Opinie o PROSPERUS w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PROSPERUS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROSPERUS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSPERUS w Toruń

matii

pracuje od 6 miesiecy dla prosperusa. od 2 miesiecy na godzine mam 13,50 na reke a zaczynalem od 13 zl. wg mnie warto z nimi wspolpracowac. prosperus mniej znana od duzych agencji ale ma duzo lepsze warunki!!!

poleniemożebyćpuste

wszystko ok, polecam ! :)

MartynaKK

Ja i 4 koleżanki zaczelysmy prace z ta agencja na produkcji. Jestesmy bardzo zadowolone poniewarz mamy ladne pieniadze. zarabiamy ok 2200-2700 na raczke a pracujemy normalne 8h tak jak wszyscy. Jak sie zadzwoni ze cos sie potrzebuje to bez problemu wszystko dadza. pieniadze zawsze na czas. Jedna z kolezanek miala doswiadczenie w biurze i tez zaproponowali jej lepsza prace w innej firmie i tam ma juz zatrudnienie w tamtej firmie i umowe o prace. jestesmy bardzo wdzieczne agencji bo dlugo szukalysmy pracy i w naszej okolicy bardzo ciezko i sie udalo i co najwazniejsze za dobre pieniadze :) Osoby w biurze bardzo kompetentne i znaja odpowiedz na kazde trudne pytanie. Bardzo polecamy z kolezankami :) i pozdrawiamy firme!!!!!

mateusz kk

kara jest za np upicie się na miejscu pracy czy ucieczkę z miejsca pracy. To chyba oczywiste że w pracy alkoholu się nie pije czy nie zbiega się w trakcie wykonywania obowiązków :d Ja tam jestem zadowolony. Mam stawkę podstawową i premie. Pracuje ze mną dużo znajomych razem przez agencje tu w Polsce i każdy jest zadowolony tylko nie pijemy w pracy i do niej po prostu chodzimy :d Jeśli ktoś jest normalnym pracownikiem który nie chleje to nie ma się czego obawiać i nie dostanie żadnej kary :D:D to chyba logiczne!

Pracownik Produkcji

szczegółowe pytania dotyczące przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, ustalenie preferencji zawodowych- wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze z bardzo profesjonalnym podejściem

pytania były konkretne i co najważniejsze nie wzięte z kosmosu :) ale lekki stresik był

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
Qwerty

Firma oferuje możliwe najniższe stawki godzinowe aktualnie prawo obliguje ich do 13b/9.5n, a umowa zawiera w zapisie tak wysokie kary finansowe, ze wypłatę z dwóch miesięcy oddacie... Jak będą chcieli to karę mogą wlepić jeszcze przed faktycznym podjeciem pracy. Na rynku są znacznie lepsze agencje pracy, a że jakaś Pani czy Pan są przychylni kandydatom, pewnie dlatego, że na was zarobią to oczywiste, a nie dla waszego dobra. Chociaz jeśli ktoś swoim dobrem określa najniższą stawkę to czemu nie/wtedy można podejmować współpracę

AdamG

ADC ja pracuje kilka miesięcy i zawsze wypłata na czas. Nigdy nie było żadnego problemu z wypłatą. wypłaty są zawsze na 20 każdego miesiąca.

ADC

Opuźniają się z wypłatą. Od terminu wypłaty minęło już kilka ładnych dni i nic.. Nie wiem czy tak tam jest co miesiąc( jestem u nich zatrudniony od miesiąca) ale ja osobiście nie mam zamiaru pracować tak, że mam czekać na swoje pieniądze...

zadowolony68

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Mieszkam w rejonie dużego bezrobocia i byłem bezrobotny bo nie było gdzie pracować. Firma miała ogłoszenie na produkcje w mieście obok i wyslałem bez nadziei CV. co mnie zaskoczyło kontakt był tego samego dnia i od nastepnego moglem podjac prace. jak dzwonię to wiedza kim jestem i nie muszę kazdemu z osobna opowiadać po kolei kto jestem. Polecam prace u nich

pakowaczka158775

Dobre sobie Panowie! Ta firma nigdy nie współpracowała z firmą Muller. O czym wy w ogóle piszecie? :D :D ubaw po pachy :d Chyba nie z tą firmą jeździcie :D

obóz pracy unikac

opisze te firme co powyzej wklejilem @maila od nich przede wszystkim jest to (usunięte przez administratora) br /> firma ta ma układy w niemczech z kilkoma polakami pani paulina w niemczech jest kordynatorem tego całego oszustwa gdzie polak polakowi zamias mu pomóć to go okrada taka jest prawda opisze wszystko od poczatku bedac na zasiłku pupracy wziołem go zainwestowałem w paliwo -kupiłem euro i pojechałm tam - bylem prze szczesliwy ze zarobie duzo euro i bede kims niestety prawda okazala sie inna na miejscu okazało sie ze to nie chotel ino speluna 32 pokoji po 2/3/4 łóżka ----praca z niemiecką firmą muller freisch poprzez polskich posredników tam w niemczech wyglada tak podpisujesz umowy po niemiecku nie wiesz co podpisujesz i z kim okazuje sie ze nie 8,60 euro na godzine ino 860 euro wszystkiego co zarobisz nie wazne ile masz godzin w pracy minus ich potrącenia za odziez i buty ---ino buty ok reszta masz se załatwic sam ---oni nazywaja odzieza worek foliowy zeby sie nie pobrudzic he he 240 euro pobierane za hotelo spelunie niewazne jakiego dnia przyjechales poracane ci jest za caly miesiac ------ 160 euro pobieraja za przygotowanie pokoju he he sam se musialem pomyc pokój tv telewizja jest ci potracane miesiecznie za wystajacy kabel ze sciany w którym nie ma sygnału , internetu brak zebys nie miał kontaktu ze swiatem szok 30 euro za szkolenie ----niemiec przyszedł pogadał troche o bhp zeby im miesa nie skazic itd itp szkolenie w 4 dniu pracy na stojaco przez 2 godziny gdzie ja byłem juz po 12 godzinach pracy arbajtu 50 euro potracenia za mini busa który albo cie zawiezie do pracy albo nie masz dotrzec do pracy i tyle podpisujac papiery po niemiecku podpisujesz ze p paulina czarna laseczka upowazniona jest do twojego konta i w razie koniecznosci zabierze ci wszystkie pieniadze pytam jak obca osoba moze miec dostep do twojego prywatnego konta przez telefon firma z torunia mówila mi ze powstaje nowa linia do produkcji miesa i jest duze zapotrzebowanie na ludzi --prawda jest taka ze nie ma lini nowej poprostu ludzie uciekaja z tamtad i tyle bo za 450 euro miesiecznie nie wyzyjesz tyle ci zostaje po ich wszystkich potraceniach praca polega na pakowaniu miesa - skladaniu kartonów to nie praca ino zapieprz maszyny podkrecone na maxa ze nie nadazasz wkladac tego miesa czułem sie jak robot masakra a i zapomnij o wc masz wstrzymac do przerwy pauzy 30 minut ...p paulina i reszta czyli sebastianek maja cholerna kase dla siebie z tego obozu pracy a propo pozyczki 100euro ci dadza a oddac masz 130 ----pozyczaja ci własne zarobione pieniadze po przepracowaniu 50 godzin pracy a masz im oddac 30 euro wiencej zakaz telefonu w pracy zebys nic nie nakrecił zadnego filmu jaki to jest (usunięte przez administratora) ino zdesperowany czlowiek by tam pozostał cały hotel popisany dlugopisem dobry polaku prosze cie uciekaj firma muller to zlodzieje i kretacze ----kogokolwiek spotkałem na miescie to doradzał zebym uciekał z tamtad firma muller to slynna fira bo pakuje miesa karkówke i szaszłyki dla lidla i aldi czasami tego nie jedzcie w polsce masakra miesa sa zamrazane i rozmrazane po kilka razy pani malgorzata krukowka obiecuje ci wszystko zebys ino tam pojechał ---potem pani paulina cie przejmóje i okrada ze wszystkiego podpisujesz papiery niemieckie i nie wiesz co podpisujesz wytrzymałem w tym obozie 1 tydzien mialem 90 godzin pracy pobrałem 100 euro na paliwo i uciekłem w nocy gdzie siła pan sebastianek chciał mi wyrwac karte wstepu do zakładu jedyny dowód ze tam bylem i pracowalem obecnie jest prowadzone 47 spraw przeciwko im i firmie muller ja tez do nich juz dołaczam pisalem juz do polsatu w tej sprawie bedzie nakrecony program pani redaktor pojedzie tam z ukryta kamerą w okularach .... polaku po szkodzie unikaj tej firmy jak ognia rafał i marcin z pod 12 pokoju :)

@obóz pracy unikac

W związku z tym zgłoszeniem wstrzymujemy rekrutację do zakładów mięsnych do Niemiec do wyjaśnienia sprawy. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, że bezpośrednim pracodawcą była niemiecka firma. Najlepiej mimo wszystko jeśli dzieje się coś niedobrego w miejscu pracy koniecznie trzeba do nas zadzwonić i nas poinformować. Nie jesteśmy w stanie kontrolować takich sytuacji w momencie kiedy jedzie kilkunastu pracowników a nie mamy żadnego zgłoszenia nieprawidłowości. W związku z Państwa wypowiedzią zbadamy sprawę i na ten moment nie będziemy wysyłać ludzi do tego miejsca. Pozdrawiamy

krysi

witam czy morze ktoś mi udzielić informacji wyjeżczam do pracy przez ta firme czy sąwypłacalni

kkdjd
@krysi

są wypłacalni. Wypłata zawsze cała i na czas

AM

Mają różne oferty na opiekunki bez doświadczenia i z doświadczeniem i referencjami..Język angielski na poziomie komunikatywnym. Trzeba umieć mówić i pisać na tyle aby się dogadać i rozumieć polecenia przełożonych.Rozmowa kwalifikacyjna jest przez SKYPE, ale to nic strasznego. Rekruterka jest przychylna do kandydatów.

abc

WItam ! Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z wyjazdami przez to biuro ? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam !

idaliaTOR
@abc

spokojnie możesz jechać z nimi. Bardzo dbają o pracowników, kasa na czas, ja akurat wróciłam z zagranicy i już nie chciałam jeździć bo to zbyt męczące i znaleźli mi pracę w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o PROSPERUS - Toruń

• Jak się pracuje w PROSPERUS?

Zobacz opinie na temat firmy PROSPERUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSPERUS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROSPERUS?

Kandydaci do pracy w PROSPERUS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROSPERUS
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Władysława Broniewskiego 4 lok. 24
    87-100 Toruń