PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Żar 2012-03-28 14:07
Pracowałam tam kilka lat temu i sama praca była ok,dziewczyny przesympatyczne ,pomocne.Jednak odeszłam byłam stargana emocjonalnie po pracy w Lemigo wiec i mało odporna na czepianie sie o nic-i tu pozdrowienia dla pana [usunięte przez moderatora] ten mi zycie umilał boże .Mysle ze przez takich odeszło wiele dobrych szwaczek
ok 2015-12-26 10:01
Ludzie sympatyczni. Atmosfera całkiem dobra. Zarobki raczej kiepskie.
Kierowca 2016-07-15 14:16
Nie którzy pracownicy za wszelką cenę chcą pokazać że są z czołówki wrednych ludzi okolicy, mianowicie ( w ogóle to jestem kierowca który przyjechał w celu załadunku towaru) na pojawienie się mojej osoby w trakcie przekazania zmiany zareagował jakbym mu kobietę przeleciał, że są zasady itd cwaniakowal, ze jest napisane, jakie godz są wyłączone z obsługi zainteresowanych, a to że mógł mi się zegarek spieszyć 2 minuty, bądź informacji nie spostrzegł to ów burak w na maksa śmiesznie wyzelowanej grzywce, już był nie łaskaw wziąć poprawki. Pozdro od Torunia Frajerze
eskep 2016-07-15 16:33
Może ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera procesu? Standaryzacja i optymalizacja procesów produkcji to normalny zakres obowiązków do spełnienia, ale szkoda, że nie zostało określone jakiego rodzaju jest zawierana umowa z pracownikami.
Iwona 2017-03-06 12:06
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds jakości. Ktoś z Was zamierza aplikować?
pracownik 2017-03-22 23:34
Firma przyjazna dla ludzi - benefity, organizacja imprez kulturalnych itp.
Niestety VC nie potrafi docenić pracowników niższego i wyższego szczebla, którzy starają się i próbują się rozwijać.

Zarobki na niskim poziomie, w okolicznych zakładach można zarobić więcej.
Iwona 2017-05-30 15:13
@pracownik wspominasz, że w firmie nie ma wystarczającego wsparcia osób, które chcą się rozwijać. o masz na myśli? Nie macie dostępu do kursów, czy też szkoleń? Jakie według Ciebie możliwości rozwoju powinien zapewniać VC?

Jednak piszesz również o plusach pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Często pracodawca organizuje takie imprezy kulturalne? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do VC.
Ambitny 2017-08-17 13:41
Smieszny zakład a pieniądze jeszcze bardziej smieszne. Ludzie na wysokich szczeblem staniwiskach zarabiaja grosze. Nie szanuja czlowieka robiac za kazdym razem z niego debila. Kadra zarządzająca ma male pojecie o produkcji. Jeden z mistrzow nawet komputera nie potrafi obslugiwac. Nie ma co sie dziwic ze nagle odeszlo wiele osob z różnych wysokich stanowisk skoro kierownik produkcji wszystko wie najlepiej, spędzając czas poza akwarium do 30min max.
życzliwy 2017-08-31 20:35
Daj sobie spokój z tą pracą.. Wymagania na tym stanowisku są bardzo wysokie, będziesz tyrany przez kierownika i jego psy, a zarobisz 100zł więcej od lidera obszaru na produkcji.
lopez 2017-09-04 16:41
pracowalem tam kilka lat..a zwolnilem sie za wulgarne i chamskie traktowanie przez majstra pakowni z jednej ze zmian..ze tego u gory nie widza jak tam ludzie chodza jak zegarki,piardnac i zesrac sie nie moga ani slowa powiedziec bo od razu sa brani do akwarium na terror..masakra co tam sie dzialo a teraz slysze ze juz wogole majstrowie w piorka obrosli i potrafia nawet esy wulgarne i chamskie do ludzi pisac..ehehe na szczescie ten terror mam juz za soba i nigdy tam nie wroce....kierowniku..jak to czytasz to wymien zaloge majstrow i liderkow razem z nic nie robiacymi liderkami ze szwalni bo coraz grubsze sa od tej nie roboty...a wtedy ludzie beda zostawac u was w zakladzie...pozdrawiam kolegow i kolezanki przesympatyczne z ktorymi sie ma kontakt
KTOŚ 2017-09-10 21:07
ŻENADA
rozżalony 2017-09-10 21:12
Majster ze szwalni to wcale nie zna się na produkcji,ale po co skoro to protegowany kierownika produkcji.
Głowę nosi bardzo wysoko.Wszelkie słowne i psychiczne znęcanie się nad ludźmi zamiatane jest pod dywan.Żółte i niebieskie koszule uważają się za tych co mogą robić wszystko z pracownikami.Jak można w takiej nerwowej i stresującej atmosferze pracować.Dlatego ludzie uciekają,bo nie idzie na to patrzeć. Liderki ze szwalni to zagnać do roboty, bo zajmują się tylko plotami i donosicielstwem do majstrów. Bo po to zostali wybrani. Bez radykalnych zmian w zarządzaniu ludźmi przez pseudo znawców nic tu się nie zmieni,a najgorsze że jak na kogoś się uwzięli to nie masz spokoju.
Więc do dzieła pani Anno i panie prokurencie bo inaczej nic z tego zakładu nie zostanie .Życzę powodzenia.
Zostaw swoją opinię o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.