SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.

admin 2015-07-11 10:42:57
Pracowałeś już w firmie SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.
rekruter 2016-03-10 11:01:04
nie wiem, jak jest naprawdę, ale była moja koleżanka na rozmowach i proponowali umowe o prace. byc moze sa rozne rozwiązania. wiele ofert, która mają to są poszukiwania dla ich klientów. jest to firma doradztwa personalnego. znam rynek i nie widze u nich nieczego zlego, w porownaniu z innymi malymi firmami.
kolezanka byla zadowolona z profesjonalizmu i rozmow.
competition 2016-04-26 10:20:59
firma nie ma biura wirtualnego. mają fizycznie biuro i spotkałam się z nimi. nie mi oceniać, czy dobrze sobie radzą, ale rekrutacje prowadzą, są od kilku lat więc pewnie sobie radzą. to tym samym podważa prawdziwość wcześniejszych wpisów.
hgf 2016-05-05 21:33:05
a ja myslalem nad praca u nich wiem ze maja teraz rektruacje np. na stanowisko dyrektora sprzedazy wymagane jest kilkuletnie doświadczenie na podobnym kierowniczym stanowisku zdobyte w markach premium, poparte wynikami
Zostaw swoją opinię o SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.