Opinie o Joan Elektronic Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Joan Elektronic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joan Elektronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joan Elektronic Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Mruk Nowy wpis

Są premie ale zależą od wydajności

Angelito

Omijać szerokim łukiem...pracowałem tam dwa lata i powiem tylko tyle że wymagania jak w wielkiej korporacji, ale w żaden sposób się to nie przekłada na gratyfikacje finansowe.. W tej firmie są równi i równiejsi, wyzysk za najniższą krajową i ani złotówki więcej, o jakiejkolwiek premii można zapomnieć... Firmą rządzi sekretarka-kadrowa w jednym... Co ona sobie wymyśli i powie, na to szef przystaje... A szef? W twarz się śmieje a nóż z tyłu wbije w plecy...wystarczy że coś mu się nie spodoba, od razu lecisz na zbity pysk. Rotacja pracowników ogromna , co chwilę ktoś nowy... Nie mówiąc już o braku możliwości zrobienia nadgodzin-o tym nie ma mowy... Nie mówiąc o sobotach... Warunki sanitarne wołają o interwencję Sanepidu, w szatniach nie sprzątane po kilka tygodni, brak zasad higieny, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła...pracownicy w umowach mają stanowisko operatora cnc urządzeń laserowych, tylko na papierze, żadnych kursów, szkoleń na te urządzenia-postawią Cię przy maszynie i pracuj. Szkolenie bhp to fikcja (trwało 15 minut) Omijać szerokim łukiem... Z daleka od tej firmy... Ludzie tam pracujący spoko, koleżeńscy pomocni, fajna atmosfera wśród załogi... I to jest chyba jedyny plus... Szef i jego syn to jest porażka...zero szacunku dla ludzi pracujących jakby nie patrzeć na JEGO zysk... Totalny wyzyskiwacz.Zero szacunku do ludzi, dwulicowy gbur...Żadnych perspektyw awansu, podwyżki-jak się o nią upomnisz to jesteś pierwszy na czarnej liście...zapomnijcie o tej firmie.Łamanie praw pracowniczych na porządku dziennym, a sytuacja ze świadczeniami urlopowymi nadaje się do PIP, zabiera więcej z urlopu wypoczynkowego niż według prawa może zabrać, ale nikt się nie odzywa bo się boją robotę stracić... I dlatego tak to wygląda... Masakra jednym zdaniem....Lepiej bruk czyścić na własny rachunek, niż takiemu "na kapelusz" robić. Tyle w temacie.

@Angelito

Czysta prawda, sama prawda i tylko prawda .

Martin
@Angelito

Wygląda na to, że byłeś pracownikiem miesiąca. :D

Martin Nowy wpis
@Martin

Nie byłem nigdy pracownikiem miesiąca. Tam nawet gdybyś zrobił 3Xwięcej niż musiałeś to i tak żadnej nagrody byś nie dostał (fałszywy uśmiech szefa) ewentualnie poklepanie po ramieniu...A ku chwale ojczyzny dziś nikt nie pracuje...rachunki same się nie zapłacą. Zresztą poczytaj chłopie resztę opinii i znajdź jedną która będzie chwalebna... Wszystko w temacie... Jak napisałem wcześniej omijać szerokim łukiem... Prywaciarz przez duże P... Z maksymą:wycisnąć jak cytrynę i wyrzucić do kosza...A o umowie o pracę na czas nieokreślony możesz zapomnieć... Popytaj na forum ludzi którzy tam pracowali... Nikt nie dostał na czas nieokreślony...

Luk Nowy wpis

Szukaja Pana Kierowce oferując pół etatu z najniższą krajową xD ale to juz było i nie wróci więcej ...

Paco.

Nie na darmo na jego BMW jest rejestracja DAJ..... Daj z siebie wszystko i (usunięte przez administratora) .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Joan Elektronic Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
cnc

ten gosc to (usunięte przez administratora) na rozmowie na wykrawarke trumfa zaproponowal 3200Brutto (usunięte przez administratora) skonczony

Antoni
@cnc

3200 brutto ale z premiami, czy goła podstawa? Skoro byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w firmie JOAN ELEKTRONIC to napisz proszę, czy poza pensją podstawową można liczyć tam jeszcze na ewentualne dodatki? Ciekawi mnie ten fakt, więc chętnie dzięki Tobie właśnie tego się dowiem. Z góry dziękuję za pomoc.

@Antoni

Nie licz na premie , nie licz że zarobisz nawet te 3200 . Najniższa krajowa .

Paco.

Wielki dwolicowy gbur. Z całego serca nie polecam . Ludzie tam pracujący , super .Jednak właściciel i jego syn zawsze uśmiechnięci a jak się odwrócisz to wbiją ci nóż w plecy .( pomyłka jego syn nigdy się nie śmieje) Ciągła rotacja nowych pracowników nie liczcie na kokosy pracowałem dwa lata zero premi , najniższa krajowa . Latasz ze stanowiska na stanowisko . Nie jesteś pewny czy przedłuży ci umowę.Dwa lata pracowałem na zlecenie ( nie chciał zmienić na umowę o pracę) Wszystko sam opłacałem (wszystkie składki) raz poszedłem na L4 bo już ledwo oddychałem .Po powrocie do pracy już nie przedłużył umowy . Ludzie dobrze wam radzę nie idźcie pracować do tego folksdojcza .!!!!!

niccckkkk

jedyne dobre czasy tej firmy to początek _ Zbrosławice i Pyskowice... zgrana ekipa, szef jeszcze był znośny. Później i m wiecej hajsu tym wiadomo... było minęło... ale nie wracam

Izabela
@niccckkkk

To teraz jest jakoś inaczej? Dawno już nie pracujesz w firmie? Może teraz wygląda to już zupełnie inaczej i jest w porządku? Ktoś się wypowie na ten temat?

hmm

@niccckkkk a to teraz się pogorszyło?

Antoni

Jakie warunki zatrudnienia oferują w JOAN ELEKTRONIC ? Interesuje mnie typ umowy jaki proponują i oferowane wynagrodzenie na początek. Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Były pracownik .

Dokładnie to już nie Miedary tylko Piekary Śląskie , Podmiejska 45 . Podzielam pozostałe opinie . Dodam tylko że właściciel to dwulicowy gbur i wyzyskiwacz . Pracownika który by zemdlał w upał to by jeszcze kopnął i powiedział wstawaj nie udawaj .

Mariusz

Firma 'wyzysk'. Bardzo duże wymagania względem pracownika w zamian za najniższą krajową (1500zł na rękę). Do tego brak jakichkolwiek dodatków socjalnych - a o warunkach pracy nie wspominając. Zimą 10 stopni na hali produkcyjnej (przy pracy siedzącej) a latem 40+.

Rysiek
@Mariusz

Masz rację,kiedyś tam pracowałem,zero szacunki do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Joan Elektronic Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Joan Elektronic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joan Elektronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Joan Elektronic Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Podmiejska 45
    41-940 Piekary Śląskie

Joan Elektronic Sp. z o.o.