Opinie o Drew-Zet sp. Z.O.O w Pomarzanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drew-Zet sp. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drew-Zet sp. Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Zet sp. Z.O.O w Pomarzanowice

neutralna

Pracownicy sympatyczni, ale z szefostwem różnie bywa. Jeżeli masz motorek w pupie i trafiasz na dobry humor prezesa to jest ok, zarobisz "sporo" i przejdziesz do "kolejnego etapu" jakim jest przetrwanie pierwszego miesiąca w tej firmie. Niestety oczekiwania są takie, że zwykły Kowalski po okresie próbnym ma stawianą do wykonania normę osób pracujących kilka lat. Ogółem mają dużo zleceń, nie mają ludzi do pracy a nawet jak już ktoś chce tam pracować to wybrzydzają. Znam wiele osób, które po paru latach się zwolniły, bo nie można było wytrzymać atmosfery. Premia niby jest ale byle (usunięte przez administratora) i już leci w dół. Pomysły ze strony szefostwa na polepszenie sytuacji w firmie są ale okazuje się że niewykonalne.

Kowkil
@Emilia

Jaka otwiera się firma teraz w miejscu gdzie był drew-zet?

Co wchodzi w socjal Drew-Zet sp. Z.O.O?

neutralna

@neutralna

Jakie pomysły??? Jak firma się kończy została sprzedana i zmienia się wlasciciel z inną branża nie wiadomo nawet jaką . ... co ci ludzie teraz myślą???? Mają uciekać czy zostać i czekać na cud że nowy pracodawca ich przygarnie

Lizon

Sasiad (usunięte przez administratora) ile można życie to krótkie jest:)

Emilia

I jak tam? Skoro zmiana branzy, to ludzie zostali zwolnieni czy zostali?

Xxx Nowy wpis

Dostali wypowiedzenia

Nika Nowy wpis
@Xxx

Co otwierają za firmę teraz w miejscu gdzie był drew-zet?

Kowkil Nowy wpis
@Emilia

Jaka otwiera się firma teraz w miejscu gdzie był drew-zet?

Była pracownica

Pracowałam w roku 2018 firma w tym czasie dobrze prosperowała. Pieczę nad wszystkim miała odpowiednia osoba. Niestety przez trud włożony w wykonywaną pracę zostałam potraktowana w bardzo nieprzyjemny sposób... Kontrole, podmienianie kartek na paletach przez magazyniera... Nie żałuję, że zmieniłam pracę, gdzie w końcu byłam doceniona. Widzę po komentarzach, że nic się nie zmieniło kierownik G. Zamiast zająć się swoją pracą interesuje się pierdolami i faworyzuje pracowników. Wiedziałam, że nic dobrego w tej firmie nie będzie i długo nie przetrwa na rynku. Szczerze mówiąc bardzo dobrze :) Wyrywając sobie ręce szło dobrze zarobić, ale jak za dużo się zarabiało zaraz było się na celniku kadr. Szły polecenia, aby stawiać na takim stanowisku i szykować taki towar, aby nie szło zarobić. Nie polecam!!!

Xxx

Niestety firma z dnia na dzień w coraz gorszej kondycji. Kolejne osoby idą na chorobowe ponieważ są gnębione przez osoby na Stanowiskach wyżej (głowa i szyja albo inaczej prawa ręka, która rekrutuje obecnie nowych pracowników) ludzi coraz mniej gdzie nowy wspaniały Pan rekrutujący powinien jak najwięcej ściągnąć, ale przecież poprzednich kierowników którzy odeszli sami się nie doceniało ( mowa tutaj o Kordynatorze, który jak widać zrobił wiele dobrego dla firmy i moim zdaniem prezes powinien żałować ze wypuścił z rąk taka osobę) . Kilka osób już przeszło do firmy obok w Podarzewie ciekawe kto będzie kolejny, oby jak najwięcej osób otworzyło jak najszybciej oczy na to co tam się dzieje i co Ci ludzie z Wami robią.!!! Pan Piot ubliża pracownikom robi z nich nieuków (usunięte przez administratora) itp nie wspominając o seksistowskich tekstach które są obrzydliwe przetrzegam wszystkich obecnych czy przyszłych pracowników . A jeżeli chodzi o przejęcie firmy przez nowego pracodawcę, Boze ludzie nie łudźcie się że dostaniecie jaka kolwiek odprawę zostaniecie potraktowani jak ....

Firma Drew-Zet sp. Z.O.O prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Helena

Jakoś nie widzę zbyt dużo negatywnych opinii, tym bardziej żeby od razu uciekać z firmy... może podzielisz się z tym "co się ostatnio dzieje"? Bo tak to każdy może sobie napisać

zgadzam się

Xxx

Zgadzasz się z opinią która niestety była zbyt niewygodna dla firmy i została usunięta hmmm zastanawiające

Iwona

Cześć, opiszecie mi jak wygląda kwestia awansu i droga rozwoju w Drew-Zecie? Widziałam ofertę jako pomoc operatora łuszczarki. Fajnie, że zaczyna się jako pomoc i można się wdrożyć w obowiązki ale po jakim czasie jest możliwość awansowania na pełnoprawnego operatora? Czy w tym przypadku liczy się staż pracy czy trzeba sobie na to zapracować?

szablozebny
@Iwona

kobieta nie możliwości awansu na inne stanowisko

Pracownica

Atmosfera może i fajna. Do czasu aż p. Grzegorz nie zacznie komuś (usunięte przez administratora) rąbać. Niech lepiej się zajmie swoją pracą i swoim działem a nie plotkami na działach , zwłaszcza że (usunięte przez administratora) obrabia innym kierownikom i tym z biurowca.

Mikołaj
@Pracownica

Fajnie że napisałaś o atmosferze w Drew-Zet. Może do tego powiesz też coś o zarobkach w tej firmie? Jakie są tu widełki płacowe? Czekam na to co mi powiesz. :D

Pracuś
@Mikołaj

O jakie stanowisko pytasz? Może tak. :D

szablozebny
@Mikołaj

zarobki, ktore sa podane w ogłoszeniach to nieprawda, ludzie ktorzy pracują jak mrowki pot po plecach leci zarabiaja od 2 -3tys

SZABLOZĘBNY

Odradzam prace w tej firmie. Na wejściu do biurowca przywita Pani "Kierownik kadr", która nigdy chyba nie używała antypespirantu albo mydła. Nie wierzcie w zarobki jakie oferowane są na rozmowie!!!!! Osoba, ktora przeprowadza rozmowę obiecuje złote góry, ktore osiagalne sa w kilka miesiecy a nie miesięcznie i co najważniejsze oby nie trafić na rozmowie na Pana "kierownika" klejarni bo trzeba zabrać ze sobą przyłbice albo jakas szybe aby nie opluł nas podczas rozmowy gdyż przez brak uzębienia powoduje pluje wszędzie. Ten człowiek jest tylko kierownikiem nie ze względów znajomosci i obycia na danym stanowisku tylko dlatego ze ma brązowy jęzor od lizania (usunięte przez administratora) Prezesa i (usunięte przez administratora) kazdego a jego praca polega ogdadywaniu kazdego i z kazdym. Jak zacznie obgadywać ,ubliżać zyc zyciem innych od wejscia do firmy tak konczy wychodzac o 15:00. Obgadywanie zaczyna od swojej kolezanki Pani Kierownik nie uzywajacje mydła, gdzie ona uważa go za najlepszego kumpla, zdradzajac mu wiele spraw co mozna podac na drogę sądową bo wkoncu mamy RODO. Pan bezmozgowiec ala kierownik klejarni interesuje sie tylko kto z kim spi i gdzie a sam dział SUSZARNI wziol pod swoje skrzydełka.Firma z chorym systemem podejscia do pracownika. Nie sa to puste slowa gdyz kilka lat temu pracowało tam ponad 100osob a w danym momencie okolo 60 wiec kazdy sam niech wyciagnie wnioski

Yhy
@SZABLOZĘBNY

Święta prawda, jeszcze pan na sprzedaży co wałki robi na każdym kroku, a do tego jest fałszywy.

Józef

Firma upada i nic tego nie zmieni. Nowy ład p. Piotra przynosi tylko negatywne skutki, odchodzą wieloletni pracownicy.

2021

Kierownik o którym mowa niżej / wyżej juz nie pracuje. Ludzie wydają sie być zrelaksowani. nikt na nikogo nie krzyczy każdy ma swoje zadanie. Jeśli ktoś nie nadaje sie do żadnej pracy to nigdzie nie będzie mu sie podobać. Praca jak każda inna.

Iwona
@2021

Na jakim stanowisku pracujesz w Drew-Zecie i czy generalnie je polecasz? Mogłabym podpytać o warunki zatrudnienia na nim? Najbardziej interesują mnie w sumie zarobki.. Jak one wyglądają, czy są stałe/zmienne, są premie/podwyżki?

Luka

Generalnie dobra atmosfera i przyzwoite zarobki tak w skrócie można napisać o firmie więc polecam tym którym chce się pracować.

2021
@Luka

5 minut po mnie, teraz nasze komentarze wyglądają jak by ktoś z biura pisał :)

Jasiek

A ja zastanawiam się czy czasami nie mylimy mobbingu z wymaganiami stawianymi przed pracownikiem i oczekiwaniami realizacji!!

józef

Polecam bardzo tego pracodawcę- jeżeli lubisz mobbing w pracy, jeżeli lubisz pracować w używanej odzieży roboczej która nie jest dezynfekowana, jeżeli lubisz patrzeć, jak osoby które nic nie robią zarabiają 50% więcej od Ciebie- polecam.

Tymon

Idealnych firm nie ma. To że firmy musi zapewnić bezpieczeństwo to wiemy ale pracownicy również muszą przestrzegać zasad.!!

specjalista

Nic w tej firmie się nie zmienia . Warunki wręcz uciążliwe pod względem fizycznym jak i psychicznym . Marna płaca , atmosfera nie wspominając o kierownictwie ( hm ... szczególnie o grubej świni bez wykształcenia ) . Nie trudno tu o wypadek . Jak pod wpływem presji i zaniedbania pracownica odcina drugiej palce u dłoni na gilotynie . Widok przyprawiający o mdłości i omdlenie . Coś takiego przed świętami . Szybkiego powrotu do zdrowia . ...

poszukujący

A JAK TAM na stanowiskach kierowniczych? da sie żyć? szukam pracy jako kierownik, brygadzista? Może ktoś podpowie?

Robert

Ale to fajna firma. Zastanawiam się tylko dlaczego tak dawno nikt nie pisał?

Alicja

Wiecie, że od 14.03.2017 r. do 17.03.2017 r. w Poznaniu odbywają się Targi Meble Polska 2017? Również swoje stanowisko będzie miało Drew-Zet sp. Z.O.O Byliście?

Stal

No ja jestem prawie pewien, ze praca jest ok bardzo

specjalista

Karamba to podaj imię i stanowisko tej osoby , która poleciła ci pracę oraz przedstawiła warunki . Tą firmę można jednym słowem określić - „(usunięte przez administratora) Co prawda jeszcze nie rozwiesili drutu kolczastego ale do czasu aż zaczną ludzie uciekać masowo . Pomimo ciężkiej pracy i marnych zarobkach trzeba tyrać w nieludzkich warunkach . Latem pomimo otwartych drzwi , temperatura na hali nie do zniesienia . Dodatkowo osoba , która pełni stanowisko kierownicze ( nie posiadająca dokumentów uprawniających oraz bez szkoły ) znęca się nad ludźmi . Popularnie za moich czasów zwana „ grubą świnią ” wśród pracowników . Z jego powodu w firmie pojawiały się osoby z inspekcji pracy . Wtedy owszem był potulny jak baranek ale następnego dnia .... się działo . Szkoda tylko że po pożarze odbudowali(usunięte przez administratora)Osoby obecnie pracujące wiedzą z kim . Ogólnie NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Zet sp. Z.O.O - Pomarzanowice

• Jak się pracuje w Drew-Zet sp. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Zet sp. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drew-Zet sp. Z.O.O?

Drew-Zet sp. Z.O.O
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 23
    62-010 Pomarzanowice