Opinie o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Promus Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Promus Katowice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

pacjent zero

policjant widzi faceta piszacego na murze: "prezydent jest lgarzem" i zastanawia sie czy aresztowac go za znieslawienie glowy panstwa czy za ujawnienie tajemnicy panstwowej?. ;-)

tepy jak skalpel
@pacjent zero

rzad wymyslil jak sprawic zeby polska byla zielona wyspa w europie jezeli chodzi o koronawirusa - nie wykonywac testow!

ruch autonomii slaska

nie bede wiecej uczestniczyl w tych przepychankach. to jest ponizej mojego poziomu. niektorzy sa niereformowalni. prawda sama sie obroni. promusa nie zaluje ze ma takich pracownikow. sam sobie jest winien. oliwa niezywa ale sprawiedliwa. za te obrazliwe posty min pod katem narodowosci slaskiej sie kiedys kopruchu doigrasz. mam lepsze zajecia do roboty niz odpisywac imbecylom oraz ich poplecznikom.

ZSH

impra dla downow buahahaha. beda grac w kulki na male bramki i sobie wzajemnie obciagac. przeczytaj nieuku choc jedna ksiazke w ciagu roku to moze o 1 pkt wzrosnie twoje iq.

RAS

to podjedz pod firme skoro tak ci sie wydaje dzbanie. rozliczymy sie na miejscu. nawet nie wiesz z kim piszesz ani nic o mnie tzn skad pochodze. rozczaruje cie tzn ani nie z gorolowic ani hanysowa. ty i psychologia nie rozsmieszaj mnie. diabel przywdzial ornat i na msze dzwoni. zoladek mnie boli od tygodnia od smiechu parowo z pichacowa.

ZSH

wasze maski czytaj mordy zakazane w zupelnosci wystarcza za przebranie

RAS AL GHUL

czytaj pseudokibolu ze zrozumieniem. nie napisalem ze jestem w firmie tylko skoro ci sie wydaje ze jestem a to zasadnicza roznica. idz kibicuj cfelu bo i tak przegraja. pracowalem w tym przybytku jak juz chcesz wiedziec ale na szczescie ciebie pustaku tam jeszcze nie bylo.

RAS

1 liga chlopie z jakas Puszcza z lajpkowic buahahahaha. do nich wyskocz skoros taki chojrak. albo wystaw synka paralityka to go polamia. popatrz ze kluby ze slaska graja w extraklasie glabie. taki piast gliwice kiedys nieznany mial mistrza polski. kiedys to moze i zaglebie liczylo sie w pilce a dzis to szoruje gdzies (usunięte przez administratora) po dnie he he.ja bym ich do B klasy nawet nie wzial kalmukow.

RAS

jezeli gliwice nie sa w hanysowie to sosnowiec lezy na antypodach. juz nie osmieszaj sie wiecej. no ale coz wymagac od kogos kto konczyl edukacje na gimnazjum

ZSH

zmien plyte. piszesz wkolko to samo. nawet zmiana nick ci na kolejny nie pomoze. i tak wszyscy wiedza fajo kim jestes. miales isc na mecz i impreze to idz i nie pier.ol wiecej

RAS

Gliwice (wymowa i łac. Glivitium, niem. Gleiwitz, cz. Glivice albo Hlivice, śl. Glywicy) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą.

popatrz ile zespolow jest w 1 lidze przed wami ze slaska

sosnowieś
@ZSH

kora przedczolowa rozwija sie do ok 20r zycia wiec juz za pozno na podniesienie IQ z 60 do 80 ha ha ha

tempy skalpel

a zeby bylo szybciej sie przemieszczac do radomia pomozemy wam wykopac tunel pod ziemia przeciez mamy doswiadczenie w fedrowaniu wegla na grubach. nikt was nie bedzie widzial jak bedziecie sie przemieszczac w korytarzu exterytorialnym. kazdy polak zrzuci sie po 1zl i mam nadzieje ze wystarczy. znikniecie raz na zawsze wraz z ziomkami z radomia. polska odetchnie.

auf wiedersehen

spokojnie stopjob=blowjob robi krecia robote i codziennie usuwa zenujace wpisy goroli. nawet tego nie zauwazyli. jedz jeden z drugim w niedziele do hanysowa (tychy) na stadion posluchac chociaz jak w (usunięte przez administratora) dostajece z gks ha ha. obstaw prawidlowy wynik to moze cos wygrasz dzbanie. nawet ci 100 lajkow nie wystarczy bo i tak zostaniesz zbanowany. pa pa

Antyhanys

Granica powinna być na Brynicy miejscu, w którym kończy się Polska

Krzysztof

Stadionów w Sosnowcu dostatek

Czy kandydat na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w firmie Promus Katowice Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

ewelina

a w sosnowcu dabrowie i bedzinie same buraki cebulaki he he

tepy skalpel

a w zaglebiu najwiekszy odsetek pedofilow

blacha

co mowia nogi paszteta z gorolowa po wakacjach? nareszcie razem!

skalpel

Czyli ludzie sukcesu rodem z Sosnowca: Edward Gierek – polityk, jak przystało na prawdziwego sosnowiczanina, który objął ster u władzy – zadłużył wszystko i zwinął zabawki. Jan Kiepura – śpiewak, tenor. Pierwszy Polak, który odniósł sukces w USA. Władysław Kiepura – mniej sławny braciszek, nie płacił podatków za dom w Sosnowcu i umarł na Florydzie. Krzysztof Materna – satyryk. Stanisław Gruszczyński – jakiś śpiewak, podobno Jan Kiepura był jego padawanem. Jerzy Jaros – warszawiak, który stał się sosnowiczaninem, historyk. Aleksy Bień – komuch, poseł, premier, członek PPS. Jacek Cygan – pierwszy polski cygan, który pracuje. Władysław Szpilman – pianista, bohater wojenny. Jacek Majchrowski – król Krakowa. Wojciech Basiura – kucharz, juror w polsatowskim Top Chefie, kiedyś krzyczał o łososiach w Piekielnej Kuchni. Katarzyna Waśniewska – najpopularniejsza opiekunka dziecięca, następczyni Doroty „SuperNiani” Zawadzkiej. Trybson – celebryta. Przemysław Pająk – redaktor naczelny Spamers' Web. Wszyscy zachodzą w głowę i zadają sobie to nurtujące pytanie – jak udało im się odnieść sukces? Wystarczyło jedynie wyjechać ze wsi.

skalpel

Z powodu rosnącego zapotrzebowania otwiera się coraz więcej szkół specjalnych. Najsławniejsze w Polsce są trzy licea – II LO im. Emilii Plater, VI LO im. Janusza Korczaka oraz najlepsze – IV LO im. Stanisława Staszica – najlepsze dlatego, że posiada jeszcze gimnazjum żłobek dwujęzyczny. Mniej znane to: Rozdzień, Katolik czy też tzw. Prusik. Poza resztą szkół przeznaczonych dla grubych nastolatków chcących smażyć kotlety w gastronomiku i dzieci bananowych uczęszczających do prywatnych szkół, jest jedna elitarna szkoła – Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych (czytaj Elektronik) w której poza ogólnym „rozgejeniem” osobników płci męskiej można napotkać paszczury, krzyworyje płci niewiadomej. W Elektroniku kształcą i uzdatniają postrzeganie świata jako rezystory i cycki.

skalpel

Jak wiemy, Sosnowiec w swej historii miał bardzo wiele ciekawych i użytecznych budowli (to, że 99% z nich już nie istnieje, to inna sprawa). Dom Ludowy – budynek, do którego wpychano biedaków i włóczęgi, by wypchać ich jako burżuazję i patrycjat sosnowiecki. Fabryka Sztucznych Nawozów Chemicznych – mega wielki kompleks zakładów produkujących cukier i mączkę kostną (działała ona z taką szybkością jak w Minecrafcie). Interrex – przędzalnia czesankowa, zarządzana przez Megakorporację Interrex od 1882 roku. Przędzalnia, jak i megakorporacja zostały założone przez Franza Schöna (z tych Schönów). Przędzalnia pod koniec XIX wieku zatrudniała ponad 20 tysięcy roboli, pracujących poniżej średniej krajowej na 400 maszynach o mocy 1500 MW. Do I Wojny Światowej największy zakład na terenie Rosji (w czasie wojny największy w Niemczech i Austrii, po wojnie największy w Polsce). Kościół Świętego Tomasza Apostoła – wielki kościół, z którego widać Będzin i Katowice. Obok niego znajduje się Zespół Szkół Katolickich (w skrócie „Katolik”). Dworzec w Maczkach – największy w Polsce dworzec. Wybudowany w 1848. Najważniejsza stacja na drodze żelaznej kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i Iwanogrodzko-Dąbrowskiej. Dworzec ten, mimo tradycji i posiadania starych zabudowań, jest najnowocześniejszym dworcem na świecie. Jedyny w Polsce dworzec, do którego kursują pociągi TGV, pociągi towarowe jak z Kanady i kolej Magnetyczna. Emma – walcownia blachy cynkowej, założona przez Lorda Gustawa von Kramsta. Ogromny zakład, będący jednym z największych w tej części Europy. Założony w 1864, jednak kupiony za bezcen przez żydowskich kapitalistów z Francji. Zakład zatrudniał 500–750 pracowników. Produkcja to około 210 mln pudów blachy. Wyburzona przez Gierka, ponieważ uważał, że produkcja była za mała. Fabryka Chemiczna Radocha – druga pod względem wielkości fabryka chemiczna. Zatrudniała 2000 pracowników i wyrabiała świece do pociągów Pendolino, cerezynę, parafinę, bździnę, chlor do basenu na Żeromskiego, pastylki Nicorette, cukier ołowiowy (dla żołnierzy) i sałatę. Obecnie nie istnieje. Huta Milowice – na początku jedna z największych walcowni odlewów żelaznych, założona w 1883, z czasem przerodziła się w Hutę Aleksander, Zatrudniająca 5 tys. robotników, 30 inżynierów i 50 majstrów. Produkowała żelazo, bloki żelaza, sztabki żelaza, żelazka, stal, szyny kolejowe, elementy pociągu Tomka, nitki, śrubki, siekiery, motyki, młotki, kilofy diamentowe i wallhacki. Obecnie nazywa się Fabryki Butelek Mineta S.A. Kopalnia Ignacy – ogromna kopalnia, założona przez Lorda von Kramsta. Średnie wydobycie wynosiło 502,6 mln ton węgla. Wydobycie w kopalni zakończono w 1998 (czyli wtedy, kiedy u władzy ponownie był zły Leszek Balcerowicz). Kościół Św. Joachima – kościół jak to kościół. Katedra jest większa. Sosnowiecka Kotlarnia Wyrobów Miedzianych i Metalowych Ludwik Piątkowski – zakład z długą nazwą i długimi zaległościami w wypłacaniu pensji. Teatr Sosnowiecki – teatr działający od 1912 (bez budynku) lub 1919 (z budynkiem). Amfiteatr Sosnowiecki – dziś już nieistniejący obiekt. Największa inwestycja PRL-u. Zbudowany w 1964 zgromadził wszystkich członków PZPR ze wszystkich miast (oprócz Katowic). Wrogowie Polski i hanysi co prawda twierdzą, że scena nie była zadaszona, jednak na archiwalnych zdjęciach planów budowy można ją zobaczyć, więc wszystkie te informacje to ewidentne kłamstwa! Elektrownia Sosnowiecka – elektrownia zbudowana w 1909 roku. Do 1911 wytwarzała prąd o mocy 450 MW. Pierwsza elektrownia w Zagłębiu. Obecnie sprywatyzowana przez Będzin S.A. Fabryka Chemiczna Gździchów aka Bździchów – wybudowana w 1883. Zatrudniała 7000 robotników i mieściła się przy ulicy Chemicznej 69. Gimnazjum Przemysłu Autystycznego – gimnazjum założone w 1936. Wbrew nazwie nie uczęszczały do niego dzieci z autyzmem tylko z talentem artystycznym. Zakłady Henrykowskie – zakłady znajdujące się w kolonii Henryków, zarządzane przez Wielki Kombinat Hutniczy Henryka Lubieńskiego. Kościół Ewangelicko-Augsburski – kościół protestancki, kiedyś jedyny przejaw kultu protestanckiego, obecnie ruina widoczna jedynie przejeżdżającym tędy pasażerom tramwajów linii 21, 24 i 27. Budynek Zakładów Mięsnych Duda na ulicy Naftowej – budynek działający od lat 90 do około 2010, odbudowany i zmodernizowany po wyborze prezesa firmy na Prezydenta Polski. Niegdyś wielki budynek z garażem, w którym mieszkańcy ulicy Naftowej mogli kupować wyroby mięsne. Muzeum Szkła Współczesnego – muzeum szkła współczesnego. Po prostu nic ciekawego. Kopalnia Niwka-Modrzejów – jedna z większych kopalni na świecie, zatrudniała 11,8 tys robotników. Wydobyto tutaj około 4,43 mln ton węgla. Pomnik Czynu Rewolucyjnego – takie wielkie rury. W założeniu podczas podmuchu wiatru miały wydawać specyficzny dźwięk. W 1990 okazało się, że tym dźwiękiem jest dźwięk demontażu pomnika. Rurkownia Huldczyńskiego – zakład produkujący rury. Kopalna Wiktor – mała kopalnia, założona w 1822, zatrudniająca 666 robotników.

Apel

mam nadzieję, że gowork wie co z takim wpisem zrobić.

gorol

tu logiki nie ma. sosnowiec i radom to stan umyslu. w radomiu wybudowali lotnisko z ktorego nikt nie korzystal wiec zamiast lotniskoi zamknac bo przynosi straty beda je ... powiekszac. zreszta zaglebiem bym sie tak nie chwalil bo to bastion komuchow. do dzis sld tu wygrywa wybory. okreslenie czerwone zaglebie nie wzielo sie znikad.

ZSH

widze ze nie popusci (chyba ze w spodnioki) lamus z sosnowca. leber (usunięte przez administratora) no niestety ta nacja tak ma. glupszy jest tylko radom. ty jestes jak ta baba z tej przypowiesci tzn chlop z baba sie klocil czy bylo golone czy strzyzone. chlop ze golone baba strzyzone. a ze baba nie ustepowala chlop ja utopil jednak zanim poszla na (usunięte przez administratora) dala rade reke wyciagnac ponad lustro wody i pokazac palcami ze bylo strzyzone.

ksiadz

mylisz sie, biskupi zdecydowali ze bedzie wiecej mszy zeby mniej ludzi bylo na nich i sie nie zarazali. poza tym przed chwila gowin na ktorego glosowales w faktach po faktach powiedzial ze kosciol to lekarstwo duszy i one nie beda zamykane w przeciwienstwie do szkol, teatrow, kin etc wiekszych glupot nie slyszalem jak zyje ps zmartwie cie do czarnej pedofilskiej mafii nie chodze od 2007r he he skoro wiesz kim jestem to podejdz do mnie jutro lub pojutrze w pracy to "pogadamy"

skwarek

to sie zwolnij cwaniaczku bo u hanysa robisz ;-) ciekawe kto cie zatrudni z takim podejsciem!?. chyba tylko drugi gorol albo gosc z radomia.

Student prawa

Zniesławianie, również w internecie (a sporo tu takich wpisów) jest przestępstwem i prokuratury coraz częściej zajmują się hejterami. Mieliśmy niedawno wykład na uczelni właśnie z tego zakresu, bo to aktualny temat. W wolnej chwili zapoznaj się z art. 212. paragraf 1 kodeksu karnego. Namierzanie IP nie stanowi większego problemu. Anonimowość w sieci to mit. Już kilku się o tym boleśnie przekonało. Warto się zastanowić dwa razy, zanim się zacznie klepać bez namysłu w klawiaturę. Proszę to potraktować jako gratisową poradę prawną :-)

Student prawa

Trochę się pogubiłem :-) Przeczytałem wpisy, nie wiem za bardzo o co czasem w nich chodzi, bo nie pracuję w tej firmie, ale wiem jedno, niektóre z nich to czyste zniesławienie. Dlatego o tym napisałem, bo ludzie nie maja świadomości, że jest to karalne. A w 2005 to ja do szkoły jeszcze chodziłem, a nie do tej firmy, więc z kimś mnie mylisz :-)

archiwum x
@Student prawa

"gorole, gorole przywiezli jabole. nie wyjde nie wyjde, nie wyjde nie wyjde, nie wyjde nie wyjde az ich zapier.ole" spiewac na melodie goralska do momentu az ostatni gorol przestanie istniec. a tak na powaznie hipokryzja goroli nie zna granic bo najpierw zrugali wszystkich z wlasnej fitmy (chlebodawca ich oraz ich rodzin) od zarzadu poczawszy na sprzataczce skonczywszy a teraz rece wyciagaja do jakiegos marka niby z zarzadu zeby za nich oczami swiecil. adrianem, bulterierem i dobra zmiana sie nie martw jeden z drugim bo kociej mordy dostaniesz. obstaw mecz z hanysami z gks tychy bo znowu lanie dostaniecie wiec pewna wygrana pieniezna. buahahahaha. jedno zdanie do studenta - z nimi nie ma dyskusji. oni obracaja sie w zakletym kregu zwiazki-picie-hazard-mecz.

uodo

zgwalcili ciebie chlopcze w za krotkich gaciach. dane czlonow zarzadu sa w krs ogolnie dostepne i zadne RODO tu nie obowiazuje ale jak sie wagarowalo to teraz sa efekty. zegnam ozieble

rodo

mowilem juz jak ci nie pasi nie wchodz i nie czytaj bo kociej mordy dostaniesz gorolu z lajpkowic

gombrowicz

zgwalce to ciebie przez uszy jak w ferdydurke. (sprawdz w wikipedii nieuku) upupic gorola z milowic

Obserwator

Skąd u ludzi tyle nienawiści? Dziwią się później że jedzie ktoś w tramwaju w Krakowie rozmawia np po niemiecku i dostaje lanie. Polska podzielona jak nigdy na A i B. Lepszych i gorszych. Pomijam już podziały partyjne. Przy wigilii ludzie ze sobą nie rozmawiają w jednej rodzinie. Uchodźcy omijają nasz kraj szerokim łukiem bo jakby przyjechali to już nigdzie by nie wyjechali. Ukraińcòw wyzywają od banderowców etc choć urodzili się wiele lat po wojnie. Zgoda buduje niezgoda rujnuje. W klubach piłkarskich gdy zdarzy się jakiś czarnoskóry obrzucają go bananami ale chcą żeby strzelał bramki. Gdzie empatia? Nie nauczysz się w tym kraju tolerancji. Współczuje ludziom ze środowiska LGBT. Zero szacunku. Dorosły jeszcze jakoś poradzi sobie z hejtem a dzieci nieakceptowane, wyśmiewane, poniżane popełniają samobójstwa. Polecam film Sala Samobójców Hejter.

Y

klamczuszku ty spacerowales po lesie milanowskim. to ciebie ugryzla ta pani co dudzie kampanie prowadzi w nocy bo ulotki roznosila z synem podczas ciszy wyborczej. teraz wszystko uklada sie w jedna calosc. no ale gorola z aldrajchu wyczuwa sie na kilometr. kupe w spodniach czuc stad do radomia. damskim bokserom mowimy stanowcze nie.

RAS

ale niestety bylo na odwrot i my was zawsze dymalismy buahahahaha. boli cie ze firma z hanysowa wybudowala sie w zaglebiu a ty dymasz dla nich jako parobek za min krajowa a oni dymaja ciebie codziennie. zostalo ci zalozyc zwiazki zeby ego podreperowac. jakos nie widze waszej dumnie zapowiadanej stronki. spotkasz sie w wekend z kolezkami od piwa w barze bo stadion zamkniety. obstawisz hanysow z gks tychy wiec moze cos wygrasz. znowu dostaniecie lanie. podotykacie sie koncowkami lub opitolicie sobie galke nawzajem bo przeciez zona ci nie daje i tak do nastepnego tygodnia. cienkie te twoje wpisy jak sik pajaka. wymysl cos lepszego.

shalom

lepszy hanys niz sp. dziadek zyd sprzedawczyk obrzezany bo w zaglebiu same zydki przeciez mieszkaly he he a ty jestes jego potomkiem pewnie z bedzina. sprzedawca polakow buahahahaha. jechac chlopcy z tymi zydami z zaglebia.

hanys

czlowieku nie wiesz z kim gadasz nie znasz mnie. nie jestem z hanysowa to po 1 primo. napinasz sie niepotrzebnie wiec albo przybij do kogos innego albo zwal se gruche albo wiadro na pusty leb zimnej wody. ide sie zdrzemnac a jak wroce ma cie juz tu nie byc. zreszta internetowy (usunięte przez administratora) lansuje sie tutaj bo przeciez nie ma zycia prywatnego. stopjob nie mylic z blowjob i tak cie zbanuje. zyjesz w alternatywnej rzeczywistosci. wymyslasz kolejne nicki podszywasz sie pod innych (ten wpis o kosciele) i dajesz lajki pod moimi wpisami. dobrze sie czujesz gorolu z milowic?!

puszcza

ale becki dostali od Puszczy z ch.jozowa lub lajpkowic. wstyd ha ha ha. i gdzie masz to wielkie zaglebie gorolu? z jakimis troglodytami baty dostaliscie! nie moge sie juz smiac. brawo jelenie z puszczy

balus
@puszcza

fajny program teraz na tvn o psychofanach ruchu chorzow. zorganizowana grupa przestepcza. tacy ludzie pracuja w promusie. bez komentarza

puszcza

karalne to jest grozenie smierciom mieszkancom slaska. na to sa juz paragrafy. takze nie strasz mnie tylko zacznij sie sam bac

sharks

to moze zacznij grozic ;-) a tak na powaznie kogo zniewazylem konkretnie? odnioslem sie do programu superwizjer w tvn wczoraj o godz 20 o herszcie psychofans (nie kibice a kibiole ruchu chorzow) ps. balus ktory poszedl na wspolprace z policja gdyz mial dosc takiego zycia a nie bylo wg niego innej drogi wyjscia z tego srodowiska. wg postow tu przeczytanych i pod moim adresem ktos proponujacy mi ustawke 1x1 rowniez z maloletnim synem doskonale wpisuje sie w to co bylo w tym programie tzn jest kibolem tym razem zaglebia sosnowiec pracujacym w tej firmie. tak wynika z jego wpisow. nawoluje rowniez do nienawisci na tle narodowosciowym. tyle w tym temacie. jezeli masz dalej problem zglos sprawe do sadu o znieslawienie i nie szantazuj. ze wiekszosc kiboli to zorganizowane grupy przestepcze takze bylo w tym programie wiec moze najpierw do autora pretensje ze zrobil o tym material ale jak ktos jest choc troche rozgarniety to i tak wie o co chodzi. wielokrotnie studiujac w krakowie bylem zaczepiany i pytany komu kibicuje (pretekst do zaczepki) choc nie jestem nawet kibicem. polecam scene z filmu "Poklosie" gdzie tez jest taka scena choc dotyczy innych wydarzen. jak chcesz sie juz czepiac to raczej nie mnie.

ZSH

nie rozsmieszaj mnie cwaniaczku buahahahahahaha

balus

przepraszam wszystkich pracownikow promusa katowice dotknietych slowami ze tam pracuje jakas zorganizowana grupa przestepcza

...

kmiotku zeby pozew szykowac trzeba jeszcze wiedziec przeciw komu! juz namierzyles goscia? w 1 dzien od pojawienia sie wpisu?! wroc do szkoly albo poczytaj cos madrego w bibliotece.

coronavirus 1

wybralem tylko najciekawsze 'smaczki" pisownia oryginalna. wpisy chronologicznie. mam nadzieje ze wreszcie ktos zrobi porzadek z tymi osobami "promus jest to firma rodzinna,szefostwo to przede wszystkim ludzie z sosnowca. niektórzy z nich mieszkają już w katowicach-mobing i (usunięte przez administratora) "Promus w czechach to (usunięte przez administratora) i pijaństwo pracownicy pijani a do tego wynoszą, zła atmosfera a szefostwo to pały" "Nie polecam. Kaza przychodzic w czechach do pracy w sobote i niedziele za free a jak nie to wypad. Mysla ze jak ci zaplaca za mieszkanie to jestes ich wlasnoscia. Duza rotacja. Nawet wierni odchodza. Arturek.i szef biura konstrukcyjnego. Zarzadzanie pod psem. Brak pomyslu na firne. Moze obok jest lepiej tzn w BPBP. Dziadek wlasciciel niech se juz da spokoj i.idzie na emeryture. W katowicach nepotyzm. Powiazania rodzinne. Kiedys byl 1 promus ale sie rozdzielili i 1 poszedl na czechy a 2 zostal w rudzie slaskiej. Chyba nawet logo zostalo to samo. W katowicach tzn w sosnowcu chyba sobie jakas hale otworzyli" "Typowa manufakturka zarobki kiepskie kierownictwo i atmosfera do bani, premi brak. Nastawieni typowo na zysk robolom rzucają ochłap - to tak w skrócie nie polecam a wręcz odradzam" "My w Zagłębiu Dąbrowskim hanysom mówimy stanowcze NIE!!!" "Do kormelowic spowrotem przenieście sobie tą manufakturkę" "Ciekawe bo w czechach kaza przychodzic w wekendy za free co juz tu dawno opisalem a w tygodniu pracowalo sie nie 8h tylko dluzej. W innym przypadku po kilku miesiacach cie zwalniali" "polonia bytomska największa (usunięte przez administratora) ze śląska!!!" "Gieksiorze cygany idźcie na płot wywiesic dywany! Niech żyje aldraich kormele won" "Słabe to są hanysy! Kormele won!" "Huta już się 15 lat nie nazywa katowice a co do lotniska to hanysy maczaja w tym swoje palce kiedyś była tylko nazwa Pyrzowice to się wpieorzaja na muchowccu niech se wybudują swoje. Trzeba z tym walczyć to jest odrębny rejon i inna tożsamość magazyn na milowicach budowali to Prezydent za wczzsu zatatwil że katowice wycieli z nazwy. Kormele precz za Brynice" "Tutaj jest ZAGŁĘBIE!!!! Wypad za Brynice albo nazwę zmieniać" "Żadna firma mieszcząca się w Sosnowcu nie powinna mieć w swej nazwie słowa katowice!!!!!" "Za minimalną to sobie możecie sami robić kormele" "Promus Katowice to courwy i ladacznice" "Kormele wont" "POLSKA BEZ ŚLĄSKA!!!!" "Posuwac ordynarnie nieudolny zarząd i ich przydupasów nieudaczników życiowych"

lowca goroli

nic wam nie da usuwanie niewygodnych wpisow. wszystko jest zabezpieczone. jutro wrzuce to od nowa. odpowiecie za swoje slowa. radze przerzucic sie na inny zaklad w obrazaniu ludzi. ktos musi zrobic wreszcie porzadek z patointeligencja

lowca goroli

zanim zaczniesz sie szerzej tu nam przedstawiac i swoje teorie sprawdz o ktorej byl post o zakladaniu zwiazkow. 3 w nocy! twoj niby szef pisal o 5tej!. moze ktos pracuje dzbanie na nocnej zmianie w systemie 4brygadowym?!

ps

na tym wszystkim zyska tylko prymus a o to chyba chodzi bo bedzie mial darmowa reklame na caly kraj. znowu bedzie na pasku w tv ze firma z sosnowca cos tam. radom odetchnie. a tak na powaznie chowanie sie za zwiazkami zawodowymi wam nie pomoze. smutny jest tylko fakt (o ile rzeczywiscie jakis dyrektor tu sie udziela) piszac ze zaden pracownik roboty nie straci. po tym co tu przeczytalem wlos sie jezy na glowie. jak mozna bronic takich degeneratow. nie chcialbym miec takich pracownikow. daleko z takimi ludzmi firma nie zajedzie. jak to ktos napisal anonimowo kazdy madry a jutro potulnie bedzie znosil fakt ze nad nim jest hanys. ale wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone.

Student 5 roku prawa

I tu się mylisz. Zniesławianie, również w internecie (a sporo tu takich wpisów) jest przestępstwem i prokuratury coraz częściej zajmują się hejterami. Mieliśmy niedawno wykład na uczelni właśnie z tego zakresu, bo to aktualny temat. W wolnej chwili zapoznaj się z art. 212. § 1 kodeksu karnego. Namierzanie IP nie stanowi większego problemu. Anonimowość w sieci to mit. Już kilku się o tym boleśnie przekonało. Warto się zastanowić dwa razy, zanim się zacznie klepać bez namysłu w klawiaturę. Proszę to potraktować jako gratisową poradę prawną :-)

marek

nie bawie sie w hazard nie musze sie znac. dzis wygrasz jutro przegrasz

michu

moj wpis o zorganizowanej grupie... to pikus w porownaniu z innymi szkalujacymi ta wspaniala firme i zarzad. przeczytaj moze jeszcze raz od poczatku wszystkie wpisy to bedziesz wiedzial o czym mowa.

xyz

wg mnie chory jest ten kogo zlapali za reke np na kradziezy a on mowi ze to nie jego reka. za duzo filmow sie naogladales w tym przypadku "mlode wilki" ja przynajmniej umialem przyznac sie do bledu. trzeba miec troche odwagi i honoru.

puszcza niepolomice

obstaw za tydzien gks tychy moze znow wygrasz bo znowu baty zbierzecie tym razem od hanysow. moze tychy tez nie leza na slasku? spadniecie do 2 ligi a pozniej coraz nizej az do b klasy gdzie wasze miejsce. buahahahaha

Promus Katowice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Społeczna 8A
    41-214 Katowice

Promus Katowice Sp. z o.o.