brak logo

kamil

Szczecin

Opinie o kamil

kangurzyca 2010-02-10 13:42
A jak sie przedstawia sytuacja w Bremen jakie sa tam warunki mieszkaniowe i jakie płace.W poniedziałek własnie tam jade
kangurzyca 2010-02-10 13:50
A jaka jest sytuacja w Bremen jakie sa tam zarobki i jakie warumki mieszkaniowe.W poniedzialek mam jechac tam na pakowanie
Zen 2016-03-13 09:19
Na szkoleniu na wykrywacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.
1
Zen 2016-03-13 09:21
Na szkoleniu na wykrawacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.
1
izka 2016-04-24 12:37
#Zen, wcale by mnie to nie zdziwiło. To chyba na tym głownie polega zatrudnienie, że pośrednik musi na tym zarobić co nie co. Tak właśnie wygląda biznes.
1
pracownik już na swoim 2017-03-08 12:38
Bremen już nie ma. Kamil i Milex to chyba najwięksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robisz za 4,5-7E na godzinę.
Zostaw swoją opinię o kamil - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kamil