Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Annn

Heyah, paczki na Mikołaja czy święta macie?

AGA
@Annn

Jak sama przyniesiesz to tak

Teresa
@AGA

No dobra czyli paczek z tego co piszesz nie ma, tak wnioskuję. A może jakiś dodatek świąteczny?

@Teresa

Tak, w ramach bonów świątecznych, kadrowe dają wypowiedzenie :) Wesołych świąt

@Annn

Woda w kranie na żądanie :) jedyny benefit w tej firmie typu kogucik :))

Halina
@Chińczyk pingpong

jeśli to o czym piszesz to prawda, to ile osób dostało w tym roku informację o podziękowaniu za współpracę i czym było to ostatecznie umotywowane?

Mario

Co dostaje pracownik na święta? Warto się przeprowadzić z drugiego końca kraju, by podjąć wyzwanie? Są tu realnie duże możliwości? I rozwój krok po kroku ? I coraz większe pieniądze?

@Mario

Hahahaha tak, warto. Żeby zobaczyć jak wygląda zoo od środka. A tak poważnie, to nie warto ttu nawet z zabrza dojeżdżać, nie mówiąc o drugim końcu polski.

Kandydatkaaa

Ktoś mi poleci ? Dopłacają do obiadów?

Haha
@Kandydatkaaa

Nawet wody kawy i herbaty nie ma a ty chcesz dofinansowanie do obiadów :D

hihi
@Haha

a latem trudno o wodę, a nawet o rękawice do pracy - przynajmniej tak bywało za moich czasów :)

Magdalena
@hihi

A zgłaszacie to, czego wam brak? Może warto byłoby o tym porozmawiać, pracodawca nie zaopatrzyłby firmy w takie rzeczy?

robol
@Magdalena

a co to da...? zawsze był z tym problem ......., nic to nie zmieni..........ach....

Halina
@robol

Aha czyli nikt nie zgłaszał skoro pytasz "co to da" a czasami serio można się zdziwić. Co by zaszkodziło spróbować?

@Magdalena

Nie znasz firmy więc nie wiesz o czym mówisz człowieku :D

hihi
@Halina

Naprawdę uważasz że jak na hali jest prawie 40 stopni lub zimą 10, to ludzie tego nie zgłaszają? lub brak rękawic roboczych przez 1/2 sezonu? Zapotrzebowanie na rękawice robiło się co dwa dni. Ludzie kupowali rękawice na swój koszt. O brakach w komponentach do produkcji nie wspomnę, chyba najlepiej aby pracownicy sami zakupowali materiał na produkcję... o tak, wtedy góra byłąby zadowolona.

Nigdy więcej !
@hihi

Boryś miał specyficzne podejście do ludzi to fakt. ale był fachowcem w swojej dziedzinie i w zarządzaniu. Takiego (usunięte przez administratora) za jego czasów nie było. W robocie był praktycznie na okrągło bo robotą i ludźmi się interesował, leni gonił bez względu navto jakie mieli układy z właścicielami. czego nie można powiedzieć o obecnych przybocznych czy to wcześniejszych. Wazeliniarze i kapusie sieli jadem na niego do Bogusia i Agusi..., aby się tylko go pozbyć, bo mocno ich uwierał, nie ważne czy to była prawda czy nie. . Chłop nie wytrzymał i (usunięte przez administratora) papierami nawet w sądzie się spotkali. za ten cyrk co urządzili przed załogą. Czas pokazał tylko , że ta "gangrena" jest wewnątrz tego "g" i nigdy i nikt tego nie zmieni, bo tu nie chodzi o Nas tylko o pełną ich kapsę

Nie zapraszam
@Nigdy więcej !

Ten boryś który prawie położył firmę ? Ten co nic innego mówić nie potrafił niż same wulgaryzmy ? Ten co z kawą codziennie o 8 rano wchodził sobie na hale i terroryzował ludzi tam pracujących ? To fachowiec ? czy ty człowieku masz pojecie o czym mówisz ? Zielonego pojęcia nie masz, tyle ci powiem. Prezes przez takiego "fachowca" chyba sam musiałby to wszystko produkować. Bo nikt o zdrowych zmysłach wiedząc że przyszedł tu na 3 miesiące pracować nie będzie słuchał od takiego boryśka że jest "debilem" "pół mózgiem" czy też "zamknij ryj i (usunięte przez administratora)" Na wszystko jest paragraf a za takie traktowanie człowieka w zakładzie pracy grozi więzienie.

Haha

Czy mówisz o Pani którą zatrzasnęli w solarium?

Gdzie Ci ludzie?

Cześć, ktoś mi powie co się dzieje, że z firmy znikają ludzie w ekspresowym tempie? Skąd ta rotacja? Dział handlowy Polska prawie zniknął, ostatnio zapadło się pod ziemię dwóch chłopaków, którzy tam pracowali os niedawna jakoś. Byłam przekonana, że koledzy ambitni i mają dobre pomysły na firmę i co z nimi?

Ooooooo
@Gdzie Ci ludzie?

Jest nowy Projekt Menager-Arkadiusz i ogarnia temat …

@Gdzie Ci ludzie?

Chłopcy dostali awans osobiście od samego prezesa (: Szkoda chłopaków, bo tylko czas zmarnowali pod okiem hiper menadżera który nie ogarnia co się dzieje u niego w firmie

Jan
@Gdzie Ci ludzie?

To początek końca, z takim zarządem z takim podejściem i bez ludzi którzy zaraz odejdą "IPB" nie ma żadnej przyszłości. Gratulacje

SzczerY
@Chińczyk pingpong

Przecież prezes w latach 90-tych był bardzo dobrym handlowcem i wie najlepiej jak grać na rynku xD

Eli
@Chińczyk pingpong

Jakiś nowy menedżer jest? Jest stabilnie? Rozwija się przy tym pracownik?

NICK KARTER
@Eli

Jest taka stabilność, że nikt nie wie co go czeka na koniec miesiąca. Pracownicy robią zakłady l, kto dostanie pierwszy wypowiedzenie. Taka stabilność

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

SzczerY

A mogł pozostać przy handlowaniu paliwami...

Młoda ambitna ma szansę ma awans?

Kacper

Czy lepiej płacą jak konkurencja ?

Tylko pozytywy

Czy może ktoś podać tylko pozytywy? Teraz chyba najlepszy okres w tej branży? Sezon. Są w związku z tym duże możliwości dla pracownika?

@Tylko pozytywy

Tak. Możesz pracować jak dzik 12h na bezpłatnych nadgodzinach :)

Co
@Chińczyk pingpong

Heyah, jak to nadgodzinach bezpłatnych. ?

Dariusz

Wasze opinie o atmosferze w biurze ? Jak odnosi się do pracowników? Co jest doceniane ?

@Dariusz

Wchodzenie na masło, znajomości, na pewno nie kompetencje. Przyklad: wydział igliwia

@Marcin

ja wogóle nie znam pracujących tam kompetentnych ludzi, nie piszę tutaj o kadrze produkcyjnej. Całe zarządzanie, kadry, rozliczanie produkcji to jakaś komedia.... z jednej strony przerost formy nad treścią, z drugiej totalna olewka.

Mgr inż
@Barbara

Jeśli nawet tak niby jest? Jaki zarobek brutto ?

@Mgr inż

oczywiście najniższa krajowa, paska nie rozczytasz, jak wpadną Ci nadgodziny, co w sezonie nie jest trudne, to się nie doczytasz już w ogóle - no i 50% czy100% lub stawka nocna, to w tej firmie jest jak lot na venus. nikt nie wie o czym mówisz.... nadgodziny masz płacone jako premię :/ i teraz sobie interpretuj pasek na wszystkie sposoby. "jeśli nawet tak jest" - osoby które zaznały pracy w firmach ze standardami, nie pozostają tam zbyt długo.

Renata

Syn znalazł ogloszenie na stanowisko magazyniera :-) Ktoś nizej pisał, ze nie jest zadowolony ze szkolen i wprowadzenia pracownika.. jak to wygląda na magazynie?

Woy

Jak wygląda proces rekrutacji ?

Karyna

Wprowadzenie nowego pracownika to jakiś mało śmieszny żart. Pracownik rzucony sam sobie, nie wie co ma zrobić ze sobą. Kręci się bez celu, bo nawet nie wie jaki ma być jego zakres obowiązków

Joooo
@Karyna

Mowa o pracowniku na stanowisku robole? Dyrektora ?

Ex

Ciekawe kto rekomenduje osoby na stanowiska kierownicze w sprzedaży czy kadrach...? :)

@Ex

Twój nick obiecująco wygląda. Zobacz, że kompletnie nikt tu nie odpisuje, a pytań jest masa. Skoro jesteś expracownikiem, to jesteś w stanie przynajmniej ze swoich czasów jakieś wnioski powyciągać. Pomocy!....

była
@Edyta

Edytko, jest tyle firm dookoła z fajnymi ofertami. IPB jest producentem fajnych produktów, to bardzo ciekawa branża, jednak kierowana jest naprawdę ludźmi którzy mają zerową wiedzę o prowadzeniu biznesu i podejściu do pracownika. To taka praca w garażu u Wujka, tak ostatnio określił tą pracę Ukraiński pracownik.

Kornelia

Wdrożenie by przygotować się do pracy w biurze jest dobrze przygotowane ?

@Kornelia

Nie...

Olga
@Panda

Dlaczego tak uważasz? Jesteś w stanie coś więcej o tym napisać?

@Olga

Przyjdziesz zobaczysz :)

@Panda

Nie rozumiem, skąd taka tajemnica? Ja bym zaoszczędziła ludziom fatygi i podzieliła się wiedzą, żeby zdecydowali czy chcą w to iść.

@Edyta

Jaka tajemnica? "przyjdziesz - zobaczysz" taka odpowiedź według mnie jest bardzo wystarczająca, tak właśnie wygląda praca w IPB. Dostajesz zadania do wykonania, a jak sobie z nimi poradzisz to już Twój polot i zaangażowanie w pracę. Jeśli będziesz prosiła koleżanki kolegów, na pewno Ci pomogą, jednak czy będą mieli czas, na tyle czasu..... Ponieważ sami zawaleni są obowiązkami, z których muszą się rozliczyć przed szefostwem, a te znowu nie wzięło pod uwagę szkolenia nowego pracownika. Koło się zamyka.

W jakim dziale?

@Kandydat

a jakiego działu dotyczy post główny? proszę czytać ze zrozumieniem, całą konwersację.

@Barbara

Czyli koniec końców odpowiedziałaś mi, co bardzo doceniam i dziękuję :) To wiele mówi o starcie nowicjusza w firmie. Szkolenia wstępnego nie ma (BHP nie licząc)?

@Edyta

Jest. Ale jest po łebkach. Wszystkiego uczysz się w ogniu walki.

Klara

Podwyżki każdy otrzymał w takiej samej wysokości ?

Oleh

Czy możecie powiedzieć jak się pracuje ? Atmosfera? Podejście do pracownika ? Kwota brutto na umowie ? Umowa na stałe? Dodatki? Jest to dobra firma?

Stawki

Ile proponuję się na start pensji BRUTTO podstawy? Robolowi szkoła podstawowa lub zawodówka? Technikowi ? Inżynierowi? Mgr?

Renata

Czemu co trzeci wpis tutaj to pytanie o premie? :D Jaka stawka/podstawa jest proponowana przez firmę, że tak o to pytacie? :P

Remigiusz

Jak teraz pracownik zarabia przy tej inflacji ?

Ewelina

Jakie rady dla osoby rozwazajacej aplikowanie ?

Elomelo

Jak z podwyżkami? Trzeba się prosić czy z automatu każdy ma tak normalnie ?

Mieczysław
@Elomelo

To ile płacą, że trzeba prosić o podwyżkę? :D W mało którym miejscu dostaje się podwyżkę ot tak, więc na to bym nie liczył :D Ale pewnie można liczyć na coś więcej niż minimalna?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.