Opinie o Kamil w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamil. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kamil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil w Szczecin

J.s. Nowy wpis

No cóż. Pracodawca naprawdę kiepski. Ładują w kieszeń ostro. Łukasz już nie wie którym samochodem jeździć. Zakład przetwórczy się rozwala. Tylko siostrze dobrze smaruje na konto i swoim dwóm (usunięte przez administratora) Pracownicy którzy się są wykwalifikowani, nowi zarabiają więcej niż pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. A idąc po podwyżkę on argumentuje swoje "nie dam" tym że trudne czasy albo jak ci nie pasuje to zmień pracę. (usunięte przez administratora) na firmie. Rotacja pracowników kosmiczna. Większość pracowników ma.problemy z alkoholem i to sie i tak toleruje.

Jaki jest styl zarządzania w Kamil?

Jony Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora). Zerowa ocena. Aplikowałem w Grudniu 2022 na Kierowcę C+E. Na pytanie o uprawnienia HDS - odpowiedz ( nie wiem zapytam . Ok. Tak bywa. 10.12.2022 Ustaliliśmy warunki wyjazdu, datę, pensje. Ustaliliśmy umowę przedwstępną. i ZONK - po wideo rozmowie - NIE dziękujemy, mamy lepsze oferty. I te oferty wiszą do dziś. Oferują od 60 do 70 godzin tygodniowo za 20 do 24 Euro na własnej działalności. Ustalają wszystko i piszą że mają lepszą ofertę i ponownie wrzucają ofertę pracy. ŻENADA. Brak profesjonalizmu. Nie polecam i szkoda na nich czasu. Rotacja dekarzy co kilka miesięcy. Zostają z długami bo nie płacą na czas. A dziewczyny z kadr - kto z wami miał kontakt to wie jak i co macie pisać. A ten (usunięte przez administratora) przy wideo rozmowie to powinien iść na kurs doskonalący kierowców bo nie wie co i o czym mówi. Ta firma To (usunięte przez administratora). Z dala od nich. Za pokój chcą po 600 Euro za miesiąc.

Ewelina Nowy wpis

Mam pytanie do byłych pracowników ile z was zostało porzuconych na pastwę losu za to że raz nie przyszło do pracy w Holandii lub Niemczech i kombilowalo jak wrócić do domu no chyba że zapłaciło się kierowcy 80€ nie jestem nikim z poniższych.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kamil? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Kacper

A firma w czym się specjalizuje ?

Czy ktoś z pracowników powie jak się pracuje w tej firmie ?

Wyrohany 2

Tak to prawda co pisza ,,koledzy,,jestes miesem armatnim,Szczerze nie polecam .

myślący

Dziwne są te opinie. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca, może to wpisy konkurencji?

JAJO2011
@myślący

Opinia opiniom,a rzeczywistosc rzeczywistoscia.Ja pisze to co ja przezylem w ,,tej firmie,,Ale najgorszemu wrogowi bym nie zyczyl.Kiedys odwiedze szanowne biuro w Szczecinie osobiscie ...tylko ze nie jestem ze Szczecina i nie bede jechal specjalnie .Z takimi ludzmi nawet ciezko by bylo isc na proces w tej naszej ,,Rzeczpospolitej,,za duzo szmalu maja.Ale ogolnie nie polecam tej ,,firmy,,!!!!!

JAJO2011

Szczerze rowniez nie polecam.Jestes miesem armatnim.Pracowalem tam pare dni kiedys w Rhedzie.Na szkoleniach za ktore biora kase z Urzedu Pracy nic Cie nie naucza to pic na wode .Do Niemiec nawet w jedna strone zawioza Cie za darmo.To chyba jedyny plus w tej calej mojej wspolpracy z nimi .W Niemczech na "mieszkaniach"jak tak to mozna nazwac (usunięte przez administratora) ,smrod ,melina ,karaluchy ,poprostu obora,bylem w szoku jak to zobaczylem.Umowa?Na jakas 1/4etatu na papierze.Stawka?Ja bylem tam pare lat temu 5euro.W pracy (usunięte przez administratora) ,wyzwiska i polscy koledzy konfidenci na kazdym kroku ,aha pozdrawiam polskiego majstra ,"Uszatego",ty chamie jeszcze kiedys spotkamy .....Ogolnie nie polecam ,ale kazdy moze sprobowac to jego czas ,zycie i wgl.Aha za prace tam wogole mi nawet pieniedzy nie przyslali .A przed biurem w Szczecinie Bwm ,Lexusy Mercedesy najnowsze modele ,wiec widac skad pieniazki.Umowe jak podpisywalem w Szczecinie to szybko bo tu nie ma czasu czytac ,nie musi pan rozumiec takie byly slowa pani ,,sekretarki,,.

Szczerze nie polecam pracowalem tam 4 lata nigdy wiecej

izka

#Zen, wcale by mnie to nie zdziwiło. To chyba na tym głownie polega zatrudnienie, że pośrednik musi na tym zarobić co nie co. Tak właśnie wygląda biznes.

Zen

Na szkoleniu na wykrawacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.

Zen

Na szkoleniu na wykrywacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.

kangurzyca

A jaka jest sytuacja w Bremen jakie sa tam zarobki i jakie warumki mieszkaniowe.W poniedzialek mam jechac tam na pakowanie

pracownik już na swoim
@kangurzyca

Bremen już nie ma. Kamil i Milex to chyba najwięksi (usunięte przez administratora) Robisz za 4,5-7E na godzinę.

kangurzyca

A jak sie przedstawia sytuacja w Bremen jakie sa tam warunki mieszkaniowe i jakie płace.W poniedziałek własnie tam jade

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil - Szczecin

• Jak się pracuje w Kamil?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil?

Kamil