Opinie o T&P Polska Sp. z o.o. w Toruń Przemysłowa 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie T&P Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w T&P Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&P Polska Sp. z o.o. w Toruń Przemysłowa 11

Igor

Szkoda, że ludzie zadowoleni z pracy w firmie nie zadają sobie trudu żeby napisać coś.

Byly pracownik
@Krzysztof

A zadowala Cie najniższa krajowa? I 4 brygadowka tam lepiej się ukraińskiego nauczyć bo sama ukraina za te pieniądze robi. Najwięcej maja płacone extrudery ale szału nie ma moze teraz max 5 brutto. A produkcja z.....a za najniższa krajową. Na święta 200 zł plus paczka włoska i grucha 400 zł. To może Cie to zadowala.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w T&P Polska Sp. z o.o.?

Byly pracownik
@Krzysztof

Jakie bony jest kasa na święta chyba 200 zł I paczka Włoska z kiełbasa której nawet pies nie chce jeść

Igor

Pepa
@Igor

Bo nie ma zadowolonych

Pepa
@Igor

Z czego maja byc zadowoleni.. Szok

Elżbieta
@Pepa

Bo może ludzi teraz ciężko zadowolić? Aż tak źle nie może być??

@Pepa

To co takiego się dzieje, że nie ma zadowolonych? Za mało płacą czy co? Bo takie wypowiadanie się w imieniu wszystkich jest mało wiarygodne. Podaj jakieś argumenty.

@Krzysztof

Zatrudnij się na miesiąc. Popracuj, zobacz i sam odpowiedz sobie na to pytanie.

@KOBIETA

Wiesz, zanim się zatrudnię chciałbym się czegoś dowiedzieć. Bo takie aplikowanie w ciemno to trochę ryzyko. Dlatego ciebie ciągnę za język ;)

Kama Nowy wpis
@Krzysztof

Nawet jak się coś dowiesz to potem i tak co innego wyjdzie podczas pracy.

Byly pracownik Nowy wpis
@Krzysztof

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w T&P Polska Sp. z o.o.?

KOBIETA

Śrubokręt , kombinerki, nożyk i długopis do wypełniania kart.

Ewelina
@KOBIETA

Macie też odzież firmową? Jeśli tak to napisz jak duży jest przydział i co dostajecie :) Pytam bo w poprzedniej robocie musiałam sama ogarniać ciuchy do pracy.

On
@Ewelina

Mamy.

@On

Dość krótko to podsumowałaś. Mnie interesuje czy są też inne benefity dla pracowników? Firma zapewnia pakiet prywatnej opieki lekarskiej albo bony na święta?

Onna Nowy wpis
@Krzysztof

Wątpie żeby coś dali na święta

Byly pracownik Nowy wpis
@Krzysztof

To prawda ze w firmie dużo osób z Ukrainy pracuje ?

@Marta

Ogrom, więcej niż Polaków.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w T&P Polska Sp. z o.o.?

Dla operatora najniższa krajowa tylko extrudery mają chyba 5 tys brutto, ale nie polecam sama Ukraina tam pracuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie T&P Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie T&P Polska Sp. z o.o.?

Iwona

Z takim pytaniem możesz zadzwonić do kadr w T&P

Pan Nikt

Ukraina na agencjach Polacy na umowę z pracodawcą

@Pan Nikt

Kontrakty, o których wspominasz są stabilne i długoterminowe, czy częściej umowy zlecenie? Od rodzaju umowy zależy, czy pracownicy mają dostęp do płatnego urlopu lub dodatkowych benefitów, więc doprecyzuj to proszę.

Eryk

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Na jakie zarobki można liczyć?

Jolanta

Wiecie czy firma prowadzi jakąś rekrutacje? Nie znalazłam nic na ten temat w necie. Dzięki za informacje.

Jaa

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła jedynym słowem☺️

Szymon

A po czym wiadomo @obecny pracownik, że T&P Polska ma taką opinię? Czy w jakiś sposób wyróżnia się na tle innych pracodawców w Toruniu? Co do atmosfery to na pewno wiele zależy od samych pracowników ale też od relacji z kierownictwem.

Lame bym brał.

Rogaty
@ja

Lame???? Ja bym wolał Pamelę

Obecny pracownik

T&P Polska ma opinię dobrego pracodawcy. To bardzo ważne, natomiast atmosfera zależy od ludzi.

Jak jest w T&P w Świdnicy ?Ktoś może coś napisać ?Praca,atmosfera?

nasza praca

witam praca jak w każdym zakładzie trzeba się przystosować jest trudno nie powiem jak samemu nie znajdzie się pracy to nie ma normy jest bałagan i nikt tego nie ogarnia DO LIDERA się mówi ale no cóż swój swojego broni ale narzekać na poprzednią zmiane to potrafi szkolenia pracowników na stanowiskach be bo normy nie będzie jak mamy szkolic ludzi jak siedzą tylko na jednych stanowiskach żenada mało tego jak juz się szkoli to norma musi być a szkolenie 1 godz max wyscigi szczurów jeden łapie szybko a drugi potrzebuje miesiąca i tak słabo łapie

FANTOM

Parę lat temu pisałem o spółce T&P petraccini ORAZ DO PRZYLEPKI KIEROWNIK ZAKŁADU krawczyk {MIJAJĄC PRACOWNIKA NIE UMIE POWIEDZIEĆ DZIEŃ DOBRY chyba chowany w czarnej norze gdzieś na zadupiu w odległym zakątku naszego wspaniałego kraju}!Nabijamy kierownikowi ZAKŁADU KASĘ na koncie ROR od zysków ,a on twierdzi ,,że dalej pracujemy nie wydajnie oraz mało efektywnie.MA LIDERKI czyrliderkę w karczmie pokazała na co ją stać ŻENADA ŻENADA ŻENADA ! CZAS SIĘ OBUDZIĆ I ZMIENIĆ JEGO SPOSÓB MYŚLENIA NIE BÓJMY SIĘ .TERAZ PRACOWNIK JEST DLA ZAKŁADU , ANIE ZAKŁAD DLA PRACOWNIKA.. PS.JUŻ WIĘCEJ NIE CHCĘ SIĘ ROZPISYWAĆ O LIDERCE Z KARCZMY...MNIEJ NIŻ ZEROOOOOO?

Jakiśtam

Syf kła i mogiła

kontroler

Na czym polega kontrola jakości w tej firmie? dużo jest tam pracy na tym stanowisku? jak atmosfera i jakie stawki?

ANONIM

JA PRACUJE NA WTRYSKARKACH JUZ TROCHĘ CZASU TOTALNY (usunięte przez administratora) NIE WAŻNE ŻE ZĘBY WYBIJESZ NA ROZLANYM OLEJU TO JEST NIE WAŻNE ALE WAŻNE JEST TO ŻEBY STOLIK PROSTO STAŁ ZMIANA GŁÓWNEGO KIEROWNIKA WTRYSKAREK TU JEST WAŻNA BO JEST ZIELONY DOSTAWILI NOWE WTRYSKARKI A OPERATORÓW 6 NA PONAD 40 MASZYN TEN CO SIEDZI ZA BIURKIEM JAK BU GO POSTAWIĆ NA KILKA MASZYN DO KIBLA BY NIE WYSZEDŁ BO BY NIE DAŁ RADY CWANIAKI

@ANONIM

MYŚLĘ ŻE WŁOSI NIE WIEDZĄ JAK SIĘ TRAKYUJE LUDZI W ZAKŁADZIE TAK SAMO TE PODWYŻKI LUDZIE ZOSTALI OSZUKANI TRZEBA SIĘ ZA TO ZABRAĆ PAN KIEROWNIK DAWAŁ TYM KTO PRZYPADŁ MU DO GUSTU LIDEREK NAROBILI ANIE ZNAJĄ PODSTAWOWYCH ŻECZY WIEM TYLKO TYLE ŻE WIELU PRACOWNIKÓW WTRYSKAREK ZOSTAŁO POTRAKTOWANYCH JAK ŚMIECI

W tym zakładzie liczy się tylko norma a ludzi mają za nic

@Anonim

KULTURĄ NIE GRZESZY PROSTAK

anula

Bałagan totalny, 5S i inne tylko na papierze, ciągle w biegu, brak czasu na śniadanie, które trzeba spożywać przy maszynie a jaśnie nam panujący łysy drze się, że to nie bar to stań przy maszynie za mnie na 15 minut zjem na stołówce a nie jak świnia gdzie naleją i problem rozwiązany, kasa nawet z nadgodzinami to niespełna 2200 zł. Łysy gbur jak przedmówca napisał słowa dzień dobry nie używa nawet do kobiet czy osób dużo starszych od niego. BHP poziom zero, Ukraińcom może to pasuje, ale nam nie, sama mam już dość tego dziadostwa i traktowania nas jak podludzi! Liderka lama o panie zmiłuj się… itd. itd.

rzyczliwy
@anula

,,liderka"lama i ,,liderka"kaska stworzyły grupy przyjaciół ,,papierosa"które mają specjalne przywileje u nich ,spotykają się na specjalnych audiencjach co godzinnych przy popielniczce a reszta grupy nie palących nadrabia stracony przez nie czas i normę bo wynik musi wyjść na plus

Były pracownik TP

Pracowałem w tym zakładzie 3 dni i podziękowałem za współpracę. Na dystansach (maszyna nr. 7) element leci co 20 sekund i nie można odejść od maszyny. Praca przy tej maszynie jest łatwa ale nie ma w ogóle przerwy. Trzeba jeść przy maszynie i prosić się kogoś żeby Was zastąpił żebyście mogli chociażby skorzystać z toalety. Do tego rzadko kiedy ktoś za was stanie bo każdy ma urwanie głowy... Operator wtryskarek ma tyle zadań że kierownik tyle nie ma. Musicie robić sami kartony, zasypywać maszyny, drukować etykiety, sprawdzać jakość, dokonywać samokontroli, a maszyny cały czas produkują i trzeba do nich biegać. OGÓŁEM BEZNADZIEJA. PIENIĄDZE MARNE, A LUDZIE MAJĄ WAS ZA NIC... NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o T&P Polska Sp. z o.o. - Toruń

T&P Polska Sp. z o.o.