Opinie o Ulma w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ulma. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ulma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulma w Gdańsk

tata

żart szukasz roboty na warsztacie i interesują cie rusztowania i opinia na temat produktów. Dostaniesz baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużą szlifierkę i będziesz na niej jeździł 8 h za 10,50. A jak chcesz opinie to pojedź na budowę i się spytaj " jak tam produkty ulmy dobre czy nie dobre w mordeszty jeża sztfa mać".

tata

Mama ale 15 takich zajechanych :-) żart oczywiście że to był żart i nie ma to sensu ale gdy by nie te podkreślanie błędów to już sensu napisał bym przez ę sęsu hahahahahahahahahahha i jako anonimowy spawacz mogę ci powiedzieć że kasa jest na czas

Mama

Tata czemu tylko 15?

tata

rano wstałem trochę szlifowałem, pospawałem płyt z piętnaście i tak siedzę se tu właśnie:-)))))) zawsze chciałem tu coś napisać ale nie wiedziałem co. Dobrze że błędy podkreśla bo masakra co wyraz to błąd:-))))))))))))

mama

Pracuje już dwa lata na warsztacie, jest mieszanie czasami jest urwanie tylko zlecenia i zlecenia na wczoraj, ale są tez dni normalnej systematycznej pracy, i wtedy mi się podoba jest ok, praca jest dość ciężka ale to kwestia wprawy. nie rozumiem ludzi którzy narzekaj na warunki, jak im źle to niech idą szukać dalej, ja pracowałem w dwóch stoczniach i wiem jak tam jest, stawka jest bardzo podobna jak za ten sam rodzaj pracy, tylko że w stoczni walniesz 300 godzin i dostaniesz 4000... a w ulmie 178 godzin i 2100netto. Pewnie że są lepiej płatne prace ale wszystko zależy od tego czego szukasz będzie lepsza to zmienię ale jak na razie to płaca na czas a nie jak w stoczni u podwy.

ksiądz

normalnie aż mi głupio... takie słowa... to zwykły przejaw braku w edukacji czy wpływ środowiska domowego ?

Gabriel

Panie ksiądz każdy wie że jesteś zwykłym głupim (usunięte przez administratora)

wole naśladować Piotra z warsztatu on jest moim wzorcem

tajniak

Panie ksiądz nie wiem czy wiesz ale w ulmie jest dwóch Marków Ś. Jeden jest brygadzista na placu a drugi jest na magazynie napraw a wątpię że ktokolwiek jest w stanie napisać coś miłego o tym drugim, natomiast Marek z placu jest super gościem i chciałbym aby każdy brygadzista był tak zajebistym człowiekiem jak on

k.

Ptanie do pana kierownika ; czy nie jest panu wstyd za to , w jakim stanie pozostawil pan firma przechodzac na stanowisko kierownika ?

k.

króliczek ;)

Lepiej załóżcie sobie facebooka lub twittera a nie pirdoły piszecie ...

p japa

dla mnie jest spoko krejzolem !

ksiądz

normalnie żal i smutek wyjaśnijcie sobie to jak dorośli prosto w oczy a nie drapiecie jak baby w klawiaturę tylko. i sKOŃczcie te pierdoły o M.Ś bo każdy wie ze to aferzysta mobbingowy i zaganiacz.

pan japa

Zgadzam sie w 100 % ze marek ś. to super gosc. Zawsze wyslucha i mozna z nim konie krasc

Rafal

Moim zdaniem Tajniak to Zaje..sty gosc a pozatym swietny Fachowiec! Mozna wiele sie od niego nauczyc, pod warunkiem ze sie chce! :-)Jestem pelen podziwu dla jego pracy oraz umiejetnosci! Bo nigdy w zyciu nie widziałem zeby ktos tak dobrze jezdził wozkiem widłowym co on! Chlopaki sa naprawde wpozadku, tylko trzeba chciec sie z nimi dogadac! Zawsze pomoga lub wytłumacza jak czegos nie wiesz. A Marek Brygadzista to wspaniały człowiek jesli masz jakis problem to mozesz sie do niego z tym zwrocic a on ZAWSZE cie wysłucha i ci pomoze! Nigdy jeszcze nie miałem lepszego Brygadzisty oraz lepszej Brygady! Pozdrawiam

wikary

adwokat jaka twa ksywa? pozdrawiam jeszcze bardziej bardzo serdecznie!

tajniak

panie kokos widzę że nie jest pan w temacie i nie do końca wie jak się rozwija sprawa z moim zatrudnieniem więc proponował bym w pierwszej kolejności się doinformować zanim zaczniesz pisać cokolwiek. Pracownika roku z siebie nie robię ale pracuję tak że raczej nikt nie ma obiekcji co do wykonywanych przeze mnie obowiązków.To że czasami je...ne jakiegoś babola w słowie to nic nie znaczy, nie jestem w szkole ani też nie przedstawiam wykresów dyrekcji więc nie zwracam uwagi na błędy. forma tekstu? no cóż to że ty nie potrafisz złożyć zdania jak człowiek na poziomie mimo że skończyłeś LO studia i inne bzdury to już nie mój problem ale też nie myśl że ludzie bez wykształcenia muszą być na tak niskim poziomie intelektualnym jak ty, proponuję tobie ponownie przejrzeć swoją wypowiedz i zauważysz że też jednak też nie do końca potrafisz pisać poprawnie. więc muszę cie zmatrwić ale pisałem to osobiście. Słyszałeś o czymś takim jak ŁZS??? to taka paskudna choroba skórna na którą choruje 3% ludności więc zanim przejdziesz do obelg zacznij od zdobycia informacji. pozdrawiam

Adwokat

"panie" kokos jeśli jesteś taki mądry to przedstaw się tak jak Marcin swoim prawdziwym imieniem, albo ksywką. Bardzo chętnie włączyłbym się do dyskusji na Twój temat. Może ja coś mądrego powiem o Tobie. Wszyscy są mądrzy anonimowo. Jeśli będzie taka potrzeba to ja też się wszystkim przedstawię Pozdrawiam jeszcze bardziej !

kokos

panie tański kro panu to pisał ? z tego co wiem to pan dzieci robił zamiast gimnazjum sk0ńczyc ! widzialem ze potrafi pan zrobic bład w słowie TRÓJNÓG a przecież w tym wspaniałym fachu używa pan tego słowa kazdego dnia wiele razy i od wielu lat heeh i nich pan z siebie nie robi pracownika roku bo kazdy wie jak jest a czerwony nos nie przyleciał z kosmosu. firma juz pana doceniła goraco pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ulma - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ulma?

Zobacz opinie na temat firmy Ulma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ulma?

Kandydaci do pracy w Ulma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ulma