Bedeker Sp z o.o.

Toruń

Opinie o Bedeker Sp z o.o.

misiowa mama 2010-03-27 13:42:30
(usunięte przez administratora) to erotoman, dziewczyny uważajcie. Najpierw milutki potem wyjazd w celu sprawdzenie jak sobie radzicie i w końcu niedwuznaczna propozycja
ja 2010-07-27 14:04:21
możesz coś powiedzieć o warunkach pracy tam
misiowa mama 2010-09-01 09:15:49
po pierwsze zaklamanie i obluda. co innego ustalasz na początku, co innego uslyszysz przy wyplacie. żadnej pewnosci zatrudnienia, firma w nosie ma kodeks pracy. kretynski system raportów, nabijanie firm dla których bijdekiel pracuje w butelkę. ODRADZAM
pw 2010-11-30 12:19:16
Pracowałem w tej firmie dość długo i było wszystko ok, kasa na czas, atmosfera dobra, szefowie też git. Musiałem odejść z powodów nie związanych z pracą. Co do raportów to taka praca, można na nie narzekać ale co zrobić. Osobiście polecam
mich 2010-12-06 15:32:15
Też tam pracowałem, nie maiłem zastrzeżeń choć było czasem ciężko
anonimo 2014-08-12 00:48:08
Firma taka sobie Krzysiu i Bartek straszne sępy, jedynie ten ich kumpel Łukasz kierownik czegoś tam w miarę ogarnięty. Generalnie firma strasznie naciąga wydawnictwa a obiecują gruszki na wierzbie udają wporządku szefów a jak przyszło do swiatecznej premii to wszystkim ukroili wypłatę o połowe ponieważ przed wigilią sie nie pracuje
oj 2016-05-21 17:38:29
ciekawe rzeczy piszecie, ale... wiecie że to firma świadcząca usługi merchandisingowe i marketingowe na rzecz współpracujących z nią Wydawnictw?@aszej nie wiem jak z zatrudnianiem młodych w takim wypadku
Zostaw swoją opinię o Bedeker Sp z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bedeker Sp z o.o.