Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Wampir z Bytowa

Niestety ale podwyżek nie będzie ze względu na wzrost akcyzy o 6 gr. Pozdrawiam super firmę.

pom
@Wampir z Bytowa

a to informacja potwierdzona u kogoś wiarygodnego? czy tylko twoje wymysły, bo wydaje mi sie, że to drugie

ruła

BO TAKA SMUTNA JEST...

kornik

wszystkim jest teraz ciężko nie tylko pracownikom stąd. ciesz się że ci mniej nie oferują bo ja miałem mniej gdzie indziej i to dopiero była jazda

kornik

ciężkie czasy nastały i trzeba się cieszyć że w ogóle praca jest, bo ile sie teraz słyszy o jakichś okropnościach w około

Pracuje w firmie już 2 lata, nie zawsze jest kolorowo, ale koniec końców pracuje się nieźle

@.

Z warunków jestem w miarę zadowolony, kasa zawsze mogłaby być większa, ale źle nie jest

ale
@.

jest jak mówisz, bo gdzie może być kolorowo cały czas, wszędzie bywa gorzej, a szczególnie w takich czasach

@ale

co prawda to prawda, nie ma co narzekać przesadnie, nic to nie daje, a sie tylko człowiek dołuje niepotrzebnie

Wojciech
@.

To ile jest tej kasy skoro mogłoby być więcej? Bo jak nie narzekasz to chyba więcej niż najniższa krajowa co?

Włodek
@Wojciech

Polacy to sami narzekacze zwłaszcza jak się wchodzą w prywatne życie buciorami ;D naturze się odda ;P

Kamil

Jak wygląda praca automatyka...aplikowanie ,zarobki mniej wiecej

jonasz
@Kamil

o zarobkach Ci raczej mało osób opowie

remos
@jonasz

Ale na resztę pytań raczej odpowiedzieć można...

jonasz
@remos

sam też jestem kandydatem więc się chętnie dowiem

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

anoni

Wpadła oferta na mechanika, aplikowałem i w oczekiwaniu na jakiś kontakt mam pytanie. Jak oceniacie firmę, najlepiej osoby z podobnego stanowiska.

@anoni

I jaki system pracy tu jest?

raczej pozytywnie

zmianówka

ale ile zmian?

i w jakich godzinach?

pracujemy na 4brygasy

Try
@anoni

skontaktowali się z tobą? miałeś może rozmowę?

?

6-14-22?

tylko w twojej opinii

w dodatku klienta...

zoi
@Try

a co chcesz wiedzieć? może odpowiem

Kacper

Witam. Jak wygląda przebieg rekrutacji na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu? Pozdrawiam

loki
@Kacper

najpierw telefon, później rozmowa, jakieś zadanie/test i odzew, przynajmniej u mnie tak było, ale to inne stanowisko

Agnieszka
@loki

Sądzisz że mechanik ma zadanie typu zepsuta linia, napraw, żeby się wykazać? Mąż myślal, że po prostu przedstawi dokumenty z poprzedniej pracy...

loki
@Agnieszka

A tego to ja już nie wiem

holak
@Agnieszka

no skoro mąż ma doświadczenie to chyba nie powinien mieć problemu z jakimś zadaniem, o ile mu jakieś dadzą

zoi
@Agnieszka

no ale rozmowe będzie miał i pytania na pewno będą zadawać, samo przedstawienie dokumentów to nie rekrutacja

Nero

Czy dają tu umowy o pracę, czy raczej preferują zleceniówki, czy B2B?

@Nero

Ja mam zleceniówkę ale jestem na stażu

@Nero

Tak ogólnie to najczęściej jest uop

@Krokodyl

a to jak powiem im co mnie interesuje to pójdą na rękę w kwestii tej umowy?

@Krokodyl

czy to tylko w określonych sytuacjach tak dają?

B2B raczej tylko jak nie masz popularnej specjalizacji

Zdecydowanie najczęściej jest uop

co to właściwie znaczy?

@Krokodyl

możesz wymienić co to by były za specjalizacje?

Elżbieta
@Krokodyl

Od razu czy po okresie próbnym?

Chodzi Ci o to na czym umowa b2b polega czy jakie są specjalizacje

nie nie, wiem czym jest b2b

@Krokodyl

nie mam pojęcia o co konkretnie chodzi z tymi specjalizacjami właśnie

@Krokodyl

myślałem, że dość jasno zadałem pytanie, ale nie zaszkodzi się powtórzyć

@Elżbieta

Miałem odrazu

@Elżbieta

Ale nie wiem czy tak jest w każdym przypadku

@cindyk

Może sam źle się tu wyraziłem, bo chodzi o takie o mniejszym zakresie jakby, typu grafik np

jeep

Firma spoko, ja nie narzekam, bo też nie mam na co. Moje oczekiwania spełnia, a robię już tu chwilę

Ilona
@jeep

A ile pracujesz? Ile można zarobić konkretnie? Jakieś premie dają?

@Ilona

No zarobki nie są jednolite w firmie, więc ci nie powiem ile możesz zarobić...

@Ilona

A pracuję 1,5 roku

Krystyna
@jeep

To już kawałek czasu. Doceniają Cię jakoś z biegiem lat podwyżkami itp?

vel

Na produkcji trzeba mieć sporo doświadczenia? Wdrożą jakby co? I czy wynagrodzenie okej?

@vel

Niekoniecznie jakoś bardzo dużo, ale jakieś by się przydało

@vel

Pewnie, że wdrożą, będziesz miał szkolenia stanowiskowe

Jak najbardziej, to podstawa

@kicks

Właśnie o tym mówię

@kicks

Wdrożyć muszą

Nikifor

Normalnie nie daję rady ludzie tu piszą że jest fajnie tylko problem w tym że one głównie nic nie robią 0 wydajności na wózku widłowym czy to w Swarzędzu czy w Poznaniu bo się nie nadają do tego a piszą że po paru tygodniach czy miesiącach jest dobrze (usunięte przez administratora) Brak mi słów na to

nick
@Nikifor

Nie oceniaj od razu wszystkich swoją miarą...

nick
@Nikifor

Są osoby, które są zadowolone i o tym piszą, a pracują jak należy. Nie ma co wrzucac wszystkich do jednego wora...

Zdecydowanie tak

@nick

Nie uważam, żebym źle pracował

@nick

Wywiązuję się ze swoich obowiązków

keks

Praca do najlżejszych nie należy, ale jest całkiem okej. Tak naprawdę zależy co komu odpowiada. A mi się tu spoko robi to nie zmieniam.

a długo tu robisz?

@keks

hmm... to co może sprawić w tej pracy kłopot, co Tobie sprawia skoro mówisz że nie należy ona do najłatwiejszych?

@Ewa

Nie chce mi się trochę wdawać w najmniejsze szczegóły, bo to nikomu nic nie da, gdyż to subiektywne. FIzycznie bywa ciężko, raczej w ten sposób.

@keks

to praca na dłużej? Długo tu robisz?

@balon

To czy na dłużej zależy od ciebie, przecież nie mogę ja tego ocenić

@balon

to fakt, do oceny własnej jak kolega pisze, nasze oceny będą subiektywne jednak

@lindt

subiektywne, ale na podstawie doświadczenia

@keks

ale jak tak to może uda mi się niedługo samemu ocenić

@lindt

a chociaż powiecie jaki staż pracy? Ludzie tu zostają?

@balon

Tak, dużo ludzi ma już naprawdę sługi staż pracy

super

@lindt

bo to jednak świadczy o tym czy firma jest dobra, czy niekoniecznie

@lindt

a ja szukam czegoś stabilnego, najlepiej z perspektywą na lata

@balon

No to szukasz w dobrym miejscu

dzięki za upewnienie ;)

dna

Jest możliwa praca tymczasowa, jako pracownik sezonowy? Jakoś w okresie okołowakacyjnym najlepiej?

j
@dna

już teraz szukają pracowników sezonowych do końca sierpnia

@j

ale do zatrudnienia od teraz? Czy można tak od czerwca np?

Rayman
@dna

To byś musiał bezpośrednio zagadać o szczegóły, może i można

@Rayman

okej, tak zrobię, miałem nadzieję, że ktoś stąd może wie

Krystyna
@dna

A czy jest jakaś możliwość żeby pracownik sezonowy został tam na stałe?

papp
@Krystyna

niektórzy dostają taką propozycję.

??
@papp

a od czego to zależy? Trzeba spełnić jakieś wymagania

papp
@??

nie wiem dokładnie, nie miałem takiej sytuacji

nikoś
@??

należałoby by pewnie uczciwie pracować po prostu

peplo
@??

od tego czy sobie radzisz głównie

peplo
@??

bo to widać, czy ktoś leci w kulki, bo jest na chwilę czy mu zależy

Kim
@j

a ten czas sezonu w kompanii już trwa?

mms
@Kim

tak, trwa

Kim
@mms

i do kiedy?

Stały

Jak się zatrudniłem parę lat wstecz to firma sprawiałą wrażenie całkiem niezłej ale teraz śmiało mogę powiedzieć że to najbiedniejsza firma w jakiej pracowałem, każdą złotówke oglądają z każdej strony a ludzie nie mają dostępu do podstawowych środków ochrony BHP. Powoli zaczynają dochodzić do tego że jedne buty mamy mieć na dwie osoby

Jakub Nowak

Pracodawca totalnie do (usunięte przez administratora) koronawirusem się tłumaczy przy podwyżkach ale zarząd premie bierze. Ludzi w kolejce na twoje miejsce jest tyle ze szkoda gadać ale jak chcesz sie zwolnić to 3 msc bo nie ma kto robić no i bhp... jak pasuje żeby było to jest jak ważniejsze jest to żeby przyspieszyć proces to zapomnij:) no i piwo rewelacyjne.. cola i wd40 się chowa nawet posadzkę zjada:)

Jak wyżej
@Jakub Nowak

No i dodam ze jak wpłaty sam nie przypilnujesz to może się okazać że ktoś coś źle policzył..

Oskar

Jakie są tu obszary produkcji, w których zatrudniają?

dipsi

Zastanawiam się czy wysłać tu cv, bo oferty stażu na stanowisko cobym chciał to nie ma. Ale jest na juniora i czy może być tak, że mnie na to przyjmną mimo, że tam mam mało doświadczenia tak napawdę?

@dipsi

Jeżeli spełniasz wszystkie pozostałe wymagania, to myślę, że szansa jest. Jeżeli masz umiejętności, mimo braku doświadczenia, to nie sądzę, abyś został przekreślony, niemniej doświadczenie to duży atut.

@cola

A myślisz, że mogą mnie z tej okazji jakoś sprawdzić pod kątem umiejętności właśnie? W sensie że np. na rekrutacji zrobią mi jakiś test czy coś?

@dipsi

Nie wiem, nie miałem takiej sytuacji. Ale moim zdaniem jeśli na dane stanowisko mają możliwość sprawdzenia jakoś kandydata to zawsze mogą z tego skorzystać. Ale zaznaczam, że nie wiem czy tak robią

@cola

Jasne, rozumie, ale dzięki, bo jakoś nie myślałem w tym kierunku

@dipsi

Tak czy siak, ciężko się na to przygotowac z góry, więc będzie co będzie. Warto spróbować, mimo wszytsko

Pracowałem tam od lutego do grudnia. Szczerze nie polecam. Praca na 3 zmiany. Ciągły pośpiech, stres. Praca w sezonie to koszmar, którego drugi raz nie chciałbym przeżyć. Pensja beznadziejna.

lukas

W jakim systemie Handlowcy otrzymują premię wynikową? Co miesiąc?

@lukas

Nie wiem czy tutaj ktoś taki się udziela, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo mi zależy. A jednak informacja istotna dla mnie.

@lukas

Przy okazji, jakby jednak znalazła się taka osoba to byłoby fajnie poznać opinię, nawet jakąś ogólną, bo nie mogę nic znaleźć na ten temat.

@lukas

premie od wyników? Tak, co miesiąc się to rozlicza

@lukas

a co chcesz wiedzieć tak konkretniej? Ogólnie to spoko firma, myślę że warto, no przynajmniej moim okiem

@kobi

pracujesz jako handlowiec? Wiesz nie musi być z konkretami, ale jaka jest atmosfera, godziny pracy itp

zgadza się, handlowcem jestem

@lukas

jest w porządku praca, ludzie spoko, można się rozwinąć i zdobyć dużo doświadczenia

@kobi

Aha, czyli jakieś tam szkolenia czy coś są? tylko na początku czy później też?

@lukas

no tak są, na początku i potem też

@kobi

To dobra, dzięki za odpowiedź bo to akurat istotne dla mnie.

mag

Jakie dają możliwości rozowju na magazynie?

kompan
@mag

a jaki byś chcial rozwój osiagnać? awans? premia? nie wiem o co ci chodzi

@kompan

No na przykład te premie albo później awans no nie wiem jak tam to wygląda. Po to pytam

Pazur
@mag

premie są a z tym awansem to już zależy od różnych rzeczy także cieżko tak stwierdzić.

@Pazur

Generalnie chodzi tylko o to czy jest możliwość ewentualna. Wiadomo, że to zależy od różnych czynników. w szczegóły nie wnikam, bo wiem, że ciężko powiedzieć

OB

Jak wyglądają zarobki i generalnie praca na stanowisku laboranta?

El labo
@OB

Nikt nie poleca pracy w labo. Straszna atmosfera. Kompania się skończyła już dawno. To już jest firma dla osób mocno zdesperowanych

Poco
@El labo

Dokładnie praca głównie dla mocno zdesperowanych sam już ledwo daje radę na magazynie człowiek babra się w segregowaniu brudnych butelek

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.