Pub Restauracja Szkatuła

Lublin

Opinie o Pub Restauracja Szkatuła

ania

Szefowa to najgorsze babsko jakie istnieje, praca z nia ta meczarnia. stawka niska ale wyplaca na czas gdyby nie ta kobieta to jeszcze moze daloby rade ale pracy z nia na pewno nie polecam

Gość
@ania 11.11.2015 13:53

A ty kim jesteś?

mała

Jak najbardziej polecam to miejsce do pracy bardzo fajne szefostwo i co miło mnie zaskoczyło to wypłata zawsze na czas

jagna

Niska stawka na godzinę, a szefowa tragiczna, nie widziałam jeszcze tak chamskiej osoby. Zdecydowanie nie polecam

Zostaw opinię o Pub Restauracja Szkatuła - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Restauracja Szkatuła