Opinie o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TRASKO-STAL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TRASKO-STAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Pan da

Już ruszyły podwyżki...Pierwsze nominacje rozdane na razie Artur rozdał podziękowania za dobrą pracę a premia będzie w innym czasie,jak się robota skończy.Puki co są jeszcze konie nie na żarte i zapiepszają na nierobów.VIVA Palestyna...nawet szbasu nie przestrzegają i w niedziele przychodzą,jacy religijni.

Pan da

Do Zender...W tej firmie wszystko jest fikcją ale przy 4 sobotach i paru 12 to 2500zł możesz wyciągnąć.Jak przyjdziesz na rozmowę to szef takich bajek Ci na opowiada że będziesz miał nadzieję nawet na 3000zł.Tylko jaki jest powód tego że kto mądrzejszy to wieje z tej firmy???

Zender

Jak w tej chwili jest w Trasko? Czy spawacz da rade zarobic 2500zl na reke? Bo widze ogłoszenia ze przyjmuja. Niby stawka kiepska ale premia "do" 1500. Pytanie czy to prawda czy fikcja z ta premia?

Każdy kto czyta opinie to na pewno zauwżył brak wpisu o haniebnym czynie pana Michała,więc wszyscy mamy jasność jakie ma szerokie łapy.Nigdy już w tej firmie nie będzie dobrze,bo pracownicy fizyczni sami sobie strzelają w kolano.A złoty z kłamcą zacierają ręce bo tata Wojtek ich chwali i premia pół roczna się będzie zgadzać.Nie ważne że kosztem i zdrowiem ludzi oddanych tej firmie(usunięte przez administratora)

Spawacz

Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej szukającym pracę. Nie szanują pracowników oraz naciągają kodeks pracy pod siebie.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie wiem czy zauważyliście ale ktoś usunął wpis o tym, że pan BHPowiec spowodował wypadek pod wpływem alkoholu i nie poniósł żadnych konsekwencji.

KOcham TRASKO

Podobno BHPowec chodzi w krawacie spać nauczył go tego Szys,,, kierownik by (usunięte przez administratora) od twarzy od różnić???

janko2929

To idź do Pipu i pokaż te filmy zdięcia niech się wezmą za tych cwaniaków biurowych.

@janko2929

Niestety z tym pójściem do pipu to nie jest taka prosta sprawa bo nasz pan BHPowiec oprócz tego.,że pracuje w Trasko jest też dyrektorem w PIP w Ostrowie. Poza tym ten pan ma nieprawdopodobne znajomości w sądzie i prokuraturze a to z racji tego, że pracuje też jako biegły sądowy. Więc pójście do PIPU nniestety nic nie da .

Szkoda Fabiana

Fabianowi palca przycięło a BHP owiec pyta po co tam wkładasz? Ja się pytam po co ty grubasie pornograficzny pracujesz???

@Szkoda Fabiana

Szkoda, że Pan BHPowiec nie widzi tego, że zimą temperatura na hali wynosi kilka stopni powyżej zera, że nie widzi tego jak elementy konstrukcji leża na drogach ewakuacyjnych, jak maluje się konstrukcje na hali, która nie jest do tego przystosowana (nowa hala). Nie widzi też tego jak śrutownia strzela śrutem wszedzie tylko nie tam gdzie powinna . Pewnie Trasko musi mu calkiem dobrze płacić za to żeby nie widział takich "drobiazgów". Ale jak coś się komuś stanie przez jego zaniedbania to oczywiście jest to wina pracownika. Posiadam całkiem dużo filmów i zdjęć, które mogą potwierdzić moje słowa.

zuziol44

NA UKŁADY NIE MA RADY

lebioda S.S.355

akapit.Proszę nie dziwić się Panu słodczemu, że lata,że straszy, że marudzi, że się trzęsie,że chciałby by na słodko, że aż tyle węszy w stali i w śrucie. Przecież wystarczy spojrzeć na jego kierownika co robi i jak on się zachowuje : -co ktoś pierdnie to jest w niemczech lub tak jak teraz w austrii (wystarczy pierdnąć on nic nie powie ewentualnie zapali) -w chorobie i w szczęściu 11 godz w trasko -zamiast monitorować i wyciągać konsekwencje z przebiegu produkcji to niczym młody samerytanin ratuje swoich "majstróf" sprzed opresji nadmiernej ilości programów do wyklikania i klika je w pocie czoła w niedziele do godzin rosołowych ze swoim kolegą tytoniem LM - a szef Hyla jak zacznie na Naszej Hali machać swoimi rękoma w prawo tak i jego Kitlowcy też zaczynają machać w prawo ----------------także nie dziwmy się że ktoś tam se lata, dyrekcja i tak patrzy tylko w kalendarz i ooooooooo jak fajnie jeszcze tylko 1,5 tygodnia...

ANTEK

Podobno Słodki Krzysztof dostał pochwałę(usunięte przez administratora),no cóż jak można normalnie pracować skoro Słodki całe 8 h chodzi po hali i wszystkim miesza w pracy,a skutki widać jakie są. U innych majstrów na zmianie tego nie ma.Najważniejsze że super LIDERA widać całą zmianę z rysunkami w ręce przed kamerami,,,Żenada!!!

Wasz FAN

W SUPER trasko płacą spawaczowi ok 9zl brutto za godzinę! Wagon przyjmuje płaci 10,5 na początek + premie Twoje życie Twój wybór! ps ukłony i pozdrowienia dla kierowników!!! znają się na wszystkim! oprócz pracy :-)

KTOS
@Wasz FAN

witam czy dyrekcja widzi co sie na hali wyprawia ,majster (usunięte przez administratora)zamiast pomagac w produkcji in tylko ja spowalnia swoja dokładnoscia i checia bycia najlepszym poco taki majster tam jest oto jest pytanie do dyrekcji

luki

Ogólnie to płacą za nadgodziny. Ale płacą z pieniędzy które ukradli wcześniej z premii dla niektórych stanowisk. Więc jeśli ktoś przychodzi w sobotę to tylko po to żeby odzyskać część swojej zrabowanej przez dyrektora premii :)

luki

Zawsze jest tak, że kiedy w sezonie jest dużo pracy to nikt nic nie mówi. Najlepiej jeżeli przychodziłoby się do pracy 7 dni w tygodniu . Można wtedy przychodzić po II zmianie na rano i nikt w tym problemu nie widzi. Ale kiedy przychodzi zima i kończy się praca wtedy zaczyna się przestrzeganie "regulaminu" i kiedy ktoś potrzebuje przyjść po II zmianie na rano to wówczas słyszy, że to niezgodne z regulaminem. Ale myślę, że to nawet dobrze bo pracownicy sami po cześci są sobie winni . (usunięte przez administratora)

gugu

dyrekcja trasko zawsze na święta wprowadza świąteczny nastrój!!!! albo zwalnia albo(usunięte przez administratora)...to im najlepiej wychodzi!!!!!!jak potrzeba to swiatek,piatek i niedziela.(usunięte przez administratora)!a dziś odbijać się w roboczym stroju...Przepraszam ale nic o odbijaniu karty w roboczym stroju w regulaminie nie pisze

NEMO

.... Pan spojrzał na pracę naszą, był zadowolony i uśmiechnięty, gdy zapytał o zarobki nasze usiadł i zapłakał.

ktoś

mam pytanie do dyrekcji kiedy dostaniemy pisemne odpowiedzi na nasze pisma ,bo chyba zapomnieli

nana

mi się w trasko praca podoba siedzę na tyłku 8 h (takie stanowisko) biurowiec ładny fajny i czyściutki i poniżej 3 tys. PLN netto nie schodzę.

nono

A co do tej wypłaty z logo, to żeby zarobić 2500 na innych stanowiskach to trzeba mieć z 2 soboty i nieźle (usunięte przez administratora)

Co do logo to myślę że należy im się ta premia bo nie jest łatwo stać przez 8h opartym o gilotynę . Siedzenie przy wiertarce i pykanie na smartfonie to też nie lada wysiłek. (usunięte przez administratora). Ale jeszcze lepiej mieć sąsiada i hodować papugi bo wtedy prosto z wypalarki można wskoczyć na montaż i jeszcze Ci firma papiery spawacza zrobi .

Zostaw merytoryczną opinię o TRASKO-STAL - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TRASKO-STAL?

Zobacz opinie na temat firmy TRASKO-STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRASKO-STAL?

Kandydaci do pracy w TRASKO-STAL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRASKO-STAL
2.2/5 Na podstawie 122 ocen.

TRASKO-STAL