Smart IBS

Bydgoszcz

Opinie o Smart IBS

anonim 2010-02-24 13:04:15
WITAM, poszukuję informacji na temat firmy SMART IBS W BYDGOSZCZY, jeśli ktoś coś słyszał bardzo proszę o indformację, gdyż zastanawiam się czy warto z nimi podjąć współpracę
anonim 2010-02-24 21:42:38
A CO TO ZA FIRMA?
timberhouse 2010-03-02 13:28:46
Witam, zależy co byś chciał wiedzieć bo mają kilka działów. Moja firma (Timber House - budownictwo drewniane) zleca im obsługę klientów (przyjmowanie zamówień, informacja o produktach itp.) i współpraca układa się bez zarzutu.
zawiedziony 2010-03-28 20:29:55
Witajcie! UWAGA na nich! Chciałem z nimi współpracować ale po kontakcie i przedstawieniu warunków już nie chciałem mieć z nimi do czynienia. Brak przygotowania do pomocy w handlu i brak możliwości finansowych. Brak rozeznania i małe (zerowe) doświadczenie na rynku. Jestem z Łodzi - NIE POLECAM!
Mojnnn 2016-04-21 19:37:35
Wiesz co, sytuacja wygląda bardzo dobrze, ostatnio się sporo zmienia @anonim i jest naprawdę sympatycznie, Smart IBS jest coraz lepsze w te klocki i genrralnie naprawdę spoko opcja, świetna praca i dobra kasa
Zostaw swoją opinię o Smart IBS - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart IBS