Opinie o AQUATOR SP. Z O.O. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AQUATOR SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AQUATOR SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQUATOR SP. Z O.O. w Ostrzeszów

Hmm... a jeżeli w samochodzie jest termostator to może i jakiś kondensat by się znalazł??? :)

za 1000zł to nie ale niewiele więcej. Jeszcze teraz jak wprowadzili nowy system motywacyjny (czyt. jak będziesz robił więcej to nie zabierzemy ci kasy którą miałeś dotąd) to chyba nie więcej niż 1500 z premią

aplikant

o kurde, wysłałem tam aplikację... Dobrze że coś mnie tknęło i poszukałem opinii. Po tym wszystkim co przeczytałem, niechby to było tylko 30% prawdy, mówię dziękuję. Pracujecie tam rzeczywiście za 1000 zł?

Piotrek

Najlepsze jest to , że Kierownik Regionalny Odziały Śląsk przypisuje sobie umowy. Nie negocjował ich, wpierdzielił się w rozmowę pomiędzy przedstawicielem a klientem, namieszał i zgarnie niemałą prowizję, która mu nie przysługuje, a argumentem za tym, że tak zrobił twierdzi, że jest to za karę. Takie kary i taką firmę mam głęboko [usunięte przez moderatora]Jedyne co potrafi robić to przyjechać 2-3 razy w tygodniu na oddział, siedzieć cały dzień zabierając cenny czas na obsługę klientów a potem ma pretensje, że coś nie zostało zrobione. Ten, kto będzie pracował na oddziale Śląsk przekona się jak to jest. Najpierw Kierownik przyjedzie i będzie opowiadał bajki jak jest pięknie i cudownie, a później zacznie już tylko przeszkadzać w pracy. POWODZENIA WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY SIĘ ZACZEPIĄ NA TYM ODDZIALE. Z takim kierownikiem region południe w bardzo szybkim czasie przestanie istnieć.

Czy po rozmowie w AQUATOR SP. Z O.O. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ZAJĄCZEK

hahahahaha, ale mam fajny kawał: AQUATOR sp. z o.o. zajmująca się kompleksowym zaopatrywaniem w wodę źródlaną w opakowaniu 18,9l poszukuje pracownika na stanowisko: przedstawiciel handlowy zakres działania: ????? Wymagania: * wykształcenie min. średnie * doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego * dyspozycyjność, * umiejętność nawiązywania kontaktów * prawo jazdy kat. B * silna motywacja do pracy (hehehe no to baaaardzo ważne w tej firmie) Zapewniamy: * szkolenia * motywacyjny system wynagrodzeń (hahahahahahahahahaha a to jest chyba najlepszy żart!!!???) * samochód służbowy (zdezylowane Berlingo) * telefon komórkowy (na wyświetlaczu którego nic nie widać)

ZAJĄCZEK

No nie da się ukryć, tz. "kadra zarządzająca" to po prostu elita w branży i ze świecą szukać takich fachowców.... Nie wspominając o najnowszym systemie "motywacyjnym" dla pracowników handlowych.... Jak nie podpiszesz 4 umów to dostajesz po łapkach i nie masz premi... Więc starasz się jak wół a motywatorem jest to żeby Ci nic nie zabrali.... Tak się zastanawiam, czy w Ostrzeszowie jest na prawde taki inny świat?

gliniarz i prokurator

Firma Aquator z TYM prezesem o blond włoskach to totalna klapa. Nie ma to jak zatrudniać swoich kumpli na kierowników regionalnych, a kumple są po zawodówce. Nie ma jak wymyślać cele nie mając pojęcia o zarządzaniu firmą i o tym jak firma działa. Nie ma jak w firmie, która zajmuje się handlem wodą nie kupować nowych dystrybutorów ( najlepiej, żeby klient pił wodę przez słomkę). Najważniejszym celem nowego prezesa jest planowanie sobie i swojej rodzinie urlopów najlepiej 5 razy w sezonie ( a minimum 3). I co najważniejsze pensa nie jest dużo większa niż zasiłek dla bezrobotnych. Ciekawe ile jeszcze osób odejdzie z tej firmy , a ile nowych da się nabrać na "motywacyjny system wynagradzania" jak to było kiedyś pięknie napisane w ogłoszeniu. TOTALNE DNO!!!!

FLIP I FLAP

już nie mam flipa i flapa. Przenoszą się do Hollywood kręcić filmy pt. "Przepłynęło z wodą", "Mokre sny", "Szeregowiec wodniak", "Waterboy", "Kto zalał Tytanika", "Tragedia Aquatora - dramat w trzech aktach", "Termostator 4 - powrót ogrodnika". Napięcie w tych filmach jak u Hitchcock'a - najpierw mega strach a później już tylko gorzej!!! :)

FLIP I FLAP

TAK ISTNIEJEMY

pingu

a czy jeszcze istnieje oddział w Katowicach z Flipem i Flapem? a z zupełnie innej beczki: TAK, TA FIRMA TO PORAŻKA :-)

denywashere

a oddział szczecn istnieje ? bo nawet fury jezdzacej juz nie widac :D

vicki

istnieje :) bo fura po mieście jeździ, tylko ja nie spotkałem się z tą wodą :) słabo coś działają

firma totalna porażka - kupę śmiechu i tyle :):) a tak z ciekawości ciekawe czy jeszcze istnieje oddział Kraków?? czy już może zlikwidowany?

Siurak Butelkowy

Złote góry, złote góry obiecują :-) Sam prezes roztacza widoki świetlanej przyszłości... Lanie wody i nonen-omen, pic na wodę. Praca na kilka miesięcy w sytuacji podbramkowej. Dłużej zostają tylko popaprańcy albo znajomi prezesa.

G.

A jak sie tam pracuje bo jest ogłoszenie na kierownika a ja nie chce wody wozić tylko mieć od tego łepków niech zapychają. Prozszem o opinie i czy to cały ślonsk czy tylko tutaj. I jaka kasiora bo ci co wode targajom to chyba mało?

adelinikander helioterdycki

Kriss nie ściemniaj. Tylko czekasz aż prezesunio wyleci

lemur

o pradawni Bogowie!!! Jestem robokrólem i w ogóle... Mam moc, mam moc...

anonim - 2011-04-21 15:06:25 wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało dla mnie to!? mało! :-) "- Jakże mógłbym nie mieć władzy! Mienie władzy to obowiązek króla tak więc zamilcz!!! - Mój ukochany król!!! - Ale nie w stopę!!! Nie tykaj w stopę!!!" :)

wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało dla mnie to!? mało! :-)

aquator rulez - 2011-04-11 18:41:10 Praca lekka, kierownicy są fajni, samochody świetne i do pełnej dyspozycji, brak limitów na komórki, prezes wyrozumiały i otwarty na problemy, darmowa kawa, cukier (a on teraz taki drogi), pensje bardzo dobre, prowizja jeszcze lepsza, wszyscy sa zmotywowani a tu takie bzdety pieszecie. Jest super, jest super, jest super!! Po spotkaniu w Ostrzeszowie tak wam czerepy zryli ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o AQUATOR SP. Z O.O. - Ostrzeszów

AQUATOR SP. Z O.O.