PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.

Żar 2012-03-28 14:07
Pracowałam tam kilka lat temu i sama praca była ok,dziewczyny przesympatyczne ,pomocne.Jednak odeszłam byłam stargana emocjonalnie po pracy w Lemigo wiec i mało odporna na czepianie sie o nic-i tu pozdrowienia dla pana [usunięte przez moderatora] ten mi zycie umilał boże .Mysle ze przez takich odeszło wiele dobrych szwaczek
ok 2015-12-26 10:01
Ludzie sympatyczni. Atmosfera całkiem dobra. Zarobki raczej kiepskie.
Kierowca 2016-07-15 14:16
Nie którzy pracownicy za wszelką cenę chcą pokazać że są z czołówki wrednych ludzi okolicy, mianowicie ( w ogóle to jestem kierowca który przyjechał w celu załadunku towaru) na pojawienie się mojej osoby w trakcie przekazania zmiany zareagował jakbym mu kobietę przeleciał, że są zasady itd cwaniakowal, ze jest napisane, jakie godz są wyłączone z obsługi zainteresowanych, a to że mógł mi się zegarek spieszyć 2 minuty, bądź informacji nie spostrzegł to ów burak w na maksa śmiesznie wyzelowanej grzywce, już był nie łaskaw wziąć poprawki. Pozdro od Torunia Frajerze
eskep 2016-07-15 16:33
Może ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera procesu? Standaryzacja i optymalizacja procesów produkcji to normalny zakres obowiązków do spełnienia, ale szkoda, że nie zostało określone jakiego rodzaju jest zawierana umowa z pracownikami.
Iwona 2017-03-06 12:06
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds jakości. Ktoś z Was zamierza aplikować?
pracownik 2017-03-22 23:34
Firma przyjazna dla ludzi - benefity, organizacja imprez kulturalnych itp.
Niestety VC nie potrafi docenić pracowników niższego i wyższego szczebla, którzy starają się i próbują się rozwijać.

Zarobki na niskim poziomie, w okolicznych zakładach można zarobić więcej.
Iwona 2017-05-30 15:13
@pracownik wspominasz, że w firmie nie ma wystarczającego wsparcia osób, które chcą się rozwijać. o masz na myśli? Nie macie dostępu do kursów, czy też szkoleń? Jakie według Ciebie możliwości rozwoju powinien zapewniać VC?

Jednak piszesz również o plusach pracy. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Często pracodawca organizuje takie imprezy kulturalne? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do VC.
Zostaw swoją opinię o PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND SP. Z O.O.