Opinie o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TRASKO-STAL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TRASKO-STAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

koko

jajo to jakie zarobki ale serio u was ślusarze i spawacze??.pozdro

ktoś
@koko

spawacz 2000 monter 2100 magazyn 2200 logo dorabianie blach 2500 gradowacz prostowacz 3000 i wiesz już czemu nie warto w tej firmie nic umieć

koko

jakie macie zarobki na produkcji,mozecie napisać -dzięki

KOMANDOS

Bardzo ciekawa oferta na PUP-ie szukają mistrza do pilnowania niewolników i jakie ma mieć kwalifikacje przyszły mistrz zmianowy prawie nie mają wymagań bo Ci którzy już są mistrzami to właśnie mają wykształcenie odpowiednie wyksz. min. średnie kierunkowe techniczne: preferowane wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, spawalnictwo), mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną: znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metali, procesów spawania konstrukcji stalowych, cięcia metali, zdolność pracy pod presją czasu, znajomość obsługi komputera -program Excel, AutoCAD; realizowanie zadań zmianowych na podstawie harmonogramów określanego przez szefa produkcji a także nadzorowanie i kontrola podległych stanowisk pracy i osób tam pracujących, przygotowywanie stanowisk pracy i osób tam pracujących, gospodarka materiałowa...Zwłaszcza jeden jest biegły w tej dziedzinie.Firma TRASKO przestańcie się ośmieszać

mpw

Szukają teraz informatyka. Ile mogą dać brutto na początek ?

Spawacz

Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej szukającym pracę. Nie szanują pracowników oraz naciągają kodeks pracy pod siebie.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

jjjj

witam niech mi ktoś powie dlaczego na logo i prostowaniu średnia premia wynosi około 90 zł dziennie a na spawaniu czy montażu 40 zł .Czy dyrekcja tego nie widzi jaki mamy system wynagrodzeń w tej firmie . OBUDZCE SIE ZANIM BEDZIE ZAPUZNO pozdrawiam

Slodki

BEZWYPADKOWO!!!

LULU

TO JAK ON KOŃCZY???

Prawda

Prawda Przychodzi... ale faceta ocenia się jak kończy :-)

BHP

Podobno BHPowiec przychodzi trzeźwy do pracy??? Rozwijacie się!

Jasiu

Tylko Ukraińcy mogą zbawić ta super traktującą pracownika firmę

Kiepsko

Jaka firma spawalnicza jest najgorsza w Ostrowie? 1 Wagon 2 Trasko 3 Litex wszędzie tam zarobiłem na rachunki i bulkę z masłem czyli minimum bo nic nie zostawało, podobno wagon już pada wiec dałem go na 1ke :-)

xxx

co tam słychać jakieś podwyżki?ale chyba u szyszki a ukrainców dużo tam?..

lulu

1400 NETTO Z DWOMA SOBOTAMI CO TO DO D....A?

fikoł

To racja jednego rączka boli drugiego serduszko chorych nie brakuje ja ty ''chorych'' to bym dał od razu na przód do spawania tam jest najlepsza lecznica,a poza tym pan Wojciech S miał racje ślepych grubych i kulawych zwolnić.

lulu

jak wam tam płacą minimum dla nowego szukam pracy na spawalni bez sobót a ile za soboty czy warto czy to kicha?nara

Pan K
@lulu

Zakład pracy chronionej Trasko-Stal przyjmuje wszystkich pracowników jak leci i obiecuje cuda na kiju więc możesz zaryzykować i na początek 1,400 z dwoma sobotami załapiesz,lepiej jak byś miał grupę bo nie będziesz musiał pracować nocek ale za to wszystkie soboty i niedziele załapiesz ,a takich mądrali to w trasko jest mnóstwo udawają schorowanych a jak zbliża się sobota to alleluja jestem zdrowy.

XXX

TO ILE TAM U WAS ZAROBIĆ MOŻNA NA POCZATEK NETTO?MONTAŻ

kierownik

Pan kierownik przytuli .... przytuli cześć premii

Jan

Zapomniales dopisać ze macie 4000 ale na 2 miesiące :-) Ale faktycznie logo i tak ma za dobrze . Banda emerytów i rencistów , która potrafi stać przy gilotynie i palić glupa przez całą zmianę.

logo

my z premią mam 4000zl ale u nas najtrudniej(logo) monterzy tez maja 4000-5000zl wiec nie jest źle

Spawacz

My tu mamy po 9zl to i tak dają nygusowi za dużo!

Zostaw merytoryczną opinię o TRASKO-STAL - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TRASKO-STAL?

Zobacz opinie na temat firmy TRASKO-STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRASKO-STAL?

Kandydaci do pracy w TRASKO-STAL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRASKO-STAL
2.2/5 Na podstawie 122 ocen.

TRASKO-STAL