Honki

Toruń

Opinie o Honki

GG 2014-08-14 17:25:55
To chyba jakiś serwis wywalonych z roboty. Sam płacz i lament! Piszę bo firma fajna szefo wymagający ale innych wcześniej nie miałem. Pracuję tu od kilku miechów. Poznań zajebisty.
gosc 2014-09-17 14:42:40
Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera nieciekawa, dużo stresu, rozliczanie przerw co do minuty, zapisywanie każdej głupoty w CRMie, kierownictwo niekompetentne w branży (za to nie mogę odmówić ich umiejętności sprzedażowych). Problemy z płatnościami. Na tle pracy w innych agencjach, to jest naprawdę dno.
pk 2014-10-11 22:29:50
Ja miałem tam staż. Polecam
SS 2014-10-29 09:35:39
Nie pracowałem u nich ale spółpracuję zdalnie. Programuję raz po raz coś dla nich. Jest spoko.
pm 2014-11-03 22:56:16
Dla mnie ok. W miesiąc sie więcej nauczyłem niż w poprzedniej robocie przez rok. Wolę sie jeszcze poopieprzać wiec zrezygnowałem po miesiącu.
Toro 2015-10-28 10:07:26
Byłem u nich na rozmowie, dużo wymagali, ale pierszy projekt był lajtowy. wspolpraca zdalna ok. musze teraz skonczyc magisterke, ale mam nadzieje w 2016 jeszcze cos dla nich programowac.
@wini mozesz probowac wskoczyc na moje miejsce ;) ja wystawiam faktury, wiec nie wiem nic o umowach.
w0 2016-04-23 09:37:24
bardzo fajn a agencja interaktywna, robi się o nich głosno... wiecie może czy na jakies praktyki albo staże można iść?
Zostaw swoją opinię o Honki - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honki