Opinie o Drew-Zet sp. Z.O.O w Pomarzanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drew-Zet sp. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Drew-Zet sp. Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drew-Zet sp. Z.O.O w Pomarzanowice

Gosc

Za przepracowane dwa dni ciezkiej charowki nie dostałem ani grosza chociaz mieli moje dane do przelewu itp. Bede musiał zasiegnac opini prawnej,jezli racja jest po mojej stronie to kieruje sprawe do sądu pracy, 150 zł to nie majatek ale moze sie naucza

Gosc

To chyba ktos z biura napisal.. Beznadziejna atmosfere mowisz to idz i sie przekonaj.. Ktos kto mowi zeby brac slowa synow wlasciciela z przymrozeniem oka,to miejsce nie jest normalne,czytajac poprzednie komentarze to naprawde mozna smialo polecic to miejsce,slyszałem ze ostatnio komus tam palec odcielo

Gosc

Ludzie tam pracujacy sam sobie sa winni bo sami taka atmosfere wprowadzaja robiac z siebie białych murzynow,a kadra kierownicza to wykorzystuje,jest kilka młodych osob,pewnie to ich pierwsza robota i mysla ze wszedzie jest tak samo wiec trzeba robic tu gdzie sie robi

Gosc

Pracowałem tam niestety,nie długo bo dostałem inna oferte pracy na szczescie.To co tam sie dzieje urąga godnosci ludzkiej.Najpierw rozmowa kwalifikacyjna 2h !! Grubasek mowil ze nikt tam z batem nie stoi i owszem.. Bat jest ale psychiczny,po kilku dniach pracy mialem jeszcze zrobic obiegowke na oddanie rekawic i miary, czekałem az jasnie pan przyjdzie,czekałem 30 min ale kierownik nie przyszedl wiec oddałem wszystkie te rzeczy na stol i wyszedlem pani z biura usiłowała mnie zatrzymac mowiac ze zaraz przyjdzie.Ludzie ktorzy tam pracuja wygladali na zastraszonych,i sie nie dziwie skoro kierownik chcial zabrac premie za niezgaszenie swiatła. Wychodzac do wc lub napic sie wody odrazu był telefon " gdzie jestes a co robisz" jak skonczysz to szybko do mnie przyjdz.Tak poprzednicy pisali ze lepiej isc na budowe niz tam.To powinno sie nazywac oboz zagłady

azotu

mile widziane doswiadczenie to dobrze ze mozna tez nabyc tego doswiadczenia jak sie fo nie ma..tylko dziwne ze łateo sie zatrudnic a trudniej zwolnic bo tak jakos odwrotnie zawsze tak bywa dziwnie to wyglada bo zwolnic sie zawsze łatwiej to jaka umowe oferuja skoro tak jest i czy wypłacaja na czas pieniadze...

Firma Drew-Zet sp. Z.O.O prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
byly

podobno ostatni normalny ziomek z magazynu nawet od nich odszedł, znałem go pare miesiecy ale naprawde ciesze sie ze to zrobil , wiec jak odchodzi juz taka wiara to swiadczy jaki tam jest syf i pewnie nadal panuje tam grubas i straszy biednych ludzi wszystkimi swietymi, odradzam serdecznie ten zakład

byly pracownik

Nie polecam!!! bo zatrudnic tam sie jest latwo ale gorzej sie zwolnic, straszenie sadem, policja, naganami itp. Desperacja siega zenitu!!!

do bolo

bolo napisac to ja moge wszystko, nawet ze robilem fotel dla papieza, a w rzeczywistosci to jest tak ze tylko desperaci w swych ofertach podaja tak nedzne wymagania jak chec do pracy i gotowosc do pracy zmianowej, bo oni sa tak gleboko w (usunięte przez administratora)ze jak tylko przyjdziesz i powiesz ze chcesz pracowac to juz jest elegancko, a im jestes glupszy i mniej sie odzywasz tym lepiej! Nie polecam!!!

byly pracownik

ale jest ponoc nowy sposob na starych pracownikow - straszenie sadem i biedacy jak slysza sad to nogi im sie trzesa i juz sie nie odzywaja. Osobiscie odradzam dopoki bedzie tam rzadzil super koordynator Zbyszek co juz chyba chleb kupuje przez internet bo sie obawia o swoje zabki, bo tak go ludzie lubieja w okolicy. Zycze powodzenia firmie, bo chyba bedzie jej potrzebne, a kiedys tak fajnie sie tam pracowalo. Moze czas pomyslec czy te zmiany to ida w dobra strone?

zenek

taka firma jak potrzebuja naiwniakow to maja takie mizerne oferty zrobione byle jak, podobno nawet desperacja jest taka ze jezdza po sklepach i daja ulotki z robota , kumpel mi gadal ale czy to prawda to nie wiem, rzadko slychac dobre opinie o tym zakladzie.

były klejarz

tez tam pracowałem i powiem tak praca jak wszedzie nie ma lekko, nikt za darmo nic nie da, ale tam to jest poprostu parodia. Super Koooordznator ma wszystkie najlepsze stanowiska obsadzone rodzina tzn:brat, siostra zona i siostrzeniec, i jakos przypadkiem oni zarabiaja najwiecej a reszta dostaje nedzne ochlapy!! kontrole przeprowadzane przez niego dotycza kazdego oprocz rodzinki, ale z tego co slysze to co raz wiecej ludzi odchodzi od nich bo nie daja sie nabijac w butelke. Nie polecam tej firmy absolutnie.

mieli ciężej w innych miejscach? to chyba napisał ktoś z kadry zarządzającej, a może syn prezesa, bo oni tak sądzą, że ta praca jest super. Powiem tak w tej firmie jest dobra ciężka praca za małe pieniądze i jak ktoś lubi pracować w akordzie pod nadzorem kamer z wyliczaniem ile stał, ile był w toalecie itp.

konsensus to inaczej zgoda :) nie używaj słów których znaczenia nie nasz.

Ale fajnie tam;)

Witam serdecznie byłych, teraźniejszych jak i przyszłych pracowników! Oczywiście też dodam swoją opinię o tej firmie ponieważ też tam pracowałem. A więc, gdy poszedłem do pracy do Drew-zetu mówiono mi o tym, że jest tam ciężko... ciężko jak to rozumieć? No jak to w każdej pracy pomyślałem. Trafiłem na listeweczki i saneczki (operator wielopiły). Na początku było ciężko fakt, ale pomyślałem - przyzwyczaję się i jakoś to będzie. Jednak za nic się nie mogłem coś przyzwyczaić. Zdałem sobie sprawę, że jest faktycznie cięzko. Ale przyszedł 5-ąty, a wraz z nim wypłata i pieniądze trochę mnie omamiły. W poniedziałek na rano i apiać wszystko od nowa. Pomyślałem sobie "(usunięte przez administratora)". Za te pieniądze mam (usunięte przez administratora). Panowie do sedna... Pracowałem tam i napiszę tak - jeżeli myślisz, że pracowałeś w budowlance i co ty tam nie wiesz o ciężkiej pracy - mylisz się... tam jest ciężej. Na budowlance dziś robisz zaprawę jutro kopiesz, a pojutrze murujesz i w ciągu 10 godz. ze 2 godz. pościemniasz. Tam dzień w dzień robisz to samo, w ciągu 8 godz. masz dwie przerwy łącznie 25 min., a posiedź ze 2 min. dłużej to po premii pociągną (nie dotyczy nowych pracowników bo im się premia nie należy) tam masz (usunięte przez administratora), a nie siedzieć. To jest akord i na tym akordzie trzeba się naprawdę narobić żeby zarobić, a czasami jest ciężko zarobić. Propozycją jest około 1800 na rękę bez premii (HA HA HA koniowi), stałe godziny pracy to fakt (ale zostań czasami ze 2 godziny dłużej bo trzeba nadrobić robotę). Dążąc do konsensusu moim zdaniem nie warto tam pracować, ale nikogo nie zniechęcam każdy może próbować. To tyle. Dziękuje, do widzenia;)

BARTAS

krótko i na temat - NIE POLECAM

Ciężka praca za małe pieniądze. [usunięte przez moderatora] Dobre stanowiska nie dostępne, okupowane przez rodzinę i ulubieńców koordynatora. Ogólnie nie polecam firma na przetrzymanie, praca w akordzie pod obserwacją kamer, nie wolno odbierać telefonów (tylko wybrani mogą - żona, brat i inne przydupasy koordynatora). Zatem jeśli masz inną pracę to omiń tą firmę szerokim łukiem, bo ja pracowałem w paru firmach, a tutaj przecierałem oczy ze zdumienia w niektórych momentach. [usunięte przez moderatora]

hahahaha

kolego co wyżej napisałeś, jakie lżejsze stanowiska są w Drew zecie. Na suszarni chyba jest lekko co można stwierdzić patrząc na osoby tam pracujące Ale tu zmartwie ze na suszarnie nie potrzebują.

anonimous

nie wiem jak na innych dzialach ale napewno jest z.a.j.e.b.i.s.c.i.e. pewnie fajnie jest na korowalni czy na klejalni hehe. Na te lżejsze prace kolego nie potrzebują bo one sa juz dawno uklepane i nikt ich nie odklepie. pozdro

anonimous

pewne info - 2013-09-13 21:33:10 pracuje się tam na akordzie więc ile zrobisz tyle zarobisz, a nie kazdy się nadaje do pracy w takim systemiedokładnie tylko że są dni że dostaniesz całe płyty i lecisz po 120zł dniówka a są dni ze dostaniesz tzw. fitki czyli płyty dzielone i na 90zł dniówka narobisz sie więcej niż na 120zł , a jak tniesz długie listwy to czasami zarobisz nawet 60zł. Powiem tak na początku nie nastawiaj się na kokosy jeżeli owymi można nazwac 1500zł.

prosze o info

a tam jest tylko praca na stolarni? czy na innych działach pracuje się lepiej? lepsze zarobki?

pewne info

Zostaw merytoryczną opinię o Drew-Zet sp. Z.O.O - Pomarzanowice

• Jak się pracuje w Drew-Zet sp. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy Drew-Zet sp. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drew-Zet sp. Z.O.O?

Drew-Zet sp. Z.O.O
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • 23
    62-010 Pomarzanowice