Opinie o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

Zorientowana

Wpiszcie w przeglądarkę 3bet krs.

JJa
@Zorientowana

I co w związku z tym? Zajęli miejsce tej ogranicZonej firmy?

I co niby mamy robić w tej sytuacji, ale nas załatwili

&&
@Zorientowana

Ta spółka istniała pod nazwą Milenium Zakłady Bukmacherskie Sport,pod tym samym adresem co Milenium już dawno.

pokrzywdzony 2

prosze podaj numer teolefonu albo jak Cie odnależć

Zwolniona

Ma ktos kontakt z firma typu kierownik?Pytam,bo pisały tu osoby twierdzace,ze maja super kierownika(mniemam ze juz bylego),ale moze jeszcze cos wie.Czy dostaniemy świadectwa pracy?O co tu chodzi?Co mamy dalej dzialac?Telefony do milenium juz nie dzialaja

Jaaa
@Zwolniona

Kierownicy też dostali wypowiedzenia. Tam już nikt nie pracuje. Czasami kadrowa odbierze i to wszystko

wlasciciel lokalu

nie podobaja sie lokale ale widzialy galy co braly wasz pracodawca widocznie widzial was w jeszcze gorszych warunkach bo chlew zostawiony w lokalach to zenada panie wybujale ego i one sprzatac nie beda dziwie sie ze klijenci wogole zagladali do takiego bajzlu swietna wizytowka firmy ha ha ha

Ktos
@wlasciciel lokalu

Skończyło się źródełko łatwego dochodu teraz szukacie winnych w nas

@wlasciciel lokalu

Byłam w Zusie, skierowali do Inspekcji Pracy, bylam tam to kazali dzwonić do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i tam popytać, bo jak zrozumiałam będzie trzeba samemu wnioski wysłać...

xD
@wlasciciel lokalu

Takie bajzle to Wy wynajmowaliscie xD Nikt Wam lokali nie zniszczył, bo one tak po prostu wyglądały. Dziury w ścianach czy oklejone szyby nie zmienią kibla z PRLu, gumolitów z lat 70tych czy braku kaloryferów i otwieranych okien. Mój lokal do dziś stoi pusty, bo nikt tego szamba nie chce wynająć. Na pracę jak i klientów nie mogłam narzekać, na pieniądze tym bardziej więc człowiek pracował, bo to lubił, a to, że musieliśmy przychodzić do takiego syfu to już nie nasza wina. Gdyby polityka firmy była inna to mieli byśmy lokale jakie się należy a nie te Wasze bajzle. Poza tym... Ty to chyba dawno nie zaglądałeś do słownika kliJencie...

ONA

Witam Otrzymał już ktoś świadectwo? Wiecie może co z zaległymi wynagrodzeniami, czy firma składa jakiś wspólny wniosek, czy sami mamy jakoś działać...tylko jak?

@ONA

Martwi mnie brak świadectwa pracy,bo nie ma możliwości rejestracji w urzędzie pracy.Też nie wiem jak się za to wszystko zabrać.Jeśli jest ktoś,kto wie co mamy robić,to niech się podzieli z nami informacją

@???

Dzwoniłam wczoraj do pip i ponoć mają 7 dni na wydanie świadectw

@Gg

Zobaczymy,bo wyczytałam,że pracodawcy mieli 7 dni na wydanie świadectwa,ale we wrześniu 2019 zmieniły się przepisy i świadectwo powinno być wydane w ostatnim dniu zatrudnienia

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Partner do spraw sprzedaży - Zakłady Bukmacherskie. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
??

Składacie do Zusu wniosek o dodatek solidarnościowy?

Dziękuję za odpowiedź,też składam

Gg

A jakie miałyście wypowiedzenie? Bo ja skrócone do miesiąca (powinno być 3-miesięczne) więc za pozostałe dwa miesiące przysługuje odszkodowanie. Więc chyba dodatek solidarnościowy się nie należy

@Gg

Też się nad tym zastanawiałam,przeczytałam ustawę o tym dodatku i teoretycznie powinniśmy go dostać,a w praktyce Zus może wniosek odrzucić.Zobaczymy,ja go złożę,bo od odszkodowania nie są opłacane składki zdrowotne i społeczne,a dodatek przysługuje dla osób bez ww składek.

@Gg

Też miałam wypowiedzenie skrócone do miesiąca

@??

Więc złożyła po prostu czy się dowiadywali w ZUSie że się należy??

@Gg

W Zusie nie byłam,bo jak zobaczyłam dzisiejszą kolejkę to zwatpilam.2 tygodnie temu wysłałam zapytanie do Zusu,oczywiście odpowiedzi nie mam do dzisiaj.Wychodzę z założenia,że skoro straciłam pracę,to mogę ten wniosek wysłać,najwyżej go odrzucą.Wiem tylko,że będę się rejestrować w urzędzie pracy we wrześniu,bo urząd obcina zasiłek za dwa miesiące odszkodowania,a jeśli zrobię to we wrześniu,to zasiłek będę mieć 6 miesięcy

Zapytanie do Zusu wysłałam dokładnie 22 czerwca,jak wszedł ten dodatek

@Gg

Mam tylko nadzieję,że dadzą nam świadectwo pracy,bo to co oglądam w tv woła o pomstę do nieba.Pracodawcy zwalniają,a pracownikom nie wydają świadectw i tym samym zostają bez środków do życia,bo przecież nie mogą się zarejestrować w urzędzie pracy

Aga
@??

Tak. Już otrzymałam za czerwiec pieniądze.

Czy ktoś dzisiaj dostał świadectwo pracy?Osoby,które do 30 czerwca miały umowę

@Koniec

Ja i moja współpracowniczka nie dostałyśmy jeszcze żadnych dokumentów

Koniec

No właśnie nic,dlatego zapytałam co dalej

Koniec

Od jutra nie jesteśmy już pracownikami.Co z naszymi zaleglymi wyplatami?Czekamy,czy musimy się gdzieś udać w tej sprawie?

Dziękuję serdecznie milenium, że od kilku miesięcy nie mam wypłaty. Niedługo chyba umrę z głodu albo będę chodzić po śmietnikach

Logika

Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby pójście do pracy skoro nie masz pieniędzy... Było wiadomo że się zamkniemy z dniem kiedy kazali wysłać ewidencje do centrali. Na logikę, luuudzie. Siedzenie na (usunięte przez administratora) od marca i marudzenie że 'ooo jakie milenium jest niedobre' nic Wam nie da. Ruszcie tyłki i idźcie do pracy. A to co każdy z Nas ma dostać czyt.zalegle wynagrodzenia, to dostaniemy z czasem. Użalanie się nie przyspieszy sprawy, bo jak to często kierowniczka D mówiła TAKIE SA PROCEDURY! Więc mimo iż milenium już nie ma, to trzymajmy się procedur (z przymrużeniem oka ;).) Wystarczy poczekać a nie marudzić od marca.

@Logika

A Ty myślisz,że wszyscy spoczywamy na laurach i czekamy na zbawienie? Ja od razu zaczęłam szukać pracy,wysłałam x cv i co? Nie mogę znaleźć pracy,nadmienię,że nie mam wymagań i podejmę się każdej pracy.Niestety,jest kiepsko,co ogłoszenie to stażyści do 30roku życia( za stara jestem),albo orzeczenie o stponiu niepełnosprawności.Więc nie pitol,żeby się wziąć do roboty,bo w tum czasie trzeba mieć szczęście,żeby ją dostać

Masakra
@Logika

Pochodzę z województwa w którym jest jedno z największych bezroboci, więc nie pitol mi tutaj o nie szukaniu pracy... Jest taki kryzys na rynku, że ciężko znaleźć pracę za więcej niż najniższa krajowa, a nie każdy mieszka u mamusi na garnuszku tylko wynajmuje mieszkanie i musi się jeszcze utrzymać. Po co te złośliwości ludzie. W tym ciężkim czasie dla Nas, powinna być odrobina empatii. Każdy z Nas stracił pracę, niektórzy się z tym liczyli, inni mieli nadzieję. Ja pracowałam w Milenium 5 lat, nagła utrata pracy jest dla mnie tragedia, ponieważ nie mam 10letniwgo stażu pracy, bo była to moja druga robota i też ciężej mi coś znaleźć ze względu na niewielkie doświadczenie. Skończcie sobie ludzie nawzajem dowalać, bo to jest niepotrzebne.

Ja24357
@Masakra

Dlatego nie pracuje się na zleceniu x lat. Ludzie. Poza tym kuroniów ka powinna Ci się należeć i dodatek solidarnościowy

@Logika

Szukam pracy od ponad miesiąca nawet z Biedronki nie oddzwaniają, także... Teraz każdy szuka pracy i jest ciężko. Miałem umowę o pracę. dodatek solidarnościowy - czekam na decyzję, ale nie wiem czy dostanę teraz jak umowę z M. mam do końca czerwca............... żyć się nie chce

Jak czekasz na decyzję o dodatek solidarnościowy?Skoro masz umowę do 30czerwca,to o dodatek możesz składać wniosek dopiero w lipcu

!#!

Jeśli zlozyles o dodatek w czerwcu będąc jeszcze pracownikiem,to możesz mieć klopoty,bo zeznales we wniosku o dodatek nieprawde.

Xyz

Jeżeli jesteś na L4 a nadal masz umowę lub jesteś na wypowiedzeniu to i tak nie dostaniesz kasy za L4, bo firma zatrudnia ponad 20osob, więc ona powinna Ci wypłacić kasę na L4 a nie ZUS, a jak wiemy nie płacą za nic. Więc głupota jest siedzenie na L4, bo ani złotówki nie dostaniesz, a pracy podjąć też nie możesz...

@Xyz

Pierwsze 30 dni firma placi L4 która prędzej czy później podobnie jak wynagrodzenia będzie musiała to zapłacić ale może też pisać do ZUS-u by to oni przejęli płatność od razu... Często chodzę do zusu i wciąż o wszystko pytam. POZDRAWIAM

Xyz

Żadne bzdury. Poszedłem. Na L4 w marcu i żadnej kasy nie dostałem, bo powinna wypłacić firma a nie ZUS, bo mają powyżej 20 pracownik.

Nie mam nic...

Czy ktoś z Was jest w posiadaniu pokali z logo Milenium?

@Nie mam nic...

Chyba są jeszcze na lokalach logo milenium te świecące banery bo kazali je tylko czym zakryć chyba że ktoś już wynajął lokal innemu nabywcy

@BBB

Pokal to te szklanki na piwo co rozdawalismy klientom

@Xyz

To prawda. Ma ktoś je może?

Panna Anna

Ja posiadam,

@Panna Anna

Proszę o podanie kontaktu do siebie lub wystawienie przedmiotów na OLX

Teresa
@Nie mam nic...

Ja mam lokal z logiem milenium w Kole 62 600 i za 4 miesiące nie dostałam czynszu może ktoś coś wie ???

???

Umowy o pracę.W związku ze skróceniem nam okresu wypowiedzenia do miesiąca,za pozostałe dwa należy nam się odszkodowanie,które powinno być wypłacone ostatniego dnia zatrudnienia,czyli do 30.06.Wyczytałam również,że jeśli się zarejestrujemy w biurze pracy w lipcu,to ze względu na to dwumiesięczne odszkodowanie skracają zasiłek dla bezrobotnych o te dwa miesiące.Wypadałoby się zarejestrować dopiero we wrześniu,żeby nie odebrali tych dwóch miesięcy zasiłku,tylko nie wiem co w przypadku wizyty u lekarza w lipcu bądź w sierpniu.Miałam się wybrać do PIP w tym tygodniu,ale niestety przychorwałam.Zastanawia mnie co w przypadku,jeśli nam nie zapłacą zaległości i ww odszkodowania w czerwcu,czy rejestrując się w lipcu na zasiłek obcinają nam go o te dwa miesiące odszkodowania,bo przecież fizycznie nie dostaniemy nic.Jak czytam to wszystko,to aż mi mózg paruje.Raz czytam,że czekam na kasę od syndyka,innym razem,że ja mam o nią wystąpić do syndyka...co strona na google,to inna teoria

@???

Dokładnie, sama się zastanawiam czy to my mamy sami wystąpić do syndyka czy będzie zbiorcza lista wystawiona przez firmę osób, którym należy się spłata ...nikt o niczym nas nie informuje...czuje, że do końca czerwca nikt z nas wynagrodzeń nie zobaczy tylko świadectwa pracy...na wystąpienie z wnioskiem o spłatę zaległego wynagrodzenia tez jest termin i jeżeli oni nie sporządzają zbiorowego wniosku to może nas wszystko ominąć...dajcie znać jak będziecie mieć jakieś informacje...

Up
@ONA

Nic nie musicie składać. Pójdzie to z automatu z gwarancyjnego funduszu. Ale nie liczcie ze to będzie do końca miesiąca. Możliwe nawet że dostaniemy to pod koniec roku.

@Up

Witaj, skąd wiesz?Już nie ważne kiedy tylko, żeby nie przepadło...Jesteś pewna , że nic nie musimy składać? Dzięki za odpowiedź :)

Up
@ONA

W zeszłym tygodniu udalo mi się uzyskać informacje od kierownika :)

@Up

Pracowałam w tej firmie kilkanaście lat,różnie bywało,ale z roku na rok coraz gorzej,dlatego będę jeszcze szukać informacji co robić gdzieś indziej,bo kierownikom jakoś nie wierzę.Uważam,że powinni każdego pracownika poinformować co i jak,a tak dowiadujemy się wszystkiego sami i przekazujemy sobie nawzajem.Z tego co tu czytam to jednych informują,innych wcale.Tak być nie powinno i na sam koniec należałoby się nam odrobinę szacunku.

@???

Myślicie że z nami dzielili się tym co zamierzają? Więc odpowiadam. Nie!!!! Tak samo jak was zrobili na szaro i buro. Chodzą słuchy że zgłosili się do tarczy antykryzysowej i otrzymali 36 tys zł na każdego pracownika. Niestety nie pomyśleli o was aby wam te nędzne pensje wypłacić. Ajenci nie otrzymali swoich powtarzam swoich pieniędzy które wpłacicli jako kaucję zabezpieczającą za sprzęt który oddali gdy panowie zielonogórscy biznesmeni stwierdzili że robią takiego wała jak Polska cała. Jest tam jeszcze ich przypupas Pawcio co za darmo pracuje. Pawcio serdecznie Cię pozdrawiamy bo czytasz namiętnie każdy wpis i udajesz że Ci jest przykro i nic nie możesz poradzić. A po tym wszystkim spójrz w lustro i pomyśl ile osób i ich rodzinom stworzyleś życiowy i finansowy dramat... Paweł Pawełku Pawełeczku, a teraz napijmy się herbatki z cukrem, bez cytrynki...

@Dario

Witaj Masz rację wielu osobom w tej dobie epidemii firma stworzyła finansowy dramat... Tym bardziej, że zawsze byliśmy jej wizytówką i staraliśmy się, aby kontakt z klientem był jak najlepszy. Przykre to, ze nikt nas o niczym nie poinformował... Większość z nas ma rodziny, zobowiązania... Nie wiesz czy dostaniemy spłatę z Funduszu? Czy mamy składać sami jakieś wnioski...Tylko tutaj możemy się czegoś dowiedzieć...

@ONA

Nie jestem z centrali. Ale takich ludzi jak wy pracownicy oddani rzetelni powinni szanować. Mam nadzieję że ktoś ich stosownie ukarze. Jedno mnie ciekawi jak taka jedna z drugą ........ wraca do swoich dzieci żon z myślą że inni nie dostali pensji, i w niejednym domu był wybór jedzenie czy rachunki. W sumie tacy chyba nie myślą o tym aby innym też było dobrze. Zacytuję jednego którego oszukali. "Jakby mi kałacha dali to bym cały magazynek zużył i drugi i trzeci też" Pawcio odpisz nam czy dalej pracujesz za darmo dla Mareczka?

@ONA

@ONA. Aby otrzymać z pracowniczego funduszu gwarancyjnego musisz mieć świadectwo pracy. Najpierw musi się zakończyć sprawa w sądzie wydział gospodarczy o złożeniu wniosku o upadłości. My mamy zajebistego kierownika i wiemy wszystko, dba o nasze sprawy choć w sumie nie musi. Dobry człowiek nam się trafił. Będę was tu informował na bieżąco. P.S Duda chce nam pomóc i 3x1400 zł dla tych co stracili pracę.

?
@Dario

Mówisz o zasiłku dla bezrobotnych? Bo w sumie pierwsze słyszę o tym 1400zl.

Ona
@Dario

Dziękuję za odpowiedź. Dobrze trafiłeś, ze masz wporzadku kierownika .. To informuj nas jak będziesz wiedział jakieś nowości... A nie wiesz czy oni złożą wspólny wniosek do Funduszu czy my musimy to zrobić sam jak dostaniemy świadectwo???

@?

Wczoraj na Onecie widziałem że nasz prezydent złożył wniosek do sejmu aby każdemu kto stracił pracę po 31 marca bądź gdy umowa wygasła jako zawarta na czas określony, chcą dac pomoc w postaci 3 x 1400 zł. Póki co jest to projekt ale wiadomo że PIS ma większość w sejmie więc raczej można liczyć na pomoc.

@Dario

Jeśli to wejdzie,to będzie przez 3 miesiące zamiast zasiłku,żeby ktoś nie myślał,że będzie brać zasiłek i ten dodatek.

@Dario

Nie jestem pewna,czy akurat ten dodatek będzie nam przysługiwał przez 3 miesiące,bo w tym projekcie jest zapis,że będzie on wyplacany od 1 czerwca do 31 sierpnia.Także nam czerwiec by już odpadł,bo jeszcze w czerwcu jesteśmy pracownikami.Chyba,że źle rozumuje

@???

Mnie się wydaje,że osoby które mają skrócony okres wypowiedzenia z 3 miesięcy do 1 wspomnianego dodatku solidarnościowego (1400 zł) nie dostaną.Wspominałam,że rejestrując się w biurze pracy w lipcu obcinają zasiłek o te dwa miesiące,za które należy nam się odszkodowanie.Trzeba się dowiedzieć,czy w tym przypadku taki dodatek przysługuje,czy ma tu znaczenie to przysługujące odszkodowanie.Żeby nie okazało się,że ktoś go dostanie,a później się dopatrzą,że jednak się nie należał i każą zwracać

Jaa
@Dario

Witam mam pytanie jeśli masz jakieś informacje od swojego kierownika ja od 28 marca byłam na opiece nad dzieckiem do 8 maja... Od 9 maja mam L4... Mam umowe zlecenie ale wszystko opłacałam bo dużo pracowałam i miałam wysokie zarobki... W ZUS mi powiedziała że L4 od razu płacą zleceniobiorca oni a te opiekę musi firma... Kontaktowalam się z firmą i kazali składać no to chyba ten syndyk zaplaci? Albo może przejmie też ZUS jesli wiesz coś na ten temat napisz proszę Pozdrawiam

Kacper
@Jaa

Nie czekaj ze ci firma zaplaci skladaj o postojowe do zus ja jako zlecenobiorca dostalem juz 2 razyw zus powiedzieli ze skladac za czerwisc jezeli dalej nie pracuje sa druki na internecie skladaj

@Kacper

Jak jest na zwolnieniu to nie ma postojowego

ojej
@Xyz

Oni splajtowali nawet nie oddawają pieniędzy nagromadzonych przez graczy online na ich serwisie od niedawna strona w ogóle już nie działa

@ojej

Sorry,nie wiem po co mi to piszesz,przecież wiem o tym,informuję,że jeśli dziewczyna jest na zwolnieniu lekarskim,to nie może się starać o postojowe.Zus podwójnie nie płaci

Jaaa
@Kacper

Postojowe za też już dostałam tylko za opiekę z firmy nie a teraz mam L4 Pozdrawiam

@Xyz

Może się starać jeśli jest na umowie zlecenie.... To postojowe to jest któraś tam tarcza i to jest od rządu... Też jestem na L4 od połowy kwietnia i byłam w zusie i kazali mi złożyć wniosek o postojowe

@Jaaa

Jeżeli jesteś na L4 a nadal masz umowę lub jesteś na wypowiedzeniu to i tak nie dostaniesz kasy za L4, bo firma zatrudnia ponad 20osob, więc ona powie na Ci wypłacić L4, a jak wiemy nie płacą za nic. Więc głupota jest siedzenie na L4, bo ani złotówki nie dostaniesz, a pracy podjąć też nie możesz...

@Xyz

Ale jak zaznczna regulować wszystko to zapłacą i to..... A ja mam akurat umowe zlecenie i płaci mi od razu zus bo składki płaciłam dobrowolnie... Jak ja się teraz cieszę że nie namówili mnie na te umowę o pracę zawsze zarabiałam więcej i teraz też na tym wszystkim najlepiej wychodzę... Szkoda mi tylko wszystkich dziewczyn z umów Trzymajcie się Pozdrawiam

ajenci2

Puśćcie ich w skarpetkach i bez majtek prosto za kratki.

BBB

Mnie też namawiali na umowę o prace ale nie zdążyli jej sfinalizować i teraz też się cieszę że tak wyszlo

@ONA

Firma nie ma przydzielonego syndyka. Ma nadzorcę sądowego, poczytajcie sobie kim się taka osoba zajmuje.

Ja24357
@???

Na zasiłku solidarnościowym zus ubezpiecza

Mozna od dzisiaj skladac wnioski o zasilek solidarnosciowy. Te osoby, ktore juz dostaly czas pracy. Nie dostanie sie zasilku jesli ktos podlega ubezpieczeniom spolecznym czyli jak ktos sobie dorabial ze 200zl na zleceniu to mu sie nie nalezy. Zenada

M.
@Tomek

I na umowę zlecenie też nie

SureBety.pl

Wieść bukmacherska niesie, że Milenium Zakłady Bukmacherskie zostanie przejęta albo upadnie.

?
@SureBety.pl

A gdzie ta wieść się nosi?Kto niby by miał przejąć MilenIum?

@SureBety.pl

Skąd takie wiadomości?

Wiktor

Nie jest to sytuacja przyjemna ale niestety teraz takie sytuacje mogą zdarzyć się wszędzie.

Xyz

Ktoś ma jakieś nowe info? Co z naszą kasa?

adaFA
@Xyz

No jak co? Wszystko wskazuje na to, że zajumali. A czy to prawda, to się wkrótce okaże.

@adaFA

Ale mamy jakieś szanse na odzyskanie zaległości w przyszłości?

@Xyz

Podobno coś się ruszyło w dobrym kierunku.

@Ela

Coś tzn? Jakieś konkrety z centrali?

Możesz rozwinąć temat

Panna Anna
@Ela

mozesz napisać coś więcej?

@222

Nasza koleżanka dostała zwrot za PZU. Domyślamy się, że odblokowali konto

Jaki zwrot za PZU?

@Xyz

Myślę że chodzi o składki na ubezpieczenie grupowe PZU, za maj i czerwiec które mieliśmy opłacić sami jeśli chcemy by była ciągłość

Dokładnie tak.

@Gg

Za maj płatność za składkę wydłużyli do 15 czerwca a od czerwca można zrobić sobie kontynuację wychodzi 70 zł

Ela

Byłam w PZU. Taki sam pakiet jak mieliśmy za 65 zł indywidualnie kosztuje 128 zł.

Ja płacilam 55 zł i zaoferowano mi w PZU za 70 zl

@Xyz

Z papierami które dostaniesz w lipcu składasz wniosek do funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych później czekasz na wyrok sądu, który może trwać max 5 lat, o ogłoszeniu upadłości bądź odrzuceniu wniosku o upadłość.

@pracownik

Z tego co się dowiedziałam my jako pracownicy nie musimy składać żadnych papierów ponoć należności zaspokajanie są z automatu

wierzyciel
@Xyz

Mnie są winni 6000 zł Złożyłem wniosek do sądu. A lo czy odzyskamy wszyscy kasę. to nie wiadomo.Jeśli w "M" siedzi syndyk. To w pierwszej kolejnosci ureguluje zobowiązania wobec ZUS, Urzad skarbowy , pracownicy a na koncu wynajmujących lokale i pozostałych dostawców. Zakładająć że mają kasę.

Jan

Szanowni Państwo rozumię Państwa sytuację trudną i nieprzyjemną , sam byłem w podobnej. W chwili obecnej pracuję w branży ubezpieczeniowej .Posiadam oferty ubezpieczenia tzw. grupy otwartej na bazie ubezpieczenia grupowego ze składką od 32zł do 122 zł w zależności od wariantu ubezpieczenia.W przypadku zainteresowanie proszę o kontakt 601615449 , lub 691022915

Jan

Proponuję ubezpieczenie w tzw. grupie otwartej ze składką od 32 zł do 122 zł w zależności od wariantu i sum ubezpieczenia. Jesteś zainteresowany/a dzwoń 601615449 lub 691022915.

Endriu podpisal dzisiaj ustawe o zasilku solidarnosciowym. Prawdopodobnie od poniedzialku bedzie mozna skladac wniosek elektronicznie na stronie ZUSu. Osoby, ktore maja wypowiedzenie do 30 czerwca dostana tylko za 2 miesiace. Jesli zaczniecie jakakolwiek inna prace to tracicie zasilek. Tak samo jesli ktos z Was dorabial/dorabia sobie gdzies nawet kilka stowek to nie dostanie swiadczenia. Nie mozna podlegac ubezpieczeniom spolecznym.

ONA

Witam Czy wiecie już może czy sami mamy składać wnioski do funduszu jak dostaniemy świadectwo czy firma składa zbiorowy wniosek? Aby złożyć wniosek do funduszu potrzebne są dokumenty potwierdzające kwotę niezaspokojonych roszczeń...ktoś może już coś działał...???

jagles

Witam wszystkich.Mam pytanie do zorientowanych .W jaki sposób ak i gdzie moge odebrac kaskę za trafiony kupon z 22 marca 2020 roku.Może nie dużo, ale zawsze kilkadziesiąt złotych droga nie chodzi.Dzieki z góry za odpowiedz .Pzdr.

&
@jagles

Teoretycznie możesz pisać na adres milenium,ale jak się wczytasz w to,co tu ludzie piszą,to szanse na kasę są marne.Jest kolejka po kasę do upadłej firmy

@&

Ale pisz kasa się należy każda kolejka kiedyś się kończy i nadejdzie czas na Twoja wypłata

T
@Nowy

Kupony sa wazne miesiac wiec watpie, ze cokolwiek odzyska.

@jagles

nie możesz, poczytaj sobie KRS może Ci się rozjaśni umysł.

Miesny7

Kiedy powrót do gry???

@Miesny7

Od poniedziałku, tylko remont skonczymy we wszystkich punktach.

Optymista

U mnie już dziś otwarte - zapraszamy.

Zdzisław

W alternatywnej rzeczywistości.

edewf

owoc żywota twojego je ZUS

Warmianin
@Miesny7

Punkt w Choroszczy otwarty od poniedziałku całą dobę. Serdecznie zapraszamy.

Fortuna

Jeśli jest ktoś chętny na zmianę Zapraszam do współpracy Ajentów Milenium / Wolsztyn, Wschowa, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Sulęcin, Góra, Zgorzelec, Bogatynia, Zielona Góra

Duży
@Fortuna

Dajcie godny % a nie proponujecie np. 6 odlive. Gracze graja za 1000zl to zarobek wyniesie 52.8 a po odjeciu podatku dochodowego 17% 43zl. Odjąć od tego koszty własne (pracownik, prad, czynsz itd) to pracujemy za darmo.

może i chętny
@Fortuna

A jak to wygląda dokładnie? Gdy klienci grają 10.000 zł, to prowizja 6% liczona jest od 10.000 zł, czyli 600 zł prowizji, czy od 8800 zł, czyli po odjęciu podatku? A jaka jest prowizja za wirtuale, a jaka za zwykłe zakłady?

Duzy
@może i chętny

Od 8800. Wystarczy przeczytać to co napisalem.

może i chętny
@Duzy

No widziałem, ale chciałem się upewnić u źródła.

@może i chętny

Wynagrodzenie to składowa 4 elementów : %Obrót, %Zysk, %Live, %IVG. Jeśli chodzi o % od obrotu to 6 % jak napisał "Duży" jest błędną informacją, aby uzyskać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie https://www.efortuna.pl/formularz-kontaktowy.

Duzy
@Fortuna

Pisalem o live i nie jest to blad. Chyba ze mi zle przedstawiliscie ofertę

@Duzy

Zwracam honor, faktycznie pisałeś o Live - proszę wybacz moje niedopatrzenie. Live tj nasz dość nowy produkt liczony Dodatkowo do wynagrodzenia, pisząc komentarz nie wiedzieć dlaczego w mojej głowie były zakłady prematch to one jednak cały czas robią największa robotę.

Szczecinek
@Fortuna

Taka robote to proszę o informację ile punktów Fortuny zostalo zamkniętych przez ostatnie dwa miesiace? ;) Firma idzie w ajenrow bo ma ich w (usunięte przez administratora) a własnych sie nie opłaca prowadzic prawda?

Tysia
@Fortuna

Jestem chętna, mam swój lokal

Zostaw merytoryczną opinię o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.