Opinie o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E.LECLERC Rzeszówdis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E.LECLERC Rzeszówdis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.LECLERC Rzeszówdis w Rzeszów

Filona

Jeśli każdy stara się dobrze wykonywać swoją pracę to nie musi obawiać się niczego.

E
@Filona

Dokładnie te wasze inzynierowskir jakościowe protokoły. Szkoda nawet tylka nimi podcierać

Kasjerka

Jeśli ktoś chce podjąć pracę jako kasjer w Leclercu to z góry odradzam pretensjonalni klienci i nie miła atmosfera. Co chwilę kasjerom robione sa koszyki kontrolne które przygotowuje ochrona ale już prawie wszyscy wiedzą że przychodzą ciągle te same ryje np. mąż tego babo chłopa z punktu obsługi klienta lub siostra tego grubego ochroniarza ciekawe czemu nikt tym sie nie zainteresuje

Pracownica
@Kasjerka

Nie wiem kto to napisał ale pracowałam w ochronie w tych latach i jest to bardzo dziwne że obecny kierownik ochrony a wcześniej dowódca zmiany tak szybko po tej aferze z Panią prokurator po upoblicznieniu nagrania zwolnił się i zwiał niby do Angli wybudował dom wrócił po roku 1,5 roku jak sprawa przycichła.Widzę że osoba która to napisała rozwiązała sprawę ktora nie potrafiła wyjaśnić prokuratura i policja!

Prokurator

Ciekawe kiedy w końcu przyjdzie do Lecleca jakas szycha lub znana osoba i coś ukradnie kierownik ochrony będzie zadowolony gdy będzie mógł wynieść i sprzedać nagranie do mediów i prasy za grubą kasę tak jak to zrobił w 2006 r z Panią prokurator.

Teresa

@Zenek, ja też wcześniej starałam się o to dopytywać i prosić innych użytkowników o uzasadnianie swojego zdania na temat E.LECLERC Rzeszówdis, na forum brakuje argumentów, które przedstawiałyby pracę w tym miejscu w sposób rzetelny, może ktoś się jednak odważy i napisze jak tutaj jest naprawdę?

Magazynier

Szkoda gadac na temat rekrutacji

Nie mam pytan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Klient

Nie przyjmują reklamacji, bo opakowanie otwarte, fajnie że kupiłem uszkodzony przedmiot i ciekawe jak miałem sprawdzić czy działa.

Zenek

Zastanawiająca jest ta cisza, tak rzadko tu zaglądacie

Paula

Brak organizacji w tym sklepie. Kierownictwo fałszywe, bez szacunku do pracownika. Nie polecam.

Anita

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

było minęło przynajmniej mi :P

Pracowałam e leclerc Rzeszów w 2007-2008 roku przez agencje pracy tymczasowej. Może coś się od tego czasu zmieniło, w co wątpie bo rotacja na kasach ogromna. Pracuje się albo po 10-12 godzin albo 2-3 w zależności od ruchu na sklepie i widzimisię kierownictwa. Idziesz na przerwę kiedy wyśle Ci kierownicza, może to być po godzinie pracy albo tuż przed zakończeniem pracy. Aby wyjść do toalety musisz ubłagać kierowniczke (ciężka sprawa), potem przejść przez ochronę i udowodnić że niczego nie wynosisz prócz pełnego pęcherza. Ochrona, generalnie robi co musi, czyli sprawdza Cię i Twoje kieszenie, okleja wszystko co wnosisz na sklep. A wiele wnieść nie możesz długopis, notatnik z kodami i ewentualnie chusteczki jak masz mega katar. O wodzie w upalne dni zapomnij :) Zarobki nie wiem jak teraz ale dawniej 4,5 -5 zł na ręke za godzine. Różnice kasjerskie pokrywasz Ty już od 1 zł. Różnica na plus i na minus nie zeruje się, tj jeśli jednego dnia będziesz na minusie 10 zł a następnego dnia 10 zł na plusie to i tak musisz oddać 10 zł. 10 zł to pikuś byli tacy którzy musieli oddać więcej niż zarobili. Co do rozliczania to jest wielka magia, rozlicza Cię główna kasjerka i nie masz prawa kontroli tego ani tym bardziej veta. Co jej tam wyjdzie musisz przyjąć do wiadomości :) Nic personalnie do niej nie mam, bo nie miałam jakiegoś wielkiego manka nigdy. Kierownictwo porażka nie ma co się nawet rozpisywać. Były dwa wyjątki, ale z tego co widzę już ich nie ma. Jedyne plusy to zawsze jakaś praca, można siebie sprawdzić przede wszystkim psychicznie :) Drugi plus to ludzie, dzielący ten sam los niedoli kasjerskiej w leclercu, których serdecznie pozdrawiam :) A pracy tam nie polecam, jak masz inne wyjscia. Chyba, że chcesz sprawdzić swoją odporność psychiczną to staruj śmiało :)

@było minęło przynajmniej mi :P

jedynie co się zmieniło to płaca i że sam się rozliczasz

Wiola

Jestem mega rozczarowana obsługą na kasie. Bardzo niemilo zostałam dzisiaj potraktowana przez kasjera . Więcej zakupów w tym sklepie nie zrobię. Czytając wcześniejsze wypowiedzi pracowników mogę napisać że nie można swoich frustracji przenosić na klientów

@Wiola

W jaki sposób zostałaś źle potraktowana przez kasjera?

nuja

Nie poleciłabym pracy w tym miejscu nawet najgorszemu wrogowi.. totalny brak organizacji, ciągłe skarżenie się klientów, że ceny podane na półkach różnią się od tych wbijanych przy kasie. Radzę każdemu sprawdzać paragony bo takie "pomyłki" zdarzają się non stop. Do pracy idzie się na określoną godzinę natomiast jeden Bóg wie kiedy się z niej wyjdzie. Czasem sie siedzi 3 godziny czasem 5 a nieraz 12 i to bez żadnego uprzedzenia!! Za nie przyjście do pracy płaci się karę 200zł co dla mnie jest po prostu paranoją i śmiechem na sali.. Niektóre osoby pracujące w punkcie obsługi klienta powinny być nieco milsze bo pracują z ludźmi a nie ze zwierzętami. Pracownicy zmieniają sie tam jak rękawiczki to zatem najlepiej świadczy o tym jak wspaniałe panują tam warunki do pracy

@nuja

no niestety zgadza się a w szczególności przesrane mają ci co są z firmy zewnęcznej pozdrawiam agnes mam nadzieje że kiedyś jakiś odcinek płacowy się otrzyma

Teresa

@Pracownik, Twoja opinia jest bardzo krótka i przydałoby się jej uzupełnienie. Czy możesz napisać coś więcej? Dlaczego uważasz, że firma E.LECLERC w Rzeszowie oszukuje? To poważne zarzuty wobec pracodawcy, czy możesz to jakoś uargumentować? Za co otrzymałeś upomnienia, o których wspomniałeś, czy jesteś pewien, że pracodawca wręczył Ci je niesprawiedliwie?

Masakra co tu się dzieje szok oszukuja wyplaty marne upomnienia pisemne za byle co poprostu szkoda slow

Teresa

@Tomasz Każda opinia na forum GoWork.pl pomaga przyszłym kandydatom znaleźć interesujące informacje. Czy byłeś pracownikiem firmy E.LECLERC Rzeszówdis? Jeżeli tak, może chciałbyś napisać coś więcej o tej firmie? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy możesz napisać, że jest to dobra firma dla pracowników bez doświadczenia? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

siwy

Największy dramat, jaki może sobie wyobrazić dostawca towaru na magazyn skorumpowani do szpiku kości bez łapówki czeka się godzinami przed szlabanem, bo oczywiście w pierwszej kolejności trzeba zanieść siatkę do bagażnika kurduplowi, który zwie się kierownikiem i wtedy niedorobiony personel magazynu może cię przyjmie nie wyobrażam sobie jak w takich czasach do tego dochodzi od wielu lat i nikt tego nie zmienia gdzie kierownictwo itd. przecież ktoś powinien tym się zająć

ktoś
@siwy

Niedorobiony to ty jesteś człowieku wypisując takie bzdury, a dramat to jest w twojej głowie, tyle w temacie.

@siwy

Ma pan racje po znajomosci dostawy sa sciagane od razu

Tomasz

Oceniać to może osoba aktualnie pracująca. Były pracownik jest mało wiarygodny!!

@Tomasz

Wiem jak jest bo moj znajomy tam pracuje dalej i jak sa łamany kodedks pracy

Byly

Dobrze ze juz tam nie pracuje bo jeden z pracownikow magazynu pan o imieniu na P jest (usunięte przez administratora) i skorupowany wraz z kierownikiem

zzz

Czy zmieniło się coś w firmie na lepiej? Ostatnio narzekaliście?

Xała

PORAŻKA! NIE można się doprosic wypłaty od 2 miesięcy. . Nie polecam tego sklepu. Sprawa pójdzie do sądu

mokry

wchodzę na ioch stronę internetowa i jestem zaskoczona, nawet nie wiedzialam że tak się rozwinęli że własne stacje benzynowe mają - jak oceniacie paliwo od nich?

Zostaw merytoryczną opinię o E.LECLERC Rzeszówdis - Rzeszów

• Jak się pracuje w E.LECLERC Rzeszówdis?

Zobacz opinie na temat firmy E.LECLERC Rzeszówdis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.LECLERC Rzeszówdis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.LECLERC Rzeszówdis?

Kandydaci do pracy w E.LECLERC Rzeszówdis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.LECLERC Rzeszówdis