Opinie o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Zielona Góra

gal anonim Nowy wpis

firma jest cały czas w upadłosci. .Przekazałem syndykowi 2 lata temu wszelkie dokumenty i cisza.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

- samochód służbowy - telefon - dopłata do mieszkania - dopłata do paliwa - komputer - tablet - bezpłatne posiłki

Złoty Nowy wpis

Teakie luksusy to miał tylko gorylek

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Czarna

Firma już nie istnieje czy czyta pani posty powyżej ???

Jak długo trwa proces awansu w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

lubielizac

To zależy komu i jak długo liżesz..

@lubielizac

Aleś uprzejmy,jakby nie można było odpowiedzieć,że firma nie istnieje.Ale Polacy to podły naród

małointeligentny
@++

Wystarczyło przeczytać ostatnie opinie by się tego dowiedzieć... No ale Polska to kraj ubogi mentalnie. Chociaż swoją droga czego się spodziewać po osobie, która chce robić karierę w takiej firmie.

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Partner do spraw sprzedaży - Zakłady Bukmacherskie. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Goryl w Peżocie

Ma ktoś z Was informacje kiedy syndyk przeleje na konta inne zaległości niż wynagrodzenia? Z góry dziękuję za info

Qmpel Goryla
@Goryl w Peżocie

już przelewa

Jak tu z możliwością awansu?

@ja

No będzie ciężko, bo zakłady już nie istnieją :D

Goryl do klatki za kratki
@ja

Musisz zagadać z Gorylem i jego przydupasem. Ci dwaj koncertowo (usunięte przez administratora)firmę, może znajdą jakąś posadkę dla ciebie ;)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

BBB

Całe ale po co Tobie to jak firma nie istnieje

Zuza

Dostał już ktoś pit za 2020??

Były
@Zuza

Ja jeszcze nie

@Były

No chyba jeszcze nikt nie dostał nie wiadomo czy ktoś w ZG się znajdzie żeby nam wysłać a przecież to ich zasrany obowiazek

Zuza
@Ktos

Dostałam dzisiaj pit

@Zuza

Też dostałam

fpo42

Witam, chciałbym zapytać czy komuś udało się odzyskać pieniądze z konta na stronie milenium? Kontaktowałem się z syndykiem, lecz otrzymałem odpowiedź, że klienci nie mają szans nic ugrać u niego i mam próbować w Ministerstwie Finansów, gdyż oni są odpowiedzialni za "Zakłady wzajemne i gry hazardowe przez Internet".

marne szanse
@fpo42

tez nie odzyskałem. Jedynie pozew do sadu ale nie milenium bo juz upadło. A pozwac trzeba włascicieli firmy . Lub zgłosic się do ministerstwa finansów. tak jak synmdyk powiedział.

@fpo42

Czy ktoś może jest zorientowany i wie kiedy dostaniemy PIT czy ktoś to nam ogarnie

Mamba
@Nowy

PITy otrzymamy, ale najprawdopodobniej w lutym.

Kamil

Czyli firma ma sprawę w sądzie

DYREKTOR
@Kamil

Firma miala sprawe upadłosciową.w sądzie, Sąd oglosił upadlosc . I po sprawie. Jesli ma Pan jakies pieniadze do odzyskania to musi Pan pozwac do sądu najlepiej prezesów " odpowiedzialnosci za działanie na szkodę spółki". I od nich odzyskac kase. Tylko mogą nie mieć majatku, albo prezes powie Panu ze będzie spłacał po 50 zł miesiecznie. Gwarancji niema, Koszt złożenia pozwu ok. 1200-1500 zł. Jesli chodzi o Milenium to zostala spólka sprzedana za grosze i może dalej dzialac. Jeszcze jedna opcja POZEW ZBIOROWY . Znależć kilka osob ktorym Milenium jest cos winne i koszty pozwu podzielic na pozywających.

@DYREKTOR

A wiesz może kto kupił To chyba była ustawka jak sprzedana za grosze

DYREKTOR
@BBB

Firma 3bet Sp.zoo kupila- mieszcząca się w tym samym budynku co Milenium . Obydwie spólki miały/mają tych samych udzialowców.

dziwne
@DYREKTOR

Hmm, to nie wygląda czasem jak jakiś przekręt? Naprawdę dziwne. A pozew zbiorowy to dobry pomysł. Jechać po nich jak po burej svce i wydoić do ostatniego grosza wszystko, co jest należne.

Dyrektor
@dziwne

Jesli chcesz odzyskac to tylko jechac po zarzadzających czyli "PREZESACH". Jesli chodzi o pozew . najlepiej samemu tylko koszt pozwu to ok 1500 zł. Zalezy jaką masz kase do odzyskania. Jesli bardzo duzo to warto zakładając ,że prezesi mają majatek . Bo jesli nie to bedziesz dostawac po 50 zl miesiecznie lub wcale. A jesli chodzi o pozew zbiorowy no to koszty pozwu rozkładają się na ilośc osób pozywających /1500 zł dzielisz na ilosc osób chętnych do dobicia pr..../.Pytasz o przekręt . Firma miała juz kłopoty w 2019 roku /spadek klientów/. Było kwestią czasu kiedy upadną. Pandemia przyspieszyła ich zgon. Najgorsze jest to, że do konca przyjmowali zakłady /zamówienia od dostawców (druki,reklama, najemcy, komputery itd.../ wiedząc o tym,że nie wypłacą wygranych i nie uregulują za towar.

Dyrektor
@Dyrektor

Chyba że pozwac prezesów za kare /nie licząc na odzyskanie kasy/ aby ich psychicznie...............( to juz proszę sobie dopisac co byscie chcieli osiągnąc pozywając Prezesów/

Pozłacany Goryl

Info z FGŚP. Jeszcze w tym tygodniu syndyk otrzyma środki dla nas. Kasa ma być na naszych kontach na początku przyszłego tygodnia.

@Pozłacany Goryl

Dzięki za super wiadomość

Platynowa małpa
@Pozłacany Goryl

Oczywiście jak zwykle wszystko na ostatnią chwile. Może niekorzy nie musza sie przejmowac bo ogarneli sobie cieple prace ale niestety nie wszyscy maja tak dobrze i ta kasa uratuje im tylek...chociaz zeby przerwać ten trudny okres głupiego wirusa

@Platynowa małpa

Przecież praca jest, wszędzie. Wystarczy się rozejrzec, tylko gastronomia leży.. Ale teraz to nawet do sklepów potrzebują na okres świąteczny.. Jak ktoś chce to podejmie się wszystkiego a nie od kwietnia czeka na kasę...

Pracownik zoo w Trójmieście
@Kasia

Niestety najczęściej te stanowiska są nisko płatne (najniższa krajowa lub zlecenie za które dostajesz zero złotych gdy trafisz np na kwarantannę ), także ledwo starcza na bieżące wydatki a dług powstały w kwietniu nadal pozostaje, niektórzy mają kredyty itd.

@Pracownik zoo w Trójmieście

Ja rozumiem wszystko, ale jak człowiek potrzebuje grosza bo ledwo wiąże koniec z końcem, to chwyci się wszystkiego, byleby było na chleb. Nawet na chwilę

Goryl na pelnej
@Kasia

Kasia to nie miejsce na wywody, gdzie jest praca. Ktoś moze nic nie robić i jego sprawa. Firma wisi nam pieniądze ponad pół roku i to jest sedno. Nieważne jak ktoś ogarnia swoje życie, tylko ze nas trzymają w niepewności jak jakieś bydło. I ani me ani be ani przepraszam.

Hehe
@Goryl na pelnej

Idąc Twoim tokiem rozumowania to milenium tez sobie ogarnelo tak jak sibie ogarnelo. Nie wyszedł im biznes lub ukradli hajs nieważne . ;) Nikt ogarniety nie liczy na te drobne o przez te 8 miesiecy dawno zapomnial o milenium. Hajs dostaniemy i to jest najważniejsze

Do hehe
@Hehe

Gorlek Ty tam przelewy wypuszczaj, a nie raczysz nas kolejnymi bredniami z fejkowego nicku.

gorylątko
@Do hehe

troche zal mi ludzi, ktorzy wierza, ze ktos im zwroci pieniadze w przyszlym tygodniu

Hmmm
@gorylątko

Ja zbytnio nie liczę że cokolwiek Dostaniemy, jak próbowałem dowiedzieć się czegokolwiek i dzownic tam, to nikt żadnej informacji nie chciał mi udzielić, więc nie wiem skąd te pewne informacje ze kasa będzie do końca roku...

Ann
@Hmmm

Miałam dokładnie to samo. Nikt nic nie chciał powiedzieć.

@Ann

Nie wiem gdzie dzwoniliście, że nic nie wiecie, ją się dowiedziałam wszystkiego czego chciałam, łącznie z tym, że 16 grudnia syndyk dostał pieniądze na konto i Mt mamy je dostać w przyszłym tygodniu

Tytanowy Goryl
@Gg

Dokładnie ja mam info z pierwszej ręki że pieniądze będą u nas do wtorku.

Goryl w Brokacie
@Tytanowy Goryl

Potwierdzam.

Platynowy goryl
@Goryl w Brokacie

ja potwierdzam info, ze nikt zadnych pieniedzy w przyszlym tygodniu nie dostanie

@Platynowy goryl

Piszesz to jako były pracownik, ajent czy klient?

@Platynowy goryl

Nie wiem kto pisze prawdę.Czy Ci,którzy twierdzą,że kasa będzie,czy może Ci,którzy twierdzą,że jej nie będzie.Po co tak mieszają Ci,którzy mówią nieprawdę,jaki mają w tym cel?

Gorylek na sznurku
@656

Obie strony piszą prawdę ze swojego punktu widzenia. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Byłych pracowników na umowie o pracę we wtorek odwiedzi platynowy Goryl, a klientów, zleceniobiorców i ajentow co nie zgłosili się do syndyka w wyznaczonym terminie najwyżej Goryl z tombaku. Zależy kto jak dobrze przypilnował swoich interesów.

@Gorylek na sznurku

A z info na www.milenium wynikało,że pracownicy nic nie muszą robić,tzn zwracać się do Syndyka.Dobrze zrozumiałam?

Toom
@Gorylek na sznurku

Jestem byłym pracownikiem, dzwoniąc żadnej informacji nie mogłem uzyskać, wiec jestem bardzo ciekaw czy kasa jutro będzie skoro tak zapewniasz.. Bo mi nikt nie chciał powiedzieć..

@Toom

Też mi się nie chce w to wszystko wierzyć.Niektórzy dzwonią i uzyskują info,inni nie.Ściema jakaś.Poza tym nie sądzę,żeby na temat kasy udzielali informacji przez telefon

maly gorylek

Tato Gorylku sypniesz cos kasa przed swietami?

Gorylek na sznurku
@Toom

A z kim się kontaktowałeś?

Toom
@Gorylek na sznurku

Na ten nr który podawałeś wyżej

Gg

Pisała wcześniej że jak ktoś chce się dowiedzieć to się dowiedzieć . Ją właśnie przez telefon się dowiedziałam np. Sygnaturę sprawy jeszcze w postępowaniu upadłościowym potem na jakim etapie jest sprawa w fgśp i tam właśnie że syndyk dostał przelew i kończąc męczące wszystkich sprawę że przelewy dla nas mają być w tym tygodniu. A odnośnie info o pieniądzach przez telefon nikt nie powie ile komu i za co, bo to my mamy to wiedzieć i na odpowiednio zadane pytanie uzyskasz odpowiedź

Byly pracownik
@Gg

Nie ważne kiedy, ważne żeby były. Chociaż taki prezencik na gwiazdkę - owszem czemu nie :]

@Byly pracownik

Masz rację. Może na Święta zapuka jeszcze do niektórych ProkuratOR

Byly pracownik
@Kochanek Gorylka

Nie wiem co gorsze z or czy bez...

Gorylenium Zakłady Gorylskie
@Byly pracownik

Myślicie ze Gorylek wkrótce dojdzie? Dziś czy jutro?

@Gorylenium Zakłady Gorylskie

Mam nadzieję

Kakaowy Goryl
@Kochanek Gorylka

co oni tam robią? siano mają od 16 grudnia i pałują się nad tymi przelewami czy co?

@Kakaowy Goryl

Jutro chyba minie 7 dni od kiedy syndyk ma siano, więc jak sądzę zgodnie z prawem jutro ma ostateczny termin by puścić przelewy.

@Kakaowy Goryl

Nie wiesz jakie jest trudne zycie na panstwowym stanowisku? Pracownicy w FGŚP musieli niejedna kawe wypic, zeby przeanalizowac wniosek o wyplate nam zaleglego siana.

Xxx
@Alabastrowy Goryl

Taaa, jest pandemia, mają czas na wszystko. Zobaczycie że kasa będzie w przyszłym roku.

@Xxx

Ja tam sie w ogole uciesze, ze zobacze te pieniadze kiedykolwiek. PS. Nie psujcie zabawy takimi nickami jak XXX... jeszcze duzo Goryli do obskoczenia

Siwy goryl

Śmiało spółkę ZOO można by otworzyć

Goryl na detoksie
@Siwy goryl

Do tego potrzeba jeszcze kilku baranów

Goryl w skodzie
@Goryl na detoksie

Np. z działu kontroli można pożyczyć jednego.

Goryl na detoksie
@Goryl w skodzie

Kogo masz na myśli? :)

@Goryl w skodzie

Też mnie to zastanawia. Kilku baranów tam było

@Goryl w peżocie

Debatujecie i debatujecie a czy ktoś sprawdzał swoje konto, bo może się miło z dziwić ????

Ggg
@Gg

Sprawdzałem i jest tyle ile było. Ale ponoć jutro wielkie przelewy

Tęczowy Goryl
@Ggg

Ciekawe, dlaczego nadzorca czeka do ostatniej chwili ze wszystkim. Płacą mu za to czy lubi robić ludziom na złość?

U mnie też nic nie ma

Ggg
@Tęczowy Goryl

A ja myślę że żadnej kasy jeszcze nie dostaniemy po prostu

@Goryl w peżocie

Procenty naliczają w banku za każdy dzień. A tu spora kwota podobno jest

Rzepakowy Goryl
@Xyz

I kto zgarnie te procenty?

Maciek
@Rzepakowy Goryl

Szanowni Państwo, z wielką przykrością widzę ile nienawiści może kryć się w drugim człowieku gdy chodzi o drobne w sumie pieniądze. Gdy firma funkcjonowała to wszyscy wzajemnie się szanowali. Niestety pojawiły się małe problemy, a Państwo rozpoczęli festiwal pod tytułem "kto śmieszniej nazwie". Goryl taki, Goryl owaki. A jak Goryl płacił pieniądze to do śmiechu nikomu nie było tylko dzień dobry, dziękuję bardzo, całuję rączki. To nie jest ok bo góra w firmie to także ofiary tej sytuacji. Ci ludzie, a także jak Państwo mówicie Goryl pozostali bez pracy. Często bez środków na spłatę mieszkań i samochodów wziętych na kredyty. O tym Państwo nie myślicie. Patrzę na to wszystko z boku i łzy same cisną się do oczu.

@Maciek

Ja wlasciwie nawet nie wiem czy chodzi tu o jakas osobe. Po prostu rozmieszyla mnie ta akcja, ze tyle goryli sie wpisuje, ze mozemy zrobic ZOO i sam zrobilem

@Maciek

Dawno nie czytałem takich głupot

Goryl sam w domu
@Maciek

Maćku jakie drobne pieniądze? Drobne to wydajesz w żabce na kawę i batonika, a tu chodzi o spora kasę, zwłaszcza na przestrzeni roku, gdzie każdy grosz liczy się podwójnie. Niektórzy faktycznie mogli być na zasiłku i brakło na spłaty kredytów, ale argument, ze góra jest w takiej samej sytuacji to niestety słaba linia obrony. Osoby posiadające kierownicze stanowiska musza odznaczać się kompetencjami, silnym autorytetem, wiedza, wiec jeżeli nie dają sobie rady po upadku Milenium to może tych cech nie posiadały? Inne firmy branzy nie padły, może inaczej były zarządzane? Poza tym jak płacili to było ok i całowanie raczek? Szacunek działa w dwie strony. Była umowa, wykonywales prace, dostawałeś pieniądze, mówiłeś dzień dobry. Za Twoja prace kasę brał tez zarząd i kierownictwo i odpowiadali ci dzień dobry. Firma padła to dzień dobry nie mówisz, a Tobie tez nikt z tych osób nie powiedział nic przez te miesiące, nie informował co się dzieje i kiery dostaniesz należne wynagrodzenie. Nie wspominając o pracownikach punktów, potraktowanych obcesowo, które w przeciwieństwie do centrali to już wcale nic nie wiedziały. Wiec gdzie ten szacunek? Zawsze tak ijest, pracujesz z kimś to współpraca musi być, a potem każdy idzie własna droga i nie ma co łez wyciskać. A nienawiść gdzie dostrzegasz w postach, bo nie wiem? Są tu najwyżej akcenty humorystyczne. Ok, nie zawsze wysokich lotów, ale od razu nienawiść? Nie kompromituj się.

@Tytanowy goryl

Miales racje! Wjechalo siano na konto. Dzieki za wspolne relacjonowanie przez ponad pol roku wszystkim piszacym. Ostatni gasi swiatlo

@Alabastrowy Goryl

Światło wyłączone. Prąd niezapłacony był i odcięli

@Alabastrowy Goryl

Ciekawe jak tam niedowiarki dzisiaj. U mnie też jest siano na koncie.

@Tytanowy goryl

Nawet tym gorszym na zleceniu tym co coś tam zalegali też dziś wyplacili

@BBB

Nikt nie był gorszy,zapłacił FGŚP każdemu pracownikowi,zleceniobiorcy,któremu firma zalegała.Choć ostatnio udało mi się pracować na umowie o pracę,to sama wiele lat pracowałam na zlecenie,także znam to z autopsji.Dobrze,że się udało odzyskać pieniądze.Życzę wszystkim Wesołych Świąt

zarzad
@Goryl sam w domu

jak dobrze poszukacie to prezesi grzeją dobre posadki w innych spółkach . Zle im nie jest. Wystarczy wpisac dane prezesów w google.

@zarzad

Oni sobie jak to się popularnie mówi krzywdy nie zrobią nowa posadka nowa lepsza kasa i dalej hulaj dusza

prezes
@Kakaowy Goryl

my prezesi wypłacamy sobie 13 prezesowe. A wszystkich którym nie wypłacilismy wypłat. mamy w nosie. My prezesi mamy nowe ciepłe posadki i kolejnych pracowników zrobimy na szaro

@prezes

Dokładnie tak jest

kij w ryj
@Maciek

To w sumie i dobrze, że ten (usunięte przez administratora) padł na ryj. Po tym, jak to było zarządzane, było to do przewidzenia. Tam jeszcze prokurator powinien powęszyć, to pewnie by coś ciekawego znalazł. Punkt przyjmowania zakładów rzuciłam odpowiednio wcześnie, bo widziałam, co tam się dzieje. Firma taka sama jak oferta, czyli (usunięte przez administratora) Jak się ma w dudzie klientów, to klienci mają w dudzie firmę - taka prawda. To nie miało szans działać. Mam nadzieję, że ci, co doprowadzili do takiego stanu, dostaną wilczy bilet i co najwyżej będą nabijać towar na kasę w Biedrze, czy w czymś podobnym.

ABC
@kij w ryj

Oni znaleźli już sobie ciepłe i płatne posadki krzywdy sobie nie zrobią najwyżej następną firme doprowadza do bankructw mają to głęboko w (usunięte przez administratora)

prezes
@ABC

To prawda. Juz mają ciepłe posadki. wystarczy wpisac nazwiska byłych prezesów i wyskączą firmy gdzie sie usadowili.

Rudolf

Jest kasa

Wiola

Kasa już na koncie :)

Ciekawa

Dostaliście juz może jakieś informację od syndyka? Ktos cos wie?

Ana
@Ciekawa

Dzis rozmiawialam z syndykiem. Do świąt powinny byc wyplacone pieniadze.

pardon silwuple madam
@Ana

Powinny?! Powinny to być wypłacone minimum dwa miesiące wcześniej. Na drugi dzień po rozprawie to od rana na schodach funduszu powinien już ktoś stać z gotową listą pracowników, a nie składać w ostatnim możliwym terminie. A w urzędzie co oni tam weryfikują, że potrzeba miesiąca? W dobie informatyzacji poważnie mogą sprawdzić średnio tylko 3-4 osoby dziennie? Przecież to my jako podatnicy utrzymujemy ten aparat urzędowy, a oni dzięki naszej pracy mają regularne pensje i ciepłą posadkę. A jak telefon odbierają to wielką łaskę robią, żeby powiedzieć nam co i jak. Tak wygląda w tym kraju służba społeczeństwu, gdy traktowani jesteśmy jak jakiś gorszy sort, a przecież chcemy odzyskać tylko zaległe wynagrodzenie za sumienną pracę przez lata, bo ostatnie przelewy mieliśmy w kwietniu. Co oni tam robią pół roku, że wszystko tak rozciągnięte w czasie? Majątek liczą? Pudło kabli, trzy krzesła na kółkach, lodówkę i pięć tablic korkowych? Czy licytują tą stodołę na Krętej? To przecież pracownik jest najważniejszy i powtarzam - nasze podatki utrzymują urzędników, którzy powinni nam służyć, a nie traktować jak rolnik stonkę ziemniaczaną. Za takie terminy działania, to do przelewu powinni dorzucić przeprosiny z paczką świąteczną, a i tak będzie za mało. Wstydu nie mają.

Ojciec goryla
@pardon silwuple madam

Siwy i goryl to tę kasę powinni nam teraz osobiście w zębach nosić i to z odsetkami.

@Ojciec goryla

Siwy i goryl? Można przybliżyć? Większość tam była siwa xD

Ojciec goryla

Chodzi o dwa wybitne umysły, które bezpośrednio zarządzały Milenium. I nie, nie chodzi o PK czy MM. Jesli myślicie, że oni byli decyzyjni w czymkolwiek to jesteście w sporym błędzie. Inicjały owej dwójki ,,genialnych'' strategów są zbędne, ponieważ kto ma wiedzieć ten wie o kim mowa. W normalnym kraju mieliby postawione zarzuty za niegospodarność, a pensje wypłacaliby z własnej kieszeni wraz z zaległymi odsetkami. To co dostaniemy z funduszu to są kpiny przy tym ile czasu musimy czekać na należne nam wynagrodzenia.

@Ojciec goryla

MP i RK xd

Xyz

Lepiej niech kasę oddają.. Ileż można czekać... Macie może nr telefonu gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej?

Skruszony Goryl
@Xyz

Dzwoń do funduszu 68 456 77 08. Pozdrawiam, Goryl.

@pardon silwuple madam

Jeszcze 13 powinni dorzucić gratis od siebie

@BBB

Smycz do kluczy i długopis xd?

o żesz qwa

To oni doprowadzili firmę do bankructwa?

I skrobaczkę do szyb :)

Wesołych swiat
@Ciekawa

Sprawdźcie konta!!!!!

Alabastrowy goryl

wjechalo siano!!! Ostatni gasi swiatlo

??

Czy fgsp wypłaci nam pensje za 3 miesiące i odszkodowanie za 2 miesiące?

Jakie odszkodowanie?

@JPW

Odszkodowanie za skrócony okres wypowiedzenia

@??

Już tyle czekamy, że tracę nadzieję na jakąkolwiek kasę.. Może mają takie długi że dla pracowników nawet nie starczy

@Xyz

Kasa będzie jeszcze w tym miesiącu i ich długi nie mają tu nic do rzeczy. Te środki wypłaca nam Państwo, wniosek jest rozpatrywany w Fgsp w Zielonej Górze.

@??

Ktoś orientuje się co to za firma 3bet?

?
@Kochanek Gorylka

Ta firma od kilku lat widniała w krs jako Milenium Zakłady Bukmacherskie Sport Sp. z o.o. i pod tym samym adresem co Milenium,a kilka miesięcy temu zmieniła nazwę na 3bet,ale o co w tym.chodzi to ja nie wiem

?
@?

A kto by wiedział?

10bet

Kolega Gorylka uaktywnił się na Twitterze, podaje typy na wydarzenia sportowe,chyba leki odstawił albo mu (usunięte przez administratora)

Jol

Macie już zaległą kasę?

jlb
@Jol

Pozostało kilka dni roboczych, według tego, co jest w ustawach funduszu.

@jlb

Pani z WUP twierdzi, że sprawdzanie wniosku, który złożył Syndyk zajmie minimum 30 dni roboczych

Jdw
@JPW

Niemożliwe skoro maja 30 dni na wypłatę, to jeszcze niecałe 2tyg pozostaly

@Jdw

To nie jest tak, ze maja 30 dni na rozpatrzenie wniosku, a nie na wyplate? Wszyscy szczesliwi, a ja bym sie jeszcze wstrzymal z tym optymizmem do czasu, az kasy na koncie nie zobacze. Ktos wie jak to wyglada? Oni sprawdzaja wnioske i jesli przejdzie to beda sie kontaktowac z nami w jaki sposob dostarczyc pieniadze czy jak?

Jhv
@ja

oni przelewają syndykowi a ten nam na podstawie listy płac jak przy wypłatach to numery kont maja

gracz internetowy i naziemny

Szukam osób które miały środki na koncie internetowym, i firma milenium nie zwróciła gotówki. Szukam graczy naziemnych którzy pomimo reklamacji nie uzyskali od firmy pieniędzy. Szukam graczy którzy mają wygrane kupony a nikt ich nie poinformował jak ewentualnie można je realizować. Jeżeli są takie osoby to według prawa firma milenium przywłaszczyła pieniądze tych graczy. Gracze szykują pozew na prokuraturę zapraszamy poszkodowanych.

@gracz internetowy i naziemny

Na drzwiach w każdym punkcie po zamknięciu była informacja jak wygląda wypłata za kupony

gracz
@Ktos

(usunięte przez administratora) polegało to w ten sposób ze klient ma prawo być anonimowy i nie ma obowiązku wysyłać do firmy kuponów, które może by zaginęły może nie. Oddział, który został zablokowany z pieniędzmi w środku i kazał te pieniądze pracownikom odesłać do firmy i pominąć wypłaty dla graczy (usunięte przez administratora) tego gracza. Gdyż były pieniądze w punkcie jednak firma wolała oszukać graczy. Także pracowników którzy robili rozchody pomimo że paliły się pieniądze na wypłatę też będziemy szukać jako świadków, jak się znajdą (usunięte przez administratora) gracze. Powieszenie kartki nie zawsze powoduje że jest to legalne działanie

nie wypłacone kupony

czy podjąłeś próbę wypłaty w punkcie którym zagrałeś, bądź jakimkolwiek innym punkcie milenium, nie ma znaczenia czy punkt był otwarty czy zamknięty na moment pisania korespondencji. Czy kupony były grane na kartę czy anonimowo ? zostaw mail napiszę

Tom35
@nie wypłacone kupony

Podjąłem próbę wypłaty ale punkt oczywiście jest zamknięty ( lokal pusty - Toruń). Kupony były grane anonimowo. Proszę o info co mam robić. (usunięte przez administratora)

@Tom35

Ja wysłałem im pocztą kupony jeszcze w marcu. Miesiąc temu odpowiedz ,że reklamacja uznana jednak kasa nie pojawiła się na koncie do tej pory. Pozostaje tylko sąd i próba odzyskania kasy w ministerstwie finansów ...

kupon
@ja

to sprawa dla prokuratury z nakazem naprawienia szkody. Wyslalem Ci mail w sprawie niewyplaconych kuponow odpisz

souti
@gracz internetowy i naziemny

Co w przypadku gdy zagrałem za parę tyś pln na wybory prezydenckie, które się nie odbyły? Zero zwrotu, teraz strona nie działa.(usunięte przez administratora):(

Jan
@souti

Pisz reklamację na Lwowska 25 65-225 Zielona Góra,zrób kopię kuponu,oryginał zapakuj w kopertę,podaj nr konta...i tyle,nic więcej nie pozostało.

kacper
@souti

Jeśli w grę rzeczywiście wchodzi kilka tysi to nie bawiłbym się w wysyłanie kuponu tylko osobiście stawił w siedzibie spółki z oryginałem kuponu.

Wolf77
@gracz internetowy i naziemny

Tez mam pare tysiecy w kuponach

Gracz
@Wolf77

Na ich stronie i na fb jest informacja,żeby klienci kontaktowali się pisemnie

Wolf77
@Gracz

Kontaktowalem sie mailowo na ostatni juz nie odpowiedzieli

również gracz
@gracz internetowy i naziemny

Miałem środki na koncie Milenium. Jak się skontaktować?

souti
@kacper

Niestety grałem online, a ich strona jest nieaktywna i nie mam jak skopiować, czy mieć jakikolwiek wzgląd w mój kupon.

#

A co ma Ministerstwo Finansów do tego?MF udziela koncesji,a nie zajmuje się wypłatą kuponów.

Mammm

Hahahaha, ale dowalil... Na fejsie napisali ze pisać na adres siedziby. Więc radzę pisać tam

@Mammm

Prawdę napisał,MF ma depozyt chroniący interesy graczy,wszystkie firmy wpłacają po około 40 tys. na każde 10 otwartych punktów,poczytajcie Ustawę hazardową,art.63.

@#

Najpierw skomlecie o jakieś drobne a jak wam jakaś osoba wskazuje możliwą drogę rozwiązania problemu to (usunięte przez administratora)jesteście najmądrzejsi,(usunięte przez administratora)

Lando
@gracz internetowy i naziemny

Witam. Miałem dwa wygrane kupony, coś koło 1500 zł. W marcu br. wysłałem do ich siedziby, list z pismem reklamacyjnym oraz z tymi kuponami. Przyszłą mi odpowiedź, że reklamacja została uwzględniona, jednak d dnia dzisiejszego pieniądze nie wpłynęły na moje konto. Pisałem doi nich dwukrotnie drogą mailową, lecz dostałem za każdym razem odpowiedź: Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną wiadomość. "...Reklamacje tego typu są rozpatrywane pozytywnie bez określenia terminu płatności. Aktualnie nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty. Prosimy o cierpliwość. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji. Pozdrawiamy..." Jednym słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Były gracz
@Lando

Przypuszczam,że będziemy stać w kolejce do syndyka

gracz
@Były gracz

Ponoć 2,5 mln zł jest w ministerstwie finansów jako gwarancje na tego typu sprawy.Zła wiadomość taka,że pewnie minie parę dobrych lat zanim syndyk to odblokuje.

kupon
@Lando

podaj jakiś namiar do siebie,

graczonline
@kupon

Proszę o kontakt jerzyand@o2.pl

graczonline

Czy są tu osoby, które miały konto online w Milenium i wysłali lub będą wysyłać pismo do syndyka w celu odzyskania środków? Proszę o kontakt: jerzyand@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.