"PROMUS" Katowice Sp. zo.o.

Katowice

Opinie o "PROMUS" Katowice Sp. zo.o.

szukająca łośia 2010-04-15 12:28:11
pracowałam kilka ładnych lat w tej firmie zarówno w czechach (mlada boleslav) jak i w katowicach. ogólnie odradzam z powodu bardzo dużej rotacji (biuro ok 8 osobowe - w przeciągu dwóch lat przwineło się 20 osób, po za tym zarobki takie sobie (nie takie najgorsze, ale atmosfera w pracy kiepska z powodu polityki prorodzinnej w spółce,
anonim 2010-10-12 13:22:59
szukająca łośia - 2010-04-15 12:28:11

ja tak samo jak ty także pracowałem w(mlada boleslav).jeden drugiego sprzedawał,latali jak mu tam...ROGUZ on lubi jak mu się donosi.faworyzuje swoich donosicieli zwalnia tych co pracują kilka lat a przyjmuje swoich (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-11-22 12:37:43
anonim - 2010-10-12 13:22:59

szukająca łośia - 2010-04-15 12:28:11

ja tak samo jak ty także pracowałem w(mlada boleslav).jeden drugiego sprzedawał,latali jak mu tam..(usunięte przez moderatora) on lubi jak mu się donosi.faworyzuje swoich donosicieli zwalnia tych co pracują kilka lat a przyjmuje swoich (usunięte przez moderatora)

dokładnie tak jest, polityka prorodzinna - w katowicach są (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-12-03 21:19:44
szukająca łośia - 2010-04-15 12:28:11

Oj Kłamczuszko. Nie pracowałaś "kilka ładnych lat" tylko kilka miesięcy ( i tak moim zdaniem za długo ). Trudno, żeby trzymali Cię nadal, skoro Twoja "praca" ograniczała się do siedzenia godzinami w necie lub czytania pod biurkiem romansów :))) Mam nadzieję, że trafiłaś w końcu do firmy, gdzie docenili twoje "wysokie kwalifikacje". Zawsze to podkreślałaś, o ile dobrze pamiętam :DDD A tak na marginesie. Polecam sprawdzić co to "polityka prorodzinna". Może wujek google przyjdzie z pomocą :D
anonim 2011-02-27 14:09:17
Pracowałem miesiąc w tej firmie . Pełen profesjonalizm i rzetelność zarządu.Zrozumienie spraw pracowników.Atmosfera w biurze ok. Oczywiście wymagania solidnej pracy. Leserom nie polecam .Firma solidna godna polecenia.
Obiektywnie patrząc :-) 2011-02-27 14:43:41
Bardzo sobie chwalę pracę w PROMUSIE w Katowicach. Super atmosfera między pracownikami ( zgrany, młody zespół, bez "wyścigów szczurów" ). Bardzo wyrozumiały Szef. Jak solidnie wypełniasz obowiązki, jest bardzo ok. (usunięte przez administratora)
wyjezdzający na delegacje 2011-03-10 16:00:09
to chyba nie wyjezdzales na delegacje, bo tam to dopiero kantowali czlowieka, potwierdzam, totalny wyzysk, byle tylko oszukac na pensji czlowieka....
anonim 2011-03-28 16:57:54
Ja też pracuję w PROMUSIE już och.och ile to już latek....Jak pilnujesz pracy to sobie poradzisz,na pokrewnych P -ków nie ogladaj się rób swoje,liczy się dobra atmosfera i stała kasa.Koledzy są OK.
tak z ukosa 2011-03-28 20:58:45
Jeżeli robisz swoje to jest OK. Jak w każdej firmie jest paru nieprzystosowanych, kilku z łapanki, i paru "z braku laku", no ale co robic to już nie te czasy ze mogli sobie wybierac kto może pracować.
No to już przegiecie 2011-03-28 21:03:00
Zapraszamy do kasy po premie ;)
anonim 2011-03-30 14:20:41
No to już przegiecie - 2011-03-28 21:03:00

Zapraszamy do kasy po premie ;)

witam, tez miałem okazje tam pracować i w zasadzie to firma tylko na tzw. przeczekanie(usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam... a poza tym jak widać po wpisach to wyjątkowo dziwnie sami zadowoleni piszą w krótkich odstępach czasu.... cos podejrzane mi się to wydaje...
mua 2012-08-18 10:26:36
Nie kapuje ... to po co pracowaliście lub pracujecie po tyle lat w tak \\\" złej\\\" firmie\\\", w której tak was źle traktują czy traktowali. To nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przymusowej i nikt nikogo w niej nie trzyma na siłę. Jak się komuś nie chce robić i ma ch..wy charakterek to nigdzie się nie znajdzie i zawsze będzie jakiś powód do niezadowolenia. Idę robię swoje, wracam, odpoczywam, znowu pracuje i zajmuje się tylko obowiązkami, biorę kasę za pracę kupuję i jest ok. Tyle pracy w Polsce jest, tylko trzeba pracować, a NIE SZUKAĆ problemów tam, gdzie ich nie ma.(usunięte przez administratora) a potem zgłosił bym taki fakt osobiście do przełożonego bo chcę pracować i utrzymywać rodzinę z uczciwymi ludźmi. No ale wiadomo Polacy nie kradną tylko kombinują i takim właśnie w każdym zakładzie pracy będzie źle .... AMEN
EuropeLife 2013-02-16 10:21:17
hmmm ja siedze w mlada boleslav od 2007 roku i widzialem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiele czemu cwaniaki nieskoczycie do takich firm jak manpower czy zetka tam to praca jest a tu narazie nikt nic bardzo zlego o promusie niemuwi. dawajcie do czeskich agencji hahaha moze porobicie z tydzien , wierzcie mi ja zajmuje sie rekrutacja i znam to od srodka
rozczarowany 2013-02-20 10:38:46
przeczytaj stronke (praca do kitu)wiem bo pracowalem,firma w grudniu przez swoje zaniedbania zwolnila i pozostawila samym sobie kilkunastu ludzi,do dzis sa zwolnienia,zarzad nie interesuje sie pracownikami tylko jak nabic swoje kieszenie i kupowac auta za premie pracowinkow(usunięte przez administratora)
bolek 2013-03-05 14:17:37
oj widze, ze nic sie w promusie nie zmieniło......
a co tam słychać u pracownika stacji benzynowej i jego zony pracownicy butiku którzy dzielnie zarządzają w katowicach?
pozdrowienia dla chlopaków w mladej ....trzymajcie sie
anty-bolek 2013-03-30 13:15:27
Z tego co wiem, to ZAWSZE rządził tam dyrektor(usunięte przez administratora) Nie wiem o jakiej pracownicy butiku mówisz.
lux 2013-04-04 16:52:50
zawsze to to byl dyrektor(usunięte przez administratora),nie pracujesz tam zbyt dlugo skoro znasz tylko tego W
anty - bolek 2013-04-18 17:12:44
lux - 2013-04-04 16:52:50

zawsze to to byl dyrektor Ž,nie pracujesz tam zbyt dlugo skoro znasz tylko tego W
Gościu pisze o KATOWICACH - a tam od zawsze dyrektorem był W. a nie jakiś facet ze stacji benzynowej, czy laska z butiku.
Czytaj ze zrozumieniem, a potem sie wypowiadaj koleś.
Zainteresowany 2013-05-01 17:38:48
O co chodzi z ta sklepową i stacją benzynową
jdg567 2013-06-07 14:10:28
Słyszałam że macie ośrodek wczasowy nad morzem , czy mogła bym sie dowiedzieć jak śię nazywa ?
wierszokleta 2013-06-07 19:44:46
Tak, w Kołobrzegu. Atrakcją jest festiwal piosenki żounierskiej. Serdecznie zapraszam.

Stanisław
Zadowolony 2013-08-02 19:34:46
Dobrych spawaczy nigdy dosyc. Miesiecznie razem z premia kolo 35.000 koron. Pozdrawiam, Zadowolony.
Zadowolony 2013-08-27 20:21:36
35 tys kazdy misiac dostaje na reke przy 10% premii, a moge dostac 20%.
Mieszkanie zapewnia firma. Raz w miesiacu jade do kraju na tydzien. Ogólnie OK. Koledzy tez OK
Zadowolony 2013-08-31 10:21:46
Praca 7 dni w tygodniu. za sobote +50% za niedziele +100% tak przez trzy tydodni. a potem tydzien w domu
Zadowolony 2013-09-18 19:30:41
Swieta mozesz spedzic w domu, ale jak chcesz pracowac to mozesz liczyc na dalsze premie. Za ostatnie swieta wpadlo dodatkowe 5 tys
Zadowolony 2013-09-29 18:20:42
5 tys ale koron ;-) za 4 dni wolne od pracy w ktore pracowalem. byla to exstra premia od szefa ktora dostali wszyscy ktorzy pracowali przez swieta
Zadowolony 2013-11-26 20:50:42
Wyplata w koronach, do reki. Wszystkie skladki na ubezpieczenie i emeryture firma placi normalni
Zadowolony 2014-01-04 16:20:33
Jestem spawaczem. A najlepiej na maila ze stronki internetowej
ciekawy 2014-06-05 11:15:05
do zadowolonego
daję sobie ręke obciąc ze zadowlolony to zaden spawacz tylko ktoś z propangandzistów z biura. wystarczy posłuchać spawaczy po wypłacie w barze w Mladej Boleslav.....
jelen 2014-10-20 08:59:49
promus jest to firma rodzinna,szefostwo to przede wszystkim ludzie z sosnowca. niektórzy z nich mieszkają już w katowicach-mobing i złodziejstwo.
WAŻNE 2014-11-22 12:35:08
........Koledzy zanim wyjedziecie z jakiej kol wiek firmy polskiej za granice uważajcie ja też w przeszłości byłem oszukany większość firm polskich ( nie jeden by powiedział że wszystkie ;) ) kantują nieświadomych pracowników. Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie.
- Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne
- Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej
- Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!!
- Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!!
WAŻNE 2014-11-22 12:35:52
Trochę się rozpisałem ale duże wrażenie zrobił na mnie wczorajszy reportaż w TV ( nie czynami bo to znam ale skala oszukanych pracowników )

Koledzy na koniec nie bójcie się walczyć o swoje , nie obiecam wam sukcesów w sądach ale wierzcie mi każda sprawa jest indywidualna i przy większej ilości firmy same się uginają by nie ponosić konsekwencji nie tylko finansowych ale też karnych względem tak zwanych prezesów/właściciel tych firm , nie bójcie się zgłaszać to do odpowiednich instytucji w Polsce bo nie tylko one mogą przeprowadzać kontrole w Polsce ale informują również swych odpowiedników w państwach UE a to bardzo zaboli takie firmy które oszukują i mają dużo na sumieniu. Nie liczcie że urzędy ze same będą działać i wyłapywać ale jak wy zgłosicie to juz nie mają wyjścia bo machina się uruchamia administracyjna.
Ta informacja jest do wszystkich pracujących w firmach polskich za granicą ale i też w Polsce! Pozdrawiam wszystkich
cham dla chamów 2015-03-02 16:43:11
jak bym miał władze w naszym kraju to panował by porzadek po za kazde złamanie zasad naruszanie dóbr drugiego człowieka i za jakie kolwiek oszóstwo skazywał bym nie na kare smierci ale na pozbawienie konczyn górnych jak i dolnych i pozostwieniu go losowi niech sobie radzi bo jak umiał kombinowac i zyc na czyims nie szczesciu to pokazałby jaki z niego cwaniak
mietek 2015-11-14 20:22:39
Promus w czechach to złodziejstwo i pijaństwo pracownicy pijani a do tego wynoszą, zła atmosfera a szefostwo to pały.
z 2016-02-01 09:15:31
czy technolog dalej recytuje debilne wierszyki na urodzinach szefa?
Wazon 2016-03-29 18:59:20
Dobra firma, dobry szef, niestety zmanipulowany przez "otoczenie", żal na to patrzeć.
kleo 2016-05-20 23:27:32
co do pracy jako konstruktor to nie jest ona najłatwiejsza.
Pan z Wąsem 2016-11-22 00:55:44
Święte słowa ja pracowałem długi okres czasu w Katowicach. Moje relacje na dzień dzisiejszy są takie że, grupka monterów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całe biuro a stary nie da nawet 8 euro bo myśli ze dał 7 i to fortuna. Co do ekipy jest paru cwaniaków i jeden MAMUT z okolic Radomia, któremu zdaje się że wszystko wie i pojadą rozumy. Jedno jest pewne firma w 100% wyplacalna.
Pan z Wąsem 2016-11-22 00:56:20
Zostaw swoją opinię o "PROMUS" Katowice Sp. zo.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PROMUS" Katowice Sp. zo.o.