logo IPB Dekoracje

IPB Dekoracje

Zabrze

Opinie o IPB Dekoracje

hhh 2014-02-18 11:48:36
czyli gdybym się nie zapytała to bym czekała nie wiadomo ile? Dziwny zwyczaj.
kadrowa 2014-02-18 12:38:34
PITy można odbierać osobiście do końca tygodnia, potem wysyłamy listownie - jak co roku
hhh 2014-02-19 09:08:54
Pewnie gdybym wiedziała, ze jest możliwość odebrania osobiście już dawno bym odebrała i się już rozliczyła. Szkoda, że nie informują wcześniej o takim czymś.
hhh 2014-02-25 16:47:45
Czy Pity zostały już może wysłane?
mat 2014-04-13 22:10:51
nie wiem dlaczego tak marudzicie praca bardzo fajna aż chce sie pracować:d pozdrowienia dla ludzi i za atmosferę:d
zona 2014-08-26 09:18:02
co nowego, w nowym sezonie w IPB? są już jakieś zmiany?
Ww 2014-09-05 15:45:59
Podobno kamery są teraz obrotowe, lepiej wypadało by zainwestować w dobre narzędzia, a nie tylko nadzór. Jak to się mówi z ... bicza nie ukręcisz.
Pracownik 2014-10-08 23:30:11
Nie polecam tej firmy może w tamtym roku było ok. Ale w tym to sobie normalnie kpią z ludzi. Myślą sobie że mają pełno ludzi do roboty to mogą zwalniać kogo chcą i za co. Płacą grosze Lider by dostać premie drze się i każe pracować coraz szybciej albo iść do domu i nie wracać. Kompletnie stracili szacunek do swoich pracowników. Zażyczyli sobie pracy po 12 godzin dziennie bez sekundy mniej. Została ta firma już zgłoszona do Marka K. Prezesa ZZK. 4 osoby podpisały już skargę w umowie przyjmują cię na pakowacza a montujesz lampki za co ci się należy złotówka więcej na godzinę niż przy pakowaniu. Pisze wyraźnie 8 godzin na 3 zmiany ale tak nie jest. Wszystko zostało już podpisane zdjęciowe i skamerowane bo firma oszukuje na podatkach utrzymując że produkcji nie prowadzi tylko składuje tam towary. Kontrola was wykończy. Pozdrawiam Oszuści
ika 2014-10-09 17:14:54
Pracowniku, chyba ci się firmy pomyliły, albo się naprałeś i ci się śniło
clear 2014-10-10 00:14:01
UWAGA !!!! IPB - Typowy Polski Kapitalizm - Pracownicy na czarno, stawka za tyranie po 12 do 24 h na dobę, jak za prace przy sprzątaniu gdzie realnie pracuje się 3h z 8 które się spędza w pracy. Liderzy wypadają co 1-2 sezony, pracownicy co parę dni jak tylko się połapią co tam się dzieje. Kierownictwo nastawione w 100 % na wyzysk i oszustwo, każą wykonywać prace w nierealnych czasach, a za brak realizacji planu wywalają bez regulowania wypłaty.... Każdy kto miał z nimi do czynienia, teraz już woli nic nie robić niż pracować dla nich, i dlatego tak poszukują ludzi i firm do pracy (post powyżej) bo nie potrafią i nie chcą normalnie funkcjonować..... żerują na ludziach, którzy nic nie mają i są naiwni, myśląc że za ciężką prace im zapłacą...... a jak wpada PIP to po wizycie w pokoju u szefa, cudownie znika i sprawy nie ma....mimo ludzi usypiających na stojąco w pracy( bo są 36 h w pracy)....
kalosz 2014-10-13 23:02:01
Banda burakow wielkie liderki pouczaja cie mowia tylko rob szybciej .. a tak naprawde robia pare lat a robote spierdal...... nie potrafia nawet wytłumaczyć ...juz nie mowiac o komunikatywnośći p. G... chodzacy facet z krzywa mina no i cala brygada ..brak slow poczuli odpoczynek na sezonie chodza i czepiaja sie byle czego wyzysk totalny jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ewe 2014-10-14 21:14:14
Witam

Czy są już 3 zmiany w IPB w tym sezonie? Chodzi mi o dział florystyczny.
sirgreg 2014-10-23 09:21:56
wszedzie jest wyzysk i obozy pracy ,jak powiedzialem kiedys kierownikowi ze obozy pracy zniesli alianci i ruscy w 1945 ,to powiedzial mi tak bylo ,ale przeniesli go tutaj hehehe,taki polski system wlasnie kapitalizm nas rucha i wszedzie jest praca w tym kraju za damski (usunięte przez administratora)a wymagania maja jak by placili ze 15 000 na miecha a zycie drogie tylko emigracja nas polakow ratuje
ewa 2014-10-26 20:49:24
do Marcina: twoja strata,ja pracuję i powiem ci praca lekka, płaca całkiem, całkiem, nie trzeba nic umieć, nauczą
kwiatek 2014-10-27 09:59:13
Jak wydać szukają wszystkich rodzajów pracowników,czyli nikt już nie chce dla nich pracować.... taki jest efekt paru lat nieludzkiego wyzysku..... wyglada to jak rozpaczliwe wołanie o kogokolwiek do pracy.... naprawde lepiej nic nie robic niż pracowac dla nich..... chyba że chcecie poznac ich działalność i potem samemu otworzyc konkurencyjna firme....
ewa 2014-10-27 11:35:50
kwiatku, nikt? ja na swojej tylko zmianie widzę kilkadziesiąt osób
ewa 2014-10-27 11:35:51
kwiatku, nikt? ja na swojej tylko zmianie widzę kilkadziesiąt osób
pracownik 2014-11-07 02:00:16
popieram, nie przyjmujcie się do nas do pracy , dadzą nam więcej bonusów, nadgodzin i kolejne podwyżki płac, popieram nie przychodźcie
Johny 2014-11-11 18:14:22
Witam, pracuje może ktoś w IPB na spawalni???? Praca jest tylko na akord, czy różnie? Da się tam zarobić powyżej 3000zł, bo z tego co widzę to głównie wypowiadają się ludzie co ubierają konstrukcje..
tyson 2014-11-12 19:20:06
jak bedziesz miec 300h to moze i zarobisz 3000 ;D
jasiu 2014-11-13 14:40:55
tyson, z której choinki się urwałeś?
dziki 2014-11-13 22:46:07
oj widzę że Wam brakuje siwego JJ na hali !!!!
bezrobotna 2014-11-13 22:54:51
Czy może mi ktoś wytłumaczyć , piszecie że szukają do pracy a jak byłam dzisiaj to powiedzieli że w tym roku już nie potrzebują na wydziały
Czy może ktoś wie jak to jest w tej Firmie
IPB DECORATION 2014-11-14 09:25:54
Drogi / Droga (?) Clear,
jeżeli poszukujesz pracy, w której, tak jak piszesz, na 8 godzin w pracy pracuje się przez 3, to nie dziwimy się, że IPB nie spełniło Twoich oczekiwań i nawet, mówiąc szczerze, nie jesteśmy bardzo tym zmartwieni... Jeżeli w związku z tym chcesz definiować "wyzysk i oszustwo" jako oczekiwanie firmy, że jej pracownicy w 8-godzinnym dniu pracy pracują uczciwie przez 8 godzin i za to są zgodnie z umową wynagradzani - nie będziemy chyba próbować naruszać Twojego wyobrażenia o "pracy".
36 godzin w pracy, brak wypłat...? Poważne i krzywdzące oskarżenia. Skoro jesteś tak świetnie poinformowany/a powinieneś wiedzieć, że jesteśmy po prostu firmą produkującą dekoracje, nie przestępcami i wariatami. Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia czy pytania dotyczące swojego wynagrodzenia zapraszamy do Działu HR, zapewniamy, że uzyskasz wszystkie odpowiedzi. Uważamy, że wystarczy porozmawiać. To chyba bardziej konstruktywne, niż rzucanie anonimowo krzywdzących oskarżeń na internetowym forum.
IPB DECORATION 2014-11-14 09:47:57
Droga Ulu,
Dział HR po lekturze Twojego wpisu od rana rozbawiony :) Naprawdę, gratulujemy:
a) dobrowolnego podpisania umowy, której nie rozumiesz lub nie przeczytałaś
b) dobrowolnego podjęcia współpracy na warunkach, które, jak wnioskuję, Cię kompletnie nie satysfakcjonują
c) dobrowolnego pochwalenia się tym na forum publicznym

UWAGA, DZIAŁ HR RADZI:
Nie czytałeś? Nie zrozumiałeś? Nie podpisuj! Nie tylko umowy o pracę, zwłaszcza: umowy pożyczki, umowy z operatorem, mandatu. Czytanie ze zrozumieniem i zadawanie pytań nie boli, na rozmowie rekrutacyjnej i przy zawieraniu umowę o pracę też. Nie tylko w IPB Decoration. Zachęcamy. Spróbuj. Naprawdę warto! :)

Na marginesie - jeden wpis, a w nim: mobbing, molestowanie, zastraszanie, szantaż, przemoc werbalna... Ulu, zapomniałaś dopisać jeszcze, że niegrzecznych pracowników zamykamy za karę bez jedzenia w piwnicy :)
Między Twoją fantazją a pomówieniem jest cienka granica, a internet i jego pozorna anonimowość nie dają Ci prawa do bezzasadnego oczerniania pracodawcy. Zastanów się, proszę, jak poważne są Twoje oskarżenia i czy aby na pewno mają pokrycie w rzeczywistości i dowodach.
IPB DECORATION 2014-11-14 10:00:04
Johny,
poszukujemy spawaczy aluminium, oferujemy stawki rynkowe, jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny.
Pozdrawiamy
IPB DECORATION 2014-11-14 10:06:19
Studencie,

wyłącz już tę "Plotkarę", "Dynastię", czy co tam jeszcze innego oglądasz, bo chyba Ci się obraz wirtualny na rzeczywistość nakłada... Książkę lepiej poczytaj, sesja niedługo.
Ps. Szkoda, że nie studiujesz prawa, bo może byś wiedział, co to naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych i co za to zgodnie z kodeksem grozi. Albo chociaż informatyki - powiedzieliby Ci, że w internecie wcale nie jesteś anonimowy.

marysia 2014-11-14 14:29:18
pracuję już piąty sezon, to mówi samo za siebie, od siebie dodam, że z roku na rok pracuje się coraz lepiej i za coraz większe pieniądze,
pracownik 2014-11-16 06:10:16
Hej, pracuje bo musze ale odradzam, liderki nic soba nie reprezentuja, potrafia tylko na siebie nadawac i okazywac brak szacunku do pracownika, dobrze ze maja brygadzistki maja sie kim wyreczac bo ich zmiana pracy polega na obgadywaniu a nie informacji dla pozostalych o tym co trzeba zrobic, kompromitacja totalna sa najlepsze w odmowie rekawiczek do pracy ktore musisz miec. Nie masz na wymiane to nowych nie dostaniesz. Wyplaty sa na czas, jedynie tyle dobrego
omen 2014-12-10 15:57:10
No to już mamy wielki skandal w tej firmie. Zakończył się sezon ludzie podostawali po 500 zł mniej wypłaty niż się należało. Obiecywane nam było że kazdy ma zwiększoną stawkę byle byśmy robili. A teraz do czego doszło ? pracowałem jak wół cały miesiąc po 12 godzin za 1630zł ! 6 dni wolnego na 30 w pracy byłem 1szego listopada oraz 11stego! 1630zł ! kto to w ogóle liczy. Zostaliśmy po prostu oszukani przez pracodawce. Kierownictwo mydliło nam oczy potraktowali nas jak bydlęcia
Kornelius 2014-12-14 13:19:16
Mnie interesuje również czy to że mieliście dostać większe pieniądze macie w jakikolwiek sposób zarejestrowane? Był jakiś aneks do umowy? Cokolwiek? Czy po prostu ktos wam w korytarzu powiedział i wy łyknęliście itd. Pytam jak to od strony formalno-prawnej wygląda. Ludzie, przeciez wy coś podpisujecie? Na coś się zgadzacie? Albo nie. "Obiecywane nam było że kazdy ma zwiększoną stawkę byle byśmy robili. " - ok, no to za obietnica ma iść konkretny papier. Wyegzekwowaliście coś takiego? Macie na papierze zwiększoną stawkę?
gaduła 2014-12-18 16:58:54
Dużo paćek robiliśmy :)
riczi 2015-01-29 20:23:32
jeśli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce w IPB Dekoracje to uwierz mi , że nie jest to pierwsza firma z którą się spotykam , a która nie wypłaca wszystkiego co początkowo obiecywała. Niestety tego typu instytucji w naszym kraju jest dużo więcej, i dzięki takim akcjom własnie posiadają oni dodatkowe zyski...
karolina 2015-03-31 21:07:19
Kurcze, realizowane projekty dekoracyjne przez ipb dekoracje są naprawdę zapierające dech w piersiach. Sama nei wiem czy sobie na ślub jak tylko budżet pozwoli to nie zamówić dekoracji włąśnie od nich, szczególnie że do sprawy podchodzą kompleksowo bo doradzają, projektują, wykonują, transportują, montują i demontują swoje dekoracje, wiec full wypas
KAPO-DAHAU 2015-07-22 22:27:02
to co sie tam dzieje to jest normalna szopka noworoczna tak jak te produkty na jakichś tam liderów wybierają osoby które mają tylko to w sobie najlepszego czyli zakablować ale żeby umiały coś więcej nawet po takim awansie nie umią powiedzieć dzień dobry chodzą jak ukryte kamery i podsłuchy i to jest dobre myślenie kierownictwa zacytuje scene z Ptopu [wysłałem najgłupszego oficera a i tak go przekupili] no i tacy są liderzy zero wiedzy i umiejętności ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we krwi. zero liderów Brygadzista i to taki co umie coś zrobić no i oczywiście który pracuje jak nie wypełnia papierów takie rozwiązania są od lat i są najlepsze .
rolo 2015-08-03 21:38:40
90 procent załogi męskiej to emeryci i co tu duo gadać zamiast da prace młodemu pokoleniu to firma ipb opiera sie na emerytach dlaczego a to dlatego że umowa o dzieło a młodzi niech do niemiec jadą nie lepiej mieć stałą załoge a właśnie nie bo kto zarobi na co drugiego lidera tak co drugi to lider nie brygadzista ,brygadzista pracuje a lider stoi i co robi nic
ALEK 2015-08-03 21:43:35
KTOŚ TAM PYTAŁ O KODEKS PRACY TAM NIE MA TAKIEGO JEDYNIE CO TO MUSISZ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE MA WENTYLACJI NIE MA GDZIE SIE UMYĆ JEDEN KIBEL NA 40 PRACOWNIKÓW CHYBA WYSTARCZY
zawiedzony 2015-10-10 11:45:26
Ogólnie rzecz ujmując... z każdym miesiącem coraz gorzej. Nie polecam.
malgo 2015-10-11 09:32:55
Powiedz który pracodawca przestrzeganiejpt pracy?
malgo 2015-10-11 09:37:01
Przepraszam kodeksu pracy
Kera 2015-11-10 15:23:24
Opisze tutaj swoje doświadczenia z ta firmą. Nie wypłacają pieniędzy w terminie, usłyszałem, że poślizg z wypłatą może nawet trwać tydz, gościowi przede mną wypłacili 1000 zł mniej niż przepracował godz. Jestem wyrozumiałym człowiekiem, ale wypłata dla pracownika jest świętością. Tłumaczenia, że kadrowa nie zdążyła naliczyć wypłaty mnie nie interesują bo to nie moje zmartwienie. Szemrane warunki pracy, nie ma nadgodzin płatnych tylko ryczałtowo jakąś kwotę oferują( każdemu inną ) to by się opłacało jakby się w miesiącu zrobiło 20 nadgodzin a nie ponad 100. Dieta na delegację wypłacana jest przy wypłacie, godziny dojazdu do miejsca pracy(mówię tu o delegacji) nie są liczone jako godziny pracy, no ewentualnie jak delegacja jest godzinę drogi od Zabrza to policzą. Na hali produkcyjnej ok 250 osób pracuje na "śmieciówkach". Jedna ubikacja na całą hale, wentylacja przy dużej liczbie pracowników nie domaga. Ogólnie nie polecam
Gabi 2015-12-12 09:47:11
Firma nie ma pieniędzy więc wynagrodzenia wypłacane są w ratach. Zenada i wstyd
Politolog 2015-12-22 16:23:36
No to pokazali klasę :) Mieli płacić za połowę listopada i parę dni grudnia dziś a zapłacili za listopad a za grudzień zapłacą bóg wie kiedy :) Przecież to zwykli oszuści
Sezonowiec 2016-05-03 11:17:19
Człowieku, ale Z Ciebie bajkopisarz!!!!!!!!!!!!! Ty tam nie mogłeś pracować, ja pracowałem i od września znowu mam zamiar pracować
Elektryk 2016-05-08 05:32:48
Witam Firmę IPB Decoration. Jak w tym roku się sezon zaczyna ? coś się już rusza powoli ? Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Pozdrawiam
szarypodlywilkwyrombejjkutyyyo 2016-07-15 17:21:09

CI LUDZIE KOMPLETNIE NIE WIEDZA CZEGO OCZEKUJA CZEGO CHCA

SZUKAJA NON STOP osoby na to stanowisko, które jest nazywane tak lub siak

strata czasu
sogood 2016-09-13 08:56:53
Czy firma waldimex dalej tam spawa? Heh dzial spawalni jakas porazka, brak wyciagow czy wentylacji do tego jakis miesniak ktory robi na spawalni i napina sie do ludzi
mimmik 2016-10-13 09:51:56
Uważajcie, już drugi miesiąc nie płacą wypłat w terminie
Kaliszek 2016-10-13 10:53:47
Co to dokładniej znaczy, ze nie płaca wypłat terminowo @mimmik? Maja dzien lub dwa obsuwy czy to kwestia nawet kilku tygodni? To jednak kluczowa sprawa aby zrozumieć co tu właśnie sie dzieje. Ja mam wrażenie ze to pewnie nic wielkiego, ale nadal brzmi niepokojąco
Zostaw swoją opinię o IPB Dekoracje - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPB Dekoracje