Opinie o 7N Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7N Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie 7N Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7N Sp z o.o. w Warszawa

prawie_kontraktor

niepoważne podejście do rekrutacji: * brak jakiegokolwiek feedbacku, oprócz rozmowy telefonicznej z opiekunem na zasadzie "no to dobra, chcemy cię" * brak oferty * opiekun wydzwaniający mimo braku oferty i braku podpisanej umowy z pytaniem "czy mógłbyś zacząć onboarding u klienta po godzinach w obecnej pracy albo w weekend w WOLNYM CZASIE?" - śmiech na sali czasy pracy "na czarno" już minęły

Grzesiek Pyzel
@prawie_kontraktor

w 7N zarówno jakość procesu rekrutacji, jak i jakość opieki nad naszymi Konsultantami są dla nas sprawami absolutnie priorytetowymi. Monitorujemy obie te kwestie, uzyskując regularnie bardzo dobre oceny zarówno u kandydatów, jak i Konsultantów. W tym kontekście Twój komentarz osobiście mocno mnie zaniepokoił. Mogę Cię zapewnić, że nie ma u nas czegoś takiego jak bezpłatna praca po godzinach bez umowy, dlatego chciałbym dla Ciebie zbadać i wyjaśnić tę sprawę. Spróbuję pomóc – będę wdzięczny za bezpośredni kontakt (grpy@7n.com, tel. 600 279 777).

Krzysztof

Dlaczego ogłoszenie z pracą dla Test Automation Engineer (Python), jest w całości w j. angielskim? Osoby, które nie posługują się tym językiem biegle nie mogą pracować na tym stanowisku? Widzę też, że podano kwotę 16800 - 20160 zł netto + VAT i kontrakt B2B, jako warunki współpracy. To jedyna dostępna opcja, czy też jest możliwość zatrudnienia na UoP?

Jarecky

Z tego co wiem 7N nie zatrudnia na UoP, tylko b2b

Dev

Kontraktornia. Urlopy nieplatne. Wymagania rekrutacyjne, opisanie "blinda" bo nie mają systemu do zrzucania CV kandydatów do templatek. Referencje od kolegów z pracy na B2B, to już w ogóle kabaret.

@Dev2Dev

Tylko co tu się właściwie dzieje już po zatrudnieniu? Pisano o bezpłatnych urlopach i b2b. Opcja umowy o pracę tu istnieje? I jakimi zarobkami próbują ściągać chętnych do pracy?

Katarzyna Nowy wpis

Programista .NET jest właśnie poszukiwany. Oferta mi wyskoczyła z dzisiaj i tak się składa, że wpasowuję się w profil kandydata. w jakim czasie zamyka się cały proces rekrutacyjny? zastanawiam się jak duża może być konkurencja oraz jak wysoki może być poziom części technicznej

Krzysztof

@Krzysztof

W zaleznosci od klienta dla ktorego jest poszukiwany konsultant moze sie zdarzyc, ze pracuje sie w srodowisku anglojezycznym i jego biegla znajomosc jest konieczna. Jezeli inna forma zatrudnienia nie jest podana to najprawdopodobniej nie jest dostepna.

@Dev

Skoro może być przydatna biegła znajomość ENG, to też firma daje możliwości szlifowania języka? Mam na myśli finansowanie kursów, aby dalej rozwijać umiejętności językowe?

Jarecky Nowy wpis

Z tego co wiem 7N nie zatrudnia na UoP, tylko b2b

Sporo możliwości rozwoju wymienili w ofercie dla analityka biznesowego, m.in. konferencje w Polsce i za granicą, szkolenia, platformy e-learningowe... Trochę doświadczenia już mam, ale wiadomo, trzeba ciągle aktualizować wiedzę. A powiedzcie czy firma docenia te wszystkie wysiłki? Chodzi mi głównie o regularne podwyżki, możliwości awansu. Jak często macie przeprowadzane ewaluacje?

Ruda

Widząc te ostatnią opinie jakoś nie chciałabym się za bardzo mieszać w jakieś sytuacje miedzy pracownikami, ale czy jak przyjdę tu z dobrym nastawieniem to inni odwdzięczą się tym samym? :) chciałam już kiedyś się dowiedzieć jak jesteście teraz nastawieni na przyjmowanie osób początkujących? Aktualnie widzę same oferty dla seniorów i midów. Czy będą mimo wszystko przewidywane przyjęcia dla fullstacków? Oferta z Javą i Angularem mnie interesuje

@Ruda

O pozytywne nastawienie pracowników nie należy się martwić :). Jest tu parę niepozytywnych opinii, ale głównie od osób, którym się nie udało przejść pozytywnie rekrutacji. Rozumiemy żal a do konkretnych zastrzeżeń zawsze podchodzimy poważnie, Zawsze można się zgłosić https://jobs.7n.com/job-offers. Co prawda firma 7N pracuje z Top 3% specjalistów co w 99% oznacza seniorów i mocnych midów, ale czasami zdarza się, że decydujemy się wraz z klientem na osoby z kilkuletnim doświadczeniem, jako uzupełnienie mocnego zespołu. Nawet jak nie uda się u nas, życzę powodzenia w rozwoju kariery :)

Krzysztof Nowy wpis
@Gold

Co to znaczy Top 3%? Jak to jest zmierzone?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w firmie 7N Sp z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Cześć chciałem się zorientować odnośnie polityki ich na home office tutaj. Senior Java Developer ma jakoś monitorowany czas pracy? Czy tylko zadaniowo? I jak się kontaktujecie z zespołem? Nie miałem okazji na zdalce jeszcze pracować a widzę po ogłoszeniu i forum że taka forma dominuje.

Piotrek

Przeglądam szczegóły oferty pracy dla Developer - Konfigurator Ferryt. Jako formę współpracy wymieniono umowę B2B, jako wynagrodzenie kwotę od 14 280–16 800 zł netto (+ VAT) / mies. Zastanawia mnie w takim razie, czy przewidujecie jakąś inną formę współpracy, a jeżeli nie to czy pomagacie w założeniu działalności, oraz jej prowadzeniu?

@Piotrek

Preferujemy współpracę B2B ponieważ w tym modelu uzyskujemy największą efektywność i przejrzystość współpracy. Zakładanie działalności jest obecnie dość proste, ale chętnie pomagamy w tym jak i doradzamy przy odpowiednim wybraniu PKD aby pasował do działalności,. Na UoP jesteśmy oczywiście otwarci jeżeli ktoś taką formę preferuje.

Rekrutacja

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Cybersecurity Engineer?

@Rekrutacja

O, super, że ktoś pyta, bo ja też jestem zainteresowana. Mnie ciekawi nie tylko rekrutacja, ale też okres początkowy. Jest tu jakiś onboarding? A jak jest to, ile czasu trwa i jakie są szkolenia, kursy, praktyki podczas tego wdrożenia?

@Rekrutacja

To zależy od wymagań klienta. Czasem jest to jedna rozmowa z Tech rekruterem po stronie 7N i jedna u klienta a czasem u klienta nawet 3. Nie ma się co zrażać wieloma etapami bo to tylko zwiększa szanse na to, że będziemy współpracować z najlepszymi :)

PrOfEsJoNalNa FiRma

Post jest nacechowany ironią i sarkazmem. Zbierzność imion jest przypadkowa. To info głównie dla pani która pisze komentarze za Grzesia, żeby się tak nie stresowała, notowania nie spadną a może uda się coś poprawić? Podczas rekrutacji pytania techiniczne zadaje pani po WFie (sprawdziłem). Tutaj wskoczy pewnie Grzesiu zaraz z odpowiedzią, że nie ma to znaczenia bo została przeszkolona albo z innymi bzdurami że ma narzędzia do takiej weryfikacji. Nope. Nie została, nie ma. Osobiście udało mi się jej wcisnąć czysty kit. Klient może dostać śmietnik od kontraktorni a ze strony rekrutowanego pojawiają się znaki zapytania odnośnie jakości, procesów i tak dalej. Czy ma to wpływ na stawkę? Jakie info dostaje klient? Niewiadomo, zależy od tego czy pani woli zielonego czy czerwonego kubernetesa albo czy w domu ma windowsa. Generalnie procesy i klient są na miejscu 1 jak w każdej kontraktorni, dopóki zarabiamy na leasingi i wakacje jest ok. Po tak dogłębnej weryfikacji na kolejnym etapie jesteśmy już u klienta, który i tak musi zweryfikować pracownika. Proste przekazywanie Feedbacu ogólnie zostało zastąpione, pewnie celowo w celach rozrywki ale się nie znam, głuchym telefonem. Klient przekazuje informacje to pani A, pani a do pani B, potem dostajemy je my. Ewentualnie wykorzystujemy cały alfabet jeżeli widać że jesteśmy w tym nieźli. Rozmowy z HRem (nie mówię o rakrutacji) na pewno zależą od osoby, w moim przypadku było to po prostu chamstwo. Tutaj Grzesiu znowu wyskoczy z zatroskaniem. Nie czas i miejsce, i nieprawda ;) Rozmowy z HRem są nieautentyczne, miejscami czuć manipulacje. Potrafi pojawić się komentarz, że klient miał zastrzeżenia co do umiejętności X, ale na pytanie "jakie? bo klient nie wspomniał", a przecież każdy z chęcią by sie dowiedział, nie ma konkretnej odpowiedzi albo "ty wiesz jakie". Jak wspomniałem wcześniej, chamstwo. Jest to czubek góry lodowej, natomiast nie chcę przytaczać najcięższych przykładów z uwagi na anonimowość i fakt, że może inni pracownicy HRu umieją w rozmowę. Kontynuując. Niewygodnym pytaniem możemy wzbudzić emocje wyzwolonego pracownika, które dosyć umiejętnie zostają użyte manipulowania podczas rozmowy, czysty przypadek. Takie komentarze z reguły są wytaczane w kontekście negocjacji stawki, umowy czy dla sportu, bo ludzie są przecież na pierwszym miejscu... ;) Grzesiu jeszcze się trzymasz? Fakty: - płatność 20 dnia miesiąca (leasingi samochodów zarządu opłacamy wcześniej?) - obowiązkowy system samofakturowania (niektórym może to pasować, jest całkiem sprawny, wolę mieć większą kontrolę nad FV) - negocjacja stawki pod koniec procesu rekrutacyjnego (taki standardowy trick majkrosoftowy, skoro wszysstko dopięte i kandydat już pewnie chciałby zakończyć proces i zacząć pracę, (usunięte przez administratora) mu, jak się zgodzi przecież jest bonus) - w zależności od projektu w umowie pojawiają się konkretne zapisy obowiązków co umożliwia rozliczanie się w preferowanych stawkach 8,5%, 12% itd. (na plus) Opinia: Wszystko zależy od projektu do którego rekrutują. Jeżeli zaakceptujemy że rozmawiamy z korpo w pejoratywnym tego słowa zanczeniu, na pewno będzie łatwiej negocjować. Należy bardzo dokładnie przeczytać umowę. Są wzmianki o karach ale uwaga, za jakiekolwiek naruszenie - zależą one przecież też od umowy korpo <-> klient, do której mnie mamy dostępu. Okazuje się że jakiekolwiek narusznie z takiej umowy może być przeniesiona na "konsultanta". Polecam negocjację zapisu o możliwości nieświadczenia usług nie tylko kiedy zachodzi "wyższa potrzeba", negocjację zapisu kar, negocjację terminu płatności - szanujmy się sami, bo nikt tego za nas nie zrobi. Jeżeli chodzi o same projekty ja trafiłem super, żadnej zasługi kontraktorni nie udało mi się tutaj w tym znaleźć. Samą współpracę z kontraktornią oceniłbym, ale nie mam serca, widzę że Grzesiu (pani po wfie) spędza tutaj komentując komentarze dużo czasu.

@Dev

No właśnie mi zupełnie nie zależy na bezpłatnych urlopach, ani na kontrakcie b2b. Wiesz, czy dają tradycyjną umowę o pracę, gdzie i urlop będę normalnie miał i jakby coś się ze zdrowiem zadziało, chorobowe? Jeśli byłeś na rozmowie, to w związku z jakim stanowiskiem i czego jeszcze udało Ci się dowiedzieć?

@Dev

Referencje? Możesz wyjaśnić dlaczego są potrzebne? (jak nikogo takiego nie mam to szans na pracę brak ??) Cos jeszcze w te wymagania rekrutacyjne wchodzi? Z jakich przyczyn są na tyle wysokie? Jeśli tak trudno jest się przebić to kasa jakaś w miarę spoko jest?

Dev2Dev
@Dev

Referencje faktycznie dziwne, dodałbym że pytania techniczne zadawane przez panią po wfie czy z recepcji (sprawdźcie sobie na LinkedIn) to trochę pomyłka. Ale to idealnie obrazuje co się tam dzieje z mojego doświadczenia :D

@Dev2Dev

Agnieszka
@prawie_kontraktor

Wow serio? Ale te onboarding to miał być za kase czy za darmo? I czy dopiero po nim osoba dostaje umowę, czy jak? Były jakieś wyjaśnienia kiedy kandydat dostaje umowę formalną?

@Agnieszka

Nie, nie było żadnych wyjaśnienie dot. umowy lub kwestii finansowej, nie było żadnych propozycji warunków...jeden wielki bałagan

Grzesiek Pyzel
@prawie_kontraktor

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie 7N Sp z o.o.?

Eliza

Hahahah serio? A co do czystości w biurze, to jest tu jakiś serwis sprzątający, czy to robi pracownik np. office manager?

Zagadka

Widziałam w ofercie, że jest możliwość umowy o pracę. Czy to prawda, że już można, czy to błąd w ofercie?

Czy 7N Sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paweł Zdziech 7N

Dzień dobry, ciekawi nas, czy jest na świecie taki kandydat, który na anonimowym forum opinii o pracodawcach posługuje się pełną prawną nazwą firmy (Sp. z o.o.). Gotowi bylibyśmy pomyśleć, że pytania te zadaje bot, jednak będąc firmą bazującą na zaufaniu, pomijamy taką ewentualność i po raz kolejny odpowiadamy: nie, nie mamy ściśle ustalonych godzin pracy :) Z ludzkim pozdrowieniem!

ameba

Godziny sa dostosowane do potrzeb klienta i z nim negocjowane, przynajmniej w moim przypadku. Poza tym, pracuje sie w zespolach, i warto takie kwestie dogadywac z docelowym zespolem.

@ameba

A są jakieś ramy godzinne w które się trzeba wbić ? Czy można na przykład dogadać się i pracować zdalnie w nocy ?

Bot
@Paweł Zdziech 7N

Panie Pawle, jakie to ma dla was znaczenie czy bot zadaje pytanie czy nie bot, skoro treść pytania i odpowiedź mogą przeczytać zainteresowani? Prośba o merytoryczną odpowiedź.

Ciekawski

Czy konsultanci zatrudnieni w 7N na B2B mają płatny urlop? Ile dni? Kolega rozważa aplikowanie...;)

Pomocny
@Ciekawski

Nie

Panda

Segregacja sanitarna. Konieczność wykonania testu albo statusu zaszczepionego aby uczestniczyć w imprezie firmowej.

Al
@Panda

Moim zdaniem to dobrze, że firma dba o swoich pracowników. Nie zależnie czy ktoś wieży w istnienie COVID czy podąża ścieżka teorii spiskowych lepiej zakładać, że covid jest i stawiać na bezpieczeństwo. Wchodząc na imprezę akceptujesz jej warunki w całości. Zarówno test covid jak i nieograniczony dostęp do alkoholu ;)

Jeżyk
@Al

Komentarz w punkt! Super, że w dobie pandemii firma organizuje eventy, podczas gdy większość je zawiesza... To chyba jasne, że o bezpieczeństwo trzeba zadbać. Nie każdy chce potem chorować albo siedzieć na kwarantannie. A jeśli warunki nie pasują, nikt do udziału raczej nie zmusza ;)

płaskoziemca
@Al

Skoro wymaganie szczepionki jest oznaką stawiania na bezpieczeństwo to wnioskuję, że uważasz, że zabezpiecza ona przed zakażeniem. Zaszczepieni uczestnicy imprezy firmowej nie powinni się więc obawiać uczestników niezaszczepionych i dyskryminowanie ich w tej sytuacji jest nielegalne. Gdybym to ja był ich pracownikiem i został niedopuszczony do uczestnictwa w imprezie ze względu na brak statusu zaszczepionego już bym wyrwał w sądzie kilka tysięcy :) No tylko, że obecne dane wskazują, że żadna szpryca nie chroni przed zakażeniem co pokazuje chociażby zakażenie Bidena po przyjęciu 4 dawek :) Najważniejsze, żeby zarzucić komuś wiarę w teorie spiskowe kiedy okazało się, że sami daliśmy z siebie zrobić głupców, żeby jak najwięcej osób uwierzyło, że nimi nie jesteśmy xD

Maria
@płaskoziemca

Ale nie rozumiem, czemu firma w ogóle ingeruje w kwestie zdrowotne pracowników? Ktoś o to pytał? Bo mi się wydawało, że każdy sam powinien się martwić o swoje zdrowie :)

Rozrewolweryzowany rewolwer
@Al

No właśnie nie przyjmując żadnych eksperymentalnych terapii genowych stawiasz na swoje bezpieczeństwo. Skutki tych terapii już są widoczne - wystarczy poszukać na twitterze, telegramie czy portalach typu bitchute czy rumble. Covid jest groźny jak grypa, średnia wieku zmarłych wynosi 73 lata (mediana 75), a umierają zazwyczaj ludzie z innymi chorobami, a medycy tylko robili teścik, żeby kasa się zgadzała dla szpitala ;) Nazywanie wszystkiego 'teoriami spiskowymi' nie sprawi, że rzeczywistość będzie inna.

chłop
@Panda

zgadzam się

lepiej poszukać gdzie indziej

firma robi rekrutacje, bardzo rozbudowane ale jeżeli trafią na kogoś kto się naprawdę zna i trzyma poziom, to się wykpią z zatrudnienia pokazałem co potrafię, byłem głośny w swoich kompetencjach, to zaczęli się czepiać że się wożę jak dla mnie firma pasożyt która funkcjonuje tylko dzięki outsourcingu boją się ludzi kompetentnych i świadomych rozbudowany proces rekrutacyjny nie gwarantował zatrudnienia ani stawek, które potem chcieli obcinąć ta firma to jest porażka jakiegoś krótkiego falafela

Facepalm
@lepiej poszukać gdzie indziej

Pomijając porażkę struktury i interpunkcji tej wypowiedzi, oraz to, że jest po prostu niezrozumiała i trąca furiatem. To mamy tu klasyczny wylew frustracji Typa, który okazał się po prostu za słaby…

BartekWarszawa

Niekompetentny zespół HR, niskie stawki. Nie polecam.

Dorota
@BartekWarszawa

Bartku, co ci ten Hr zrobil ze tak ich skomentowales?

@BartekWarszawa

@BartekWarszawa kto Ci tam czym zawinił? Konkrety?

@BartekWarszawa

Niskie stawki, czyli konkretnie jakie?

ktos tam

urlopy sa ... ale bezplatne. oczywiscie. chorobowego tez nie ma. platnosci do 20go kazdego mca. praca tylko i wylacznie na B2B, jesli chcesz pracowac na umowe o dzielo/zlecenie - nie da rady sorry. taki sredni posrednik z tego 7N. jestes tak naprawde na freelance tylko jeszcze ktos bierze za to prowizje. jesli nie znajda ci projektow przez mc czy dwa to sorry ale nie masz dochodow, nie zagwarantuja Ci 100% plynnosci przychodow, to nie jest praca na 160h tylko per projekt u klienta. beda ci mydlic oczy niby wysokimi stawkami ale jak odejmiesz sobie podatki, zus itd to wychodzi normalna pensja jaka sie placi dla pracownikow na reke na umowe o prace, w innych firmach bo tutaj o umowe o prace mozesz tez zapomniec.

7N
@ktos tam

Oczywiście, że na B2B są takie zasady, jak ktoś podpisuje umowę to jest tego świadomy, nie rozumiem narzekania na brak płatnych urlopów i płatność do 20tego :) Umowa o pracę jest możliwa, nie jest popularna w tej branży, ale jest możliwa (chyba ponad 150 osób ma u nas taka formę współpracy). Jako outsourcing 7N ma jedną z najlepszych ofert opieki - dofinansowania do benefitów, szkoleń, kursów, liczne eventy, prezenty itd. Więc to dużo lepszy "pośrednik", który przejrzyście ukazuje swoją marżę - wiesz za jaką stawkę 7N pośredniczy we współpracy i masz z tego też sporo benefitów. Porównaj do innych firm outsourcingowych, które marże utajniają i do tego niewiele oferują. Łatwo mówić, że lepiej bezpośrednio się zatrudnić... jednak nie wszystkie firmy mogą zatrudnić bezpośrednio na B2B, nie wszystkie firmy wewnętrznie chcą utrzymywać zespoły projektowe, wielu firmom łatwiej jest zatrudnić ludzi przez outsourcing, bo jest to łatwiejsze do "zorganizowana" przez np. działy zakupów - ale to są decyzje biznesowe, z perspektywy kandydata niewiele osób jest tego świadoma.

@7N

Ja nie rozumiem oczekiwania "gwarancji zatrudnienia". Freelance to freelance. Gdyby firma dawała gwarancje zatrudnienia musiała by mieć tzw. "Ławkę". A kto by za tę ławkę zapłacił? Konsultanci poprzez wyższe prowizje. Z resztą firma 7N zatrudnia top 3% specjalistów z branży IT. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić sytuacji gdzie taki konsultant nie znajdzie projektu w dwa tygodnie...

Jest to moja pierwsza współpraca z tego typu firmą i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt z agentem, duże zainteresowanie ze strony firmy pod kątem zadowolenia z pracy, jasna informacja zwrotna i świetne cykliczne prezenty oraz spotkania integracyjne i możliwości szkoleniowe. Do tego dostęp do ubezpieczenia na życie czy kart Multisport. Warto też wspomnieć o świetnych bonusach za polecenia. Zobaczymy jak będzie pod koniec kontraktu, ale na razie wielki plus.

Rw
@Tomek

Thank you for your interest in my CV, unfortunately I am looking for a job in a serious company that such and respects employees and knows for what remuneration. Unfortunately, you do not meet this category, so if I am interested in cooperation, I will contact selected candidates. Have a nice day.Rafał Wilk

Zostaw merytoryczną opinię o 7N Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 7N Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7N Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7N Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7N Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w 7N Sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7N Sp z o.o.
2.7/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa