Opinie o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Promus Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Promus Katowice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

patointeligencja

witcher

Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Партия Ленина – сила народная Нас к торжеству коммунизма ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: На правое дело он поднял народы, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество... В победе бессмертных идей коммунизма Мы видим грядущее нашей страны, И Красному знамени славной Отчизны Мы будем всегда беззаветно верны! Славься, Отечество...

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

delirium

"Szczęśliwy deliryk natychmiast wzbudza straszliwe podejrzenia, szczęśliwy deliryk bardzo kiepsko rokuje. Dobrze rokuje deliryk zdołowany, deliryk w depresji, deliryk w rozpaczy. Deliryzm jest chyba jedyną chorobą, w której fatalne samopoczucie pacjenta daje nadzieję. Prawdziwy pełnokrwisty deliryk musi być na nieustannym wódczanym głodzie, pod nieustanną presją tęsknoty za butelką gorzkiej żołądkowej, w niżu psychicznym, w piekle."

Czy kandydat na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w firmie Promus Katowice Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
XBW

"Przepiłem pieniądze na kupno nowej pralki, przepiłem cały szereg nowych pralek, przepiłem milion nowych automatycznych pralek, przepiłem miliard pralek najnowszej generacji, przepiłem wszystkie pralki świata. Jaką duszę ma człowiek, który wie, że przepił wszystkie pralki świata? Odpowiadam: duszę ma uskrzydloną, a myśl jego wiruje jak bęben w ostatniej fazie odsączania."

Xiaze Biskup Warminski

"Pan Bóg niechybnie dla ulżenia pijakom nie wypisał na kamiennych tablicach przykazania: nie kłam. Słowo musi przeczyć nałogowi. Kłamstwo w plemieniu deliryków jest honorem – prawda wpierw jest nietaktem, później zniewagą, na końcu rozpaczą. Jeśli prawdziwie pijesz, musisz wszem wobec ogłaszać, że nie pijesz, jeśli przyznajesz się, że pijesz, to znaczy, że nie pijesz prawdziwie. Prawdziwe straceńcze picie musi być zakryte, kto je odkrywa, kapituluje, przyznaje się do bezradności, pozostaje mu płacz, zgrzytanie zębów i mityngi AA."

aniol pokoju

"Oni wszyscy pili z tych samych, choć niekiedy też z innych jeszcze powodów. Pili, bo ojciec był zbyt surowy, i pili, bo matka była zbyt łagodna. Pili, bo wszyscy wkoło pili. Pili, bo pochodzili z rodzin pijackich, i pili, bo pochodzili z rodzin, w których od pokoleń nikt nigdy nie umoczył dzioba. Pili, bo Polska była pod moskiewskim jarzmem, i pili w euforii po wyzwoleniu. Pili, bo Polak został papieżem, i pili, bo Polak dostał Nobla, i pili, bo Polka dostała Nobla. Pili za zdrowie internowanych i piciem czcili pamięć zamordowanych. Pili, gdy byli sami, i pili, gdy ktokolwiek pojawił się obok nich. Pili, kiedy Polska zwyciężała, i pili, kiedy Polska przegrywała."

ksiaze ciemnosci

"Jesteśmy sami, absolutnie sami, więc można powiedzieć: trwa lato życia, trwa jedyny sezon, w którym spełniają się najskrytsze zamiary. Idziemy w głąb ciemnego lasu, mijają nas schizofrenicy i samobójcy, kończy się ścieżka, niebo ciemnieje, idziemy zanurzeni po pas w mokrych zaroślach, obejmujemy się, jak nikt się nigdy na ziemi nie obejmował. Panie Boże, uczę się przy niej wolności, moje serce uczy się bić, oddycham, jestem, bo ona jest. Jaki to problem: żakiet porzucony w mokrej trawie? Jaki to problem: pomięte i wilgotne spodnie? Jaki to problem: iść boso i boso wsiadać do podmiejskiej kolejki? Chodź, chodź, teraz tak. Na twoją skórę pada cień liścia i kropla deszczu. Przestałem się bać. Ktoś we mnie przestał się bać. Nie boi się. (…)"

pod mocnym aniolem

"Gdziekolwiek oblicze swe obrócisz, którąkolwiek ze ścieżek wiodących przez grzęzawiska wybierzesz, wszędy natknąć się możesz na anioła z mieczem ognistym, i przemówi anioł do ciebie (a głos jego będzie jako głos wielu wód), zapyta: czemuż nie pijesz, bracie mój? I jeśli ty, bracie mój, odpowiesz, że nie pijesz, bo nie masz takiej potrzeby, albo że nie pijesz, bo wódka ci nie smakuje, albo, nie daj Boże, odpowiesz, że nie pijesz, ponieważ nie potrzeba ci żadnych sztucznych podniet, albo coś równie głupiego powiesz, na przykład powiesz, że nie pijesz, bo świetnie sobie radzisz bez alkoholu, jeśli ty, grzeszny człowiecze, w naiwności, ale i w bezczelności swej coś takiego powiesz, to wiedz: surowa kara cię spotka. A jak mówi Pismo: karą za grzech jest śmierć."

myslovitz

nie graj ze mna w ch.ja bo jak cie pochwyce to ci k.rwa wsadze w (usunięte przez administratora) lutownice. oj da oj da da na kompanio kochana nie masz to jak pierwsza nie.

ZSH

sruty pierduty. wymienisz kogos z imienia i nazwiska a okaze sie ze to nie ten o kim myslisz i jak bedziesz wygladal? jak przez okno. poza tym ty bedziesz mial wtedy problemy a nie ja bo publicznie kogos zniewazysz. moze najpierw ustal kto za tym stoi czy krzysztof czy piotr czy duch swiety a pozniej skladaj wniosek do sadu. buhahahaha

marek

chlopie piszesz ciagle jedno i to samo od jakiegos czasu. chyba juz 3 post w tym tonie. a ja ci odpisuje to samo czyli nie szantazuj dzbanie tylko rob co masz robic. podszywasz sie pod czlona zarzadu. mylisz ludzi z ktorymi piszesz. odpowiem ci tak mam na to wszystko wyje.ane. to ty i twoi kumple zniewazaliscie slazakow. wiec jezeli ktos za to beknie to wy. nie strasz nie strasz bo sie ze.rasz.

glebokie gardlo

niech covid zaprzegna do swoich niecnych uczynkow. ludzie o podwojnej moralnosci. zniewazaja innych uzytkownikow min slazakow a sami maja sie za swietych. tam zawsze tak bylo. z nimi nie ma dyskusji. potrafia tylko klamac.

Slazak

Szkoda ze tak pozno ale lepiej pozno niz pozniej bo koles szkaluje narodowosc slaska od ponad pol roku lub dluzej. Nie tylko na forum tej firmy. Nawet w ostatnim spisie powszechnym byla mozliwosc wyboru narodowosc slaska jezeli ktos nie wierzy.

ktos

Na stronie Timkena tez sa podobne wpisy dot. slazakow prawdopodobnie tego goscia wiec ma on ewidentny problem ze soba.

antygorol

piotrek nie kompromituj sie juz przeciez wszyscy wiedza ze o ciebie tu idzie

Misiewicz

Przed chwila twoj pryncypal apelowal zebys nie komentowal ale widze ze nie mozesz sie powstrzymac. Co ci przeszkadza marszalek senior? Przeciez glosowales na jego formacje.

Krzys

To nie sa zadne teorie spiskowe. Wymienilem firmy z Sosnowsi na ktorych znalazlem identyczne wpisy. Podejrzewam ze to ty za tym stoisz. Masz problem z wlascicielami tych firm bo oprocz hanysow sa to np kowboje czy makaroniarze. To sie nazywa schizofrenia paranoidalna. Niestety choroba nieuleczalna.

Jerzy K

Widzisz nauczyłeś się grozić a tak na serio żeby ta specustawa nie obróciła się przeciwko wam bo jeżeli nie zapewnicie pracownikom odpowiednich warunków pracy czytaj bezpiecznych sanitarnie i nie zamknęliście zakładu a ludzie zaczną się zarażać to po waszej manufakturce.

pierre dzacy

(usunięte przez administratora) dopoki nikogo za reke nie zlapales to mozesz snuc domysly. najpierw byl krysztof pozniej piotr a teraz duch swiety. czcza paplanina

bytomski leb

Tak. Bardzo mało ofert pracy na Śląsku jak na 3 milionową (chyba 20 lat temu) wyludniającą się najszybciej w Europie aglomeracje. Mamy Bytom, Piekary, Tarnowskie Góry, Będzin, Sosnowiec noo faktycznie potęgi gospodarcze z setkami tysięcy miejsc pracy... chyba jak ci mamusia załatwi w urzędzie. Zarobki niskie tak jak w Radomiu a koszty życia o wiele większe. Do tego brud (usunięte przez administratora) najgorsze powietrze w Polsce. Brak pracy dla młodych, bo miejsca zajmują emeryci górniczy których jest kilkaset tysięcy więc de facto ukryte bezrobocie przed 65 rokiem życia. Nie wiem człowieku w jakim ty świecie żyjesz jak tu co drugi zwiał juz za granice a szczególnie w syfiastym Bytomiu który co roku traci 1% mieszkańców, no dobrobyt pełną parą.

Buba

2 lata pracy na produkcji i 8 w biurowcu. Średnia z pensji za 12 miesięcy wliczając bony, jakieś delegację itp to niecałe 3000zł. Praca jak praca, zależy gdzie się trafi. Są miejsca gdzie trafisz na mendowatego kierownika i tam nawet za 5000 nie chciałbym pracować. Są miejsca gdzie faktycznie można nudzić i przeglądać internety, ale to też jest raczej sezonowe niż całoroczna korzyść. Są tez miejsca bardzo odpowiedzialne i stresujące i też dostaniesz małe pieniądze (mam znajomego który pracuje w biurowcu u produkcyjnych, ma bardzo odpowiedzialną prace i po dwóch latach dostaje 2300 na rękę). Podejrzewam, że w każdej firmie tak jest i zależy to też od szczęścia. Polityka firmy jest taka, że lepiej rotować ludźmi niż dać im podwyżkę, bo każdy jest do zastąpienia, albo co gorsza dla byłych kolegów w dziale, rozdzielą Twoje obowiązki na resztę działu i dalej karuzela się kreci. Cierpi na tym klient, dostawcy odbiorcy, a także pracownicy (jest to opisane wcześniej przez inne osoby, że z serwisem kiepski kontakt, że niekompetentni ludzie z praca z klientem). Prawda jest taka, że przy takiej mnogości produktów, żaden nowy pracownik nie nauczy się tego. tz nauczy się wiedzy katalogowej lepiej lub gorzej, ale reszta wiedzy przychodzi z czasem przez rozmowy z menago produktowym czy innymi starszymi stażem kolegami. Każdy jest się w stanie nauczyć danego stanowiska w tydzień/miesiąc (przeklikiwania tabelek czy przerzucania danych z jednego systemu do drugiego), ale ta wiedza produktowa jest tracona z odejściem osoby. Sam w tym czasie byłem świadkiem odejść dwóch osób z naprawdę tęgimi głowami. Których praca mogła być fizycznie przeliczona na złotówki jakie korzyści przynosi dla firmy. Nikt za nimi nie "zapłakał". Jedynie co to dyrektor mógł wnioskować o podwyżkę do działu kadr i zaoferować mu 300zł. Im to raczej też nie po drodze tracić tak dobrego pracownika, ale co zrobić jak się ma związane ręce przez dział kadr. Projekt instalacji systemu czy maszyny odciągnął się w czasie, obowiązki przejęli inni i dalej się kreci. Wiec jeżeli starasz się o prace jednego z setek szeregowców a to jeśli nie ma zbiorczych podwyżek w firmie to faktycznie możesz liczyć na te 100 zł brutto. Zapytacie czy narzekam. Nie, nie narzekam. Pracę mam lekką 8h i ani minuty dłużej ( są tacy co zostają po godzinach, ale to chyba zależy od charakteru ludzi a nie od tego, że ktoś od ciebie tego wymaga, no chyba, że jesteś na jakimś wyższym stołku i masz bardziej rynkowa pensje i Ci zależy). odrobić sumienni swoje i później chować się za paprotką do magicznej 15:30 by nikt nic od Ciebie nie chciał. Czas, gdy myślałem, że Boga za nagi złapałem już minęły. Gdzie mając małe pomysły zostały na dzień dobry odrzucane przez kierownika. Nie mówię, że wszędzie tak jest - mi się to przydarzyło, a teraz mi się nie chce:) Ogólnie atmosfera z innymi osobami na tym samym poziomie rozwoju "kariery" czyli setek zwykłych szaraków - z obserwacji nie tylko swojego działu, jest bardzo dobra. Mi się mobbing nie przydarzył, ale jak pisałem już, jak trafisz nie kiepskiego kierownika to lekko nie będziesz mieć. "W CV po dwóch latach na pewno będzie co wpisać i można uciekać nikt cię tutaj nie trzyma". To jest powszechne hasło w firmie, ale jakoś wszystkim odwagi brak siedzą i narzekają. Sam wysyłałem (i bardzo duża część osób to robi) i jest duży odzew z rynku - co mocno motywuje po takim okresie stagnacji w "karierze" zawodowej. Zostałem, bo jak znaczna część osób w firmie dorabia sobie po godzinach i korzyść z pracy do 15:30, ogólnie dobra atmosfera,stała pewna praca i wypłąta zawsze na czas przekonały mnie by nie zmieniać, być może na gorsze. Pewnie, że chciałbym zarabiać więcej, ale ludzie (mowie tutaj o pracownikach którzy to czytają) opamiętajcie się, u żadnego prywaciarza nie zarobicie tyle by dołączyć do grona sądeckich milionerów. Wylewacie swoje żale na goworku, narzekacie na pensje na która w tej firmie nie macie wpływu.Albo zaakceptujecie realia w jakich się wszyscy obracamy i będziecie szczęśliwi, a jak nie to trzeba wziąć byka za rogi, otworzyć coś swojego/ dorywczego czy zmienić ta prace i wtedy cieszyć się z zarobków. Bo jak nie to za 5 lat nadal będziesz walić głowa w ten mur,a mur jak stał tak będzie stał, a Ty się będziesz tylko dziwił dlaczego Cię głowa boli.

Drops
@Buba

Więcej kasjerka w Biedronce zarabia hehe no sory ale trzeba być desperatem żeby tam pracować

pierre dzacy

Czy myślicie, że jak zamkną zakład na 2 tyg lub dłużej to wirus zniknie? Nie, nie stanie się tak. Będzie z nami tak jak grypa, i być może będzie mutował tak jak ona. Nie znam się na ich przetrwaniu. Dopóki są żywiciele, dopóty wirusy będą miedzy nimi się przenosić. PRzytoczę tutaj wypowiedź włoskiego lekarza: "Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi - że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza. Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych.. to jest dla mnie bardzo smutne... jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę... ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł, bo miał zawał serca i grypę jednocześnie. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś, kto umarł w domu - robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka - nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać - i oczywiście, znajdować). Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza - ale nic niebezpiecznego! Również te 30 osób, które zmarły w Chinach - to była też normalna grypa. - Jak się ma ze środkami ostrożności? Co mamy robić? - Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media... to jest śmieszne... niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków, bo dokładnie tego szukano. Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało... nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł. - Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją... Czy mają normalnie pracować? Ludzie są tak zaprogramowani... ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.., nie blokujcie życia w waszym mieście... bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie... problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciągle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia... To jest grypa. Jeżeli ciągle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa. Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala? - Wszyscy się boją. Ci, którzy poszli na zewnątrz.. ci... lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem, to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala, zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję." Źródło: https://robertbrzoza.pl/post/mocne-dyrektor-szpitala-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-na-koronawirusa

a ty masz trzeci 21 chromosom

pierre dzacy

W tekście poniżej można się przekonać jak związki zawodowe powinny walczyć o dobro pracowników: "VW Poznań jest największym zakładem pracy w Wielkopolsce. Potężna sieć logistyki wiąże każdą z wielkopolskich fabryk VW z miastami i zakładami w Europie. Podczas gdy zamykane są kolejne, dużo mniejsze placówki w kraju, taśmy w naszych fabrykach działają z pełną prędkością. Firma nie zmniejszyła nawet wyśrubowanych norm produktywności, choć Światowa Organizacja Zdrowia apeluje o oszczędzanie organizmów w okresie pandemii. Mało tego: prosząc nas o wyrozumiałość, w oficjalnym komunikacie z 11.03 zarząd VW przyznaje, że nie nadąża ze... stałym dostarczaniem mydła w naszych łazienkach "ze względu na ogromny globalny popyt". Wobec realnego zagrożenia zdrowia pracowników w tak dużym skupisku ludzkim jak fabryki VW, OZZ Inicjatywa Pracownicza przy VW Poznań żąda: 1. Wstrzymać produkcję z zachowaniem 100 proc. wynagrodzenia. 2. Uruchomić fundusz wsparcia pracowników na okres większych wydatków na opiekę medyczną podczas pandemii. 3. Do końca pandemii nie kończyć umów z pracownikami tymczasowymi aby nie tracili opieki zdrowotnej przyznanej zatrudnionym w VWP, w czasie gdy najbardziej jej potrzebują. Jeśli zarząd VW Poznań nie spełni natychmiast ww. żądań, apelujemy do władz RP o pilną interwencję w celu ich spełnienia oraz wyciągnięcie konsekwencji za narażanie przez VWP zdrowia i życia swoich pracowników. O obawach informują na Facebooku przedstawiciele OM NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Poznań.

SARS

teraz juz wiecie dzbany jak to jest irytowac i siac nienawisc. ja tego nie zaczalem ale chetnie skoncze. dopoki jelop ktory nie przeprosi tutaj slazakow za swoje zachowanie dopoty bede dalej sie tu udzielal. tyle w temacie.

radom

i znowu sosnowies w tvn. rodzinka 3os zlapana przez policje na niestosowaniu sie do kwarantanny. (usunięte przez administratora)

ballada milowicka

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

Fiflak

Abstrachując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu adekwatnie jestem gotowy pokusić się stwierdzeniem, że percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą

mengele

Ale banały. Kto to pisze człowiek nietoperz czy syndrom sztokholmski? Ubierz się za dużą marynarkę zapal fajkę i opowiedz jak uratowałeś świat

burger king

Ciebie jak stara urodziła to zamiast do okna życia zaniosła cię do mcdrive.

orto

Abstrahując od altruistycznych sofizmatów, konkludując z pietyzmem sugeruję, iż pańskie zachowanie jest conajmniej subiektywne a pańska propondygnacja deglomeracyjna utkwiła w punkcie adekwatnej symbiozy

wc

jak wyglada kibel w sosnowcu? 2 kije. na jednym wieszasz kapote a drugim odganiasz wilki.

jennefer

wymysl cos nowego dzbanie bo to juz wszystko bylo. powtarzasz w kolko jedno i to samo. masz jakies swoje przemyslenia czy umiesz tylko uzywac klawiszy ctrl-c i ctrl-v? nudy.

anielski orszak

Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie, Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie. Ref. Anielski orszak niech twą duszę przyjmie, Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi, Aż przed oblicze Boga Najwyższego.Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał ciebie do królestwa światła.Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po ciebie wyjdzie litościwa Matka. Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,jedyne światło, które nie zna zmierzchu,bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem, pozwól oglądać chwały Twej majestat.

moderator

Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem będą usuwane, natomiast opinie łamiące przepisy prawa są zgłaszane organom ścigania. Apelujemy o merytoryczną, kulturalną dyskusję

moderator

Informujemy, że nastąpi blokada adresów IP osób, których opinie notorycznie łamią regulamin portalu

gorol z grila

zrobimy enklawe ... ale z zaglebia razem z krakusami he he. ulozymy was w tym dole zasypiemy weglem z hald i od gory podpalimy. bedzie smrod na caly kraj. buahahahahaha

lowca goroli

chlopcze u nas przynajmniej zydostwa nie bylo bo ich niemcy tepili wiec co zrobili ano przeniesli sie za miedze do aldrajchu czyt. gorolowic he he. poczytaj troche historii albo zmien retoryke. te podzialy to mialy miejsce juz za czasow zaborow albo wczesniej. sosnowiec np byl w 2 zaborach a niedaleko masz w myslowicach trojkat 3 cesarzy. no ale jak sie zakonczylo edukacje na 6klasach podstawowki (specjalnej) to nie oczekujmy cudow. szkoda tylko waszych dzieci bo patrza , czytaja i beda w przyszlosci robic to samo co matka i ojciec. dla was jedynie sad polowy bo tu juz zaden lekarz nie pomoze. jak to pisal student dalem ci wyklad gratis.

@gorol z grila

ja mam lepszy patent tzn ukladac ich jeden obok drugiego w miejscu wyfedrowanego urobku a pozniej zalac wszystko woda (w kopalni niemetanowej) zas w kopalniach metanowych ... zapalic papierosa. przynajmniej nie beda wystawieni na widok publiczny i smrodu na powierzchni tez nie bedzie.

historyk

przez takich szubrawcow jak ty to w czechach tez naszych nie lubia bo robili dokladnie to samo. nienawidzili wszystkich w tym przypadku czechow. teraz jak przyjezdzasz do pracy w mladej to pierwsze co slyszysz zeby auta nie zostawiac pod blokiem tylko pod firma. polscy pracownicy zakladow skody tez nie sa bez winy bo robili dokladnie to samo. przyjechali do obcego miasta/kraju i chcieli rzadzic. czesi w tamtym rejonie bardziej kochaja niemcow pomimo zajecia sudetow przez hitlera, zawieruchy wojennej etc. przeciez skoda to juz od dawna volkswagen. juz pilsudski mowil o nas ze narod wspanialy tylko ludzie k.rwy.

cypis

kolezko mnie tu prowokujesz od pol roku i dobrze jest. mylisz sie nikogo z imienia i nazwiska nie wymienilem. tanie sztuczki. zajmij sie praca. nie strasz. nie szantazuj. pisalem o tym juz wielokrotnie. nie dziala to na mnie prokuratorku. mozesz lajkowac i usuwac niewygodne wpisy. wszystko jest zarchiwizowane. (usunięte przez administratora) w gacie.

rumcajs

powtarzasz sie cfelu. jak chcesz walczyc wytez pusta mozgownice i poznaj choc troche swojego przeciwnika. gorol dla hanysa to cala polska czyli wszyscy nie hanysy. puk puk kto tam? pusty leb zaglymbioka z aldrajchu he he. nie lubie sie powtarzac ale juz ci pisalem ze koniec bedzie kiedy ja o tym zdecyduje. coronavirus cie tu pieknie wypunktowal co pisales o prymusie, zarzadzie, hanysach etc poczytaj kodeks karny jak chcesz dyskutowac o zniewazaniu prezydenta albo zaplac studentowi on ci da chetnie porade. moze dla takiego kalmuka bedzie rabat. zreszta strata czasu bo i tak nic z tego nie zrozumiesz cwoku.

hanka

kazdy kij ma 2 konce albo kto mieczem wojuje... lub sprawdz zasady mechaniki newtona. zaczales prowokowac szkalujac slazakow od jakiegos czasu myslac ze ujdzie ci to na sucho. mylisz sie. jak to mowil klasyk sa plusy dodatnie i ujemne. dobro zwyciezy zlo.

prymus

ty jestes malym zalosnym robolem dojezdzanym codziennie w pracy przez hanysa. innego wytlumaczenia brak. no chyba ze jako dziecku gwint w odbycie zrobil farorz lub father a pozniej zerwal. skoro twoj korzen juz nigdy nie zaplonie to swoja frustracje wylewasz tutaj. hi hi

janosik

Jak ci sie nie podobo, to pocoś ta gorolsko rzić wcis na tyn Ślonsk. Trza se było siedzieć na klepisku w tyj swojy ziemiance i s.r.a.ć przez żyrdka a nie zanieczyszczać nom luftu. Pozdro dlo normalnych.

Promus Katowice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Społeczna 8A
    41-214 Katowice

Promus Katowice Sp. z o.o.