Opinie o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

Ff

Wiecie może jak to wygląda z tym dodatkiem solidarnościowym? Bo niedługo zaczynam pracę i zastanawiam się czy mogę się starać o niego? Czy już nie..

@Ff

Jeszcze senat go nie zatwierdził.Ale na temat,jeśli podejmujesz pracę,to go nie dostaniesz,bo to jest dodatek dla bezrobotnych.Nie wiadomo,czy ktokolwiek ze skróconym okresem wypowiedzenia go dostanie,trzeba pytać w Zusie jak już wejdzie w życie

Wierzyciel

Post do trójki śmiesznych panów z Milenium-Gangu Olsena,jeśli myślicie,że uwiniecie sibie gniazdko u konkurencji, a chodzą takie słuchy,to uprzedzam,obskoczę wszystkie fora,bedę uczulał potencjalnych graczy,żeby omijali szerokim łukiem taką a nie inną firmę,tak po złości!!!!

Jestem za
@Wierzyciel

Proszę informować gdzie trzy swinki chcą sobie uwinąć gniazdko, bo wielu z nas ma kontakt z byłymi graczami, a że wielu Nas lubi i szanuje to napewno przekażemy informacje, które szybko się rozejdą :)

@Wierzyciel

Można wiedzieć o kogo chodzi? Też mam dobry kontakt z byłymi klientami i chętnie ich ostrzegę na kogo uważać

dejna
@Wierzyciel

Ich trójka, czyli konkretnie kto?

Wierzyciel
@Wierzyciel

Uzupełniając wpis,nie miałem na myśli żadnego z kierowników regionalnych,miałem do czynienia z kilkunastoma i byli to w porządku ludzie w przeciwieństwie do innych qutafonów.

była

W firmie pracowałam krótko w punkcie. Czy możesz przybliżyć, co takiego oni odwalali, że aż firma padła? (usunięte przez administratora) wydawał się całkiem spoko. U mnie klienci narzekali, że nie ma konkursów tak jak w STS. A w waszych punktach też tak było?

Azg
@Jestem za

O co chodzi z tym pawełkiem i reszta mafii ?

@była

To, że marketing leżał wie każdy kto pracował w Milenium. Wieczne pytanie się przez kierowników, pracowników co można zmienić, wymyślić, a potem przyklepywanie sobie naszych pomysłów... Porażka. Do tego pieniądze w błoto typu te automaty do gry, które chyba dojechały tylko do kilku punktów, a jeden taki kosztował 10 tysięcy. Sami kierownicy powiedzieli, że mamy ta wyłączać, bo jak klient zagra na tym, to nam się to nie liczy do premii. Nie inwestowanie w remonty. Większość punktów zarabiała piękną kasę i co się z Nią działo? U nas nie padały rekordowe wygrane, sama wypłaciłam najwięcej ok 14 tysięcy, to to jest dużo? A pracowałam prawie 5 lat.. Dodam, że plan zawsze wyrabialiśmy na min. 170%... Gdzie się podziały pieniądze? Owszem, nie zarabialiśmy najgorzej jeśli chodzi 9 porównanie z sts czy fortuna, bo jak ktoś wyrabiał plan, to była niezła kasa, nawet druga wypłata :) jak zaczęłam tu pracę w połowie 2015r. to pamiętam, że pracownicy, którzy robili dłużej, zostali zaproszeni na wspólne świętowanie przez firmę, była duża impreza, nocleg, zapewniona rozrywka i to wszystko fundowane przez firmę. Coś później szło w złym kierunku. A najlepsze jest to, że jak w okresie wakacyjnym zarobiliśmy troszkę mniej, to już gnoj co my robimy że obroty spadly.... To ja się pytam co ONI robili, że strona internetowa była tak tragiczna, że zysków z grania przez neta mieli tylko 30 procent. Pieniądze były i to nie małe, tylko trójka się za bardzo dobrała do koryta i roztrwoniła pieniądze dla siebie i na wynalazki, które nie przyniosły zysków tylko straty...

@xD

Dodałbym jeszcze najlepszą w branży aplikacje na telefon xd

byla

U mnie klienci się dopytywali głównie o te konkursy jak w STS i to zgłaszałam do centrali, a u ciebie jakie pomysły były?

@byla

Np cash out, u konkurencji był, a u nas nawet planów na wprowadzenie go nie było. Tak pan (usunięte przez administratora)powiedział jednemu z naszych klientów i dodał jeszcze, ze firma jest biedna. Poza tym często słyszałam narzekanie na HH, że nie można np na 1 mecz grać.

Zdzisław
@Sara

Były takie plany, tylko wymagało to wprowadzenia zupełnie nowego systemu informatycznego. Wszystko uwaliła pieprzona koronahisteria.

@Zdzisław

Plany może i były, ale na to potrzebne byly pieniądze, a firma była zadłużona i zwyczajnie ich nie było stać. To słowa M.M, jak jeszcze był naszym regionalnym.

Kacper

Tak w ramach informacji do wlascicieli lokali piszcie do lv bet oni chetni na przejmowanie punktow po milenium

Kacper

Z jaka firma sie dogadaliscie ze ruszacie od poniedzialku albo ze juz orwarte bo takis wpisy sa

Xyz
@Kacper

Ktoś wchodząc na gowork po wpisach by się kapnął,że MilenIum już nie będzie,więc na głupie pytanie pracownicy udzielili głupiej odpowiedzi

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Partner do spraw sprzedaży - Zakłady Bukmacherskie. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Nie mam nic...

Ile sztuk i czy jest Pani skłonna je odsprzedać?

Kacper

Brawo Dario nareszcie ktos z centrali sie odezwal masz racje zrobili wala ze wszystkich wyprowadzili pieniadze z firmy dzialali na biezaco jak pierdyknelo to po calosci my zleceniobiorcy chociaz postojowe mamy a wy nic a oni luzik pozdrawiam pawcia....masz racje

Czy ktoś z Państwa był pod adresem w Zielonej Górze ul. Lwowska 25 i próbował składać jakieś dokumenty?

Komar

Mam pytanie do osób pracujących na umowę zlecenie , czy składacie w czerwcu wniosek do ZUS o następne postojowe?

@Komar

Tak należą sie 3 miesiace

@Nowy

Witam. Jak wysyłacie wniosek elektronicznie,to macie go tylko w wysłanych wiadomościach /dokumentach czy widnieje też w zakładce tarcza antykryzysowa-wnioski. W zakładce tarcza widnieje u mnie tylko ten poprzedni wniosek,a trzeci wniosek który złożyłem widnieje w zakładce wysłane dokumenty.

M.
@pracownik

Ważne żeby było w wysłanych. W tej tarczy są wnioski, które już zostały wypłacone :) Więc jeśli dostaniemy pieniądze, to pewnie ten wysłany dzisiaj, trafi tam. O ile dostaniemy... :)

@M.

Właśnie dostałem kolejne postojowe. Wysyłajcie wnioski,nawet jak wam się skończyła umowa.

Hak

Trzecie już?

M.
@pracownik

Weszłam na konto i też mam, kamień z serca :)

ONA

Witam Czy dostał kto zaległe wynagrodzenia??? Dziś dostałam wypowiedzenie (umowa o pracę).Czy sami mamy o nie wystąpić sądowo czy firma reguluje po zakończeniu stosunku pracy....Ktoś może posiada jakieś informacje co z zaległym wynagrodzeniem....

@ONA

Myślę że nikt nie dostał zaległych wynagrodzeń, a z tego co się dowiedziałam firma powinna sama nam wypłacić to co się należy, ale może to potrwać.

@ONA

Ja też dzisiaj dostałam wypowiedzenie.Z tego co wyczytałam,to jesteśmy pierwsi do wypłat zaległości,czyli zaleglych pensji i odprawy.Wyczytałam,że jeśli pracodawca nie może tego zaspokoić,to syndyk kieruje nasze zobowiązania do Funduszu Świadczeń Gwarantowanych.(usunięte przez administratora)Ogólnie do końca wypowiedzenia powinni nam wypłacić wszelkie zobowiązania....tak jest w przepisach,czyli w teorii,a w praktyce się okaże

@Gg

Wiem, tylko nie wiadomo czy samemu trzeba o to zawalczyć występując z własnym wnioskiem do FGŚP albo sądu czy oni uregulują to sami.....Wszędzie obowiązują terminy....Jeśli ktoś dostał świadectwo pracy, proszę dać znać czy dostaliście zaległe wynagrodzenia....

Aw
@ONA

Podejrzewam że firma ma jeszcze zobowiązania do ZUSU i Urzędu skarbowego, więc nasze wypłaty mogą wpłynąć dużo później. Myślę że jak dostaniemy je w przyszłym roku to będzie sukces...

@Aw

Wiem, tylko za rok będzie za późno, aby się starać o zaległą wypłatę... Po otrzymaniu swiadectwa pracy jest termin, aby samemu wystapic sadownie, albo do Funduszu o wyplate zaleglego wynagrodzenia.... Dajcie znać jak otrzymacie świadectwo czy firma uregulowala wypłaty czy wysyła tylko świadectwa a o zaległe wynagrodzenia mamy sami się starać....

@ONA

Dostaliscie wypowiedzenia natychmiastowe czy z okresem wypowiedzenia?

@T

Z okresem wypowiedzenia a Ty?

@ONA

Mi sie dzisiaj umowa konczy wiec zapewne bylbym pierwszym do rozliczenia. Jak przyjdzie czas pracy to dam Wam znac.

Aw
@ONA

Mi się skończyła w połowie miesiąca. Nie otrzymałam wypłaty. Świadectwo pracy otrzymałam. Co mam robić w takiej sytuacji? Ktoś zna konkrety?

Wypowiedzenie skrócone do miesiąca zamiast 3-miesięcznego

Postojowe

Witam , ktos z was dostal drugie postojowe. gdy umowa skoczyla mu sie w maju? Czy jesli raz dostalo sie postojowe to juz nawet jak skonczyla sie umowa dostanie sie trzy razy?

J

Nie xd

@Postojowe

Tak postojowe się nalezy pizze to na stronach zusu Śmiało wysyłał wniosek

@Postojowe

Myślę, że nie dostaniemy więcej postojowego, bo jakby nie jesteśmy juz zatrudnieni niestety. Ciężko dodzwonić się do ZUSu...

K
@M

Dodzwoniłem się do ZUS. Jeśli nie zatrudni się ktoś w nowej pracy śmiało może składać wniosek o 3 postojowe czyli jeśli sytuacja materialna nie uległa poprawie.

@K

O kurcze, naprawdę? A wtedy nadal wpisać nip naszej firmy i jej nazwę? Ale jestem zaskoczona. Szukam pracy, ale jest strasznie ciężko...

postojowe
@K

Tak myślałem ,ale opinie były podzielone więc wolałem się upewnić . Dziękuje

@M

Ooo może nip sąsiada? serio ciężko było się dowiedzieć ?...

@pracownik

Czy ja się ciebie pytam? Boże, dobrze, że ta firma przestała działać, bo jak tacy ludzie tam pracowali to współczuć klientom. Jak ktoś Ci się pytał o kurs to też mu mówiłeś 'idź se sprawdź w ofercie!!!'?? Współczuję Tobie i ludziom w twoim otoczeniu.

@M

Ja współczuje twoim klientom jeśli ktoś ci zadał pytanie a ty się wypowiadasz jeszcze błędnie ... Najgorszy typ człowieka jesteś .

koniec

Jak tak to czytał to z ciebie ładna lama . Ty się dziwisz ,że ci trudno pracę znaleźć i nawet nie umiesz się dowiedzieć ,czy coś ci się należy z zusu ,a do tego odpowiadasz na pytania na które nie znasz odpowiedzi. Serio dziewczyno idź do dobrego specjalisty . Współczuje wszystkim w twoim otoczeniu

xxl

Znajdź pracę w szkole , będziesz uczyła gdzie stawiać spacje i gdzie się nie odzywać nie potrzebnym :D

@koniec

Dodałeś dwie odpowiedzi pod dwoma nickami żeby udowodnić jakim jesteś głupkiem? xD W Naszym województwie jest największe bezrobocie, ale co Ty możesz wiedzieć jak jedyne co czytasz to opinie na go work :) Nie dziwię się, że praca w Milenium to było jedyne na co Cie stać. Jak nie znasz odpowiedzi to nie odpisuj, nie Ciebie pytam. Szkoda mi ludzi, którzy żyją jak Ty złością do świata za swoje niepowodzenia. :) w życiu nie wychodzi, w lustrze widzisz porażkę, to musisz się na kimś wyzyc. PS: dodaj teraz 3 odpowiedzi xD

K.
@Postojowe

W maju sporo osób dostało już postojowe. Ja nadal czekam

Jaaa
@M

Tak składasz w czerwcu i po 5 dniach masz pieniądze na koncie ja tak miałam jeśli chodzi o maj... Pozdrawiam

@Jaaa

Proponuje stworzyć jakąś grupę na FB, żeby wszyscy pracownicy się zebrali i może jakoś nawzajem sobie pomogli i podjęli jakieś działania. Pracowałam na umowie zlecenie i nie dostałam żadnych pieniędzy za przestój. Nie składałam również żadnych wniosków więc może ktoś podpowie co trzeba

Skoro nie złożyłaś wniosku to ciężko będzie w jakikolwiek sposób otrzymać kase. Moja kierowniczka regionalna wysyłała każdemu z osobna na prywatnego maila wzór pisma który trzeba było wypełnić i wysłać do Centrali. Wtedy centrala zgłaszała pracowników z umowy zlecenie do ZUSU, aby dostali postojowe. Było to jasne i wyraźne ze strony kierowniczki. A teraz już nikt Cię nie zgłosi z firmy bo firma tak jakby nie istnieje. Więc to po części twój błąd, że nie wysłałaś odpowiedniego pisma wtedy kiedy było trzeba.

Mój błąd że nie otrzymałam od kierownika żadnego wniosku do wypełnienia?

Jedyne co dostałam to maila od kierownika żeby wypełnić oświadczenie związane z ubezpieczeniem społecznym i telefon z kadr z pytaniem czy chce przedłużyć albo zrezygnować z ubezpieczenia PZU. Czyli już się nic nie da z tym zrobić?

ABC

Da się zrobić postojowe jest ważne 3 miesiace pisz albo dzwoń do kadr żeby się dowiedzieć kadry odpowiadają na maila bo ja wczoraj pisałam i prawie natychmiast dostałam odpowiedz Nie rezygnuj walcz bo to się nalezy firma tego nie płaci tylko zus jak wszyscy dostają dlaczego masz być pokrzywdzona

Wdzięczna
@ABC

Ok, dziękuje za info ????

Umowa zlecenie
@ABC

A czy wiesz może czy możemy się starać o 3 postojowe? Tutaj ktoś pisał, że można, ale z drugiej strony firma Milenium nie jest już naszym pracodawca... Z góry dziękuję za odpowiedź :)

@Umowa zlecenie

Tak można składać wniosek ja dzwoniłam do zusu ale jest jeden warunek nie możesz podjąć żadnej pracy w czerwcu. Jezeli Twoja sytuacja finansowa się nie poprawiła do postojowe się nalezy i można składać wniosek piszesz w nim dane milenium

Umowa zlecenie

Bardzo Ci dziękuję! :)

@Umowa zlecenie

Ja jestem na umowie o pracę,więc mnie to nie dotyczy,ale wiem,że osoba na zleceniu miała umowę do końca marca i postojowe z Zusu bierze,także wszyscy co nie dostali próbujcie kontaktu z firmą,bo się Wam należy Pozdrawiam

Rita

Bardzo dobry ponysl

MU
@Rita

Grupa juz taka istnieje, podaj swojego maila wysle Ci link

Czy moze ktos napisac tutaj nazwe grupy zamiast wysylac sobie maile?

Grupa nazywa się po prostu 'milenium'. Niczego się nie dowiesz, nic z niej nie wynika, a co niektórzy odpisują tak jak tu wyżej można poczytać - pytasz, a wiesz albo po co wgl pytasz itp.

Elo

Witam, Czy ktoś się orientuje ile jeszcze bede musial czekac na postojowe? Jestem studentem zatrudnionym na umowe zlecenie (w sumie to już niezatrudnionym bo przed chwila przyszlo mi wypowiedzenie :D) i niestety od polowy kwietnia gdy złożyłem wniosek nie przyszlo nic, a widze ze niektórzy juz otrzymali drugie. Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

@Elo

W kwietniu musieliśmy złożyć oświadczenie do firmy i oni składali Nam wnioski o 1 postojowe. 2 postojowe składaliśmy sami. W kwietniu po złożeniu oświadczenia do firmy, po 2tygodniach dostałam pieniądze. W maju po złożeniu samemu, dostałam po 4 dniach. Jeśli nie dostałeś to już chyba przepadło..

BBB
@Elo

Próbuj się dowiadywać to jest ważne można wystąpić nawet po 3 miesiącach pisz dzwoń do firmy albo zusu czy jest złożony wniosek. Jak się nalezy niech dają

@xD

Wszystko złożyłem jak trzeba, do teraz zero pieniędzy. Kumpel ta sama sytuacja, tez student, nie wiem co jest grane.

xd
@Elo

Koniecznie próbujcie rozmawiać z kierownikiem, kadrami czy kimkolwiek z firmy. Możliwe, że wgl nie wysłali waszego oświadczenia albo coś nie tak wypełnili. Kasa Wam się należy :)

@Elo

Wcześniej byłam w podobnej sytuacji, kadrowa mi powiedziała, że jeśli było dobrze wysłane do nich to wysyłali do zusu jeżeli było wypisane coś źle to nie wysyłali. A najlepsze jest to że nawet nie kontaktowali się z pracownikami, że coś źle zostało wypisane i trzeba poprawić. Radzę skontaktować się z ZUSem

@Kasia

Czy kontakt z Zusem Ci pomógł droga Kasiu?

Zg3
@Elo

Witam. Ja dodzwoniłam się do zusu bi długo nie dostawałam pieniędzy i okazało się ze ktoś wpisał ze zarobiłam ponad 4000 . Także polecam kontaktować się z kadrami czy coś o poprawienie tego , ja nadal czekam

Witajce, Dowiedziałam się od kierownika, że każdy zatrudniony na umowę o pracę w najbliższych dniach dostanie wypowiedzenie. Z tego co mówił, dostaniemy zaległe wypłaty, odprawę i zapłatę za urlopy, ale może to potrwać do kilku miesięcy. Moje pytanie jest takie: Czy my musimy składać jakieś pisma/wnioski o to aby syndyk wypłacil Nam kasę, czy to firma z automatu się tym zajmuje? W internecie jest dużo napisane, więc może ktoś się na tym zna, bo nie chce się później niemiło zdziwić..

To masz spoko kierownika bo reszta chyba ma też wywalone na wszystkich. Ciekawe czy to prawda z tymi wypłatami.

M

A Ci na umowę zlecenie rozumiem, że też dostaną wypowiedzenia?

@M

A po co masz być zatrudniony/a w firmie, która nie istnieje?

@T

Po to żeby dostać pieniądze :)

@M

Przeciez juz za 2 miesiace kasa byla. Teraz poleci 3 ostatni miesiac. Ile bys chciala dostawac? Do roboty innej sie wez.

???

Ostatnio o to samo pytalam.To co czytam w internecie jest dla mnie skomplikowane,bo raz czytam,że syndyk powinien nam wypłacić zobowiązania,a na innej stronie,że to my się mamy do niego zgłosić.

@T

PRACOWNICY NIE ZLECENIOBIORCY! Nie myl pojęć! Pracownicy (czytaj osoba która ma umowę o pracę) nie dostała ani grosza od marca! Więc jak się nie znasz to się nie odzywaj i sam weź do roboty!! Zleceniobiorcy dostali kasę z ZUSU a pracownicy ani z firmy ani z ZUSU. Są bez kasy od marca

Ktos

Ale nie było pracy nie wykonywałaś /les pracy to za co wynagrodzenie?

T

Sama sie naucz czytac bo wlasnie rozmawiamy o zleceniowkach.

@T

Rozumiem, że (usunięte przez administratora) nie rozumiesz, że robi mi różnice czy dostanę wypowiedzenie jutro czy za 3 tygodnie. Może sam się weź do pracy? Widzę, że komentować bezsensu potrafisz, więc masz za dużo wolnego czasu :) Weź masc na bol (usunięte przez administratora) i idź do marketu pracować, a innych zostaw w spokoju.

@M

Jak dostaniesz wypowiedzenie teraz to i tak masz prawo do trzeciego zasilku z tarczy. (usunięte przez administratora)

@Ktos

Za przestój.Nie dali wypowiedzen,nadal jesteśmy pracownikami, więc wg kodeksu pracy należy nam się wynagrodzenie

@T

To sobie sam/sama zadaj pytanie a nie zaśmiecasz moje. Pytałam o pracowników a nie zleceniobiorców. Dostajesz kasę to się ciesz.

xD

Jesteśmy tak samo pracownikami jak Ty. Jad taki, bo my dostajemy kasę, a Was maja w (usunięte przez administratora) Pretensje miej do firmy, a nie do Nas. Trzeba było pracować na umowę zlecenie a nie teraz pluc jadem. Nie rozumiem czemu tu każdy do siebie jest tak nie miły... Strach się o coś zapytać, masakra.

@xD

Bo nikt nie odpowiedział na zadane pytanie, a każdy wprowadza (usunięte przez administratora)

@T

Czy to jest pewnie ze jak dostaniesz wypowiedzenie to możesz, się starać o 3 postojowe? Ja dostałam 2 razy a dziś otrzymałam wypowiedzenie umowa zlecenie

Listownie?

@Gość

Tak listem polecony.

Xyz
@ABC

Nie będzie można się starac, bo nie jesteś już zatrudniony... Baaaa podejrzewam że jeszcze jakaś część kasy będzie trzeba zwrócić bo wypowiedzenia mamy z dniem 22 maja

xd
@ABC

Ktoś kto napisał, że możemy się starać o postojowe po wypowiedzeniu jest po prostu głupi. Jak dostaniemy wypowiedzenia, to juz nie pracujemy w tej firmie i nic nam się nie należy, niestety. Co do zwrotu kasy to wątpię żeby tak było skoro w piśmie trzeba było podać datę więc jak ktoś wpisał początek maja to byliśmy zatrudnieni. :) nikt naprzód nie mógł tego przewidzieć.

@xd

wypowiedzenia na 22 maja a osoby na umowach zleceniach dostały drugie postojowe. Postojowe się należy nawet jak umowa wygasła ,tylko czy te osoby dostaną też trzecie postojowe to nie wiem

@Xyz

Na stronie. Zus pisze ze jak nie podejmiesz innego zatrudnienia to postojowe się nalezy

T.
@xd

Piszesz, ze jestem glupi a nawet sam/a nie potrafisz poszukac dostepnych infomacji. Skoro uwazasz, ze ci nie przysluguje to nie bierz (usunięte przez administratora) c :)

Paaam

Czy będzie można obstawiać jeszcze online jak tak to od kiedy ?

JA

Nigdy

@Paaam

Zapytaj prezesa napewno odpowie bo wie

vaassdavsd
@Paaam

Może będziesz mógł obstawiać, czy super profesjonalny zarząd dostanie premię, czy nie xD

koniec

Tylko tutaj mogę się czegoś dowiedzieć i dzięki wam za to. Mam pytanie do osób które składały wniosek o drugie postojowe, w miejscu na dane zleceniodawcy , zamawiającego są rubryki nip , regon , pesel , imię , nazwisko i nazwa skrócona . Czy trzeba wpisywać pesel? firma ma nip a pesel nie widziałem i imię i nazwisko to wpisujemy milenium ?

Gg

A ponadto czy ktoś (mam na myśli firmę) się zastanowił za co mamy żyć na ten moment

Dzery
@Gg

Szukajn innej roboty. Nie wiem na co czekasz

sdfwefgw
@Gg

Oni mają to w andrzeju, tak jak od dawna to bywało.

???

Mam pytanie do pracowników na umowę o prace.Czy udalo Wam się cokolwiek dowiedzieć co dalej?Czy dostal ktoś wypowiedzenie?Gdzie mam się czegokolwiek dowiedzieć?Kierownik mi odpowiedział,że nic nie wie.

@???

Oczywiście wiem,że firmy już nie ma,ale czy my mamy szanse odzyskać zaległe wypłaty?Bo ja na tą chwilę sie zadluzylam,a nowej pracy jeszcze nir mam

BBB
@???

Dostaliście na umowy o pracę jakakolwiek wiadomość albo informacje dlaczego nie ma wypłaty, kiedy będzie co dalej? Czy będzie w ogóle?

@BBB

Ja nic nie wiem,próbowałam dzwonić,11.05 tel był wyłączony,potem po kilku dniach dwa razy jeszcze dzwoniłam,ale nikt nie odebrał.Dzisiaj byłam w Zusie,składki za kwiecień są zapłacone.Także nie wiem dlaczego wypłaty nie dali

@BBB

Z tego co wyczytałam w internecie,to w przypadku gdy pracodawca musi ogłosić upadłość,to wynagrodzenia pracowników są wstrzymane.

zswed

tak się właśnie stało

Iw
@???

Dziś jedna z pracownic otrzymała od kierownika wiadomość, że wypłaty będą... APOD KONIEC CZERWCA ????. Poza tym nic więcej nie wiadomo

@Iw

Zastanawiam się dlaczego kierownicy nie poinformowali pracowników o tym fakcie jeżeli faktycznie mają coś wypłacić

Dobra rada

Wszyscy ajenci,którzy zamierzają prowadzić dslszą działalność pod inną firmą,nie pakujcie się w samoobsługowe terminale,to jest niewypał!!!Mimo,że warunki atrakcyjne,ten rodzaj przyjmowania zakładów to lipa!

Blazej
@Dobra rada

Możesz rozwinąć dlaczego?

Ela
@Blazej

Mówisz o ofercie Totolotka Sa? Mają w ofercie terminale, na których grają gracze i ludzie sobie chwalą...

pykanko

A można więcej szczegółów?

Luk
@pykanko

na ich stronie jest taka zakładka punkty/nastepnie współpraca i tam można się zgłosić (nie jest to zobowiązujące do niczego) osoba odpowiedzialna za rozwój sieci na pewno udzieli wszystkich informacji. ewentualnie można podjechać do najbliższego punktu w których są terminale i podpytac ajenta(u źródeł najlepiej). od siebie moge dodać, że od czasu do czasu gram w ich punktach ajencyjnych i z tego co widzę zainteresowanie jest dość spore - terminale łatwe w obsłudze, kursy mocne no i piątki bez podatku (mnie to przyciąga)

xD

No to tam o upadłości jest napisane NIE :) Juz sprawdzałam.

@xD

Sprawdziłem, jest. Wystarczy trochę głębiej kopać.

@xD

Jest tam ten wpis o ustanowieniu tymczasowego zarządcy,także to jest początek upadłości.

JB
@xD

To jest wstęp do upadłości

???

A orientuje się ktoś co pracownik na umowie o pracę ma teraz robić?Nie stać mnie na pójście do adwokata.Coś czytałam,że jak będzie syndyk,to on wręczy nam wypowiedzenie.Czyli mamy czekać?A jak to się ma z wynagrodzeniem,z odprawą?Czy my mamy jakieś papiery gdzieś złożyć? a jeśli tak,to w którym momencie?

Sara

No to już na 100% firma się zamyka. Czytałam ten wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.