Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Betka

Powiem tak, ta Łajza na magazynie co się zwalnia i zostaje i tak w kółko to niby jeden z lepszych pracowników.... pomyślcie więc jaka ta firma prezentuje poziom...

Antybetka
@Betka

Betka, w czym masz problem, bo ten Twój wpis jest bardzo desperacki.

Brygida:(

Hmm następnych 6-ciu doswiadczonych pracowników złożyło wypowiedzenie,nadgodziny nieodpłatne do końca roku,tylko do wybrania nawet weekendy liczone 1 do 1 mało tego to P.Dyrektor decyduje czy nam te godziny podpisze ale chyba się nie zna na przepisach, bo z tego co mi wiadomo to nadgodziny powinny być wybrane do końca okresu rozliczeniowego za dany miesiąc, za niedługo to zostanie tam tylko Ukraina czy Państwo Sawiccy naprawdę nie widzą co się dzieje???Informacja dla chcących się zatrudnić w firmie IPB i zarobić na sezon (omijać szerokim łukiem),zero poszanowania dla dobrych pracowników, ale jak ktoś ,kiedyś stwierdził na zebraniu "Nie ma pracowników nie do zastąpienia " Może i tak, ale czy na pewno???

@Brygida:(

Aż 6 pracowników? Przecież jak na tak mały zakładzik to dość duża liczba. Czy to pracownicy produkcyjni czy stanowiska biurowe również? Chciałem spróbować swoich sił w malym przedsiebiorstwie, bo troche mnie nudzi juz korporacja w ktorej pracuje. Ale nie do pomyslenia zeby jakis dyrektor DECYDOWAŁ czy podpisze madgodziny. Chccesz Brygido powiedziec ze Wasz pracodawca nie placi Wam za pomadmormatywmy czas pracyi jeszcze muiscie z nim negocjowac czy łaskawie wam pozwoli je wybrac? To na pewno firma nawiązująca do tradycji Bożonarodzeniowej? Są jakieś plusy pracy tam? Może wysokie premie rekompemsują ten sezonowy wysiłek?

Brygida:(
@Lean Manager

Plus to niektórzy ludzie z, którymi się pracuje i ta cieniutka wypłata na czas to wszystko jeżeli chodzi o plusy mam nadzieję, że pomogłam choć trochę w podjęciu decyzjii.

@Brygida:(

Nie pomogłaś, bo "plus niektórzy ludzie" są wszędzie. I "minus niektórzy ludzie" są wszędzie. Wiem co mówię bo pracuję w molochu który zatrudnia kilkaset ludzi tylko w jednej lokalizacji. Wystarczy ze trafisz na buca biurko koło siebie i najpiękniejszy sen pryska. Bywa też na odwrót, mnóstwo pracy, ale przejrzyste zasady wynagradzania i życzliwy zespół i zupełnie inaczej się pracuje. Sprawy nierozliczania nadgodzin są czymś skandalicznym i nie do pomyślenia w dużych strukturach. Cieniutka wypłata hm.....co to znaczy? Dla każdego co innego.

@Brygida:(

zasięgnąłem trochę języka tu i ówdzie.... rany....wychodzi na to, że to kołchoz gdzie ludzie liczą się o tyle o ile można z nich wycisnąć 101% żywotności. Praktycznie żadnych benefitów, jakieś kubki na wigilię i kalendarzyki...prawda to? Ech, a ja narzekam. Nigdzie się nie ruszam. Nawet nie zapytam czy są wczasy pod gruszą.. Nie wiem ile tam zarabiacie, ale u nas jest problem z pozyskaniem magazynierów za 3k netto, wiec musicie bardzo kochać te bożonarodzeniowe zabawki... Powodzenia!

Elektryczek
@Brygida:(

Zakręcił Wam kranik do nadużyć i o to robicie tyle rumoru, do pracy przychodzi się pracować, a nie po to, aby lewe nadgodziny dopisywać do listy

Florystka
@Elektryczek

Chłopku roztropku, to obowiązkiem pracodawcy jest stworzenie takie systemu, żeby takie nadużycia były na bieżąco monitorowane i sprawdzalne. Oczywiście to wymaga wdrożenia systemu, jakiejś kontroli eletronicznej czasu pracy itd. Ale nie można przyjmować polityki oszukiwania ludzi, bo ktoś może być nieuczciwy. Twój wpis to własnie pochodna kołchozu który tam musi panować.

Kolarz
@Elektryczek

Kranik to jest zakręcany na wynagrodzenia, żeby sfinansować wspaniały system, który dalej nie działa. BRAWO! SUKCES! Idziemy na pizzę!

Grey
@Kolarz

M daj sobie sobie siana

Witam serdecznie wszystkich bardzo mnie martwi, ze tyle dobrych pracowników odchodzi, zero szacunku dla starych pracowników, kiedy kierownictwo i właściciele w końcu obudzą się i podejmą starania mające zatrzymania pracowników myśląc że zastąpią ich innymi są naprawdę w błędzie ponieważ nowa osoba potrzebuje około miesiąca ponad na dostosowanie się do asortymentu i elementów konstrukcji, a podkreślę już brakuje ludzi, a sezon się nie rozpoczął tak złej atmosfery jeszcze nie widziałem żadnej firmie moja wypowiedź ma na celu publicznego znaku, że dzieje się źle czasami brak słów co to się dzieje ta obojętność na niewypłacalność nadgodzin która jest nie zgodna z kodeksem pracy A tak naprawdę powiedzmy sobie tak każdy przychodzi do pracy żeby zarobić, a jak będę chciał wolne to mam 26 dni urlopu i tego będę wybierał by se zrobić wolne kiedy ja chcę a nie firma ;) pozdrowiam gorąco wszystkich czytelników ;)

janek

Doświadczenie zwalnianego pracownika się nie liczy. Liczy się to, że nie trzeba będzie pracownikowi zapłacić, a dla prezesa ważne są tylko cyferki. Tylko czekać aż zabraknie ludzi, wtedy zatrudni się kilkanaście nowych osób z łapanki, które nie będą miały pojęcia o pracy w tej firmie.

NO TO PIĘKNIE

BRAWO PANIE GRZEGORZU JEST PAN KOLEJNA OSOBA KTORA ODCHODZI Z POWODU TEJ OSOBY I NIE OSTATNIA

Henia

Tylko tak dalej a nie będzie komu pracować. Wszyscy mają dość takiego traktowania. Sezon za pasem a tu ludzie odchodzą bo nie dają się ponizac. Wersja jest taka że byli słabi ale to tylko ściema. Duża grupa pracowników czeka tylko na okazję aby się zwolnić glownie z powodu jednej osoby. Ciekawe czy prezes wie co się dzieje.

Bajbaj
@Henia

Ja też planuje się zwolnić i to głównie przez tą jedną osobę z zezem, otyłością brzuszną i nieznajomością ortografii. Co najmniej kilka osób dookoła mnie też ma takie plany.

oko
@Bajbaj

podana estymacja idenfikuje problem to jest dramat

@Henia

Być może większość myśli,że ci co odeszli są słabi psychicznie,bo nie wytrzymali.A może właśnie pokazali,że mają swoją godność i nie dadzą sobą pomiatać i że nie jest to jedyna firma na kuli ziemskiej,która zatrudnia ludzi.Odkąd pojawił się nowy dyrektor atmosfera bardzo się popsuła a pracownicy boją się odezwać,żeby nie stracić pracy.Jeśli już się odezwą są szybko gaszeni.

Koło
@Bajbaj

Tego rodzaju wpisy to dno dna

Grey
@Koło

Ludzi uwierzą porostu nadzór, ktoś wreszcie zaczął to ogarniać i widzieć te śmiga ie po ścianach, a to nie wszystkim odpowiada

@Bajbaj

Google: "praca ogłoszenia biedronka mcdonalds"

tips&tricks

Akordy do znalezienia w internetach, podaję refren: "Kołysz się w komforcie i śpij miesiące, lata takich samych dni nie pozwól by coś zmieniło się Kołysz się i śpij aż przyjdzie śmierć".

Takbedzie
@tips&tricks

Szaleni kapitanowie statków, które toną, do ostatniej chwili wmawiają sobie że wszystko jest ok, a to co się dzieje dookoła to pewnie jakiś spisek i stek bzdur wygłaszany przez ludzi którzy się nie znają. Jedynym prawdziwym odzwierciedleniem jakości zarządzania jest współczynnik rotacji. A nigdzie nie ma większego.

Hmmm
@Takbedzie

Skończyły się czasy: czy się stoi czy się leży przed sezonem się należy

@Takbedzie

Trzy zdania i bzdura w każdym zdaniu, nieźle, w tym aspekcie 100% skuteczności ;)

@Hmmm

Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl? Rozważam zatrudnienie w tej firmie i teraz mam wątpliwość, bo z Twojego wpisu wynika, że skoro nie ma sezonu to nie należy się wynagrodzenie? Jak to rozumieć?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tonik

Firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Zajmijcie się pracą!

Frania
@Tonik

Człowieku sam nie wierzysz w to co piszesz. Skończ z tą propagandą

Gruby Benek

Podobno już normalnie płacą nadgodziny, tzn. nie z umowy zlecenie. Pani Lidia też broni ludzi i chce dla nich jak najlepiej. Ogólnie firma idzie mega do przodu.

Zachwycony

Pan Bogdan deklaruje, że w sezonie pójdzie na spawalnie i będzie chłopakom pomagać. Zona znowu deklaruje się, że będzie pracować normalnie jako florystyka. Pani Kadrowa L deklarowała się, że jak będzie potrzeba to będzie wszystkim robić kanapki i ciepłe napoje. To jest firma!!!!!

Bobi
@Zachwycony

Jak tak dalej pójdzie to faktycznie nie będzie komu pracować, no i więcej dyrektorów niż pracowników będzie... Bo Ci dobrzy coraz częściej odchodzą niestety, m.in. dzięki tym dyrektorom właśnie, którzy nic nie wnoszą, ani wiedzy, ani kompetencji, nie mówiąc o umiejętnościach zarządzania zespołem. I nie oszukujcie więcej ludzi pisząc: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia od sprzedaży na jasnych warunkach

K.
@Bobi

co racja to racja , trochę osób ostatnio odeszło . to się nazywa dobra zmiana

Lizus
@K.

I nawet obiady dla wszystkich pracowników będą od sierpnia. Zupa i drugie danie. Zakład będzie je opłacał. Super.

Extra
@Lizus

Na P6 ma się pojawić masażysta na pełen etat. Będzie mógł wymasować cały stres i napięcie. Brawo!!!

Klusia
@Extra

Znając firmowe awantury za moich czasów masażysta będzie miał pełne ręce roboty ????

Z rodziny
@Klusia

Małżeństwo z wyższych sfer dopuszcza do publicznych awantur?

Grzesiek

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. Zależy od wielu składników.

Spawacz
@Grzesiek

Super że usuwacie kolejną bardzo obiektywną ocenę napisaną przez byłego pracownika.Super tak dalej trzymacie aby usuwać komentarze ludzi którzy tam pracowali bądź dalej pracują. IPB tak samo jak ten PiSowski potrtal ukazuje pełną wartość i pomaga robić z ludzi idiotów !!!

aaa
@Spawacz

a co ma pis do tego? człowieku ogarnij się. i mniej tvn

Jasiek

Słyszalem, że to dobry pracodawca. Warto starać się o pracę?

panna migotka
@Jasiek

jesli lubisz klimat braku szacunku i fatalnych zarobków, to i owszem

Renifer
@Jasiek

Wspaniały, jest ścianka wspinaczkowa i wielka zielona pufa, do dyspozycji ekspres do kawy i sztućce. Oraz moc niezapomnianych wrażeń. Po prostu emocje malowane światłem o najwyższej możliwej temperaturze.

Śnieżyna
@Renifer

Zapomniałeś o niebieskim hamaku Renifer hehe

Edyta

@panna migotka, widzę że znasz firmę od środka, mogłabyś napisać coś więcej na temat pracy tutaj? Co konkretnie Ci nie pasowało, jak długo tu pracowałaś? Może jednak były też jakieś pozytywy? Każda taka szczera opinia wiele wnosi dla przyszłych pracowników poszukujących tu zatrudnienia, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Johny S.

IPB jest jedna z niewielu firm, gdzie rotacja ludzi jest kilka razy wieksza od rotacj towarow na magazynie. Jezeli policzyc cykl zycia produktu jakim dla S. sa pracownicy, to wynosi on srednio 90 dni.

bomba
@Johny S.

4h to nowy rekord

produkcja

Wszystkim koleżanką i kolegą z produkcji i magazynu dziękuję za wczorajszą wspaniałą atmosferę podczas naszego spotkania integracyjnego. Dyrekcję prosimy, o to aby w przyszłości także rozważyła możliwość organizacji spotkań integracyjnych w takim gronie i takiej formie. Za docenienie Naszej pracy serdecznie dziękujemy.

takjasne
@produkcja

Najpierw sam odpowiada na komentarze podpisując się jako kobieta, a teraz to! Propaganda na całego. Tonący brzytwy się chwyta...

To ja Janusz Jagieła
@takjasne

Jeśli masz cywilną odwagę, to przyjdz do nas i powiedz nam to prosto w oczy a nie bądź Gallem Anonimem.

takjasne
@To ja Janusz Jagieła

Ale ja jestem u Was na produkcji tylko nie mowie co dyrektor manipulant każe

Potwierdzam

Ten człowiek położy firmę. Kłamca, manipulant i pozorant to mało powiedziane.

dobrze poinformowana
@Potwierdzam

Firmie nic nie grozi . Wręcz przeciwnie , jak mówił Prezes jest szansa na rozwój w najbliższym czasie To co było do tej pory nie dawało szansy firmie Poczekajmy z osądami

A o co chodzi dokładnie?

Edyta

@Kuba, nie wszystko jest takie łatwe do wytłumaczenia. Obecnie przyszli pracownicy są bardziej wymagający, ponieważ potrzebują wyzwań zawodowych. Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Nowe pokolenie kandydatów do pracy, czyli Y i Z posiada inne wymagania i priorytety. Czy te zależności są widoczne również w firmie IPB?

Agnieszka
@Edyta

Ehe, a pokolenie alfa beta i gameta nie potrzebuje rownowagi miedzy życiem, prywatnym i zawodowym? To przeciez oczywiste, że wszyscy tego chcą. Kuba, czlowieku. Co ty mówisz o wybieraniu niewlasciwej pracy. Kazda praca jest niewlasciwa wtedy gdy jedna ze stron jest nieuczciwa, np. stosuje system ktory wymusza prace w nadgodzinach a nie rozlicza ich z pracownikiem. To tylko jeden z przykladow. Oczywiscie zawsze znajdzie sie jakis madrala ktory powie, ze wiemy co podpisujemy. Otoz nie. Jak sie orientujesz w co wpadles nastepuje sezon, kilka miesiecy wystarczy. No i potem znow zwolnienia bo sie nie oplacamy, albo sami odchodzimy, bo sie nie oplaca. Jaki interes ma tak branzowo niszowa firma by utrzymywac taka rotacje kadrowa?

Witam serdecznie chciałem się zapytać jak wygląda praca na magazynie w tej firmie ? Proszę o szczerą odpowiedź. Pozdrawiam

Niezadowolona

IPB to najbardziej niewdzięczna firma jaka znam. Pełno w niej ludzi, którzy pracują po 10 czy 12 a nawet i 15 godzin dziennie, i to tylko po to, żeby usłyszeć raz w tygodniu krzyk szefa, że on "nie chce tak pracować" i wszystko jest źle. Albo wiecznie słychać w całym budynku jak się wydziera na swoich nowych "dyrektorów pionów" co to mają naprawić dziesiątki lat zaniedbań w kilka dni. Nie da się wstawać rano z radością i motywacją do pracy wiedząc, że na miejscu jedyne co czeka to niewdzięczność i próba złapania każdego na błędzie... i to mimo, że przez ostatnie miesiące bardzo wiele się poprawiło, a z tego co mi wiadomo sprzedaż też rośnie. Smutno mi bo chciałam tu pracować dłużej, a ja i większość ludzi z firmy szukamy bardzo aktywnie nowej pracy, żeby uciec przed sezonem.

Pracownik-Koszt.
@Niezadowolona

Co się poprawiło? Czy nie jest czasem tak, że opakowanie jest teraz bardziej kolorowe a zawartość taka jak była?

@Niezadowolona

A można wiedzieć w jakim dziale pracujesz? Bo tez rozważam zatrudnienie się tam

Kuba

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Kuba

Czy coś dzieje się w firmie, że ostatnio nie pisaliście?

Lolek

A Pan Wielki Kierownik Zakładu Produkcyjnego, które swoje błędy zarzucał na nas jeszcze pracuje? Pasował do tego zakladu.

Spawacz

Witam jestem spawaczem chciałem się zapytać na jaka stawkę może liczyć spawacz?dzieki za odpowiedz

Bolek

Pracę w IPB można porównać do całowania lwa w (usunięte przez administratora) Przyjemność żadna a ryzyko duże.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.