Opinie o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Promus Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Promus Katowice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

zwiazkowiec

dajcie znac za rok czy sie cos poprawilo

Ciekawy

To jak to jest? Pracodawca nie musi znac członków związków zawodowych, ale chcecie negocjowac. W czym ? Maskach zorro na twarzy? Hahaha

Ciekawy

Jaki was? Ja tam nawet nie pracuje. Pudło kolego.

Faja

Sosnowiec będzie miał związek. Chyba z Radomiem.

Mlada

Jaki związek zawodowy? Gość jakieś brednie napisał. A wy się nakręcacie. Jak taki wyzysk to czemu tam pracuje ten gościu. Szerokiej drogi.

mmz122410

pomieszczenia dla zwiazkow proponuje zrobic w kabinie srutowniczej lub malarskiej ha ha

jest palarnia

Czy kandydat na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w firmie Promus Katowice Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
promus

nie jestem zaden krzysztof. w innych zakladach sa zwiazki i wcale sytuacja sie nie poprawila. co nie jest zabronione jest dozwolone

zwiazkowiec

obudziliscie sie po tylu latach zwiazki to przezytek dobrze tylko bedzie mial szef zwiazkow bo w zamian za benefity zaraz ulozy sie z pracodawca i tyle a pracownik jak sie zapisze to bedzie placil skladki a w zamian moze dostanie marna paczke na swieta dla dziecka szkoda czasu na pierdoly lepiej zmienic prace a to ze zapisze sie ktory do zwiazkow wcale mu w niczym nie pomoze ani nie ochroni go przed zwolnieniem

folprecht

w kosmonosach

hanys

w promus ruda skaska

covid-19

kogo obchodzi odwieczna wojna miedzy hanysami a gorolami? czy wpisy tego typu odzwierciedlaja warunki pracy w tym zakladzie? to moze kolejna wojenka polacy vs pepiki bo tam jest przeciez oddzial?

nbvc
@covid-19

lepszy pepik niz sosnowiec

Tadek

A w jakim wojewodztwie dzbanie

Tadek

Ale jakie wojewodztwo?(usunięte przez administratora)

Tadek

No a gdzie jakw wojewodztwie slaskim

zakamuflowana opcja niemiecka

ciebie juz nie mozna leczyc ciebie trzeba sadzic. hanysy sto razy lepsze ziomki od zaglebiokow. pracowalem i z tymi i z tymi. zaglebioki to zbieranina z calej polski ktora przyjechala tu za praca a hanysy to pnioki, krzoki i ptoki he he. teraz na starym sosnowcu mi auto specjalnie porysowali te wspaniale zaglebioki choc sam pochodze z zaglebia i mam rejestracje SO. Pepiki tez nas nie lubia bo jak pracowalem w Mladej to pod blokiem tez mi auto porysowali chyba mieszkalem na Havlickowej przecznica Palacha. Polecam gambrinusa i knedliki ;-)

cypis
@zakamuflowana opcja niemiecka

a ja zamek i karczme w detenicach no i obowiazkowa wycieczka do pragi

TKM

no o ile mi wiadomo on jest w zarzadzie. tam cale rodziny robia. w katowicach czy sosnowcu to samo. patologia. w takiej firmie nigdy nie bedzie dobrze. roznica tylko byla taka ze w czechach dobrze placili i dawali za free mieszkanie.

Mlada
@TKM

No tam chyba wszystkie (usunięte przez administratora) robiom. W sosnowcu obaj synalkowie i zona tego blondyna. Stary (usunięte przez administratora)w zyciu primusa nie pusci.

Qwerty
@Mlada

No bo gdzie mu bedzie tak dobrze plynac

@Mlada

na miejscu Z bym go dawno wywalil i cala jego familie plus druga familie co rzadzi w sosnowcu/katowicach

nick

czyli nic sie nie zmieni bo wszystko zostanie w rodzinie

stefan

a ja wole miec nad soba piekna mloda i inteligentna kobiete ;-)

nick

a tobie kolek osinowy stary smierdzacy pasztecie

mlada

a w czechach o ile pamietam zawsze byl kadrowy wiec sie nie podszywaj buahahahaha

Tfdr

Nic sie nie zmieni bo nikt nie odejdze

hiszpan

nie mowa tylko godka he he

nepotyzm

w promus ruda slaska ten sam balagan i rodzinna sitwa no ale to byla kiedys jedna firna

@nepotyzm

tez rodzinka na W

@nepotyzm

placa chyba jeszcze mniej niz tu bo ksiegowej proponuja 2600 brutto a minimalna jest 2800 buahahahahaha

Ibsrewator

Panowie młody w nie nadaje się do tego

nick

dzis studia ma kazdy i kazdy gada po angielsku wiec to juz zaden wyznacznik tak jak obsluga kompa

<PooP>

Może się dyro wypowie w temacie jakże ważnym czy już obstrukcji dostał, takie tu wcześniej wspaniałe posty pisał odnośnie tej manufakturki a teraz co to za milczenie? Co z podwyżkami do c.h.u.j.a

Nic za dlugo miejsca tam nie grzeje. Ciągła rotacja.

Bo maja wymagania z kosmosu a płaca mniej niz na kasie w biedronce.

@Kandydat

Potwierdzam. Szkoda czasu na rozmowę nawet. Obiecanki cacanki, wymogi wysokie a oferujom smieszne stawki.

Byłem tam kiedyś na rozmowie
@Kandydat

Przecież tam nawet nie ma wykwalifikowanej osoby, która potrafiła by rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzić więc o czym my dyskutujemy

Jaka atmosfera jest między działami w Promus Katowice Sp. z o.o.?

czyli tak samo jak w czechach nic sie nie zmienilo

Dawid

Fajnie, ze tak dobrze wypowiadasz się o zatrudnieniu. Pisząc o porządnych pieniądzach dodaj na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy przysługują premie za dobre wyniki?

Gzyms

Haha no nie.. Dyro we własnej osobie tutaj bzdury wypisuje... Żenada ale tam macie ścisk doooy przez goworka, nie zaklamujcie rzeczywistości. Rozbawilem się z samego rana. Co za Pajace

Gzyms

Zapomniałeś napisać o rodzinnej atmosferze hahaha

Dawid

Cześć Wam! Wiecie może, czy w najbliższym czasie firma planuje rekrutowanie nowych pracowników? W internecie nie znalazłem żadnych aktywnych ofert, dlatego też chciałem zweryfikować, jak wyglądają szansę na ewentualne zatrudnienie.

Bateria

No dziwne by było aby tych pryszniców nie było to chyba norma w 21 wieku.Mobbingu nie ma ....nic bardziej mylnego.A ubezpieczenie .....AXA dobrych warunkach ale pracownicy mają to pobierane składki z wypłaty sami na to pracują.Oderwać od pracy to można się o 14 bo kamery inwigilują szkoda że jeszcze drony nie latają

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Promus Katowice Sp. z o.o.?

Mlada Boleslav

Ciekawe bo w czechach kaza przychodzic w wekendy za free co juz tu dawno opisalem a w tygodniu pracowalo sie nie 8h tylko dluzej. W innym przypadku po kilku miesiacach cie zwalniali

Kosmonos

Oni juz dawno temu uciekli do pepikow i niech tam zostana juz na wieki

Banana Joe

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) . Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Oset

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Promus Katowice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Społeczna 8A
    41-214 Katowice

Promus Katowice Sp. z o.o.