Decathlon Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o Decathlon Sp. z o.o.

admin 2015-06-07 23:16:20
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Decathlon Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
Sportowiec 2015-09-18 12:15:41
W Decathlonie Bielany pracowałem zatrudniony przez agencję pracy. Zawsze podobała mi się atmosfera jaka tam panuje, którą tworzyli ludzie tam pracujący. Stwierdziłem, że muszę dołączyć do tej ekipy. Odbyłem rozmowę rekrutacyjną z jednym z kierowników (zero stresu, co dotychczas często mi się zdażało). 1000 zł brutto na 12 etatu + możliwość 20% premi od wyników, dla mnie jako studenta studiów dziennych spoko stawka. Mam nadzieję, że po kilku tygodniach pracy nie zmienię o nich zdania i dam radę!
Kamil 2016-04-24 21:21:29
to prawda i nawiązuje się często i przyjaźnie i miłości, heh, wiem, że to może dziwnie brzmi ale właśnie byłam na ślubie kumpeli i kumpla, którzy poznali się w miejscu pracy :P a szukają teraz np. sprzedawcy w płocku czy wrocławiu
Zostaw swoją opinię o Decathlon Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decathlon Sp. z o.o.