Expert Systems Michał Zwolenik Łukasz Koczocik

Szczecin

Opinie o Expert Systems Michał Zwolenik Łukasz Koczocik

prezes

Po podpisaniu umowy obsługi, SUPER firma. Kompetentny i bardzo inteligentny człowiek. Bez umowy trochę słaby kontakt. 100% polecam.

Marek K
@prezes 27.08.2015 10:41

POLECAM! Pan Łukasz ma naprawdę ogromną wiedzę. Pomógł mi bardzo w trudnej sytuacji.

Pawel W
@prezes 27.08.2015 10:41

Krótko i na temat: wiedza, fach i doświadczenie. Polecam

Zostaw opinię o Expert Systems Michał Zwolenik Łukasz Koczocik - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert Systems Michał Zwolenik Łukasz Koczocik