Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Wito

Jak jest z ofertami staży? Wiecie może kiedy się pojawiają? Bardziej na wakacje czy jak jest zapotrzebowanie?

@Wito

Jest program stażowy, nie wiem, czy widziałeś ale pojawił się na pracuj i tam można składać. Właśnie ja też się przymierzam. Tak przy okazji, jest tu ktoś kto był i mógłby napisać coś: czy warto i jak to wygląda, czy jest jakiś plan tego stażu, czy po prostu robi się to co akurat jest potrzebne? Szczerze powiem, że nie byłam jeszcze na stażu nigdy i nie wiem jak to się odbywa.

Wito
@Diaksy

Nie widziałem, patrzyłem tylko na ich stronie, dzięki

Malina
@Diaksy

Dla mnie staż zawsze warto robić, szczególnie jak się jest jest dopiero po studiach na przykład. Na jaki staż się zapisujesz? Tak z ciekawości.

@Malina

Jeszcze się nie zapisuje, póki co się orientuję w temacie co i jak

Malina
@Diaksy

rozumiem, bo ja już złożyłam akurat dlatego tak pytam, bo może ten sam dział. Ja na logistyke próbuje

@Diaksy

Moim zdaniem dobrze zorganizowali ten program stażowy, także nie ma co się zastanawiać. Staż w takiej firmie na pewno wam może otworzyć jakieś możliwości, nawet jak będziecie potem gdzieś indziej pracować. Co praktyka to praktyka.

@taksi

A to byłeś na takim stażu czy jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za stażystów?

Ani to ani to ;)

@Diaksy

Jestem pracownikiem, który ze stażystami miał okazję współpracować i widział z bliska jak cały proces ich nauczania i wdrażania w procesy wyglądać.

wyglądał*

Aaa, rozumiem

@taksi

Ale to dobrze, bo dzięki temu czegoś się dowiedziałem z tego tematu

Fajka

Na magazynie trzeba mieć dużo doświadczenia a jak tak to ile? UDT pewnie koniecznie ale to akurat mam

@Fajka

Faja daj znać ile oferują netto na start

@Poco

Nie wiem jeszcze...

@Poco

A czemu pytasz? Jako pracownik pytasz kandydata? Niepsotykane

@Fajka

Faja daj znać moze po 7 latach mam tyle samo co ty na start to zacznę myśleć o zmianie pracy

@Fajka

No musisz w miarę jezdzić. Na początku masz test praktyczny z jazdy na wózku. Nie jest jakoś szczególnie trudny.. Warto spróbować najwyżej nie zdasz. Ja osobiście wczesniej jezdzilem na wozku tydzień a zdałem.

WORD
@Pracownik ze Swarzędza

też zależy od człowieka jak mu idą takie rzeczy. coś jak z jazdą autem trochę.

pytanie
@Pracownik ze Swarzędza

ten test jest w pracy jakoś organizowany???

hm
@Pracownik ze Swarzędza

ale to od razu na rozmowie jest test? czy to na początku pracy?

Alos
@pytanie

takie testy czy zadania do wykonania są przeprowadzane w trakcie rekrutacji

@Alos

i od razu na miejscu jest odpowiedź?

Pracus
@?

to zależy jak bardzo twoja osoba zwali ich z nóg hehe

jambojet312
@Pracus

Czy od tego zależy to bym się zastanawiał ja dostałem odpowiedź po paru dniach.

tito
@Pracus

raczej od liczby zainteresowanych osób

zainteresowany

Widzę ze widnieje ogłoszenie na olx jako kierowca do KP, czy ktoś był na tym stanowisku i powie coś więcej?

pzdr
@zainteresowany

co konkretnie potrzebujesz wiedzieć to może pomoge

???
@pzdr

Duże doświadczenie trzeba mieć?

Wg ogłoszenia 2 lata na ciężarowych

???
@2.

A jest tu ktoś kto ma niepełne 2? Chodzi mi o półtora roku z hakiem bo bym się zgłosił ale nie wiem czy mam szansę...

naro
@???

nie wiem czy tak znajdziesz tu kogoś ale próbować możesz. mi się wydaję, że to też kwestia tego co powiesz na rozmowie, jak przekonasz rekruterów. nie powiem ci na pewno bo się tym nie zajmuję... z doświadczenia wiem że czasem 2 lata się ktoś nie nauczy a inny w rok dużo więcej.

Zgłaszaj się, zglaszaj

@???

To nie jest aż tak duża różnica, nie przekreślałbym swoich szans

Powodzenia!

dayo

hej, medicovera finansują w całości, czy trzeba coś dopłacać?

dayo
@dayo

chodzi o pakiet indywidualny

a
@dayo

dla pracownika w całości, dla rodziny się dopłaca, ale grosze.

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

Biurowa

Jaka afera? Co tam znowu ciekawego się wydarzyło o czym nikt się nie chwali? :D

Były pracownik.

Radzę unikać tego miejsca. Zero perspektyw, praca jak w obozie, płaca beznadziejna.

Piter

Do tego oceny podbijają na wyższe, widać, że nikt nie chce pracować po tym co wyczytują tutaj. Kompania już się skończyła, nie interesują ich ani trochę ludzie. Za tę samą prace gdzie indziej można dostać zdecydowanie więcej.

ammadeo

A regulamin czytałeś w ogóle, że się dziwisz? Bo od tego bym zaczął. Jak ci coś gowrk usunął, to musiał mieć do tego przesłanki

Żenada
@Piter

Dokładnie gwiazdki poszły w górę w Poznaiu i Tychach

Dandiego

Witam, jak się kształtują zarobki na stanowisku PH w Wlkp? Częste zebrania. Będę wdzięczny za odpowiedzi

Opos
@Dandiego

częste zebrania to jest stwierdzenie czy pytanie? zarobki są okej jak się robi i widać tego efekty

Były

Pracowałem tam parę lat temu i wszedłem zobaczyć opinie, czy może coś się zmieniło. Najzwyczajniej w świecie świecie sytuacja w KP na rozlewie, magazynie itd jest poprostu przykra. Jedyny plus tej pracy jaki pamiętam to ludzie, akurat miałem szczęście trafić na taka linie i zmianę że ludzie byli spoko, na reszcie lini niestety spora część ludzi potłuczona jak ta firma albo paleta butelek. Za te pieniądze śmiało idzie coś poszukać coś ciekawszego. 4 brygady, jeżeli już 3zmiany to wciskanie pod przymusem sobót za dzień wolny, korpoatmosfera czyli albo przytakujesz i się uśmiechasz, albo wypad. Wtedy to odbywało się za 2200-2300. Teraz jak czytam opinie widzę że do 3jki nie dobili..

Stały

Ta nędzna firemka tak się bardzo boi że będzie ludzi przymuszać do testowania, szkoda że jak wszyscy siedzieli w domach w Kompanii ludzie pracowali jakby nic się nie działo.

Szukający pracy

TOTALNA PORAŻKA JUŻ NA STARCIE umówiony na rozmowę wstawiłem się pod wskazany adres,jakaś pani "Stenie" na ochronie stwierdziła że musi mnie spisać z imienia i nazwiska i nr dowodu osobistego,zapytałem po co ??? pani odpowiedziała że wchodzę na zakład i nie mogę być anonimowy,poinformowałem ją że sam nie wejdę na zakład tylko z osobą rekrutującą i ona ma moje dane więc nie będę anonimowy. Pani uparcie chciała mój dowód osobisty zapominając o RODO czy danych wrażliwych,to już dało mi do myślenie że coś tu kuleje.Po ciekawej rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko pracownik produkcji,pani zaproponowała czterobrygadówkę za 2800 zł netto :( Na drugi dzień pani oddzwoniła że są zainteresowani moją osobą,odmówiłem i całe szczęście bo znalazłem inną firmę też cztery brygady za zdecydowanie większe wynagrodzenie z premią COVID-ową

Prezio
@Szukający pracy

I bardzo dobrze ja przepracowałem parę lat i uważam ten dział i firmę za stratę czasu. Bardzo dobrze zrobiłeś kolego nic nie straciłeś. Pracownik produkcji na czas określony bo taką umowę by Tobie zaproponowali za 2800 są śmieszni 3 weekendy w miesiącu pracujące i pełno bucy którym niewiadomo o co chodzi.

dominik
@Szukający pracy

Serio, taka inba o to, że Pani z ochrony wykonywała swoje obowiązki, z których najprawdopodobniej jest rozliczana?

Lero

pracuję dość krótko, ale póki co wrażenia na plus, firma wydaje się być w porządku, ludzie też w większości bardzo fajni i sympatyczni, nie patrzyli z góry jak to czasem bywa w przypadku nowych

ElPepe
@Lero

Polecam dział księgowości! Bardzo sympatyczna atmosfera, ludzie bardzo pomocni i można bardzo dużo się nauczyć :-)

fala
@Lero

Na produkcji pracujesz może?

@fala

tak a co?

Elmo
@ElPepe

no dział księgowości z pewnością jest fajny ale nie każdy może tam pracować bo to już trzeba studia mieć w tym kierunku

Elmo
@ElPepe

pewnie większość osób tak jak zreszta pisza to bardziej produkcja itp

fala
@Lero

nic, chciałem wiedzieć czy to dotyczy produkcji co pisałeś i tyle. pozdrawiam.

@Lero

Jak to czytam to jak nic jakiś kierownik albo mistrz to pisał bujda taka ????

@Lero

Jak to czytam to jak nic jakiś kierownik albo mistrz to pisał bujda taka

Prezio
@Lero

Ludzie bardzo fałszywi, praca ciężka zarobki mizerne. Rotacja ogromna i zatrudniają na sezon. Do tego 3 zmiany 4 brygady i jeden weekend wolny w miesiącu. Śmiech Panowie z KP. STRATA CZASU wiem co piszę przepracowałem parę lat.

Heniu

Lero nie pisz głupot to widać że kierownik albo mistrz to pisał nie rób porządnym ludziom kiślu z mózgu

@Heniu

ale ja napisałem o swoim doświadczeniu i ty możesz mieć zupełnie inne, co nie znaczy, że ja nie mówię prawdy, opinie są subiektywne... ja uważam tak jak napisałem i zdania póki co nie zmieniam, ale widzę, że tutaj się cenzuruje osoby, które mają do powiedzenia coś co nie jest krytyką lub hejtem...jakie to typowe

Aras
@Heniu

a co to? twoja prawda jest lepsza niż innych? każdy ma chyba prawo do własnego zdania niezależnie od tego jakie ono jest. każdy kto pracuje ocenia według swojego doświadczenia i tyle..

xd
@Lero

Śmieszy mnie jak się tak odpalacie bo ewidentnie taki był cel tego Henia komentarza

PH KP

Serio ? Na szkoleniach jestem co miesiąc lub dwa , ale trzeba wykazać odrobine chęci i zaangażowania . Od początku możliwość rozwoju w interesującym Cię kierunku . Dodatkowo treningi z kierownikami i trenerami. Ale czego można się spodziewać po ludziach , którzy ciagle siedzą na l4, ciagle narzekają , piszą skargi do związków, nie chcą się rozwijać i wykonywać swoich obowiązków . Awans , kwestia czasu , tylko trzeba chcieć . Samochód służbowy z możliwością do użytkowania prywatnego (wyjazdy , wakacje etc ). Target , dobrany pod teren . Płaca , moim zdaniem bardzo dobra , okres próbny i od razu umowa o prace . Audyt ? No pewnie , a jak pracodawca ma sprawdzić czy jeździsz do swoich punktów ? Są gagatki co wizyty odklepują w domu, nie ruszając tylka z kanapy , wiec chyba norma , ze za coś dostajesz te pieniądze . Jeżeli noc nie robisz to wypłynie szybciej niż g***o w wodzie . Pandemia . KP umożliwiła HomeOffice , w czasie najwyższego szczytu były tylko wizyty telefoniczne , zapewniane były rękawiczki , płyny , maseczki , wszystko co potrzebne do bezpiecznej pracy a i wypłaty nie byly obniżane , wręcz przeciwnie !! Każdy w tym czasie zarabiał max (podstawa i premia ). Posm …. Serio ? To twoje narzędzie pracy . Za co maja cię chwalić ? Ze wypełniasz obowiązki zapisane w umowie ? Ludzie , którzy nie doceniają to co maja … przykład powyżej . Prezes M.? Serio ? Jak można się bać człowieka , którego pewnie nie spotkałeś . A sklepów nie powinno się malować przed przyjazdem . Dobry PH sprawia , ze sklepy zawsze wyglądają na pomalowane . Taki zawód i obowiązek .

PH KP

O czym my mówimy . Jak dla ciebie szkolenia są tylko stacjonarne to gratuluje . Od początku roku jest cała baza szkoleń online. No wyjazdów integracyjnych nie ma , oczywiście , ale chyba żadna firma teraz tego nie organizuje . Poza tym dość mocno działam w terenie i ani ja , ani moi klienci nie narzekają . No skoro nie traktuje posm jako narzędzi , to nie mój problem . Jedni zrobili , inni nie . Dziwne , ze niektórzy potrafią osiągnąć cel . Nie ma z kim dyskutować . Pzdr

Olga
@PH KP

Jak wygląda ta baza szkoleń online w Kompani Piwowarskiej? Z jakich obszarów one są? Każdy może z nich korzystać i są one darmowe? Dostaje się później jakieś zaświadczenie o ich odbyciu żeby mieć to w swoim CV? :)

Olo

Hehe w msservices pracujesz za 2050 netto i jeszcze Ci ucinają za paliwo prywatne . (usunięte przez administratora) i kilo mułu

Kliknij

Na pierwszą pracę. He he he dobre. Ciekawe kto kogo zatrudni tak na pierwszą pracę tam .

fyj
@PH KP

Który to asm pisał? Czy hr-ówka? Jednak kadra zarządzająca jest oderwana od rzeczywistych realiów i problemów panujących na rynku...

hahah
@fyj

wątpie żeby ci ktoś po takim czasie odpisał pozdro musiało ci się nudzić

Piklesy
@hahah

to chodzi o dział handlowy nie? przyjmują teraz może?

Hamaczi
@Piklesy

Popatrz sobie na stronie tej głównej tam ja znalazłem ogłoszenie. To moje, jak się przyjmowałem było aktualne.

Pklesy
@Hamaczi

okej, to dzięki. pamiętasz ile etapów ma rekrutacja może? czy tylko po prostu telefon i rozmowa?

Lilu

Firma biedna lepiej unikać dobry operator wózka tu wiele nie zarobi pensje to by były dobre dla kogoś z grupą inwalidzką to wtedy tak :D

Koles

Dają umowy o pracę, czy jakaś inna forma zatrudnienia?

Ali
@Koles

standardowo jest umowa o prace, ale też zlecenie dla stażystów i studentów i jeszcze B2B, ale ta umowa jest przeznaczona bardziej dla osób, które zajmują się węższą specjalizacją, jak np. graficy, prawnicy itp.

@Ali

Umowa o pracę jest na początku na okres próbny tak standardowo na 3 miesiące najpierw?

PH
@Ali

Umowa zlecenie

Lawa
@PH

nie kojarze żeby ktokolwiek tutaj mówił o umowie zlecenie, może rzeczywiście na stażu dla studentów no bo wiadomo że mają ulgi wtedy ale tak to akurat sie nie zgodze

Rickow
@PH

oprócz stażystów i studentów ludzie mają umowy o prace bez względu na stanowisko a B2B tak jak ktos opisał powyżej zamęt nie jest tu nikomu potrzebny

Oex
@Rickow

Noi pH w Oex dla kompanii robią i na kompanie

@Oex

Czy tylko ja nie zrozumiałem o co chodzi w tym kom? Kompletnie nie czaję...

?

Totka? Czyli, że co? Sorry jak zadaje glupie pytania, ale się pogubiłem

Ropek
@?

nie wiesz co to totek?

@Ropek

Czy gdybym wiedział to bym pytał?

@Ropek

Znaczy czaję, że "totek" się mówi w przypadku loterii i w ogóle, ale do kontekstu mi nie pasuje w ogóle

@Ropek

No ale to nieistotne, sorry za spam

Mlody

Mam zamiar aplikwac na stanowisko magazyniera/operatora Wózka widłowego... Czy system 3zmianowy jest rozwiązany w tzw. 4 brygadowce? Może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie? Z góry dziękuję

Loe
@Mlody

tak, 4brygadówka

Didi
@Loe

wymagają jakiegoś doświadczenia?

Bak
@Didi

Jak się przyjmowałem to pół roku minimum trzeba było wyjeździć na wózku no i oczywiście mieć UDT, to koniecznie, bo nikt nie będzie czekał aż zrobisz uprawnienia. Jak tak się zastanowić to pół roku to nie jest dużo

Didi
@Bak

ok to się jeszcze wcisnę, pół roku to tak akurat, a na uprawnienia nikt nie będzie musiał czekać bo już je mam

Bak
@Didi

Startuj, powodzenia

@Mlody

W Swarzędzu masz 3 zmiany (teoretycznie) bow sezonie jest presja na dodatkowe nocki z piątku na sobotę i na niedzielę na rano na 6:00. Płatne podwójnie.

Bajgiel
@Pracownik ze Swarzędza

Często się to zdarza? W sumie dorobić sobie nie tak źle

Man
@Pracownik ze Swarzędza

podwójnie??? no to chyba nieźle w takim razie. muszę to rozważyć

Pierwszy
@Man

no to ci wynika z kodeksu o ile wiem.

Rory
@Pierwszy

nie każdy zna kodeks na pamięć. i nie wiem czy tak musi być że podwónie płacone? no może. ale lepsze to niż nic. jak ktoś potrzebuje dodatkowy zarobek i ma czas to jak znalazł dla nieog

zastanawiam się nad aplikowaniem do browaru. w ogłoszeniach wspomina się o deputacie piwnym. moze mi ktos powiedziec ile tego jest?

Były pracownkik

1 zgrzewka na miesiąc. 24 puszki

Wojciech
@Były pracownkik

Jesteś byłym pracownikiem, możesz mi powiedzieć jakich warunków finansowych można oczekiwać na początku w firmie? Byłbym wdzięczny za odpowiedź jeśli wiesz coś na ten temat.

@Wojciech

Magazynier operator wózka po 30 latach 3,5 brutto

daras

Chyba żartujesz?

Wojciech

A mógłbyś dodać, czy poza podstawową pensją występują ewentualne świadczenia dodatkowe? Często niewysoką podstawę rekompensują premie bądź nagrody, dlatego zastanawia mnie, czy również tak jest w tym przypadku.

Ysmail
@Wojciech

Obecnie operator wozka to ma jakos 4000-4200 brutto na start. Premia roczna maks 1,5 wyplaty.

Ona
@Tomek

Zgrzewka 24 puszki - co miesiąc inne marki - i możesz odebrać 3 zaległe wstecz.

24 puszki na miesiąc.

Dzięki za koronawirusa

Jak ja się cieszę że jest koronawirus bo jak pracuję w browarze nigdy nie dostawaliśmy nic na święta jeśli chodzi o pieniądze podczas gdy inne firmy dają nawet po 1000zl netto albo jak lidl czy biedronka vouchery na zakupy w tej samej kwocie . Pierwszy raz dostałem pieniądze na święta :D a wszystko dlatego że browar dał pracownikom w grudniu 700zl za to że pracowaliśmy cały rok w koronawirusie gdyby nie koronawirus znowu bym nie miał pieniędzy na prezenty jeszcze raz specjalne podziękowania dla koronawirusa

pol
@Dzięki za koronawirusa

Bo to prawda. Taka porządna firma powinna jednak więcej dać.

Wilk
@pol

Dobre i to, może nowa świecka tradycja. A w spożywczaku to bym się nigdy nie zatrudnił, byłem teraz na weekendzie na większych zakupach to taki był chaos że mi szkoda było tych ludzi

Ela
@Dzięki za koronawirusa

Przecież ta kwota to nie jest premia świąteczna… w KP NIGDY nie było premii świątecznej. To jest „nagroda”, zamiast braku podwyżek

@Ela

Ważne że coś Dali pierwszy raz ???? pierwszy raz w grudniu mogę zrobić prezenty ???? tak to co roku w grudniu ledwo na jedzenie starczyło

watch
@Dzięki za koronawirusa

"inne firmy" które? bo w żadnej, w której pracowałem tyle nie dawali, 2/3 stówki max, o ile w ogóle, najczęściej tylko paczki symbolicznie i tyle i wiadomo, ważne, że jest cokolwiek, zwłaszcza, że nikt nie ma wymogu czegokolwiek dawać

@watch

To napisz gdzie robiłeś bo głupoty piszesz

@Dzięki za koronawirusa

To nie były pieniądze za pracę w czasie koronawirusa tylko rekompensata za to, ze w zeszłym roku nie dostaliśmy żadnej podwyżki (niby ze względu na ciężkie czasy pandemiczne)

bolek

Witam serdecznie, widziałem, że jest teraz oferta pracy jako operator rozlewu i chciałbym się zapytać jak wygląda rekrutacja na takie stanowisko. Czy są jakieś trudne pytania i trzeba się przygotowywać czy raczej na spokojnie. Nie wiem jak się nastawić, jakieś tam doświadczenie na produkcji mam ale przy piwie jeszcze nie robiłem a chciałbym. Nie chodzi mi o jakieś bardzo szczegółowe odpowiedzi tylko tak ogólnie co i jak. No i czy później jest jakieś przyuczenie do stanowiska na początku bo to też czasami różnie z tym bywa w firmach.

@bolek

Ogólnie to wygląda tak, że możesz mieć rozmowę przez telefon, żeby wypytali cię o najważniejsze rzeczy, ale nie tak, że zawsze jest, spotkanie z przełożonym, mogą być też jakieś zadania sprawdzające i potem jeszcze rozmowa z HR albo kimś kto jest nad przełożonym jeszcze. Liczę, że pomogłem.

@Lick

A kojarzysz może czy przy rekrutacji ludzie są spoko, czy można się dogadać czy raczej tak bardziej na poważnie wszystko? Na co się nastawić?

@bolek

Ja miałem ok ludzi, nie cisnęli mnie na tyle, ale zadawali dosyć konkretne pytania. Starałem sie sporo mówić od siebie, raczej nie okazywać stresu i poszło jak widać.

Mati
@Lick

apropo wątku rekrutacji jeszcze podpytam: czy jakbym powiedzmy dostał się na rozlew to są jakieś szkolenia już na tym stanowisku? ile to mniej więcej trwa, żeby się nauczyć i już na spokojnie sobie pracować?

@Mati

Tak, masz pakiet szkoleń na stanowisko a ile trwa, ciężko powiedzieć sam zobaczysz jak szybko będziesz łapał obowiązki i czego jeszcze musisz sie poduczyć.

jork
@Lick

mi to szybko poszło, z miesiąc max także myślę że to nie trwa nie wiadomo ile.

@jork

ja już nawet nie pamiętam, ale chyba tez coś kolo tego, jak masz otwartą głowe i nie bujasz w obłokach to szybko ci pójdzie

Einstein
@Lick

Przecież to znowu nie egzamin z fizyki kwantowej. Da se rade chłop.

geniusz
@Einstein

dla niektórych posmarowanie kromki masłem jest trudne (znam takich) więc to nie jest wcale takie oczywiste

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.