Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

Mam taka mysl tzn znalazlem starego firmowego maila ... ale chyba boje sie juz tu pisac ... jeszcze ktos sie zdenerwuje .... przespie sie do rana z tym i moze wpisze to i owo ;)))) albo inaczej ... zrobie z tym uzytek :)))) mam dylemat. Ale co mi tam .... nie ma dylematow ;)))

rep

to wszystko prawda - nie warto tam pracowac, zreszta kazdy uczy sie na wlasnych bledach. Ja po pierwszym dniu wiedzialam ze nie bede tam dlugo pracowac - to byla jedna wielka pomylka.

anonim - 2010-03-21 10:24:31 Chyba miało byc gośc niedzielny a nie goniec? Goniec. Wszystko jest poprawnie :) Poszukaj w necie to się zorientujesz o co chodzi ;)

Chyba miało byc gośc niedzielny a nie goniec?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
goniec niedzielny

Mnie najbardziej bulwersowały teksty, jakie były kierowane do pracowników. W mailach wyzywanie ich od (usunięte przez administratora). Na spotkaniach firmowych kierownictwo firmy drwiło z obecnych i byłych przedstawicieli. Przedstawicielkę z Białegostoku wysyłali na ul. Żurawia (delegatura ABW) drwiąc z jej zachowania. (usunięte przez administratora)

OBECNY - 2010-03-20 19:04:14 xyz - 2010-03-20 12:43:35 No gratuluje wiedzy :) Niektórzy mieli okazję poznać tych Panów osobiście, Nie wiem czy była to przyjemność czy nieprzyjemność. Po prostu fakt. Informuje serdecznie że nie tylko PM-y tworzą firmę farmaceutyczną. Troche wieksza liczba osob w tym bierze udzial. Zreszta sam ich wymieniłeś.(usunięte przez administratora)

Człowieku jak te opinie sie rozejda po branzy to dopiero bedzie wstyd sie przyznac ze sie pracowało w tym bagnie!

konkurencja

Ale jaja ja nie mogę. Od poniedziałku pokazuję te opinie u lekarzy. Bedzie zabawa na 102 :D Wy chyba macie coś z sobą, aby takie teksty były pisane przez ludzi z biura. Ciekawe kto z wami jeszcze bedzie rozmawial na rynku :))))))))))))

Może własnie dlatego ze sa zbyt inteligentni juz nie pracują??? Przeciez łatwiej sie rzadzi szara masa niz ludzmi swiatłymi

Wypowiedzi niektórych byłych pracowników pokazuja ze sa to ludzie inteligentni i z dobrym cietym dowcipem. Gratuluje!! Szkoda tylko ze osoby broniace +pharmy nie wykazuja sie takim dowcipem. Moze nie sa tak inteligentni???

Czytaj�c to wszystko i wasze wypowiedzi, niektore bardzo dobre i rzetelne, zastanawia mnie jedno i odpowiedzcie mi na to pytanie...Skoro firma tak zle was potraktowala to dlaczego nie zglosiliscie tego do PIP-u? Jest was conajmniej kilkunastu...na co czekacie?

Były pracownik Wrocław

Tak jak czytam te opinie a jestem byłym pracownikiem to stwierdzam ze firma jest ok dla max 8 osób tzn 2XKAM, 2XFFM, 2XPM i jeszcze 2 osób z biura na Zawiłej. Wszystkie te osoby pozdrawiam:) Szkoda tylko ze przeciwko mają 30 osób, które nie zagrzały miejsca w +pharmie zbyt długo poniewaz ich poglad na +pharme i prace tam róznił sie od wizji BUM. Czyje podejscie było odpowiednie nie mnie to oceniac. Ja rozstałem sie z firma prawie 2 miesiace temu głownie przez to ze kilka razy powiedziałem co mi leży na serduchu i nie załuje. Chociaz wiele nauczylem sie w +pharmie to stwierdzam ze spokój psychiczny jest najwazniejszy, a w tej firmie tego nie zaznałem. Tam jest ciagłe cisnienie nerwówa i stres. A najgorsze sa maile które za moich czasów przychodziły 2 razy w tygodniu i tak jak ktos napisał "Czy sie stoi czy sie leży" zjeba sie kazdemu nalezy! Natomiast co do leków oczywiscie sa to leki generyczne tyle, ze naprawde ciezko sie je promuje, poniewaz trzeba lekarzom uswiadamiac ze takie leki jeszcze istnieja. Nie jest to łatwe ale możliwe do zrobienia, co moge stwierdzic jako osoba mająca jedne z lepszych wyników w firmie. Co do awansów nie bede sie wypowiadał bo wyniki osób promowanych i opinie o nich sa we wczesniejszych mailach a ja przez grzecznosc nie zaprzecze! A i szkoda tylko ze firma nie potrafi rozstac sie w zgodzi prawie z nikim. Z tego co sie orientuje w zgodzie pozegnały sie dwie dziewczyny, natomiast reszta została postawiona pod sciana i potraktowana jak [usunięte przez moderatora] tzn chciałem powiedziec ze zle:))) Oczywiscie ktos sie moze ze mna nie zgadzac ale wydaje mi sie ze moje słowa w duzym stopniu oddaja całą prawde o firmie. Pozdrawiam aha i cała Polska w cieniu Śląska:)))

A jak chcesz wymienic opinie o firmie nie majac wlasnego zdania i pogladu na całą te firme??? Kazdy pisze to co mysli na temat +pharma a jego zdanie stwarza obraz firmy!

Moim zdaniem jezeli ktos miał kontakt z byłym BUMem to odczuł tak jak ja ze tej osobie wierzyc nie mozna a traktownie ludzi przez niego pozostawia wiele do zyczena. Sadze równiez ze nikt tak jak on nie potrafi patrzec w oczy i kłamac ale oczywiscie jest to moje odczucie. A tak jak mysle czasami o panu [usunięte przez moderatora]to przypomina mi sie piosenka "Jestem wiesniakiem, fajnym chłopakiem...." i nie wiem dlaczego. Czy to wynika ze sposobu bycia, a moze stroju, chociaz nie szata zdobi człowieka ale takie stanowisko zobowiazuje!

Podsumowujac wszystkie te wypowiedzi które ukazaly sie na forum mozna powiedziec ze +pharma to jeden wielki badziew!! Jak ktos chce isc do tej firmy to niech sie spodziewa ze moze wyleciec po 2 miesiacach i miec syf w papierach bo na kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych zazwyczaj pytaja sie: "A co to jest ta +pharma" i co odpowiesz?????? Jezeli ktos chce sie zaczepic na krótko do czasu az znajdzie inna robote lepsza ( a to nie stanowi problemu bo kazda firma farmaceutyczna jest lepsza, ja pracuje w 3 i mam kontakt z ludzmi z innych firm i moge to spokojnie stwierdzic) to jak najbardziej, ale jesli ktos szuka pracy na dłużej i chce sie rozwijac i uczyc nowych rzeczy to pomylił adres!!! Tam nic nie naucza wrecz przeciwnie człowiek sie cofa w rozwoju dzieki wspaniałym FFM tzn [usunięte przez moderatora]! A co gorsze praca w tej firme bardzo mocno zniecheca do pracy w tej branzy!!

xyz

A niech w diabły ida Ci którym się w +pharmie nie podoba/podobało i dadzą pracować tym ktorzy tego chcą i lubia swoja pracę. Skoro nie pracuja tu juz to niech się odstosunkują i zostawią ocenę tym ktorzy pracują tu dłuzej niz kilka miesięcy i wiedzą troche więcej o firmie niż z plotek na forum. Czytając to widzę że większość guzik wie jakie firma ma leki, jak prowadzone jest zarządzanie i skąd w ogóle firma pochodzi. To świadczy o zaaangazowaniu w pracę w firmie. Jak tu wszyscy podkreslaja firmę tworzą ludzie. Dzieki temu, że pewni ludzie wylecieli albo zrezygnowali beda ją tworzyc narawde fajni ludzie. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma/trzymał, jesteście dorosli i sami decydujecie gdzie i jak chcecie pracować. Kazdemu odpowiada inny styl pracy, wiec niech wybiera tam gdzie mu pasuje. Jak mi nie smakuje jedzenie to go nie jem, ale nie obrzydzam innym naokoło.

szczesliwy

Ale sie usmialem czytajac te wypowiedzi. Kiedys nawet zlozylem podanie do tej firmy, ale juz na poczatku cos mi nei gralo. Dzisiaj pracuje w firmie oryginalnej i jestem szczesliwy. Warto bylo szukac prace 2 miesiace dluzej. Pamietam jak starszy gosc w okularach obiecywal, ze nawet kierownikiem moge zostac. Wole byc kierownikiem wlasnego akwarium z rybkami niz w takiej firmie. Nie dajcie sie oglupic, nie w kazdej firmie sa takie jazdy. BYwaja normalni pracodawcy.

tak my wszyscy wierzymy w ten skład:))))))))))) dacie rade na pewno zrobicie furore na rynku, na razie jest niezła furora na forum:))))))) a tak pewno za 2 miesiace tez bedziesz bylym pracownikiem +pharmy

wierny - 2010-03-18 21:46:58 teraz jest taki skład w +pharmie że zrobimy przełom i wszyscy byli pracownicy będą mogli tylko żałowac tego że ich tu nie ma ;-) trzeba tylko pracować sumiennie i nie marudzić za dużo. Pozdrawiam wszystkich byłych niezadowolonych i obecnych +PM hahahaha najlepszy dowcip dzisiejszego dnia. Jak to mawiał kolega z Poznania, jaki kierownik taki wynik jego zespołu (czy jakoś tak). A może to było inaczej: jakie wyniki jako PM takie jako KAM? ;) coś w tym stylu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma