Opinie o Ulma w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ulma. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ulma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulma w Gdańsk

tajniak

Tomku gdy pojawia sie pracownik ktory ma w sobie polaczenie kur...y z osłem (odporny na wiedze i nie do zajebania) to te 3miesiace ktore pracowales byly najciezszymi jakie przeżyłem w tej firmie, każdego dnia trzeba było uczyć cie wszystkiego od nowa, pokazywać wszystko palcem a nawet czynności takie jak zamiatanie sprawiały tobie ogromny problem, nie wspomnę o innych czynnościach przy których trzeba było ruszyć szare komórki. Pracowales ciągle ze mną bo wszyscy inni woleli pracować sami niż z tobą, jesteś ciężkim przypadkiem. Przychodząc do tej pracy powinieneś wiedzieć że praca na dworzu jest ciężka i gdy zaczyna padać to pracujemy dalej bo samo się nie zrobi przychodząc tu powinieneś mieć to na uwadze ze pracodawca płaci tobie za pracę a nie za siedzenie nie zważając na warunki atmosferyczne bo przecież wiedziałeś na co się godzisz. Wiec moja sugestia wracaj do swojej poprzedniej pracy do pilnowania obiektów na swoją cieciowke tam nie ma tak skomplikowanych zasad pracy,

Ja pracowałem w Ulmie przez 3 m-ce i to byly najgorsze 3 m-ce w moim zyciu! Na placu pracuje p.X albo nazwijmy go p. (usunięte przez administratora)ktory uwaza sie za lepszego od innych i zamiast dla nowego pracownika spokojnie cos wytumaczyc to potrafi tylko sie drzec i wyzywac od Idiotow,Debilow,Kretynow itp. Wiec atmosfera w pracy nie jest za wesola! :-)Pozatym zgadzam sie z moim przedmowca bo trzeba tez uwazac tam na Lizusow i Pod...czy! A warunki pracy pozostawiaja duzo do zyczenia! Deszcz czy nie to musisz stac na placu i moknac jak pies, no bo przeciez praca jest najwazniejsza,i samochod trzeba rozladowac lub zaladowac no i wkoncu czego sie nie robi dla firmy! he,he Ta firma i ta praca to jest jedna wielka PORAZKA jesli ktos ma chociaz troche oleju w głowie to niech sobie lepiej poszuka innej pracy! Pozdrawiam

ziom

Firma WALI DRAMATEM. Za szkody w wyniku wypadku wózkiem na placu pracodawca obciąża pracownika !!! Jak pracujesz na placu musisz wyuczyć się z katalogu złomu nazw i wymiarów + - 500 pozycji(praca domowa gratis). Po trzech miechach masz sprawdzian komisyjny pełna powaga hehee jak oblejesz to zwalniają.... płaca minimalna krajową na początek.... ale jest +sik obiady ustawowo zimą hahaaaha

k

super firma w której zawsze cie docenia . jesli zrobisz kilka nadgodzin jestes w stanie zarobić nawet 6 tysięcy !

drops

jedna wielka kicha i taksamo jak przed wyborami w rządzie naobiecują a potem mają wszystkich w d....coinnego mowią a coinnego jest faktycznie znając co niektórych to jeden drugiemu za 5 groszy by grdyke przegryzł,a lizusów i podpierda..... tam niebrakuje najlepiej z takim barachłem niezaczynać bo szkoda czasu i zsrowia

chemik

Tak naprawdę tylko marek ślaz jest w porządku.Mozna z nim pozartowac a czasem się nawet sie zwierzyć !

Antoni Kępiński

Nie mogąc dojść do ce­lu, zap­rzecza się je­go istnieniu.

Biskup

Gdy brak jest milosci to sie wisi jak pawian na oknie ze zlosci

Ministrant

Jak pisał Antoni Kępiński w Rytm życia "Alkohol redukuje udrękę pytań związanych z obrazem samego siebie."

ksiadz

zaprawde powiadam wam " kazdy jest pelen zazdrosci kiedy brak mu jego wlasnej milosci "

ja-do wpisu z 6.10.2014

Panie Marku, miałem Pana za człowieka na poziomie, z takim podejściem zawsze Pan będzie na pozycji marudera, który zamiast się rozwijać będzie tylko szukał wymówek i wrogów. Szkoda, że nie ma Pan jaj i nie potrafi porozmawiać z każdą z tych osób i powiedzieć co o niej myśli. Radzę skupić się nad swoim zaangażowaniem w pracę, zrobić rachunek sumienia, a zobaczy Pan, iż nie będzie Pan musiał się bawić w takie rzeczy... życzę wszystkiego dobrego...

miś z koszyczkiem...

ja jak bym miał wasze lata bym w tym syfie nie robił za minimalna krajowa reszta premia...

Babcia babcia

Poczekamy zobaczymy Panie Ksiadz jak se Radek poradzi

ksiadz

przemieszanie na stolkach nastapilo w końcu... moze nowy kierownik cos zadziala dla wszystkich ludzi w tej placowce jak juz sie oswoi z zadaniami sa szanse na lepiej male ale sa....

piotruś malutki

Chłopaki macie konia,może rasowy on nie jest,ale czy to ważne?zaprzegnijcie koniado woza i batem bestie,

ksiadz

jest super leniuchy tylko wystarczy przyzwyczaic sie ze na placu rosnie rasa panow a na chali asfalt wylewaja....

cc

strasznie tam jest i lepiej nie bedzie

szybki

na przestrzeganie przepisów bhp nie ma czasu. w tej firmie wszystko jest robione na szybko, bo "Samochód już czeka."

kon

(usunięte przez administratora).Aktualnie na zmianach pracuje po 8 osob ale jak wspomnialem to tylko ulma jezdzi na wozkach. Kultury pracy i bhp to tam nie uswiadczysz. Obcinaja na wszystkim. Generalnie nie polecam.

murzyn bialy

pracuje od niedawna w tej firmie ludzie przychodza i jak zobacza psie warunki odchodza kierowniczka to jedza jeszcze jej miotly potrzeba i niech odfruwa jak przyjdziesz do ulmy to uwazaj na marka slaza ok jest adas marek z placu i taki mlody [usunięte przez moderatora] to kawal kretyna powinnien zostac strazak bo leje wode

Zostaw merytoryczną opinię o Ulma - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ulma?

Zobacz opinie na temat firmy Ulma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ulma?

Kandydaci do pracy w Ulma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ulma