Opinie o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PSS „SPOŁEM”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSS „SPOŁEM” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Zuzanna

@Szary rozumiem, że w takim razie tego problemu nie mogą zgłosić kierownikowi. Ale kierownik też ma swoich przełożonych. Może jest możliwość zasygnalizowania kierownikowi regionalnemu taki, niesprawiedliwy przydział zadań w PSS „SPOŁEM”?

Zuzanna

@Biały a kto przydziela im te zadania w sklepach PSS „SPOŁEM”? Czy robią to pracownicy starsi stażem? Jeżeli tak, to powinny te młode osoby zgłosić to swojemu przełożonemu. Dajcie znać, czy to coś zmieniło.

Szary
@Zuzanna

Nie, robią to kierownicy.

Zuzanna

@Czarny uważasz, że młode osoby wykonują zawsze najcięższe obowiązki w sieci sklepów PSS „SPOŁEM”? Nie ma szans na to, by były kasjerami? Czy to reguła czy Ciebie ta sytuacja dotknęła? Może jest ku temu jakieś uzasadnienie. Zastanawiałeś się nad tym?

Biały
@Zuzanna

Uważam,że jest to wykorzystywanie młodego.

Zuzanna

@Ktoś, dziękuję za przybliżenie atmosfery pracy w firmie PSS „SPOŁEM” Możesz napisać czy często do pracy w tej firmie przyjmowane są osoby młode i bez doświadczenia? Jeżeli tak to czy takie osoby przeważnie zostają na dłużej w tej firmie? Czy może są to krótkie kilku miesięczne epizody? Napisz proszę coś na ten temat.

Czarny
@Zuzanna

Osoba młoda może robić jedynie za tanią siłę roboczą. Obsługa warzyw, napojów i mrożonek na wielkim sklepie, sprzątanie, przerzucanie palet i to wszystko najlepiej zrobic w 15 minut. Jeśli ktoś mlody w CV chce napisac wyrzucanie przeterminowanych produktow z 2016 roku i wyrzucanie ziemniaków to polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PSS „SPOŁEM”? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Jeżeli chodzi o atmosferę to była ona bardzo gęsta.Im dluzej pracuje sie w takich warunkach,tym większa rosnie frustracja wśród pracowników. W takiej sytuacji o dobrej atmosferze nie ma mowy. Zauważyłam, że w spolem pracują kobiety starsze, zostają na stanowiskach bo wychodzą z założenia, że niczego nie znajdą bo są starsze. Młodym osobom trudno będzie się przyzwyczaić do pracy w spolem bo to firma,w której pozostal duch komunizmu.

Zuzanna

@Ktoś, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie PSS „SPOŁEM”. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery panującej pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tej firmie? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Polecisz tą pracę dla osób młodych bez doświadczenia, które dopiero poszukują miejsca gdzie mogą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

Zuzanna

@Zbyszek, dlaczego akurat w 90%? Możesz opisać z czym nie zgadasz się odnośnie opinii o której piszesz? Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie PSS „SPOŁEM”. @Aga, możesz podzielić się z nami informacjami jakie posiadasz na temat pracy w firmie PSS „SPOŁEM”? Każda potwierdzona i uzasadniona informacja będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Aga

Słyszałam dobre opinie o firmie, zaskoczona jestem niektórymi wpisami!

Zuzanna

@Irena, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zarzucanie pracodawcy PSS „SPOŁEM” mobbingu to poważne zarzuty pod adresem tej firmy? Mobbing w świetle polskiego prawa jest przestępstwem, więc przypominam, że każda zamieszczona informacja na forum publicznym powinna być potwierdzona i mieć przełożenie na rzeczywistość. Czy mogłabyś coś więcej na ten temat napisać? Bardziej szczegółowo wyrazić swoją opinię? @anonymous, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie PSS „SPOŁEM”, czy mógłbyś coś więcej napisać na temat Twojego ogólnego zadowolenia z zajmowanego stanowiska i powierzonych zdań? Co mógłbyś przekazać osobom, które dopiero zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie?

Zbyszek

Zgadzam się z Teresa

Zbyszek

Zgadzam się z Teresa ma w 90 procentach rację

To co się wyrabia na. Ul pokoju w SPOŁEM 43 to nie do opisania panie sprzedające tam pracujące przychodząc do pracy to chyba za karę najważniejsze to piwo wymiana butelek a jeśli ktoś obsługuje to z wielką łaską. Koszmar. (picie pod sklepem i sprzedaż osobą w upojeniu alkoholowym lub nie sprzedajemy dziś wędlin tylko piwo dodając że lodówka zaslonieta jest białym papierem)

Arek

Może w sytuacji braku fachowców firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

Krzysztof500

Mieszkam w dzielnicy Skolwin i sklep społem jest bardzo żle zaopatrzony . Towaru nie ma przez kilka dni już nie piszę o jakości bo to jest druga sprawa .Kierownictwo z tego sobie nic nie robi a może kierowniczka ma pod sobą drugi sklep przy ul . Zamknietej i nie daje sobie rady to jest brak mobilności a może czas na zmiany . Dziękujcie że na Stołczynie i Skolwinie nie ma konkurencji jak Biedronka lub Netto to dawno by was nie było i poszlibyście z torbami i było by lepiej.

fryta84@o2.pl
@Krzysztof500

JA TEŻ JESTEM KLIJENTKĄ I NIE ZGADZAM SIĘ Z PANA OPINIĄ ZAWSZE MOŻNA TU MOŻNA ZROBIĆ DOBRE ZAKUPY I MYŚLĘ ŻE PAŃSKA OPINIA TO TYLKO CZYSTA ZŁOŚCLIWOŚĆ SKLEP JEST ZAWSZE DOBRZE ZOAPATRZONY A PRODUKTY MAJĄ DOBRĄ WYSOKĄ JAKOŚĆ POZDRAWIAM :) ALE ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ KOMU COŚ NIE BĘDZIE PASOWAĆ

Radek22
@Krzysztof500

Ciężko zaopatrzyć sklep o powierzchni 100 metrów w taki asortyment jak w biedronce nawet nie ma co porównywać. Jestem klientem od dawna i zawsze znajdę to co potrzebuję A jeżeli czegoś nie ma to przemiła Pani kierownik przywozi właśnie z drugiego sklepu myślę że kieruje panem czysta złośliwość. Pozdrawiam.

Iza
@Krzysztof500

Krzysztodgff500 Zawsze mozesz sie przyjąć i być pracownikiem,kierownikiem i zobaczysz jaki zapierdziel za pare groszy i jak to jest jak góra wymaga a ty sie starasz ,brak ci lojalnościbi pokory

Filip

Tesli praca w handlu nie jest ulubionym zajęciem to lepiej nie próbować. Firma oczekuje zaangażowania

Naptak

A ja spróbuje pracy w Spolem..Zaczynam jutro.Trzeba przyznać że w tych sklepach nie ma takiej rotacji jak w innych.Napisze jak mi tam.Pozdrawiam.Beata.

Dzidzia
@Naptak

Jak tam praca w BSS ach? Można wytrzymać?

Była pracownica społem

Praca w społem to koszmar. Mobbing na porządku dziennym, kierownictwo nie szanuje personelu. O urlopach można zapomnieć, kierowniczka urlopy planuje, a pracownik nie ma nic do gadania. Nikogo nie obchodzi że w tym terminie nie chcesz,albo pójdziesz jak ci każą albo wcale. Jak potrzebujesz wolne to słyszysz "a co mnie to obchodzi". 1 dzień wolnego dostaniesz po przepracowaniu 8-12 dni. Pensja żenująca, najniższa krajowa. Robisz nadgodziny za które nie płacą. Zmiana 1 od 6 do 14. Przychodzisz 50 minut przed otwarciem a wychodzisz o 14.30 przy czym płacą tylko za 8 godzin, a siedzisz ponad 9. Ukrainki nie robią nic a potrafią zarobić 1000 zł więcej od polskiego pracownika ( to jest chore). Nie polecam w ogóle.

Iwona

Społem nie przestrzega bhp

xxx
@Była pracownica społem

w pelni zgadzam sie z Pani opinia i zazdroszcze odwagi opuszczenia tego bagna. To co dzieje sie w niektorych sklepach to totalna masakra. My nie mamy przerw sniadaniowych bo nie ma czasu a Ukrainki maja pol godziny wykladajac tylko towar bo nawet nie szkola ich na kase zenada ba i zarabiaja wiecej,chorowac tez nie mozna tak jak nasze dzieci. Umowy zart po dwoch latach umowa na 11miesiecy. opieka nad dzieckiem 100zl mniej premii. Kierownictwo jak cos spieprzy to zwala na nas i juz po premii,a klienci czasem traktuja nas jak roboty,ktore nie moga nawet wyjsc do toalety a gdzie sniadanie??????????????? pozdrawiam

Renia

Wyzysk w biały dzień ,firma w której panuje bałagan ,

Grażyna

Jestem stałą klientką sklepu osiedlowego przy ul.Chobolańskiej i bardzo sobie cenię sąsiedztwo tego sklepu, jest tylko jedno ale:personel pozwala na picie alkoholu okolicznym pijaczkom , przesiadują na oknach tegoż sklepu, balaganią, zostawiają puste butelki po wypitym alokoholu, opakowania po papierosach.panie udają , że tego syfu nie widzą, straż miejska też, Skandal , klimaty rodem z lat 70

Waldi

Fajna firma, normalna praca. Jeśli ktoś myśli o leżeniu w pracy to faktycznie niech szuka innej firmy.

Iga

Odradzam odradzam ja wlasnie odchodze nikt nie bedzie pracował za, najniższa krajową bez premii ,chory nie możesz wziąść chorobowego ,o urlopie zapomnij !! Ja mam 30 dni zaległego ,bo nigdy nie można ,pora by pip się tym zajął ,ulge czuje że odchodzę

Pracownica Społem

A Ja bym powiedziała, że nie każda osoba nadaję się do pracy jako sprzedawca. Niektóre osoby myślą że jak przyjdą pracować do sklepu, założą firmowy fartuszek i przeplatają się całą zmianę. Nic podobnego takie myślenie trzeba Sobie wybić z głowy. Wiele razy spotkałam się że przychodziły osoby do sklepu pracować i myślały że będą Sobie bimbać a tu niestety wielkie rozczarowanie. A co do kierowniczki? To trzeba wiedzieć że odpowiada za sklep tak że porządek musi trzymać.

E.T.
@Pracownica Społem

Jest ważne.

pss spolem
@Pracownica Społem

a co do fartuszkow to wszystkie sa obcięte , to gdzie tu jest higiena

Sprzedawczyni

Garsonkę zamieniłaś na zielony fartuszek z pomarańczowym kołnierzykiem. Zresztą nasze mundurki są super.

pss spolem
@Sprzedawczyni

nie na zielony fartuszek tylko na bialy fartuch

Zostaw merytoryczną opinię o PSS „SPOŁEM” - Szczecin

• Jak się pracuje w PSS „SPOŁEM”?

Zobacz opinie na temat firmy PSS „SPOŁEM” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS „SPOŁEM”?

PSS „SPOŁEM”