blisko 13 latach rzetelnej pracy potraktowali mnie jak śmieć, jak stary mebel do wymiany. Wytoczyłem Unibep SA powództwo o przywrócenie do pracy i mam nadzieję, że Sąd to powództwo uwzględni w prawomocnym wyroku a to dlatego, że chcę wrócić do Unibep aby bronić praw pracowników w sposób faktyczny i autentyczny, a nie jak dotychczas robi to Związek Zawodowy BUDOWLANI, któremu jak widzę brak energii do działania. Pozdrawiam SFK

Kolega
@SFK

Stasiu, Szkoda Twojego zdrowia. Ta firma sama się pogrąży, bo niedługo nikt z doświadczeniem nie będzie chciał tutaj pracować. Pracownicy odchodzą lawinowo a Prezes mówi, że może pracowników autobusami dostarczać. Ciekawe skąd? Pozdrawiam

Jaś

Ja nie mam odczucia, że pracuję w strachu. Robię co do mnie należy, a firma wypłaca mi ustalone wynagrodzenie i tyle. Jak coś będzie nie tak to ją zmienię i nie potrzebne mi do tego ZZ. Ale każdy pewnie ma swoją rację.

viva

Unibep jest to firma która nie płaci podwykonawcom, ich kierownictwo okrada nie tylko swoją firmę ale i podwykonawców, proszę o kontakt firmy które zostały oszukane lub pracowników co mają podobne doświadczenie. viviel@op.pl

reviva
@viva

Czy możesz coś więcej opowiedzieć o tych kradzieżach?

Kalina
@reviva

Wszystko pięknie wygląda na zewnątrz, a będąc w strukturach to jest kolesiostwo, jak nie jesteś z Podlasia to jesteś nikim. Sama dostałam się do firmy po znajomościach, tzn poprzez współpracę jako podwykonawca, wcześniej próbowałam dostać się z ogłoszenia i cisza... Mimo wielu obietnic nie miałam szans na awans, a jak zaszłam w ciaze to pominęli mnie w premii rocznej ( mimo przepracowanego okresu przed L4, zakończonej budowy), premia dysponuje kierownik kontraktu i to było jego zemsta... Niestety kadra wyższa ocenia tylko niższą, kierownik kontraktu zastraszał kadrę swojej budowy że gdy przyjedzie prezes/ dyrektor i zobaczy w kontenerze pełna cegłę to obetnie nam premie, tymczasem sam przyjeżdżał w pon popołudniu, w czw ok 9 pakował służbowe auto po sufit materiałami budowlanymi i kierunek Podlasie! Nie był to jedyny kierownik który tak działał nie mówiąc o łapówkach od podwykonswcow

Szefu
@Kalina

Daj namiary na tego cwaniaka

Grek
@Kalina

O tym że trzeba być z Podlasia żeby się tu liczyć to głupie gadanie. Co do reszty, to nie wiem.

rombi bąbi

BARDZO DOBRA FIRMA JAK NIE JESTEŚ LENIEM

tadek

Kasowanie negatywnych komentarzy nie zrobi z was dobrej firmy . Nigdy więcej nie polecam

@tadek

Dokładnie, to tylko świadczy jak naprawdę jest. Nikt nie pisze złych komentarzy, jeśli pracodawaca jest w porządku i jest uczciwy.

Radek
@ja

Koniec z tym wyzyskiem pracowników! To nie jest jakis Bambustan tylko środek Europy.

Powalcz o godność pracownika
@Radek

Witaj, Jeśli poza słowami masz energię i prawdziwą chęć do walki o prawa pracownicze w ramach struktury nowego związku zawodowego, który nie będzie tylko "na papierze i w kieszeni Unibep jako pracodawcy", ale faktycznie zajmie się walką o godne traktowanie ludzi zatrudnionych w Unibep - zapraszam zarówno 3 marca jak i 8 marca 2021 (obie rozprawy na godzinę 12.00) na salę rozpraw sądu rejonowego w Białymstoku, Mickiewicza 103 (jako publiczność - rozprawy są jawne), gdzie posłuchasz i zobaczysz jak ja walczę o swoje prawa pracownicze. Jeśli jednak "oblewa" Cię strach - przestań wypisywać w internecie takie komentarze ponieważ nic one nie dadzą ani Tobie ani innym. Jeśli jednak jest w Tobie odwaga - zapraszam szczególnie 8 marca, kiedy zaplanowane jest wysłuchanie w mojej sprawie Pana Prezesa Leszka, któremu życzę zdrowia aby na tę rozprawę stawił się w jak najlepszej kondycji.

Noname

Odbyłem ze Unibep rozmowę kwalifikacyjną. Cytując klasyka ok.ok... zadzwonimy do Pana.... A ja nie mam telefonu... A tak na poważnie. Aplikując do pracy na budowie kiedy spotykam się tylko z przedstawicielem HR nie liczę na cuda. Aczkolwiek zapewniono mnie że zadzwonią, poinformują bo standardy. Cisza jak makiem zasiał, a szkoda... Rozmowa przebiegła bez znaków szczególnych, było po prostu miło.

Tadek
@Noname

Nie mają kultury coraz częściej szlachcianki z HR !

A Ja pracuje i jestem zadowolony z firmy.

P

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

P

Ona

Jak wygląda praca w oddziale w Białymstoku? Jak atmosfera i wynagrodzenie? Czy jest szansa na stanowisko bez doświadczenia zawodowego?

@Ona

Siły własne porażka. Kierownictwo nie ogarnięte (usunięte przez administratora) na każdym kroku człowiek jest dla nich niczym.

odpowiedź
@Ona

To zależy od stanowiska i wymagań wskazanych w ogłoszeniu. Jakkolwiek, jeśli tylko zauważymy potencjał to szanse są duże. O atmosferze opowiadają sami pracownicy(usunięte przez administratora) Zachęcamy do aplikowania! Dział Personalny Unibep S.A.

stanowiskowy
@Ona

jeśli zrobisz wrażenie to stanowisko czeka otworem ....

Adaś

Może zainwestujcie w Niemczech wtedy wszyscy z Polski tan ruszą z walcami ????????

znający temat rynku niem.
@Adaś

Unibep w Niemczech już był. Dostał w xxxx na wszystkich zrealizowanych kontraktach z z podkulonym ogonem wycofał się z tego rynku. Poczytaj raporty Unibep na giełdzie to poznasz szczegóły.

2020-12-07

Czy jest na tym forum ktoś, kto toczył spór z Unibep S.A. przed sądem pracy?

Jakie wartości są cenione w UNIBEP S.A.?

Na 2 babka wróżyła ....

To zależy kogo zapytasz. Na papierze są wszystkie piękne słowa o wartościach, a życie toczy się jakby boczkiem ....

Zostaw merytoryczną opinię o UNIBEP S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w UNIBEP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIBEP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIBEP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIBEP S.A.