Kompania Piwowarska S.A.

Poznań

Opinie o Kompania Piwowarska S.A.

2016-12-01 22:53
No to juz lepiej.
Daj czadu !!!!!
Benny Hill 2016-12-01 23:39
Mnie laska przekonywala ze to dobra placa hehe
ze takie pieniadze tylko w magazynach pracujacych w systenie trzyzmianowym :-)
3000 brutto
2000 netto
12 zl na h
Chyba nawet Amazon juz ich przebija buahaahah
Z haslem
Wersja usa
Zostań ponocnikiem Mikolaja
Wersja PL
Zostań czarnuchem Mikolaja

Kwota 2000zl nie pozwala na utrzymanie sie samemu w Poznaniu !!!!!!
Standard zycia wieprza czyli tylko stac w cieplym z pelnym brzuchem mnie nie interesuje :-)
Wynajem kredyt 1000zl
Uzywki ?
Paliwo ?
Zart zenada kpina hanba
To jest minimum !!!!!!!
Placa niezgodna z konstytucja !!!!!
Ona odcina mnie od kultury ktorej darmowo nie uraczysz :-(
Ja mam dac firmie calego siebie a w zamian co ?
To my zarabiamy a wy w biurze jestescie w 80% tylko kosztem !!!!
Kolejna firma szukajaca frajerow hejhe to mi smierdzi juz obcym kapitalem wiecie taki korporacyjny smrod ;-)
Dla takich nie wykonuje zadnej pracy hehe
Farcio 2016-12-02 03:05
No przeciez jechac mozna i pokazac jak sie operuje wozkiem a zgodzic sie na prace nie musisz. Zobaczymy co kociaczek z biura powie. Heehee
2016-12-03 13:44
Placa juz ich dyskwalifikuje.
Ale jechac im pokazac moge zawsze buahahabah
Firmy w ktorych jest obcy kapital sa toksyczne !!!!!
Oczywiscie wyjatki sie zdazaja.
Pozdrawiam
Poloki-100% COTTON 2016-12-04 12:11
Tak o zmowie płacowej rozmawiałem z pewna osoba w banku :)
Zarobki jak z obrazka buahhahahahah
Toczka w toczkę !!!!!!
Oferta powala 2016-12-04 20:29
Oferta kampani jest tak cienka ze aby cos takiego rozpatrywac trzeba byc lomem.
I jeszcze te teksty w tej cenie buahahaha
Koerownik musi zaakceptowac.
No [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownikbto moze mnie w pompe pocalowac.
Za 11 zl pomiatac sobie moze swoja stara.
Sayonara barany
Bolec 2016-12-05 16:27
Tez to zauwazylem.
Kazdy wmawia, wiecej nie dostaniesz :-)
Cos w tym jest.
Pzdr
2016-12-06 06:52
Za 2100 to pracuja w Amazonie.
Na stronie jest napisane hehe
Jakie masz miec kwalifikacje :-)
Brak przeciwskazan do stania i chodzenia 10godz
Oraz rozumiwanie polecen glosowych i pisemnych.
Takie kwalifikacje trzeba miec za +-2000
Kampania by chciala abys mial pojecie o logistyce abys umial prowadzic wozek specjalistyczny. Praca trzyzmianowa z mozliwoscia pracy w weekendy i tak dalej.
Chyba was poglo !!!!!!!
Wszystko tak lecz nie w tej cenie !!!!!
Oferte spuscilem w kibelku :-)
Sayonara
Wszystko w temacie :) 2016-12-06 07:33
Prezydent: słyszę lament w gazetach, że pracownice się zwalniają z powodu 500+ i firmy mają problem. To dobrze, zapłaćcie im więcej. Po prostu
Gerard 2016-12-07 15:53
Moja Pani pracuje u optyka. Listopad 2600 plus premia swiateczna 500zl.
A ja mam nqrwiac w fabryce za 1900zl
Te zj3by sa tak glupie ze az smieszne.
Ukraincow poproscie buahahhaha
Za dziekuje nie robie.
Nie pijam piwka od oprawcow moich rodakow.
Prawda 2016-12-08 13:30
Wszystkim których uświadamian że 15 brutto to szmaty i wszystki którzy bronia tych stawek bo nieszczęśliwie sa pracownikami takich gównianych firmach pragnę przekleić tekst z dzisiejszej prasówki który was robolki za dwa trzy dolki miażdży !!!!!!!

Jeansy -jak nie w chinach to

Panzica twierdzi też, że koszt produkcji odzieży mógłby wzrosnąć jeszcze bardziej, niż w przypadku elektroniki. Bo choć surowce są tanie, większą część pochłaniają koszty pracy. To dlatego znane marki przeniosły produkcję do krajów takich jak Chiny czy Bangladesz.

- W Bangladeszu godzina pracy kosztuje 1,80 dol., w Wietnamie 2,50 dol., w USA byłoby to 25-30 dol. - mówi Panzica.

Tu macie cały tekst

Za 15 brutto mozna być tylko wycieraczką w Poznaniu !!!!!
b 2016-12-08 15:22
Jak tam wygląda praca? Jakie są zmiany? I zarobki to 2k zł netto? Jest tam ostry zapierdziel?
Szukam pracy 2016-12-09 15:57
Za 2000 ? Trzyzmianowka?
Buahhaahhahahaaahhahahaha
Ban !!!!
Ciekawe 2016-12-11 02:13
Stawki w fabryce jak za lada u Henia buhuhuhuhu
. 2016-12-11 20:27
Jestem placowym na stacji 15km od granicy
Otrzymuje place minimalna 6400zl
Jakos daje rade bo mieszkam taniej jak w Polsce.
3 brutto ? tu (_!_) 2016-12-12 19:35
Za komuny jak sie pracowalo w fabryce to emerytura dzis okolo 3500
Dzis to wstyd i hanba !!!!!!!
Pracownik to gnida robak !!!!! to zwykly k...a karaluch!!!!!!!
Po chj nasz szukacie? Do kopania ? Wypi3rdalać !!!!
duke 2016-12-12 20:43
Jak jesteś w sezonie potrzebny, to trochę Cię szanują, kiedy sezon się kończy zwalniają. Nigdy więcej praca w Kompanii Piwowarskiej w Poznaniu
Pracuke tylko za pieniadze 2016-12-13 16:14
Dzwonila do mnie laska z propozycje ledwo dwoch tysiecy netto :-) !!!!!!
Zart zenada kpina !!!!!
Zaluje ze nie prosilem jej ordynarnie o pi3rdol3nie sie z taka oferta bo biedna pomysli ze mi trzyzmianowka nieodpowiadala he
Stawki rodem z Bangladeszu k...a
3 godz pracy= 1 godz jazdy autem
5 godz to 45min lekcji angielskiego
10godz pracy w fabryce zeby zablabowac jeden j...y zab
4 godz pizza

Nie podejmuje pracy na stawkach za ktore nie mam szans sie samemu utrzymac !!!!!

Po jaka k...e mi taka praca? Zebym sie k...a nie nudzil ? Czy jaki chj ?

Za 2000zl mozesz byc tylko wycieruchem Poznanskim :-)
Pracujesz tylko zeby miec cieplo w d...e i zapchana kiche. Wszystko w temacie !!!!!
1000zl wynajem czy kredyt
500oplaty
500 jedzenie
Swinia ma to samo
Stoi w cieplym chlewie i wpierdala
Do kina tez nie chodzi buahahah
Na termy tez nie buahahhahaha

Placa uragajaca czlowieczenstwu.
Thx

Maciej 2016-12-16 16:32
Na ile daja pierwsza umowe?
2016-12-18 11:13
Piwko chca sprzedawac w cenach Europejskich ale pensje rodem Azja !!!!!!
Malo tego !!!!!! Sprzedaz ma byc k...a jak w Bawari buahajabhahahabababbahahababaha
Kolejny moloch nastawiony na penetracje pracownikow.
Zmowa placowa !!!!!
I magiczne nic nie znaczace 2000zl !!!!!!
Dziekuje !!!!!!
Juz mamy Amazona buzzzhzhzhhzhz
Tam za 2000zl trzeba posiadac umiejetnosc stania i chodzenia 10 godz oraz rozumowania polecen ustnych i glosowych.
Wasze teksty typu stawki za nadgodziny wieksze jak ustawowe urongaja pracownikom.
Tak glupie paly !!!!!!!
Dajecie do zrozumienia ze dobrze brac te nadgodziny ze tylko przepracowujac k...a 240 godz mozesz sie otrzec o czlowieczenstwo!!!!!!
Dziekuje za taki pi3rdolnik !!!!!
Kampania piwowarska otrzymuje Bana :-)
To sa stawki w Lidlu na kasie
Ikea wzrost placy od stycznia o 33% !!!!!!
Plus indywidualny system emerytalny buahahah
Korporacyjne @&#/@&#!!!!!! 2016-12-19 11:54
Kampanie szuka pracownikow do fabryki na stawkach z Lidla.
Buahahhahahahababababbabagabavabga
3 zmiany ahahahahahahahhahhahahhahh
Ludzie to maja kurw4 tupet !!!!!!!!!
3 brutto uniemozliwia samodzielne zycie w Poznaniu !!!!!!!
To jest niemozliwe !!!!!!
1000 wynajem/ kredyt skromnie liczac
500 czynsz
500 jedzenie

Nie mamy mozliwosci pracowabia za takie szmaty.
To w biurze ile maja ? 1400?
Buahhahahahahahhahah
Ukraincow musicie szukac !!!!!!
Na Polakow was nie stac !!!!!!!
2016-12-22 23:15
Lech i Tyskie w rekach Azjatow ;-(
No to wyjasnia stawki rodem z Bangladeszu.
Pozdrawiam :-)
Korporacje sa toksyczne.
Sepuku 2016-12-23 11:53
Made in Japan ?
No thx !
Zarty 2017-01-01 20:52
Szukaja pracownikow ktorzy podejma prace w fabryce na stawkach uragajacych godnosci !!!!!
3000 brutto !!!!!!
Kpina !!!!!
Piwencjo 2017-01-03 18:31
Taka stawka nie jest wcale zła tylko zależy na jakim etacie.
w co grają ludzie? 2017-01-08 09:59
otóż - grupa ludzi odpowiedzialnych za zarządzanie (patrz m.in dyrektorzy sprzedaży) ciągnęli przez lata firmę na dno przez swoje nietrafione decyzje. Nie ponosili za to żadnych konsekwencji za to zmieniano im stanowiska regiony etc. Kiedy zysk spadł o połowę zaczęli "ratować" wynik finansowy. To ratowanie wyniku w rzeczywistości miało na celu ratowanie swoich ciepłych posad oraz absurdalnych pensji. I tak wpadli na pomysł w odchudzeniu sprzedaży po to aby zejść z kosztów związanych z płacą i utrzymaniem pracowników. Policzyli sobie że jak pozbędą się kilku DSM i ASM to ich pensje nie są już dalej zagrożone. I tak zrobili - tylko oprócz ilości zwolnień zadbali o ich jakość pozbywając się ludzi efektywnie pracujących a zostawiając sobie wiernych - w myśl zasady "bierny ale wierny". Najlepszy przykład to region północ gdzie doszło do manipulacji oraz oszustwa. Ludzie (PH ) nie mogli uwierzyć w jakim stopniu można manipulować prawdą robiąc przy tym poważną minę udając że "podjęlismy najlepsze decyzje" Dla kogo? Dla ochrony własnego tyłka . Good night Kp , good night region północ, good night ...
Farcio 2017-01-08 12:45
Podaje swojego maila aby ktos konkretny napisał jak jest naprawde. Pensja benefity nadgodziny itp. przystojniak79@gmail.com Z GORY DZIEKUJE
Kks 2017-01-08 21:12
Jak ja z nimi rozmawialem to bylo 3000 brutto czyli wiadomo jakie to sa marne pienoadze.
Co do tego ? Benefity? J3bia mnie blaszki i paciorki.
Ja pracuje dla pieniedzy.
Dobra reasumijac.
Babka mi cisęla ze madgodziny platne k...a oboz j...y rozumiesz standard zycia tylko po przepracowaniu 230 godz k....a.
Fabryka a placa jak za kasa w Lidlu.
Farcio 2017-01-10 09:55
WC a co byłeś na rozmowie może w poniedziałek ??
KKS 2017-01-11 00:00
Laska przez tel mowi o zarobkach wiec juz sensu jechac nie bylo.
Pzdr
Farcio 2017-01-12 06:45
Ktos tu pracuje obecnie w KP.Prosze o info przystojniak79@gmail.com
Shogun 2017-01-12 08:23
Ja
Farcio 2017-01-14 07:43
Shogun napisz jak jest na maila. Z gory dzieki
Gucio 2017-01-18 09:34
Fajna firma z przyszłością, dla tych co chcą pracować.
juh 2017-01-19 01:12
te 3000tys brutto to na wózku tak ? a jak wygląda płaca jako operator na sezon ?!?
Nie Polecam 2017-01-22 20:59
Pracowałem tam w zeszłym sezonie masakra jakas tez dawali 3000 brutto nic sie nie zmienilo na ten rok.
Benefit czyli karta multisport co musisz do niej doplacic ze swojej pensji , dofinsowanie do posiłkow ale z tego nie skorzystasz bo nie wolno opuszczac terenu magazynu w czasie pracy a przerwe masz 15 min plus dojscie 5 min praca na trzy zmiany, nadgodziny najlepiej po 13 h zebys robil i wekendy ale oddadza ci wolne w tygodniu, mistrzowie wiecznie ze sraczką chodzą i robia z czlowieka cepa wiecznie naklaniaja do lamania bhp ale jak cos zrobisz to twoja wina jesli nie masz plecow to cie zjedza a na koncu wywala na koniec sezonu .
Karjera w KP zadna totalny syf
Teraz jest kryzys pracowniczy tyle co ci daja to zarobisz wszedzie a jak chcesz sie poczuc jak wyciskana cytryna to idz to sie przekonasz
Farcio 2017-01-23 08:10
Kurcze sam juz nie wiem co myslec.Mam tam isc do pracy niedlugo.
Yamaha 2017-01-23 10:44
Co do sraczki do sie zgodze ale do lamania przepisów bhp to w zycju ja pracuje jakies 12 lat i nigdy nie bylo zezwolenia na lamanie przepisów na obiad zawsze chodzimy i nikt nie placze ze byles 20 min czy 25
Robuś 2017-01-23 18:03
3o00 brutto ?
Stawki z Leroya i nie masz nocek.
Zartujecie czy jak?
Dwa tysiace w fabryce ?
Amazon praca dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle masz
Musisz posiadac umiejetnosc stania i chodzenia przez 10 godz i rozumowania pilecen pisemnych i ustnych.
I tez nie ma nocek.
Dla czego mial bym podejmowac taka prace za takie kwoty. Jest jakis argument za ?
NOWY 2017-01-24 00:36
więc pracuje tAM OD KILKU MIESIĘCY JAKO OPERATOR PRACA FATALNA GDYBY NIE TO ZE SAM SIE UTRZYMUJE TO DAWNO BYM TO WALNĄŁ Z DNIA NA DZIEŃ ALE POKOLEI WAM OPISZE CO I JAK.CZŁOWIEKA TRAKTUJA JAK WOLA ROBOCZEGO ŁADOWANIE AUTA ZA AUTEM.JEZDZENIE WÓŻKAMI KTÓRE CO CHWILĘ SIE PSUJĄ ,KRĘGOSŁUP PO 8 GODZ PRACY BOLI OD POZBRUKU PEŁNEGO KOLEIN.PRACA NA 3 ZMIANY, PO 8 GODZ ALE W SEZONIE LUDZIE PRACUJA PO 15 GDYŻ PSEUDO MISTRZOWIE TRUJA DUPĘ ŻEBY ZOSTAĆ BO BRAK LUDZI DO PRACY.TERAZ TO NAWET ZA PRZYCHODZENIE NA NADGODZINNY W DNI WOLNE NP:NIEDZIELE TO NIE CHCĄ PŁACIĆ 100 TYLKO DAJĄ 50% I DZIEŃ WOLNY.ALE TEN DZIEŃ WOLNY DADZĄ CZŁOWIEKOWI WTEDY KIEDY IM TO PASUJĘ A NIE PRACOWNIKOWI.A O TAKIM CZYMŚ JAK BONY NA ŚWIETA TO ZAPOMNIJCIE NIĆ ZERO JAKICH KOLWIEK BONÓW A NIBY SUPER SOCJAL DAJĄ NO DAJA KARTĘ MEDICOVERU I BENEFIT AZ 100 PKT CZYLI 1 PKT TO 1 ZŁ ŚMIECH.A CO DO PŁACY PANOWIE DO JEST 3200 ZŁ BRUTTO ZA PRACĘ NA 3 ZMIANY I ZAPIERDALANIE JAK MURZYN NA ZŁOMACH LINDE KTÓRE CO CHWILĘ SIĘ PSUJĄ I SA ZAJECHANE JAK KONIE NA WESTERNIE .A UMOWA O PRACE NA CZAS OKREŚLONY CZYLI NAJPIERW POSREDNIK NA SEZON A JAK CZŁOWIEKA ZOSTAWIĄ TO UMOWA NA 25 MIESIĘCY ;-).A PŁACA 3200 BRUTTO CZYLI 2400 ZŁ NA RĘKE.ALE ZAPRASZAM SEZON IDZIE I MURZYNÓW IM BRAKUJE -PATOLOGIA MAGAZYNU
Farcio 2017-01-25 00:39
Nowy pracujesz w KP w Poznaniu na szwajcarskiej?? Proszę o szybka odpowiedz na maila.Jak jest naprawde przystojniak79@gmail.com
Farcio 2017-01-25 07:24
Ludziska napiszcie mi na maila jak jest w KP POZNAN. Czy serio nie płacą nadgodzin. itp itd. Ja mam 10 minut do Kp obecnie dojezdzam 20 km w jedna do pracy
Piwko 2017-01-25 18:42
Mogę powiedzieć tylko jedno , fajna i normalna firma.
Farcio 2017-01-26 06:42
Piwko napisz mi proszę na maila cos wiecej.
Piwko 2017-01-29 11:21
Każdy jest kowalem swego losu, zawsze można zmienić pracę. KP nikogo nie trzyma na siłę a że jest dobrym pracodawcą to pracowników zawsze będzie miała.
Gosik 2017-02-02 12:17
Witam. Mam kilka pytan odnosnie osob ktore wspolpracowaly z Grupa Zywiec chodzi o kodeks etyki, a mianowicie:
Czy byles zapoznawany z kodeksem etyki a jesli tak to w którym etapie (rekrutacja, szkolenie bhp..)
Czy wiesz jak mozesz zglosic jakies naruszenia? Telefonicznie? Do kierownika?
Jak Twoim zdaniem mozna określić osobe ktora mowi o nieprawidłowościach? Donosiciel, spolecznik, nadgorliwiec?
Czy miales ostatnio jakies szkolenie z etyki w biznesie?
Jakie naruszenia wedlug Ciebie powinny byc zawsze zglaszane? (dotyczace bezpieczenstwa w pracy, korupcja, przywlaszczenie mienia czy inne?). Informacje prosze kierowac na adres gosik15@gmail.com
Gosik 2017-02-02 16:14
Prosze wybaczyć chochlika. Chodzi o pracowników Kompanii. Robie zestawienie cech w poszczególnych kluczowych podmiotach z branży piwowarskiej stąd przejęzyczenie.
poszukujący pracy 2017-02-06 13:57
Witam
A może się ktoś wypowiedzieć o stanowisku Merchandiser ?
Jaka kasa ?
tomek 2017-02-15 09:51
ta pracowałem tam rok jako merch jeżdzisz za 1600 i układasz lodówki półki czyli standardy a i tak dzwonią że nie tak ułożyłeś no i na telefon jesteś jedz tam i tam i tam zaczynasz o 8 kończysz o 16 jak się wyrobisz z punktami które dostaniesz a jak nie do siedzisz dłużej umowa zlecenie przez agencje pracy tymczasowych
Pirol 2017-02-22 14:13
Fajna mam pracę w Kompanii i jak na pierwszą robotę dobra kasa
Zostaw swoją opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A.