Opinie o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. w Toruń

Kicia

Ta firma to dno, nie oszukujmy się. Zastraszania, mobing i dyskryminacja to codzienność. Mało tego tyrasz jak murzyn za psie ... Tam PIP powinien zrobić porządek.

@@Zz

Dobrze że ty się nadajesz .Pewnie kapusiem byłeś .i nadal jesteś

Witam chcę opisać o sytuacji na dziale dywanikow samochodowych. Na ploterach na zmianie M.Z są koledzy tacy jak Sebastian B. I Jarek i inni. Nabijają się z ludzi wyśmiewają się. Zresztą z tym Sebastianem to mało ludzi chce pracować bo jest wulgarny i drze się na wszystkich . Dobrze jest tylko w tedy gdy się pracuje za niego bo on może stać i gadać. Szkoda że przez takich ludzi inni się zwalniają. Mistrz spoko lider też ale reszta już mniej.

Witam ja już nie pracuje tam. Długo myślałem nad tym czy napisać ale chyba warto. Może i masz rację że z kodowaczkami jest ciężko z tego co pamiętam jest jedną na tej zmianie chyba ma na imię Ewa drze się i myśli że to zabawne . Mam nadzieję że kierownictwo zrobi porządek z tymi ludźmi

Jakie wartości są cenione w PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.?

aka Nowy wpis

Dobre pytanie. Tu sie nie ceni wartości ! Jesteś numerkiem do wyrobienia normy. Jak nie wyrobisz to czeka cię indywidualna nieprzyjemna rozmowa.

Były pracownik Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Razowe

Myślę że ta firma dużo daje ale konkursy są ustawiane. Wygrało dziecko osoby z biura. Serio? My mamy w to uwierzyć. Przecież było dużo zdolniejszych dzieci. Tak samo loteria majster ze szwalni wygrywa 3 raz z rzędu . Serio? Ok fajnie ale podwyżki na nowy rok masakra szkoda słów

Szczerze to po wielu rzeczach można to poznać.v Że pracownicy produkcyjni są gorzej traktowani niż z biura. Chociażby dam przykład papier...produkcja szary a reszta biały.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. na Operator Maszyn? 25 sierpnia ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Janusz
@Kicia

Możesz potwierdzić jakimś faktami Twoje oskarżenia o mobbing w Visscher - Caravelle? Opisz dokładniej co spotkało Cię w firmie.

@Janusz

Chociażby cofanie pracownika z toalety "Bo to nie czas na toalete" albo zastraszanie nagana pracowników do wykonywania nadgodzin, bądź proszenie o urlopy własne ciężko zapracowane dni wolne. Wiele jest mankamentów w tej firmie, pracownicy wiedzą co tam przechodzą, ladujac u psychiatry.

@Janusz

Za moment minie rok jak jestem na zwolnieniu, walczę z silna depresja spowodowana tym zakładem. Nie życzę tam pracować najgorszemu wrogowi.

ZwykkaJa
@Kicia

Ja to samo, poza tym wylądowałam w szpitalu na ostatnią minute z astma przez tą firme

patryk m.

a zgłosiłaś to komuś ?

@patryk m.

Oczywiscie ze zglaszalam I nic z tym nie robili. Zamiecione pod dywan a pracownik był za to(usunięte przez administratora).

@patryk m.

Oczywiscie. Nie raz nie dwa. Jak grochem o ścianę udawali ze nic sie nie dzieje

Jakus
@Kicia

Ja też znalazłam się u psychiatry

Kąkol
@Kicia

Ja też znalazłem się u psychiatry

Uua
@Kicia

Zgadza się człowiek się stara jak może każdy jest inny mamy tylko 2 ręce wszystko od razu robić paletę przynieś dywany ułożyć i a operatorzy się śmieją i w kulki letą sam zbieram nie pomogą tylko się śmieją i szemraną na innych i kablują wciąż telefony przeglądają i uwagi nie zwròcą czują się ważni Tomek

Kamila

Pracuję i chwalę sobie pracę, skoro jesteś byłym pracownikiem wynika z tego, że masz dwie lewe do pracy. Skoro widzisz kto co robi to znaczy, że interesujesz się wszystkim tylko nie pracą :)

Tatuaż
@Kamila

Nie koniecznie trzeba się kimś interesować Może masz dobre układy i znajomości i dlatego nie nazekasz

Zz

A co on zrobil? Serio jego zmiana jest najlepsza . dzial ciecia wgrzewania i bmw no i haftu sa ok. Więc nie wiem po co kłamać. Jeżeli nie radzisz sobie na zadnym dziale to nie zwalaj winy i nie obrażaj nikogo. Nie nadawalas sie nigdzie nawet na zbieraniu dywanów. I oczerniasz innych ludzi za których oni musieli sie z toba męczyć i pracować za Ciebie.

Zz

Tak znam tą osobę????serio nie nadawala sie nigdzie. A byla specjalnie wysylana na inne dzialy zeby jej nie zwolnic

Jòzef
@Zz

Myślę że nikt za nikogo nie pracuje jeżeli ta osoba by się nie nadawała napewno by ją zwolnili pracowałaś .pracowałeś z nią że wiesz nie oceniaj

Klaudia
@Zz

To była może młoda osoba

Marcel
@Zz

Skąd ty to wiesz ? że nigdzie się nie nadawała pracowałaś pracowałeś z nią że tak oceniasz No być może masz wiadomości od kogo innego

@Marcel

Tak pracowalem z nia.

@@Zz

Dobrze że ty się nadajesz .Pewnie kapusiem byłeś .i nadal jesteś

Mobbing. Liderki jak i przełożeni wiedzą zawsze lepiej co jest dobre dla osoby, która nie daje sobie rady na danym stanowisku. A co lepsze jeśli sobie nie radzisz, straszą cię oddelegowaniem na "lepsze" Stanowisko. Na to wygląda, żeby lepiej pracownik się zwolnił sam i mieć problem z głowy.

Kruk

Albo mogą zwolnić ciekawe czy ludzie przychodzą pod wpływem alkoholu do pracy Pewnie nie bo nieszczęścia chodzą po ludziach

Paulina
@Kruk

A skąd w ogóle takie pytanie, masz jakieś podejrzenia? No to może jest w regulaminie coś na ten temat. To jak pochodzą do osób pod wpływem?

Kruk
@Paulina

Pytam bo widziałam jak ktoś kupował alkohol i szedł do pracy bardzo młoda osoba Ale nie moja sprawa Pozdrawiam

Majster

Pracowalem tam 8 lat. Gorszego zakladu w zyciu nie widzialem. (usunięte przez administratora),psychiczne znecanie sie, donoszenie i ploty na kazdym kroku. (usunięte przez administratora) dla desperatow

Katarzyna
@Majster

wow smutne a skoro uważasz że tamtak jest no to są instytucje odpowiednie do zgłaszania takich rzeczy, np. do PIP, ktoś to gdzieś zgłaszał?

Jak się pracuje z ludźmi z PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.?

mg

Pracuje 3 miesiące i na ten moment bardzo pozytywnie oceniam firmę - przede wszystkim za atmosferę, ale tez dużo benefitów. W grudniu codziennie były jakieś atrakcje: mikołajki, loteria z fajnymi nagrodami, dzień świątecznego swetra, wigilia i paczki dla pracowników. Całokształt na plus.

gość
@mg

Nie wiesz co mówisz i piszesz.

Firma przyjazna dla ludzi - benefity, organizacja imprez kulturalnych itp. Niestety VC nie potrafi docenić pracowników niższego i wyższego szczebla, którzy starają się i próbują się rozwijać. Zarobki na niskim poziomie, w okolicznych zakładach można zarobić więcej.

Klaudiusz
@pracownik

Jakie znasz zakłady ktòre są super i można dobrze zarobić

Mateusz

Odradzam stanowczo ! Panie z rekrutacji gubią się w swojej pracy - moja dziewczyna, która przyjechała na rozmowę kwalifikacyjną została zaprowadzona na produkcję i kazano jej pracować przy maszynie w swoich ciuchach (usunięte przez administratora) ani szkolenia stanowiskowego i żadnej wcześniejszej rozmowy o zarobkach. Dodatkowo stanowisko pracy nie to, które miało być. Żenada. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Podczas jej krótkiej wizyty w tej firmie pierwsze co rzuciło się jej w oczy to smród i bród na produkcji (usunięte przez administratora)

Akuku

Napisał prawdę więc jakie ma znaczenie czy napisała to jego dziewczyna czy on? Prawda boli

Gróby ADHD cięcie
@Mateusz

Zakład spoko, robota też, ludzie tam to mameje i podłe śwnie. Dlatego jest tam prze...... ne

Maria
@Gróby ADHD cięcie

Zgadza się pracą jest okej ludzie są źli kablują do kierownika ale tacy już są niektòrzy oczywiście wszystkich nie mierzmy jedną miarą

rozżalony

Majster ze szwalni to wcale nie zna się na produkcji,ale po co skoro to protegowany kierownika produkcji. Głowę nosi bardzo wysoko.Wszelkie słowne i psychiczne znęcanie się nad ludźmi zamiatane jest pod dywan.Żółte i niebieskie koszule uważają się za tych co mogą robić wszystko z pracownikami.Jak można w takiej nerwowej i stresującej atmosferze pracować.Dlatego ludzie uciekają,bo nie idzie na to patrzeć. Liderki ze szwalni to zagnać do roboty, bo zajmują się tylko plotami i donosicielstwem do majstrów. Bo po to zostali wybrani. Bez radykalnych zmian w zarządzaniu ludźmi przez pseudo znawców nic tu się nie zmieni,a najgorsze że jak na kogoś się uwzięli to nie masz spokoju. Więc do dzieła pani Anno i panie prokurencie bo inaczej nic z tego zakładu nie zostanie .Życzę powodzenia.

Kris
@rozżalony

Ludzie kablują i nie tylko operatorzy też Niewiem czy coś przez to zyskają ludzie powinni się szanować a nie donosić do Kierownika To co słyszałem się w głowie nie mieści o tej dziewczynie Wykończyli ją psychicznie

Hhh
@Kris

Pani malgosiu serio ?juz sobie sama pani pisze komentarze????

Merin
@Hhh

No nie jestem Małgosia akurat pomyłka

Trio
@Hhh

No raczej nikt sobie sam komentarzy nie pisze proszę panią czy pan Ogulnie slyszałam ròzne opinie pracą jest super pracować trzeba a ale wiadomo ludzie są różni jak wszędzie Nikt nikogo na siłę nie trzyma

Celina

Ja niewiem jak tam jest ale zawsze można spròbowac I wtedy wyrazić swoją opinię a każdy ma prawo przecież Być może źle ocenia z ten zakład i masz źle doświadczenie

Żar

Pracowałam tam kilka lat temu i sama praca była ok,dziewczyny przesympatyczne ,pomocne.Jednak odeszłam byłam stargana emocjonalnie po pracy w Lemigo wiec i mało odporna na czepianie sie o nic-i tu pozdrowienia dla pana [usunięte przez moderatora] ten mi zycie umilał boże .Mysle ze przez takich odeszło wiele dobrych szwaczek

@Żar

Też odeszłem No tam jest nie do wytrzymania pracowałem kilka lat temu

Ernest

Przyjeli mnie tam w 2019 roku w grudziadzu tylko jak usluszalem 2200 zl brutto to wzialem papiery i im podziekowalem praca na 3 zm za 1626 zl netto bedac tam chwile to ludzie chodzili jak automaty

@Ernest

Rozumiem, że niska podstawa wynagrodzenia spowodowała, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Czy podczas rekrutacji dostałeś informacje, że można podwyższyć wynagrodzenie poprzez premie lub dodatkowo płatne nadgodziny? Napisz jakie benefity Ci zaproponowano.

@Piotr

Jakie benefity .Ten zakład to (usunięte przez administratora) jakich mało .Ja pracuje 3 lata ,robią szkolenia niby,rzucają gdzie chcą,bez badań beż angażu nagle robisz na maszynie gdzie nie masz uprawnień za najniższą krajową.Ten zakład to zgłosić najlepiej odrazu wysoko,bo tu to ręką rękę myje.Żadnych przepisów nie przestrzegają

Iwa

Witam czy ktoś pracuje w tej firmie w Grudziądzu . Jestem ciekawa opinii o tej pracy,

GróbacADHDPLOTER
@Iwa

Atmosfera posła, przez niektórych bydlaków. Zależy gdzie trafisz, nie polecam zmiany ciepłego Stasia liderzyny i majstra Krzyśka to są plotery. Robi tam wstretny typ kadafi oraz zabawny Patryk. Nie polecam tego działu. Gdzie idzej nie wiem

Monk
@GróbacADHDPLOTER

Za co odpowiada lider w tej firmie?

Orlando
@GróbacADHDPLOTER

Nie polecam ją bynajmniej ale każdy ma prawo zobaczyć

Klaudiusz

Czy jakiś obcy język jest wymagany?

xax
@Klaudiusz

Na produkcji nie, w większości biur tak.

ADHD bartas

Robią tam na cięciu, u mistrza Krzycha oraz Stasia ciepłego cybał kadafi bezbrowy oraz Patryk koleś z walniętym czoskiem jakiś p... Ł, oraz tomek kraczaj zwolem jak kogut ludzie do narychmiastowego zwolnienia!!!, drogie panie z HR wejście się za tych bydlaków. Bo nowi nie chcą pracować. Pozdrawiam

Zohanfryz
@ADHD bartas

Przyjacielu ta zmiana jest najlepsza , fajnie sie z nimi pracuje to super chlopaki!

Stary ziom
@ADHD bartas

Stasiu był ok z nim sie robiło super. Gorzej jest na innych dzialach . ciągle tylko normy

Alicja

Czy wewnątrz firmy ogłaszany jest nabór na nowe stanowiska tzw. rekrutację wewnętrzne?

Ona
@Alicja

Tak, są to stanowiska administracyjne, inżynieryjne bądź rzadko się zdarza księgowe.

gość

kiedy placą pensje? ktorego dnia miesiaca?

Xxx
@gość

Do ostatniego każdego miesiąca.. Zazwyczaj w 90% jest nawet dzień lub dwa przed ostatnim.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.?

PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.