OMEGA PHARMA POLAND

Opinie o OMEGA PHARMA POLAND

neo 2009-12-22 22:51:49
Fatalna
AVATAR 2009-12-23 11:53:58
dokładnie jest to fatalnie . Ludzie super ale dyrekcja i ludzie dyrektora to tragedja. Unikajcie tej firmy wielkim kołem
asd 2012-07-18 09:23:46
witam wszystkich
powiedzcie mi jest sens kandydować na małopolskę ????
jak często musisz być na siedzibie
jak teren
czy lekarze tez dochodzą
pytam bo jestem trochę świezy w branży
ja 2013-02-08 23:34:01
Chyba pracujemy w innych firmach. Choć o wiele bardziej prawdopodobne że ty tu nigdy nie pracowałeś.
Jestem pod wrażeniem dobrych relacji w firmie i kompetencji ludzi.Nie jedna firma miałaby wzór do naśladowania.
A ci niezadowoleni niech sobie idą do korpofarmy. Zobaczycie jak tam jest słodko...
nowy 2013-05-14 21:29:56
Qbek mozesz odpowiedzieć na ponizsze
"pojawiło się ogłoszenie na farmaceutycznego na mazowieckie. Czy mógłby ktoś napisać jacy sa przełożeni w tym dziale, czy jest budżet dla klientów, jakie auto(pytam bo mam małe dziecko), jaki system raportowania itp"
.....gall anonim 2013-06-09 21:19:25
Nie polecam. Pracy tyle że doby brakuje a pieniądze małe. Atmosfera okropna. Przedstawiciela ma się w tej firmie za wielkie zero.
k 2013-07-01 20:07:57
W terenie powinieneś być od 8 do 17, no i do tego dochodzą godziny spędzone w domu przed kompem, przy tabelkach, wypisywaniu zamówień-chyba że coś się zmieniło, ale nie podejrzewam.
walik 2014-03-10 23:18:54
OMEGA PHARMA ma prawie 39 milionów kapitału zakładowego, widac, że radza sobie dobrze w branży farmaceutycznej.
wenflon 2014-03-15 16:55:18
no nie da się ukryć, że akurat na rynku są dobrze znani. Oby tylko niezbyt wysokie wynagrodzenia pracowników, nie wpłynęły źle na wydajność ich i całej Omega Pharmy
pracownik 2014-03-15 21:45:32
Firma dla ambitnych. Jeżeli jesteś przebojowym, pracowitym człowiekiem i do tego masz duzo wolnego czasu, to jest to miejsce dla Ciebie. Ale to co najważniesze jak na te czasy zarobki są bardzo ok a do tego przy spełnieniu powyższych warunków premie do wyrobienia :)
Dropek 2014-12-30 14:41:41
mam teraz masę wolnego czasu, od paru tygodni jestem absolwentem poszukującym pracy na rynku pracy, ale niestety z marnym skutkiem, szukam pracy w każdej z branż oczywiście omijając supermarkety, sieciowki i fast foody .... powiem wam tyle ! nie ma łatwo i trzeba na prawde sie postarac zeby dostac jakas prace. jak jest tutaj ? skonczylem studia ekonomiczne...
Szczęśliwa 2015-01-18 19:04:21
Witam,
Pracowałam w firmie ponad 2 lata. Cały czas mydlono nam oczy awansami na Key Account Specialist...Niestety przychodziły nowe osoby i od razu otrzymywały stanowisko KAS za 6 tyś brutto a oddani pracownicy tkwili na stanowiskach Przedstawiciela Farmaceutycznego za 4,9 tyś.
Socjal owszem jest: karta Multisport, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie, pakiet medyczny.
Odeszłam z firmy ponieważ pracowałam od 8 do 17-18 w terenie. Wracałam do domu i przy komputerze spędzałam kolejne 5 godz a i czasami dłużej. Tabelka goni tabelkę i na to jeszcze wszystko prezentacja...łącznie z autoprezentacją :-)
Po wyliczeniu mojej stawki godzinowej wyszło 8 zł brutto....(bez premii bo z nią to jak wiadomo różnie)....Odeszłam....
Moje doświadczenie i wykształcenie jest więcej warte...
Największy PLUS: ludzie z mojego regionu
karo 2015-01-26 19:40:02
Szczesliwa, a mozesz powiedziec na jakim regionie pracowalas? Aplikowalem ostatnio na stan. PH ds. sieci na polnocno-zachodnia polske. Mam nadzieje, ze sie odezwa. Mozesz napisac cos wiecej - jakie zarobki na stan. przedstawiciela handlowego, jakie auto?
lolololo 2015-02-24 12:43:03
Brałem udział w rekrutacji na stanowisko KAS. Pierwsza rozmowa z kierownikiem regionu i przedstawicielem agencji zewnętrznej. Pytania o doświadczenie zawodowe, zakres obowiązków, umiejętności matematyczno-analityczne, obsługa programów Exel, Power Point. Całość trwała około godziny. Panowie kompetentni i konkretni. Kolejny etap to zaproszenie do warszawki. Początkowo testy psychologiczne, kompetencyjne. Po testach które uzupełnia się na komputerze, rozmowa z panią z HR, omówienie wyników, przedstawienie i ocena predyspozycji. Całość trwa ok trzech godzin. Kobieta kompetentna i uprzejma. Szkoda że trzeba jechać 40min stamtąd do centrali. Ostatni etap to spotkanie z "szefem wszystkich szefów" w siedzibie firmy. I to najsłabszy punkt programu. Facet w ogóle nie wie z kim ma się spotkać. Nie ma czasu, każe na siebie czekać 2h, po czym znajduje dosłownie 10 min na spotkanie. Nie ma CV kandydata (skąd ma mieć skoro nie wie nawet że ma spotkania rekrutacyjne), jakieś dane notuje sobie na kolanie na żółtej kartce "samoprzylepce". Dwa standardowe pytania i narazie. Niemiły, nieprzyjemny, opryskliwy, gburowaty jegomość. Szkoda, bo zepsuł dość pozytywne wcześniejsze odczucia na temat tej firmy. Nie szanują człowieka, wzywają na "finałowy etap rekrutacji" do cwelogrodu (wwa), niepotrzebne koszty i zmarnowany czas.
Jaro 2015-07-26 20:28:17
Tomaszu w Omega Pharma Poland nie ma przedstawicieli medycznych, choć kroki rozmowy się zgadzają. Opis etapów i podejście do tematu,jednak jest uzależniony od tego czy kogoś przyjęli czy nie. I nie jest to kwestia tylko kompetencji.
ja 2016-03-09 07:41:18
W Omedze raczej nie ma miejsca dla nuworyszy. Firma oczekuje, że do organizacji wniesiesz coś więcej niż chęci. Ale w zamian oferuje naprawdę dobre warunki. Nigdzie też nie spotkałam ludzi w sprzedaży z tak długim stażem w jednym miejscu. Dla mnie to oznacza że fachowcy są doceniani i vice versa.
nursek 2016-05-08 09:54:41
Kluczowa tutaj @Maaa jest chyba jednak znajomość angielskiego
Zostaw swoją opinię o OMEGA PHARMA POLAND - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMEGA PHARMA POLAND