TBS w Brzezinach Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o TBS w Brzezinach Sp. z o.o.

ujuj 2014-11-27 23:09:18
Niekompetentny gnojek rozwala ta firmę dno
tgbnuyre 2015-03-02 15:53:13
zero profesjonalizmu, wielomiesięczne zaległości i nieprawidłowości, wyzwiska, napady złości, pycha, wprowadzanie atmosfery strachu i wymóg absolutnego posłuszeństwa- tak rzadzi mały człowiek "z plecami"
miumiu 2015-03-06 11:46:13
Jak dla mnie prezes jest w porządku.odnawia kamienice, sukcesywnie ściąga zadłużenia czynszowe. Każdy człowiek ma prawo mieć gorsze dni pamiętajmy że spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność
mała 2016-03-08 16:52:02
Ludzie trzymajcie się z daleka od pracy w TBS Brzeziny... Tam jest psychiczna wykańczalnia człowieka... Wmawia się ludziom że nic nie potrafią a potem się ich zwalnia... Traktuje się pracowników jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Prezes i Główna księgowa są siebie warci...
grzegorz 2016-04-24 12:28:25
@miumiu Twoja wypowiedź jest jednym z niewielu pozytywnych wpisów tutaj. Zastanawiam się, czy charakter wspomnianego prezesa jest faktycznie tak zły, czy miewa gorsze dni. Nie chciałbym trafić na kogoś niespełnionego.
Zostaw swoją opinię o TBS w Brzezinach Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBS w Brzezinach Sp. z o.o.