PROSPERUS

Toruń

Opinie o PROSPERUS

abc 2016-02-19 12:12:54
WItam !
Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z wyjazdami przez to biuro ? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam !
AM 2016-03-02 15:42:14
Mają różne oferty na opiekunki bez doświadczenia i z doświadczeniem i referencjami..Język angielski na poziomie komunikatywnym. Trzeba umieć mówić i pisać na tyle aby się dogadać i rozumieć polecenia przełożonych.Rozmowa kwalifikacyjna jest przez SKYPE, ale to nic strasznego. Rekruterka jest przychylna do kandydatów.
krysi 2016-06-08 06:33:42
witam czy morze ktoś mi udzielić informacji wyjeżczam do pracy przez ta firme czy sąwypłacalni
obóz pracy unikac 2016-06-22 08:41:18
opisze te firme co powyzej wklejilem @maila od nich
przede wszystkim jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> firma ta ma układy w niemczech z kilkoma polakami pani paulina w niemczech jest kordynatorem tego całego oszustwa gdzie polak polakowi zamias mu pomóć to go okrada taka jest prawda
opisze wszystko od poczatku bedac na zasiłku pupracy wziołem go zainwestowałem w paliwo -kupiłem euro i pojechałm tam - bylem prze szczesliwy ze zarobie duzo euro i bede kims niestety prawda okazala sie inna
na miejscu okazało sie ze to nie chotel ino speluna 32 pokoji po 2/3/4 łóżka
----praca z niemiecką firmą muller freisch poprzez polskich posredników tam w niemczech wyglada tak podpisujesz umowy po niemiecku nie wiesz co podpisujesz i z kim okazuje sie ze nie 8,60 euro na godzine ino 860 euro wszystkiego co zarobisz nie wazne ile masz godzin w pracy minus ich potrącenia za odziez i buty ---ino buty ok reszta masz se załatwic sam ---oni nazywaja odzieza worek foliowy zeby sie nie pobrudzic he he
240 euro pobierane za hotelo spelunie niewazne jakiego dnia przyjechales poracane ci jest za caly miesiac ------
160 euro pobieraja za przygotowanie pokoju he he sam se musialem pomyc pokój
tv telewizja jest ci potracane miesiecznie za wystajacy kabel ze sciany w którym nie ma sygnału ,
internetu brak zebys nie miał kontaktu ze swiatem szok
30 euro za szkolenie ----niemiec przyszedł pogadał troche o bhp zeby im miesa nie skazic itd itp szkolenie w 4 dniu pracy na stojaco przez 2 godziny gdzie ja byłem juz po 12 godzinach pracy arbajtu
50 euro potracenia za mini busa który albo cie zawiezie do pracy albo nie
masz dotrzec do pracy i tyle
podpisujac papiery po niemiecku podpisujesz ze p paulina czarna laseczka upowazniona jest do twojego konta i w razie koniecznosci zabierze ci wszystkie pieniadze pytam jak obca osoba moze miec dostep do twojego prywatnego konta
przez telefon firma z torunia mówila mi ze powstaje nowa linia do produkcji miesa i jest duze zapotrzebowanie na ludzi --prawda jest taka ze nie ma lini nowej poprostu ludzie uciekaja z tamtad i tyle bo za 450 euro miesiecznie nie wyzyjesz tyle ci zostaje po ich wszystkich potraceniach
praca polega na pakowaniu miesa - skladaniu kartonów to nie praca ino zapieprz maszyny podkrecone na maxa ze nie nadazasz wkladac tego miesa czułem sie jak robot masakra a i zapomnij o wc masz wstrzymac do przerwy pauzy 30 minut ...p paulina i reszta czyli sebastianek maja cholerna kase dla siebie z tego obozu pracy a propo pozyczki 100euro ci dadza a oddac masz 130 ----pozyczaja ci własne zarobione pieniadze po przepracowaniu 50 godzin pracy a masz im oddac 30 euro wiencej
zakaz telefonu w pracy zebys nic nie nakrecił zadnego filmu jaki to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ino zdesperowany czlowiek by tam pozostał
cały hotel popisany dlugopisem dobry polaku prosze cie uciekaj firma muller to zlodzieje i kretacze ----kogokolwiek spotkałem na miescie to doradzał zebym uciekał z tamtad firma muller to slynna fira bo pakuje miesa karkówke i szaszłyki dla lidla i aldi czasami tego nie jedzcie w polsce masakra miesa sa zamrazane i rozmrazane po kilka razy
pani malgorzata krukowka obiecuje ci wszystko zebys ino tam pojechał ---potem pani paulina cie przejmóje i okrada ze wszystkiego podpisujesz papiery niemieckie i nie wiesz co podpisujesz
wytrzymałem w tym obozie 1 tydzien mialem 90 godzin pracy pobrałem 100 euro na paliwo i uciekłem w nocy gdzie siła pan sebastianek chciał mi wyrwac karte wstepu do zakładu jedyny dowód ze tam bylem i pracowalem obecnie jest prowadzone 47 spraw przeciwko im i firmie muller ja tez do nich juz dołaczam
pisalem juz do polsatu w tej sprawie bedzie nakrecony program pani redaktor pojedzie tam z ukryta kamerą w okularach ....
polaku po szkodzie unikaj tej firmy jak ognia
rafał i marcin z pod 12 pokoju :)
pakowaczka158775 2016-08-24 13:21:02
Dobre sobie Panowie! Ta firma nigdy nie współpracowała z firmą Muller. O czym wy w ogóle piszecie? :D :D ubaw po pachy :d Chyba nie z tą firmą jeździcie :D
kkdjd 2016-08-24 13:23:45
są wypłacalni. Wypłata zawsze cała i na czas
PROSPERUS 2016-09-05 14:30:56
W związku z tym zgłoszeniem wstrzymujemy rekrutację do zakładów mięsnych do Niemiec do wyjaśnienia sprawy. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, że bezpośrednim pracodawcą była niemiecka firma.
Najlepiej mimo wszystko jeśli dzieje się coś niedobrego w miejscu pracy koniecznie trzeba do nas zadzwonić i nas poinformować. Nie jesteśmy w stanie kontrolować takich sytuacji w momencie kiedy jedzie kilkunastu pracowników a nie mamy żadnego zgłoszenia nieprawidłowości. W związku z Państwa wypowiedzią zbadamy sprawę i na ten moment nie będziemy wysyłać ludzi do tego miejsca. Pozdrawiamy
idaliaTOR 2016-09-13 09:21:29
spokojnie możesz jechać z nimi. Bardzo dbają o pracowników, kasa na czas, ja akurat wróciłam z zagranicy i już nie chciałam jeździć bo to zbyt męczące i znaleźli mi pracę w Polsce.
zadowolony68 2016-09-19 11:08:24
jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Mieszkam w rejonie dużego bezrobocia i byłem bezrobotny bo nie było gdzie pracować. Firma miała ogłoszenie na produkcje w mieście obok i wyslałem bez nadziei CV. co mnie zaskoczyło kontakt był tego samego dnia i od nastepnego moglem podjac prace. jak dzwonię to wiedza kim jestem i nie muszę kazdemu z osobna opowiadać po kolei kto jestem.
Polecam prace u nich
ADC 2016-11-24 10:24:24
Opuźniają się z wypłatą. Od terminu wypłaty minęło już kilka ładnych dni i nic.. Nie wiem czy tak tam jest co miesiąc( jestem u nich zatrudniony od miesiąca) ale ja osobiście nie mam zamiaru pracować tak, że mam czekać na swoje pieniądze...
Zostaw swoją opinię o PROSPERUS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROSPERUS