Opinie o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Promus Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Promus Katowice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

palec lichockiej

nie bedzie tutaj dobrze skoro glosowaliscie na pis i adriana

@palec lichockiej

kurski odstrzelony. ukladanka powoli sie wali. 10go maja adrian dostaje zolta kartke a 24 czerwona.

PracowNick

Ludzie szkoda z nimi gadać gdzie my pracujemy? Jak im w przeciągu miesiąca 80% załogi złoży wypowiedzenia tak jak planują to szybciutko się ta manufaktura zawinie i będzie po temacie

@PracowNick

ta manufakturka istnieje na rynku dluzej niz ty masz lat pracy a nawet moze lat zycia. nie takie dzbany tam robily i juz ich dawno nie ma he he

PracowNick
@RAS

Może i istnieje ale szybko się skończy kilka wypowiedzeń i do widzenia a konkurencja nie śpi i oferuje dużo dużo lepsze warunki finansowe tak że powodzenia

RAS

ale jakie cat ma wymagania losiu poczytaj. ten krzysztof plus zarzad musza niezle po was jezdzic ze tak sie tu aninimowo odgryzacie. jak po burych sukach albo lysych kobylach. idz w poniedzialek jeden z drugim do kierownictwa i powiedz prosto w oczy to co tu wypisujesz. zobaczymy co nastapi. lepiej od razu zmienic firme. uciekacie sie chojraki do tanich sztuczek myslac ze nikt was nie wytropi. zenada

CAT

catepillar nie przyjmuje oszolomow ktorzy nie umieja sie dobrze w jezyku ojczystym wyslawiac. angielski na porzadku dziennym. z czym do ludzi jelopy?! o kulturze osobistej nie wspomne

RAS

po 1 dniu by cie stamtad wyrzucili na zbity pysk kibolu. a promus jak ma isc do przodu majac takich pseudo-roboli?!

Bergerat Monoyeur

na oproznianie popielniczek by cie nawet nieuku po gimnazjum nie wzieli

ZSH

dziwie sie wogole promusowi ze sie wybudowal w gorolowicach no ale tam nigdy logiki nie bylo tak samo oddzial w czechach. tyle jest fajnych terenow (specjalnych stref ekonomicznych) gdzie mozna byc zwolnionym z podatku etc ale najbardziej sie dziwie ze zatrudnia goroli i pozwolil na zwiazki. oni pograza ten zaklad

ZSH

W pełni się zgadzam gorole to zwykle pasożyty co nawet po polsku nie potrafią mówić Polska bez zaglebia

Czy kandydat na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w firmie Promus Katowice Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

i co z tymi wspanialymi pseudozwiazkami, ich stronka, czlonami, impreza etc?

zwiazkowiec

a komu musieliscie obciagnac z promusa zeby je zalozyc? obciaganko gratis dla kazdego czlonka sorry czlona?

koronawirus

prosze przyjmijcie mnie do zwiazkow. szybciutko zrobie tam porzadek he he

powtarzasz sie. tydzien temu pisales to samo. zmien plyte

o tobie swiadczy dzbanie ze piszesz w dniu wolnym. tak to jest jak sie nie ma zycia prywatnego

lowca goroli

Trzeba utylizować zakamuflowanych goroli z aldrajchu ludzi gorszej kategorii. Nie ma czegoś takiego jak narodowość zaglebiowska. Jeżeli jakiś gorol uważa inaczej to nie jest godny żeby nazywać go Polakiem i sam powinien się wyoddalać z Polski jak najdalej.... Gorole won!!!!! WOLNA POLSKA BEZ GOROLI

ZSH

Opitole gałkę i nadstawie rowa konkretnemu staremu aktywowi z dużym sprzętem w centrum Sosnowca. Lubię być bity i poniżany. Lubię ssać i lubię być głęboko posuwany w odbyt. Sosnowiec i okolice

Sąsiad

Na Społecznej pełno straży, co to promus się pali czy rentrans?

RAS

tylko nie pomyl sie i tego zlombola passata kombi nie zatankuj benzyna dzbanie tylko ropa jak to mialo miejsce ostatnio. buahahaha. synka downa wez na tyl zeby bylo dociazenie. w druga strone wrocisz na wieprzku. zlombola zostaw w kielcach zeby tu nie zanieczyszczal powietrza. kaszanka, pasztetowa i salceson mniam mniam

RAS

tak sie usmialem ze mnie brzuch rozbolal. ty luloku jestes niegodny zeby z toba pisac a co dopiero zeby stawac z toba 1x1. synek drugi pulok z hanysowa tak jak ojciec. zenada

RAS

skoros taki chojrak jak ci sie wydaje to podpisz sie imieniem i nazwiskiem. po drugie dajesz 50 lajkow pod opinia (symbol flagi) zeby wpis zniknal. skoros taki do przodu to po co to robisz? niech ludzie czytaja wszystkie opinie a nie tylko twoje pustaku. tanie chwyty

RAS

napisze do kogo zechce a tobie nic do tego. idz wez synka i sie napij lub cos wciagnij. nic wiecej nieudaczniku przeciez nie potrafisz. he he

albo z ksawery buahahahaha

moderato

a co zabili ci kogos z rodziny w czasie 2 wojny ze taka nienawiscia ziejesz?! taka postawa jest niezgodna z regulaminem stopjob. ksenofobia

nick

znowu ZSH czy BB czy Ona czy S podszywa sie pod innych uzytkownikow, jakies roztrojenie jazni. widac ze czlowiek ma ewidentny problem.

RAS

nie wciagaj juz wiecej dopalaczy

tv

ty juz nie masz co liczyc he he

ZSH

kupy szukaj w swoich spodniach lub glowie

hanys

zsh i bb to geje hehe z hanysowa a tak poza tym o czym ty do mnie rozmawiasz?

ZSH

prostytutki zaglebiowskie sa u ciebie w domu a poza tym pocwicz ortografie bo wyksztalcenie zakonczyles pewnie na gimnazjum he he

ZSH=BB=S

przynajmniej u nas nie ma zbieraniny z calego kraju. sam sobie piszesz i odpowiadasz

RAS

koniec bedzie kiedy ja o tym zdecyduje

RAS

co to ma wspolnego wszystko z promusem? pomylily ci sie portale hejterze

franz

ty stara d.pa jestes i nie chce mi sie z toba gadac

RAS

poza tym mialas isc sie napic to idz bo nic innego przeciez nie potrafisz nieudaczniku

hanys

w ktorej szkole w sosnowcu nauczyles sie takich tekstow? a moze wyniosles je z domu? pogratulowac kultury

sars+mers

bierz sie za zwiazki a pozniej za stopwork

S

napisz jaka skladka miesieczna tych zwiazkow? moze sie okazac ze jak promus nic do tego nie dorzuci to za skladki socjal kupie sobie sam

S

skoro grypsujesz to albo siedziales albo zamierzasz. dojedz mnie buahahahaha. zapisz sie do zwiazkow tam cie przecweluja kmiotku.

S

wtedy moze sie cos zmieni jak bedzie nowy zarzad (nie rodzinka) a zwiazki tu nic nie pomoga (usunięte przez administratora)

promus

najpierw sie nauczcie poprawnie pisac dzbany. nie dziwie sie ze pracujecie w tym czyms. takie same dzbany was rekrutowaly. zadne zwiazki wam nie pomoga

ps
@promus

nabijacie tylko licznik na gowork ktory za kase otwiera oddzial w hiszpanii. nic poza tym. czcza paplanina

Czyli najpierw mi zabierzecie skladki a potem laskawie dacie bilet do kina albo paczke dla dzieci. Jaki w tym interes? Paczki to mam bez tego z firmy. Nie wchodze w to. Szkoda kasy.

mlada

wysla pracownika do twojego mieszkania z wymowieniem (bez swiadczenia pracy) zebys podpisal i nawet nie musisz juz dalej chodzic do pracy zebys nie sabotowal (odlicza urlop) i nawet wyplaca ci za to wynagrodzenie. chory zaklad

S

zmiany to beda jak ktos z wielkiej trojki czyli nie rodzinka bedzie tym zarzadzac a na to sie nie zanosi

trojka jest jedna bo jedna firma i nie wazne czy w czechach czy w polsce. za krotko tam pracujesz

Promus Katowice Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Społeczna 8A
    41-214 Katowice

Promus Katowice Sp. z o.o.