emperia

Lublin

Opinie o emperia

smutne ale prawdziwe 2010-01-24 00:30:10
KOchani, strzeżcie się i nie dajcie się omamić pięknymi słówkami. Zostawiłam dobrą pracę bo cuda, wianki obiecywali, a teraz..to nie mam wyboru, bo pracy nie ma. Więc się siedzi cicho, a, że największy pracodawca na lubelszczyźnie to nikt otwarcie złego słowa nie powie, bo przecież prace dają.... Mega [usunięte przez moderatora], centrala w Lublinie= tania siła robocza. WYmyślają co cchwile nowe procedury i trzymają "za morde". Zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się pracować w tej firmie, jest naprawde ciężko i żyje się w wiecznym stresie, bo nie wiesz co Cię spotka. Jak ktoś czytał Orwela to wie o czym piszę...Emperia to taki wielki brat. STRZEŻ SIĘ !!!
piłkarz 2010-04-18 12:53:27
Rotacja olbrzymia, non stop rekrutacje na stanowiska "asystenta ds.....", "Młodszy..."

Na rozmowie na te stanowiska jak powiesz więcej niż 2000zł brutto to znajdą innego kandydata.

Najniższa krajowa co rok rośnie, a Ty stoisz w miejscu !!!

gtx 2010-05-28 14:39:02
jak powiesz więcej niż 2000zł brutto...
czyli wiem dlaczego mnie nie chcieli :)
aina 2010-11-10 11:48:27
ja akurat wiem że emperia to dobra firma,mają duże wymagania więc byle kogo nie wezmą,płacą sprawiedliwie.aha ja tam nie pracuje,
ktos 2010-11-10 11:49:33
ja byłam na rozmowie ,wypytują szczegółowo o wszystko w cv potem jest test rekrutacyjny.i 2 tyg czekania na odp
Huh 2011-03-11 12:01:50
aina - 2010-11-10 11:48:27

To skąd wiesz? Najwięcej wiedzą chyba pracownicy tej firmy. Też mnie dziwi, że centrala w Lubinie ale ok, zobaczymy co z tego wyniknie. Nie mam zamiaru powiedzieć że chce zarabiać poniżej 2tys na rękę. To i tak drastycznie mało!
julka 2016-04-20 12:45:30
Po to jest rozmowa kwalifkacyjna i po to przychodzisz oraz wysyłasz do nich swoje CV by firma miała wgląd w twoje doświadczenie, wykształcenie. A jak już przyjdziesz to zawsze lepiej wygląda wszystko jak sie zaprezentujesz i opowiesz o sowoich umiejetnosciach nic nowego i zadziwjacego.
Zostaw swoją opinię o emperia - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie emperia