Opinie o EXTEREA Polska w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EXTEREA Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EXTEREA Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXTEREA Polska w Toruń

Ania Nowy wpis

Macie w firmie dużo problemów przez covid ?

A. Nowy wpis

Exterea pomogła mi uzyskać nostryfikację dyplomu w zeszłym roku. Mają bardzo jasne umowy, rzetelnie wywiązują się z obietnic, dotrzymują terminów. Odbyłam cały kurs przygotowujący z języka francuskiego (+2 spotkania wstępne) - mój poziom wiedzy po kursie był odpowiedni do rozpoczęcia pracy w szpitalu publicznym. Lektorzy języka francuskiego posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do wyjazdu fizjoterapeutów. Program kursu jest dopasowany do naszej specjalizacji. Pani, która opiekowała się moimi dokumentami zapewniała tłumaczenia przysięgłe wszystkich niezbędnych mi dokumentów oraz cierpliwie odpowiadała na moje pytania dotyczące kontraktu, mieszkania, przedszkola dla dziecka itp. Szczerze polecam każdemu, kto waha się, którą agencję wybrać.

Joanna Nowy wpis

Witam. Do mojej pierwszej pracy we Francji zatrudnilam sie przez firme Exterea. Wsplpraca przebiegla barzo dobrze przed wyjazdem i w trakcie trwania rocznej umowy : wszystkie dokumenty, ktorych potrzebowalam do pracy zostaly przetlumaczone, tlumaczenie dokumentow rowniez podczas pobytu we Francji, moglam liczyc na kontakt i pomoc w sytuacji problemu z pracodawca francuskim. Bardzo duzym plusem jest pozostanie w ciaglym kontakcie z firma podczas pierwszego roku pobytu we Francji. Faktem jest ze pierwszy kontrakt we Francji moze zdarzyc sie w szpitalu lub osrodku malo atrakcyjnym pod wzgledem lokalizacji, ale mozliwosc posiadania na poczatek lokum daje czas do spokojnej nauki jezyka, poza tym firma daje rownierz opcji wyboru miejsca pracy. Ze swojej strony bardzo polecam , wszystko przebieglo pomyslnie.

DArka

Wyjechałam rok temu przez Exterea, współpraca z nimi była przyjemna i pomyślna. Intensywny kurs języka, cała 'papierologia' zrobiona jak trzeba, niejednokrotnie w trakcie kontraktu służyli pomocą w tłumaczeniu dokumentów i poradą, jako że znają rynek francuski i jego prawa. Polecam!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Zostaw merytoryczną opinię o EXTEREA Polska - Toruń

EXTEREA Polska
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • św. Filipa 23 lok. 3
    31-150 Toruń