Opinie o HOPS Labour Solutions w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HOPS Labour Solutions. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HOPS Labour Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOPS Labour Solutions w Toruń

Lower Hope Farm

Poza informacjami od Hops i informacjami w liście powitalnym z farmy to nic więcej na temat tej farmy nie wiem. Ale zakładam, że tragedii tam nie będzie. Zaczynam od 15tego i jadę 11tego busem.

wojtas---

Ja wybieram sie na Lower Hope razem z 2 znajomymi, mamy autobus 19.07 własnie szukam opinii na temat tego miejsca

Lower Hope Farm

Czy ktoś pracował kiedyś na Lower Hope Farm lub wyjeżdża tam?. Proszę pisać.

nienazekajta

Już tyle nie narzekajta. Tu macie wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe caravany, kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

Aplikowałeś do firmy HOPS Labour Solutions? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
honey

witam. W czerwcu wybeiram sie na farme BOXFORD (SUFFOLK) HOLDINGS LTD do Essex. Czy moze ktos mi napisac cos wiecej jakie warunki sa ogolnie na tej farmie ?? Moze ktos wyjezdza rowniez w tym terminie tam do pracy ? Bardzo prosze o informcje i kontaktnh4g

gÓraL

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Prosze o jakiekolwiek konstruktywne opinie od osób które tam pracowały przez firme HOPS. Ciężka praca nie jest mi obca gdyż pracuje 3 sezon na truskawkach w niemczech...Chodzi mi tylko o to czy da sie tam zarobić lepiej niż w polsce czy to jest tylko podpucha z ta robotą bo poczytałem opinie i się obawiam trochę...

miki

No siwy ja sie zastanawiam wlasnie musze im odp w tym tygodniu czy bede, ogolnie to ile taki wyjazd bedzie kosztowal 400 pln bilet, z 50 -100 funtow trzeba wziazc ze soba a to ubezpieczenie ile kosztuje.W 1500pln sie zmieszcze

siwy

Siemanko idzie ktos z was moze na spotkanie w Krakowie 26?? Prosze o odpowiedz na email [usunięte przez moderatora] Pzdr

Rasti1956

Ty [usunięte przez moderatora] bez pomocy tatusia byś nic nie osiągnął jesteś na poziomie zero jak dla mnie i dla reszty ludzi który ciężko pracują jak twój stary na utrzymanie i na miejscu twojego ojca wstyd by mi było za tak egoistycznego bez wartościowego palanta wyrzekł bym się takiego syna jak ty .

robin

popieram cie bo ten [usunięte przez moderatora] mami synek nie dal by sobie nigdzie rady i gdzie by nie pojechal to by go [usunięte przez moderatora] w (usunięte przez administratora) jego wlasnym [usunięte przez moderatora] i byl by zwyklym gownem bez starych zreszta nim jest jak tak mowi do ludzi a jego panna jak chce faceta to niech sie zglosi do mnie bo (usunięte przez administratora) tez pewnie nie ma czym i pewnie jest z nim dla jego kasy nie sory dla kasy jego tatusia bo co ten golas moze miec sam by mial dwie chaly i [usunięte przez moderatora] caly buraczysko nie nadajace sie nawet na wycior do armaty bo pewnie byl by za cienki i pozdrawiam ludzi ktorzy chca pracowac i nie licza az im tata da jak ten lamus

baron

ty [usunięte przez moderatora]e nie wyzywaj kogos od nieudacznikow bo sam nim jestes [usunięte przez moderatora] lubie bo jak by nie twoj tatus kochany to bys zginal marnie pas sie jak krowa ja tez nie narzekam na brak kasy ale w porownaniu do ciebie to nikt mi jej nie dal (usunięte przez administratora) i nie smiej sie z ludzi ktorzy chca pracowac bo sa wiecej warci niz ty caly bo przynajmniej sobie radza a ty bez tatusiajestes (usunięte przez administratora) warty smieciu

szcześciarz

Mnie to nie dotyczy mam bogatych rodzicow auto...na ubrania dobre kosmetyki....kino piwo itp.. statnio tato kupil audi q7 2010 r....:P gdzie wy sie nie dorobicie do koca zycie takiego..na farmach..o mieszkanie nie mam co sie martwic tato otorzył.mi biznesik prywatny salon fryzjerski ...co mnie to obchodziżze tyracie za 2 pary moich spodni i buteleczke perfum...nieudaczniki zaraz odpalam CIEPLUTKIE auto i Jade do dziewczyny... szkoda mi was jak sobie wstaje w nocy w niedziele i ide do mojej nice kitchen...napic sie coca coli 0 4ranoa awy [usunięte przez moderatora] pole. nara [usunięte przez moderatora]

Zajebisty posrednik bierze 500zł za to ze poda ci adres i numer telefonu na farme a reszta to twoja sprawa.I te farmy to wielki syf bo zostaje im kilka miejsc na farme gdzie rumuny i bulgary nie chca na nich pracowac!Zarobisz od 20 do 50funtow brutto na dzien jesli nigdy nie pracowales na farmie!

benek

witam czy jedzie ktos 12kwietnia z woj.lubelskiego na farme litte abhost i jezeli ktos tam bylto prosze napisac jak tam jest i czy wogole hops jest pewniakiem jezeli im sie wplaci kase czy tylko obiecuja a pozniej szukaj wiatru w polu

snake

Większość z piszących tu to faktycznie ciapy, myślały że pojadą do UK na pracę na farmach to zarobią po 1000 funtów na miesiąc i się nie narobią ? Będą płacić w karawanach za 32 Ł i będą mieć luksusy? Zejść na ziemie!! Co do HOPS on tylko pośredniczy w znalezieniu pracy, nie jest to agencja pracy. A co do farm warunki są różne od syfu po spoko, praca zawsze będzie ciężka, bo normy są wysokie i trzeba być szybkim i pracowitym, ale jak się chcę to da się zarobić ok 40 - 70 Ł na dzień.

Jasne ze to jest wałek!Tak ubespieczenie i jakies pierdoly karza placic to sciema bo jak pracujesz to ci potracaja na ubezpieczenie.Agencja pracy nie moze pobierac pieniedzy za zalatwienie pracy!A tym bardziej ze to sa farmy i wszystko zalerzy od pogody wiec mozna zarobic lub nie!Ale twoj wybor...

baron

czy moze ktos mi napisac czy wplacajac pieniadze na konto hops na ubezpieczenie i reszte nie jest to walek i czy te biuro jest pewne prosze o odpowiedz poniewaz jest to 490zl i bardzo mi na tym zalezy dziekuje

stawsbury

Ludzie nie jedzcie na farmę starkeys w Southwell syf w caravanach zimno a trzeba płacić za to jak za hotel 32 pounds za tydzień plus prąd i gaz jak sa przymrozki to woda zamarza i nawet z kibla skorzystac się nie da a w robota fatalna na polu na akordy rumuńskie normy a zarobisz 180 pouds za tydzień uciekłem z tego obozu i innym tez nie polecam

mati

witam potrzebuję informacji na temat farmy Myatt Farm – farma w Kent w okolicy halstow moze ktoś tam pracował albo wie jak tam jest. Warunki pracy ,miezkania dzięki za pomoc

London waiter

UWAGA POLACY W UK:)) ! A PO NOWYM ROKU DO UK PONOWNIE POWRÓCIŁY SŁOIKI I WEKI CZYLI TAK TE WREDNE WSIOKI ! Tak ! - wraca wsiostwo z plecakami wypełnionymi dobytkiem polskim, słoikami ze swojskimi wałówami, co pozwoli im przeżyć kolejny tydzień w naszym pięknym KRAJU, dzięki któremu wyrwali się od swoich łojców i matul !. A jeszcze kilka dni temu, sprzątano po nich cały Dworzec Centralny, ponieważ to słoikowe wsiostwo opuszczając chwilowo UK, tak pchało się do SAMOLOTOW, obijając się przy tym o siebie, że dźwięk tłuczonego szkła z ich pustych słoików roznosił się po całym LOTNISKU !. ALE ! - ich powrót do UK miejsc pracy oznacza ponowną ich bezwzględną walkę o utrzymanie się na etatach w UK... firmach, gdzie sprawdzoną przez nich metodą jest : podkładanie świń ( nie tych bynajmniej z ich słoików) oraz szybkie i skuteczne niszczenie rodzimych ANGLIKOW. Bo co taki wsiok zrobi aby utrzymać się w UK ? - wsiok zrobi wszystko, on zdepcze każdego kto mu w tym zagraża !. Inaczej czeka go powrót w niesławie do jego wsi, gdzie powita go już tylko wyjący pies oraz miauczący kot a także sklepik spożywczy, z ławeczką dla miejscowych pijaczków i brak życiowych perspektyw. Jedyne zajęcie na jakie może liczyć w swojej wsi, to uczestnictwo w Ochotniczych Strażach Pożarnych,UKLADANIE POLDBRUKU oczywiście pod patronactwem swojskiej partii czyli P(osady) S(woim) L(udziom) !.. Dlatego też, pobyt wsioka w uk.. to jest dla niego być albo nie być ! - a już szczególnie dla wsiowskich dziewuch, które zrobią wszystko aby tylko wyjść za mąż za prawdziwego ANGLIKA, ale co je niesamowicie potem nobilituje pośród wiejskich opłotków !. Ostrzeżenie ! a ta zielona stonka w UK firmach trzyma się zawsze razem, ponieważ łączą ją swojskie wspomnienia zapachu słomy i siana. Uwaga ! - w pracy słoikowa baba ( szczególnie z zagłębia słoikowego, czyli rzeszowszczyzny i olsztyńskiego) jest bardziej zawzięta i bezwzględna niż wsiowy chłop, ponieważ jej szczególnym wrogiem są rodowite ANGIELKI dziewczyny. A jak w UK najszybciej można rozpoznać wsioka ?. Na szczęście, to jest akurat proste !a ponieważ wsioki zawsze piją piwo przez słomkę wyciągniętą z własnego buta, ale po wypiciu kilku piw - zawsze słychać chrzęst szkła upadającego na podłogę słoika !. BUHAHAHAHAAHAHAHAHH :))))))))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o HOPS Labour Solutions - Toruń

HOPS Labour Solutions